3/10
bayswater 2012 máj. 18. - 23:42:32 3/10
(73/173)
Borzalom!!!!!
Johnny Depp miatt néztem meg. egyedül ez a tény menti meg a filmet az 1 csillagtól. így adok rá egy 3-mast. pffff.....
10/10
husky007 2012 máj. 18. - 20:49:10 10/10
(72/173)
Nem értem miért húzták le, jó persze nem egy sokatmondó történet, aminek a végén rájövünk hogy hú de meg kéne javulnunk meg minden, de ez egy vígjáték! Persze, nem mentség, de akkor is. A vége kicsit olyan volt, mintha már nagyon leakarnák zárni az egészet, nekem az nem tetszett, de a többi az nagyon jó volt. Depp beszólásai, és a többi humoros - és egyben pikáns- rész...egyszerûen sírva röhögtünk már a végén a haverokkal. Jó film, Tim Burton jellegzetes "ecsetvonásai" itt is megcsillantak, s mivel tõle megszoktuk hogy nem bánik túl "kedvesen" a fõszereplõkkel, (lásd pl. Sweeney Todd) ezért legalább végig lehetett izgulni a filmet. Jó film, részemrõl többször nézhetõ kategóriában ott volt , és várom már hogy DVD-n is megjelenjen. A kicsit eltúlzott vége miatt 10/8-at érdemel.
5/10
Voldemort 2012 máj. 18. - 13:25:02 5/10
(71/173)
Én 10/5-re értékelem. Nagyon szeretem Johnny Depp-et, de ez a filmje csalódás. Nem ezt vártam tõle, az biztos. Úgy tûnik, hogy nem minden Johnny Depp film arany, ami fénylik, inkább egy rohadt gyümölcs...
Egyszerû történet, és elavult jelenetek, ezzel össze is összegeztük a filmet.
Egyszer megnézhetõ, közepes film. De a bluray megjelenést, azt várom.
asekar12 2012 máj. 17. - 19:21:33
(70/173)
Nagy kérés lenne, hogy aki már látta a filmet írja le nekem a sztoriját? De úgy, hogy hogyan kezdõdik, mi a vége részletesen a cselekményt, stb. Úgy, ahogy a Wikipédián is leszokták írni. Aki megteszi annak ezerszeres kösönet.
Ugyanis nagy TB és JD rajongó vagyok, de õszintén, ez a film nekem bizarr. Kapott pozitív és negatív kritikákat is, és nem tudom vajon megnézzem-e? Szóval légyszi, akinek van ideje, az írja meg, nagyon megköszönném!
asekar12 2012 máj. 17. - 19:17:22
(69/173)
Nagy kérés lenne valakitõl, hogy ha már látta a filmet írja le ide bõven a sztoriját? De úgy hogy, hogy kezdõdik mi a vége, részletesen a cselekményt és stb. Mint, ahogyan a Wikipédián is leírják. Aki megteszi annak ezerszeres köszönet. Ugyanis nagy TB és JD rajongó vagyok, de õszintén ez a film nekem bizarr. Kapott pozitív és negatív kritikákat is, és nem tudom megnézzem-e vagy sem. Szóval légyszi, akinek van ideje tegye meg. THANK YOU!
8/10
levina 2012 máj. 16. - 19:00:36 8/10
(68/173)
:) szerintem egy szórakoztató film. Igaz, hogy maga a sztori nem nagy durranás, de a fõszereplõnek olyan szövege van, hogy dõltem a nevetéstõl. :D A zenék pedig különösen tetszettek. Persze hozzá kell tenni, hogy nem fog a legjobb Burton filmek közé tartozni, de sztem ennek a filmnek nem is az volt a célja, hanem a szórakoztatás, azt pedig sztem bõven elérte. ;)
7/10
matany001 2012 máj. 15. - 22:39:09 7/10
(67/173)
Nah én most tettem magam túl ezen a filmen, hát mit is írjak róla. Igazság szerint engem majdnem lekötött azért végig a film, mert nem tudtam mire számítsak néhol azért úgy ez jó volt. JD karaktere igencsak furcsa lett kicsit nem is jó nem is rossz szóval ilyen köztes átmeneti.

!!!SPOILER!!!

Eléggé viccesnek találtam ezeket a helyzeteket mint pl: Julia (doktornõ) kérdi Barnabast, hogy tudj e milyen kapcsolat lehet beteg és doktor között, mire azt látjuk, hogy a csajszi már cuppan is a megfelelõ helyzetbe.

Viki és a kisfiú szerepeltetése kevésnek bizonyult számomra.

