tortura 2018 dec. 21. - 16:14:16
(8/28)
Nem láttam a filmet (még). Viszont a leírásról egy régebbi film jut eszembe, a címe: A hold fia. A kilencvenes évek elején készült, Brad Pitt játssza a főszerepet. Csak ott a férfinak van hasonló problémája. Érdekessége még annak a filmnek, hogy Horvátországban forgatták.

sexykex 2018 aug. 20. - 11:36:16
(7/28)
Tini mese XP-betegséggel fűszerezve. Arra alapozni egy sztorit, hogy valaki nem mond el valami fontosat, nem vall túl élénk fantáziára. Ezelőtt több ezren elsütötték már ezt a baromságot. Mivel az alkotók képtelenek normálisan feszültséget teremteni, inkább eljátszatják a hattyú halálát Hollywoodi módra.
Negédes, nyúlós, nyálkás, bűzlik a hazugságoktól. Szóval undorító egy film. E nélkül is tudtuk, hogy az ember mindig arra vágyik, amit nem érhet el, ami tilos. Szipogásra hajlamos mimózáknak és könnyes szemű bömbigépeknek kötelező darab.
10/10
calella 2018 aug. 10. - 17:39:04 10/10
(6/28)
Nagyon kedves film, igazi zsepi gyilkos :-) Természetesen 10/10
8/10
dandelion83 2018 júl. 01. - 06:30:50 8/10
(5/28)
Kedves, szívszorítóan édes film az első szerelemről. Ennek ellenére annyira nem tudott hatni rám, amennyire vártam, pedig imádom a romantikus filmeket. Nekem kicsit túl sziruposra sikeredett, és helyenként nem volt elég hiteles. Nekem az érzelem is kevés volt benne. Kicsit meseszerű volt az egész film.

SPOILER!!!
Nem igazán értem, hogy ha vkinek van egy ilyen betegségben szenvedő lánya, akkor miért nem az az első, hogy az életében feltűnő új fiúval ezt megbeszéli, nehogy baj legyen??!!! Hogyan tudták ezt ennyire könnyedén kezelni, hogy minden nap ajándék, és ha napfény ér, akkor majd meghalsz, és kész??!!!! Charlie és az apja is teljesen szenvtelenül kezelte a lány utolsó hónapjait, nem dühöngtek, nem borultak ki, nem vádaskodtak, semmi érzés nem volt, csak kihasználták a maradék időt??!! Azért ez egy picit furcsa nekem...
Charlie alakja egy kissé túl tökéletesre sikeredett. Ő a helyi legmenőbb srác, de nincs barátnője, és kb Katie-re várt egész életében. Vagány, autója van, vitorlázni viszi a lányt, jól néz ki, közben meg a legédesebb, legmegértőbb fiú a világon, aki egy kicsit sem dühös sem a lányra, sem a kialakult helyzetre...
9/10
vasvari.gyula@icloud.com 2018 máj. 05. - 01:05:04 9/10
(4/28)
Rájöttem és nyomtam egy 9-est. :-)
9/10
vasvari.gyula@icloud.com 2018 máj. 03. - 20:02:05 9/10
(3/28)
Hol a fenében lehett itt pontozni?
9/10
vasvari.gyula@icloud.com 2018 máj. 02. - 23:16:19 9/10
(2/28)
Szép filmdráma. Szerintem az IMDB-n alulértékelték.
10/10
seriesqueen 2018 ápr. 20. - 23:03:25 10/10
(1/28)
Szívszorítóan gyönyörű. Alig bírtam abbahagyni a sírást. Bella Thorne csodálatos alakítást nyújtott, tele volt érzelemmel, Schwarzenegger-en pedig még látszik, hogy kezdő, de nagyon aranyos volt.