2/10
fo.ma 2015 jún. 18. - 21:48:16 2/10
(1338/1478)
Könyörgöm, lõje már valaki a világûrbe hegyesarcú Barbikát! Ja és rögtön utána Reginát is!
1/10
offtopic
elizabeth 2015 jún. 12. - 21:20:46 1/10
(1337/1478)
Engem lali idegesít még jó hogy ip tv-van felvételrõl nézem és áttekerem ha meglátom. Gudztustalan,jellemtelen basrom.
2/10
fo.ma 2015 jún. 08. - 18:31:20 2/10 Előzmény szevacica
(1336/1478)
Mindenben egyetértek. Csak azért nézem idõnként, mert várom hogy mikor esnek pofára már végre!
szevacica 2015 jún. 06. - 09:22:16 Előzmény charles58
(1335/1478)
Ez már nekem is régen piszkálja a csõröm, jó lenne, ha Milán összeszedné magát és megmondaná ezt neki, bár lehet, hogy az a barátságuk végét jelentené... de milyen barátság ez? Folyton veszekszenek, szinte semmiben nem értenek egyet. Igaz, ha az egyik bajba kerül, a másik szinte mindig kiáll mellette, de ezt valahogy mindketten elfelejtik, amikor éppen rendben mennek a dolgok. Amikor Karcsika úgy veszkõdött Hanna után, Milán igazán barátként viselkedett, próbálta jobb kijózanítani. Ugyanez történt, amikor Milán veszett meg Klaudia miatt. Most megismétlõdnek a dolgok (Karcsika/Miri, ill. most Milán/Viki?Vivi? nem is tudom a lány nevét, de ez mindegy is).
Más: Barbi tényleg olyan jó nõ, hogy két jó pasi is így vergõdik érte? Szerintem mégcsak nem is csinos, a feje egyenesen ijesztõ, ráadásul hisztis, elkényeztetett, önzõ, beképzelt... stb. nem sorolom, ennyi is elég. Mit esznek rajta?
Még valami: milyen munkahely az, ahol csak úgy ki-be mászkálnak a dolgozók? A szépségszalonra gondolok konkrétan. Barbi is, Alexa is akkor jön-megy, amikor éppen eszébe jut, vagy pl. ott ül a vendég a manikûrben, vagy a kozmetikában, erre se szó se beszéd, otthagyják, mert sürgõs megbeszélni-elintéznivalójuk akad. Ez nem a valóság!!!
1/10
charles58 2015 jún. 04. - 15:49:31 1/10
(1334/1478)
Regina a tegnapi húzásáért megérdemelne egy pacsit....szívlapáttal...az arcába...kétszer!
Karcsikának meg mondja már meg valaki, hogy Milán pénze nélkül egy nulla, pontosabban egy dupla nulla lenne. Veri magát a pénz miatt, amihez semmi köze. Az alaptõkét Milán hozta, a jó ötleteket meg Drex. Karcsika pont olyan patkány, mint a Grétikéje.
2/10
fo.ma 2015 máj. 16. - 20:34:32 2/10
(1333/1478)
Mostanában megint megnéztem pár részt. Különben hogy tudnám cikizni? :)
10/10
Zinedine 2015 máj. 16. - 17:01:59 10/10 Előzmény fo.ma
(1332/1478)
Érdekes, hogy azt mondod, hogy gáz, mégis mindent tudsz a szereplõkrõl... :-)
Ez azt jelenti, hogy akármilyen gáz is, nézed!
:-)

U.I.: amit viszont írtál, az jogos. Kicsit el van ferdítve a történet már, nem sok valóságalapja van.
2/10
fo.ma 2015 máj. 15. - 21:20:39 2/10
(1331/1478)
Honnan vette ez a két degenerált azt a hajót??? És hol van a hajóról a NAV-hoz bekötött online pénztárgép? És ugyan honnan tudná ez a két tudatlan vinni azt a hajót és mibõl finanszírozzák a különbözõ kiadásokat, ráadásul úgy, h most már Drex-ük is van? Egy vállalkozás nem úgy mûködik, h két félhülye majomlény a homlokára csap, h ugyan már csináljunk egy shisha bárt, oszt az majd megy magától. Minimum egy könyvelõ az alap. Plusz a többi havi kiadás: tb, különbözõ adók, áfa, rezsi, alkalmazott bére és akkor õk még egy büdös fillért nem kerestek.