A végén mikor a kis csaj vérfarkas lesz, annak kérem szépen mi értelme?

Továbbá, csak engem zavart már az az öreg szótlan banya a filmben? ( õ lenne a másik családi gondnok)

A filmvége gyorsan le lett zárva, túlélik mondván ég a kastély, Viki vámpír aztán zárófüggöny ( Tudom szerintem ez is csak engem zavart, de én olyan filmes ember vagyok aki szereti ha egy jó filmnek jól összehozott vége van, hogy valami utalás, hogy hogy vannak, mi van velük, mi történt, mi fog történni, vagy valamilyen jelenet, hogy építik újjá a kastély aztán dont worry, be happy)

!!!SPOILER VÉGE!!!


Megjegyezném még, hogy összességébe jó film lett, de mégse lehet teljesen jó fejnek titulálni a fõszereplõt se, ami nagy kár mert JD hatalmas karakter a film történet világába. A többi szereplõ is hozta a formáját úgyhogy nálam a film most magán értékelésként 7/10.
8/10
Sátán_Követe 2012 máj. 15. - 17:13:37 8/10
(66/173)
Nagy Tim Burton rajongó vagyok, de kicsit csalódás volt ez a film, pedig nagyon vártam. Mivel nagyon szeretem TB ezért kapott tõlem 8/10-et, pedig 7est adtam volna legszívesebben. Összecsapottnak meg furcsának érztem, nem hozta azt a "színvonalat" ami jellemzõ TB filmjeire. Nem volt benne semmi szívet melengetõ, vagy varázs, vagy valami kis csavar, fordulat, ami általában jellemzi TB filmjeit. Persze nem kérném vissza a mozijegy árát, mert nézhetõ volt, meg vicces, de EGYSZER nézhetõ! Én úgy éreztem, hogy egyes karakterekre mintha nem illett volna az a színész, aki alakította. Biztos vagyok benne, hogy nem fogom többször elõvenni és megnézni mint a legtöbb TB kedvencemet. Nekem sok dolog nem tetszett, meg logikátlannak tûnt, úgy éreztem sok szálat nem bontott ki a film, és többet is ki lehetett volna hozni egy egy szereplõbõl, helyzetbõl, olyan összevisszaságnak tûnt.

***SPOILER*** gyanús :
1. Nem értettem, miért mutatták annyiszor Barnabas régi szerelmét szellem alakban, miért tûnt úgy mintha mutatni akarna valamit Viktóriának, akinek már gyerekkorában is sokszor megjelent ez a szellem, és elvileg a szellemlány erölködött annyit h erre a helyre jöjjön Viktória.. de könyörgöm azért kiderülhetett volna, hogy õ Barnabas szerelmének leszármazottja, vagy vmi kapcsolat ami miatt megjelent neki annyiszor a szõke lány szelleme, de számomra nem derült ki, és nem is lett kibontva ez a szál a történetben, egyszer csak nem szerepelt többet a szellem. 2. Azt sem értettem, hogy az egész történet Viktóriával kezdõdött, aki aztán alg szerepelt pár jelenetben a film további részében, és a kisfiú szereplõt is többször szerepeltethették volna. 3. Ami nekem már túlzás volt, h a kislány farkasemberré változott, na ez nevetséges volt és felesleges, igazán enélkül is ment volna tovább a film rendesen. 4. A másik meg, ami logikátlan és számomra érthetetlen, hogy miért feküdt le a boszorkánnyal Barnabas. És nem hiszem el, h vki a nõi vonzerõ miatt lefekszik azzal a nõvel aki megölte a szüleit és az igaz szerelmét, aztán mintha mi sem történt volna, tovább küzd ellene.. 5. Most a fõszereplõ karaktere se lopta be igazán magát a szívembe, valahogy nem volt annyira szimpatikus és szerethetõ mint a többi JD által megformált TB karakterek.

