Téma: Eighth Grade

2/10
orpheusmaster 2019 dec. 30. - 04:44:35 2/10
(7/7)
Borzasztó idegesítő a főszereplő,ahogy egy mondatot nem tud kinyögni anélkül,hogy minden második szava ne az lenne,hogy "ömmm".Maga a film sem egy nagy eresztés ettől elvonatkoztatva.
3/10
sexykex 2019 dec. 20. - 19:02:03 3/10
(6/7)
Én elborzadva néztem. Valóban ilyenek a mai kölykök? Az tény, hogy jár az ujjuk a mobilon, mint a motolla, de még normális szavakat se szőnek rajtuk. A helyesírásról talán még nem is hallottak, szókincsük nudli, képtelenek akár szóban, akár írásban kifejezni magukat. Érzelmeik bezzeg vannak, mert hemzsegnek a hangulatjelek. Az ötéves unokám picit értelmesebben és színesebben fogalmaz, mint ez a kislány a filmben. Sajnos már ő is ügyesen nyomizza a szülei levetett okostelóját. Én már a mai szülőkre is elborzadva nézek. Az egyikük kétdiplomás, a másik három nyelven beszél, de a gyerekekre igazából nincs idejük. Aminek nagyon híján vannak az a pedagógiai érzék. Akkor mennyit érhet az egyedülálló apa egy kislánynak? A semminél nem sokkal többet.
És akkor visszakanyarodtunk a filmhez. Valami csoda folytán a hiányosan, vagy rosszul neveltek jelentős részéből is értelmes, boldogulni és boldogan élni képes felnőtt lesz. Ebben a szörnyen rossz filmben talán a szeretet az a motiváció, ami erőt ad Kaylanek a továbblépéshez és az újrakezdéshez.
Ákos Varga 2019 nov. 23. - 10:52:26
(5/7)
Akik a filmek besorolását végzik mára keverik a szezont a faZonnal. Vígjáték-dráma hmmm A dráma tartalmazza a vígjátékot és a tragédiát. Persze hála az ilyen besorolásoknak a köztudat a drámát a tragédiával keveri. Sajnálatosan. Nem lehetne ezt a hibás értelmezést a helyére tenni?
2/10
Camu 2019 nov. 22. - 15:17:57 2/10
(4/7)
Okos telók, hülye gyerekek. 2 pont.
5/10
pihes 2019 nov. 20. - 14:32:11 5/10
(3/7)
Én nem bírom ezeket, de az a normális, ha jó a kapcsolatod a szülőkkel!

5/10
7/10
Lelani 2019 febr. 20. - 16:33:52 7/10
(2/7)
Egész jó volt a film . Furi de ha most lennék nyolcadikos és ott élnék milyen lennék és hogyan élném meg az ottani kihívásokat nem igazán vágyom rá . Főleg mert a telefon mánia..... de van mondani valója és a tanulságot is le lehet vonni .
Fecni007 2019 jan. 17. - 21:55:55
(1/7)
Vígjáték+dráma? Ez furcsa lenne egyben. Semmiképpen sem vígjáték. Ahogy a "dráma" is túlzás. azért, mert komoly a mondanivalója, még nem dráma egy film. Abszolút korképnek gondolom. Jó kis film.