A másik elõember, Lali. Benyomul egy kiadó fõnökéhez, ahol kapkodva baromságokat makog, erre nem kidobják a francba, hanem a nõ még teszi is alá a lovat.
Aztán az állandóan fejhangon sipítozó Regina, az idegbeteg Barbi, stb. Egytõl-egyig mind síkhülye!
Komolyan mondom, ez nagyon gáz!
10/10
Zinedine 2015 máj. 15. - 13:51:55 10/10 Előzmény Ok Zsoke
(1330/1478)
Ember, ha nem tetszik, ne nézd! :-)
Páxi Ákusz 2015 máj. 06. - 20:30:04
(1329/1478)
Nem tudtam eldönteni, hogy ez egy valóságshow, vagy egy sorozat. Mindkettõnek borzalmas.
Ok Zsoke 2015 ápr. 13. - 21:26:44 Előzmény irobmoz
(1328/1478)
Tisztelettel kerdeznem az RTL-t hogy van meg ennel "lejjebb nivoju" musor ? ? ? Mi tartja eletben ezt a sz@rt? ? ? Nehogy mar ez a nivotlan musor nagy nezettsegu lenne. Miert nem teszik at ezt a tragya szemetet az RTL 2-re es kesöbbi idöpontra ? ? ? ?
Ok Zsoke 2015 ápr. 13. - 21:12:34 Előzmény drazse0
(1327/1478)
Miert rikacsolnak az egesz musor alatt, ez egy kib@szott feladat vagy mi ? ? ? Katasztrofa az egesz musor. Miert nem adjak este 11 utan es akkor megnezhetik akiket erdekel ez a 0 musor...
1/10
drazse0 2015 ápr. 08. - 21:35:11 1/10 Előzmény sixpack1989
(1326/1478)
Így van ahogy leírtad. Ez a sorozat a semmittevésrõl szól,és szinte ezt sugallja a fiatalságnak!!!
A mostani fiatalok lusták odébb vánszorogni is,és ezt jól illusztrálja ez a gagyiság,amit rengetegen néznek.
Talán egyszer majd megértik hogy ebbõl nem lehet megélni!Bár mostanában mindenki ebbõl akar sajnos!
sixpack1989 2015 ápr. 08. - 15:26:14 Előzmény drazse0
(1325/1478)
Egyet értek teljes mértékben. Tökéletesen bemutatja ez a sorozat a mai generációt,felelötlenek könnyüvérüek,mindent ingyen akarnak. És hány ilyen van az életben is pf.. mindenki kavar mindenkivel,semmi komolyság,vagy kötelezettség. Nem csoda,hogy egyre több a válás,szakítás,ilyen müsorokról vesznek példát az emberek. Beteg egy világ..
1/10
drazse0 2015 ápr. 01. - 20:29:43 1/10
(1324/1478)
Rettenetesen idegesít ez a sorozat!!Nem nézem de sajnos most is hallom
1/10
gaboca19810216 2015 márc. 26. - 19:33:43 1/10
(1323/1478)
Még ekkor fost....
irobmoz 2015 márc. 18. - 15:21:32
(1322/1478)
Ez borzalmas
eboromir 2015 márc. 12. - 08:31:28
(1321/1478)
Sziasztok!
Szerintem a sorozat iszonyú. Fõleg azért van, hogy néha belenézek, mert van kb. egyetlen szereplõ aki számomra értékelhetõ és az Regina. Néha már azért sajnálom, mert nem rossz a szerepe a többi iq-huszárhoz képest. De amikor valakit le kell beszélnie valakit a fél perce kitalált szuper ötletérõl, akkor látszik hogy õ is csak próbál valamit mondani. Amúgy meg egy nagyon szeretnivaló, törõdõ emberként jelenik meg.
A sorozat meg mindig olyan véletlenszerûen ugrál a történetszálak között, hogy zavar amikor x ideig két szerencsétlent nézek és nem lehet tudni meddig tart, amig valami érdekes történik. Az új ötlettõl csillogó szemû Lali még viszonylag sokáig szórakoztatott, de õt is eléggé meguntam.