Ezek a kérdések és gondolatok maradtak meg bennem a film után, lehetséges, hogy akik ismerik a sorozatot, azokban ezek fel sem merülnek és számukra így egész a film és nem maradnak megválaszolatlan kérdések, mert azok kiderülnek a sorozatból, viszont én nem láttam belõle egy részt sem, és a legtöbb nézõ is így van ezzel...
7/10
lipgloss 2012 máj. 15. - 11:26:03 7/10
(65/173)
Nagy Tim Burton rajongó vagyok de már az Alice-nál is éreztem egyfajta "összecsapottságot". Ez talán jobb volt mint az Alice de a régi jó kis Tim Butron filmeknek a nyomában sincs. :( A látvány nagyon jó volt de a sztori kissé megint összecsapott már-már unalmasnak mondható. A végén pedig volt, hogy elért az "Úúúristen neee ezt nemár, ez nagyon elrontja" élmény. Inkább várnék több évet egy TB filmre csak az kerek egész legyen. Se nem annyira vicces, mint amennyire az akar lenni és ami rosszabb, hogy nem annyira "timburtonössötét" ezért nekem 7/10
2/10
Memmaao 2012 máj. 14. - 20:51:49 2/10
(64/173)
Minden idõk leggyengébb Tim Burton alkotása! Összecsapott, kusza, butácska forgatókönyv. Paródia-paródiája, gyenge párbeszédek és gyenge poénok. Nem mellesleg rettenetes szinkron! Moziban nem érdemes megnézni, talán egy vasárnapi ebéd utáni háttérzajnak fogyasztható...
bencus11 2012 máj. 13. - 20:21:58
(63/173)
6/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 13. - 18:40:31 6/10 Előzmény Sonic8
(62/173)
Nem is csodálom. Ilyen semmitmondó filmekre ugyan ki menne el? Nem kell a Bosszúállókra fogni. :D Attól még, hogy az megy elmennek az emberek erre is ha nagyon érdeklik õket. Nem a Bosszúállók tehet róla, hogy ennél 21X busásabb nyitóhétvégéje volt. :D
10/10
Sonic8 2012 máj. 13. - 11:18:54 10/10
(61/173)
Szegény filmnek szar idõpontot adtak a bemutatásra...
Abból a 150 milliós költségvetésbõl eddig 9 millió jött vissza a Bosszúállók miatt.(Én nem sajnálom)
Szal Burton-ke most szívhatja....
6/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 13. - 09:06:19 6/10
(60/173)
szerezz be egy magyar billentyûzetet...
offtopic
Charles Foster Kane 2012 máj. 13. - 03:07:43
(59/173)
Hat meg ez sem.

Egyszeruen volt egy szal, amire nem kerult pont egeszen a vegeig, es ez mint egy csattano jelent meg, ennyi. Nem hagyott semmilyen kerdest. A tortenet szempontjabol teljesen lenyegtelen, hogy mi lesz vele.
Agaton 2012 máj. 12. - 23:00:06
(58/173)
SPOLIER (vagy hogy kell írni)

NEM LESZ FOLYTATÁS

A film vége csupán utalás volt az eredeti sorozatra. A szappanoperák részei is mindig a "legizgalmasabb" résznél zárulnak, hogy a nézõ odaüljön a következõ rész elé, lássa mi fog történni. Na ez az életre kelés is errõl szólt, úristen életre kelt, most mi lesz a következõ részben (ami nem lesz) :)

Meg amúgy a Burton bácsi csak nem hagyja halottként a feleségét, hát otthon biztosan kapna érte :D
10/10
Katicas 2012 máj. 12. - 22:43:01 10/10
(57/173)
Kedvelem a Burton Depp párost! Helena Bonham Carter szinkronja valóban pocsék volt, egy egy jelenet összecsapottnak tûnt, de összességében nagyon jól szórakoztunk. Sokat nevettünk...
Matt Vampire 2012 máj. 12. - 20:57:04 Előzmény Smonika
(56/173)
Szerintem nem benned van a hiba (vagy ketten vagyunk hibásak :), egy az egyben leírtad az én érzéseimet is a filmmel kapcsolatban. Még talán annyi, hogy szerintem a szinkronhang nagyon nem illett Helena Bonham Carterhez.

SPOILER
Ennek a filmnek akarnak még folytatást? A végén HBC szemfelnyitása csak bennem keltette ezt az érzést?
SPOILER
6/10
Smonika 2012 máj. 12. - 13:00:45 6/10
(55/173)
Biztos bennem van a hiba, de nekem unalmas volt és a történet is kusza. Értettem, de hiányzott belõle az ötletesség, a csavaros fordulatok, amire azt mondtam volna, hogy Hú, ez igen! Inkább csak amolyan sebtében összedobált jelenetek, oda nem illõ fordulatok voltak benne. Meg néhány jól sikerült poén.
Alkossunk valami látványosat, ami egyszerre vicces és horror is... Hát nekem nem jött be. Sajnálom a mozijegy árát. Burton-tõl nem ezt vártam.
Erõs jóindulattal 6 pont, de csak Depp és Pfeiffer miatt.
10/10
brigike23 2012 máj. 12. - 08:57:18 10/10
(54/173)
Nekem nagyon tetszett, végig nevettem és a párom is. Vannak benne jó poénok, én biztos megnézem még. Én ajánlom.