Még Joe-t találtam egy ideig nem egysikú figurának, de már nincs egyben a karakter és onnantól hogy elveszti az eszét/verekszik már nekem ugyanaz.
abisztriczky 2015 márc. 06. - 21:29:08 Előzmény a napos oldal
(1320/1478)
Nem is értem, hogy Alexa mért nem cuppan rá Bécyre, tartatja el magát, fizettet vele még néhány mûtétet!?? A csóró Gábor meg mehet a búsba. Azt azért látni szeretném, amikor Alexa rájön, hogy Bécy lopta el Gábortól a pénzt!
1/10
Sofiona 2015 márc. 06. - 16:44:08 1/10
(1319/1478)
Most olvastam bele a hozzászólásokba, azt hittem itt csupa fan lesz és egyedül maradok a lesújtó véleményemmel, de kellemesen csalódtam. :) Úgy látszik másokat is irritál ez a sok idealizált tahóság, amirõl nyilvánvalóan azt szeretnék elhitetni, hogy ez a normális élet, és ezek a normális emberek. Nem azzal van a baj, hogy primitív az egész közeg, a szereplõk rövidlátó, önzõ, egoista, másokat lábtörlõnek használó, magukat túlértékelõ birkák, hanem hogy a sorozatban semmiféle utalást sem tesz arra a nagyszámú szereplõk egyike sem, hogy ez az egész szürreális világ, amit a sorozat felépít, fényévekre van az emberi együttélés VALÓDI normáitól, az igazi emberi értékektõl, a barátságtól. A látszólag sokszínû szereplõk sokaságából álló szövevény valójában az emberi viszonyok hatalmas skálájának egyetlen szûk, alsó rétegén mozog, és senki sincs, aki legalább utalás szinten rámutatna arra, hogy milyen mélységeket hagy teljesen figyelmen kívül az egész film.
Ahogy senki nincs, aki visszatükrözné az önmaga fensõbbrendûségétõl elvakultan a másikat porba alázó szereplõknek azt sem, hogy VAN HATÁR, nem lehet emberekkel (barátokkal, de még ellenségekkel sem!) úgy bánni, mintha az alsó felükbõl rángatták volna elõ õket. Itt mindenki birkaként megy bele az összes csapdába (újra és újra), és hagyja magát dróton rángatni a többiek manipulációja által, majd hogy kiegyenlítse a megaláztatást, õ is leveri valaki máson ugyanezekkel az eszközökkel. És közben - valamennyi filmes eszköz felhasználásával - mindez viccesnek, sõt jópofának van beállítva, miközben egy jóérzésû embernek felfordul a gyomra. Mert minden ellenkezõ hír dacára mások megalázását nézni NEM szórakoztató.
Aki felismeri ezt, mert õ maga normális közegben él, ahol az emberek tisztelik egymást és önmagukat, az egyszerûen kikapcsolja a tévét, esetleg ír egy rossz véleményt és kész. De akik a VALÓSÁGBAN is ilyen közegben élnek, azok számára ez a sorozat nap mint nap megerõsíti, hogy természetes, ha az emberi kapcsolatok megalázásról és manupulációról szólnak, a konfliktusokat agresszióval és ismét csak manipulációval kell megoldani, és a népszerûségi listán azok állnak legfelül, akik a legmagasabb szinten ûzik mindezt.
És ebben az értelemben - minden álságos védezekés dacára - igenis mintát ad ez a film is, éppen azok számára, akik egy hasonlóan igénytelen közegben élve híján vannak az összehasonlításnak, és akik legalább innen tájékozódhatnának és tanulhatnának valamit a kulturált együttélésrõl és problémamegoldásról, de ehelyett csak visszaöklendezik számukra ugyanazt a szemetet, ami a társadalom egy rétegében amúgy is rombol.
Mindez pedig nyilvánvalóan a készítõk szándéka szerint van így (ugyanúgy szerkesztõi akarat, mint a Való Világ szereplõinek kiválogatása a társadalom legsuttyóbb tagjaiból). És EZ a manipuláció.