Téma: Ékszer TV

nikee 2017 jan. 17. - 09:22:44
(16/36)
Azert egyetlen hozzaszolasom van, mert en dolgozom nem erek ra 0-24 ig irogatni csacsisagokat es beszologatni masoknak csak hogy jobb legyen a napom tole. Ahhoz pedig csak gratulalok hogy a lenyeget amit irtam nem sikerult felfogni, sejteseim szerint probalod leplezni hogy nem ertetted... Te dolgod de legalabb a temanal maradj kerlek es ne azzal foglalkozz h kinek mennyi ideje van irogatni, es h mennyi a hozzaszolasa.
Oh jajj 2017 jan. 17. - 05:07:57 Előzmény vino-et-veritas
(15/36)
Csaknem az Andi Margarinna tíví vagymi? :D
offtopic
Oh jajj 2017 jan. 17. - 05:06:49 Előzmény nikee
(14/36)
Hiteles hozzászólás. Az egyetlen. Gondolom, a nikk ezért lett regisztrálva. :DDD
Mauro82 2017 jan. 16. - 23:36:48
(13/36)
A SOUTH PARK 16. ÉVAD 2. RÉSZ: Telefuksz nézzétek meg.
nikee 2017 jan. 10. - 09:12:02
(12/36)
Csak nezek hogy mi van itt.. Mi az hogy be akartatok meretni h hany karatos arany? Nem egyszer elmondja a hölgy h futattot arany, plusz ki is van irva. Nem ertem a problemat. Csak figyelni kell es egybol nem fogod azt gondolni h atvertek, a rendorseg meg nem fog ilyesmikkel foglalkozni, mivel nem atveres minden fel van tuntetve. En rendeltem toluk, szerintem rendben vannak, minosegi termek realis aron, nem bizsu sztem inkabb orvosi fem mint a legtobb piercing is, stb.csak ajanlani tudom.
vino-et-veritas 2017 jan. 06. - 09:22:15
(11/36)
Csak rá kell nézni melyik "médiacsoport" csatornáin megy...
Oh jajj 2017 jan. 06. - 00:38:51
(10/36)
Mondanám, hogy fogyasztóvédelem, de olyan már nincs.
Esetleg ha aranynak adtak el valamit, ami nem arany, akkor csalás miatt a rendõrség...
A "mûsorból" csak másodperceket láttam, mert tipikus tévéshopp szemét, de hogy a UPC mûsorújságja ismeretterjesztõnek mondja... valakinek elmentek otthonról, az tuti. :D
idézet 2017 jan. 05. - 09:54:41
(9/36)
Nen tudom ki olyan hülye hogy ezt beveszi... Ja mi voltunk olyan hülyék!!! Nagymamámmal rendeltünk két szettet "arany" volt... 2 szett helyett 1-et küldtek de azért a 2 szett árát kellett ki fizetni!!! Átverés az egész... A szett egy nyaklánc és egy karkötõbõl állt, és 2 díszdobozba rakták mintha 2 szett lenne... Kicsit meglepõdtünk mikor kibintottuk!!!!! Ne rendeljen tõlük senki... Szar az egész... Mi már rendõrségen is voltunk.... Ja és be akartuk méretni hogy hány karátos ez az arany de meg sem mérték... Bizsu szarért elkérnek annyi pénzt.. Gratulálok Ékszer Tv..... Legyen még sok olyan vásárlója akit átverhetnek!!! Sok hülye ember van a világon de hogy ennyi?? Azt nem gondoltam..... Remélem büszkék magukra hogy ennyi embert átvenek... Szégyen....
norvég cica 2016 dec. 25. - 14:08:55
(8/36)
Ekkora parasztvakítást életembe nem láttam. Az ékszer ára tegyük fel 359.000 ft.- Majd közli a hírt a gyártó (aki a Prikaszky Ákos mûsorvezetõ!), hogy karácsonyi akció jön és az új ár 3.599 ft.- Szégyen ez a mûsor, lehetetlen akciókkal, kamu ékszerekkel. -.- Eddig sülyedt a tv2..
susan55 2016 nov. 24. - 10:32:04
(7/36)
Most 890 ezer volt az eredeti ár. Ez egy hatalmas átverés.
Hol van ilyenkor a fogyasztóvédelem???
Vagy ebben az országban vannak emberek, akik ezt elhiszik?
celjabol 2016 okt. 19. - 03:05:54
(6/36)
Ha nem igazi aranY akkor miért írják ki hogy 160.000 az eredeti ára, mert akkor ez csak bizsu!!!
Kiss Tamara Bettina 2016 júl. 12. - 16:22:02
(5/36)
Sziasztok, Én is csak pozitívat tudok mondani. 3 xor rendeltem . A termékek gyönyörûek. Mai napig hordom õket semmi bajuk nincs. Az áruk tökéletesen megfelelõ. Egyszer egy gyûrû mérettel kisebbet kaptam , az én hibámból mert nem tudtam hirtelen a saját méretem de nagyon rugalmasak voltak a formanyomtatvánnyal visszaküldtem és 1 hét múlva érkezett a megfelelõ méretû gyûrû. A kislányomnak is rendeltem a napokba egy rózsaszín köves nyuszit, nagyon szereti viselni mert imádja a kis nyuszikat :D Ténylegesen ajánlom , mert amit a Tv be bemutatnak azt tartják is !!!!

Üdv. Kiss Tamara
Hegedüs Józsefné 2016 jún. 14. - 13:50:03
(4/36)
Nagyon elégedett vagyok a megrendelt termékkel. Féltem egy kicsit rendelni, de ezután nyugodt szívvel rendelek. Tegnap rendeltem,ma már kézhez kaptam. Akinek megmutattam mindenkinek tetszett. Gratulálok az Ékszer TV müködéséhez.Mindenkinek ajánlani tudom. Aki "aranyat,vagy fehér aranyat" kíván vásárolni menjen az ékszer boltba. A kapott termék, ár-érték arányban van. Köszönet és ezután is rendelek. Sok sikert Hegedüsné Szilvia
butyok30@freemail.hu 2016 jún. 04. - 21:33:47
(3/36)
Ha valakit érdekel megtaláltam a visszaküldéshez a nyomtatványt. Elérés: www.ekszertv.hu és a lap alján van a visszaküldéshez a nyomtatvány erre kattintva, elõjön a nyomtatvány neve és az "ide" gombra kattintva elõjön.
Persze most megpróbálom visszaküldeni, kíváncsi vagyok, hogy visszafizetik-e a visszaküldött termék árát.
butyok30@freemail.hu 2016 jún. 04. - 20:44:54 Előzmény Ágota Anna Gyurátz
(2/36)
Teljesen igaz amit írsz mert én is ugyan így jártam a nyaklánc gyerekméret hosszúságú karkötõt egész mást küldtek mint amit megrendeltem ez volt 2hete azóta hiába hivogatom õket mindig megígérik hogy adás után visszahívnak,de sohasem hívnak vissza!!! Én mindig az adás alatt hívom õket nem tetszik nekik mert amíg velem beszélnek addig nem tudnak eladni!!Az nem érdekli õket hogy nekem bent fekszik 17000ft-tom.Egy internet címet adtak meg hogy ott találok egy nyomtatványt amit ki kell töltenem és azzal együtt kell vissza küldenem,csak az a probléma hogy a nyomtatványt nem lehet megtalálni!!!! DE annál több reklámot!! 30 nap a vissza kuldési határidõ ami szépen múlik!!
Ágota Anna Gyurátz 2016 máj. 28. - 14:10:08
(1/36)
Senki ne rendeljen! Csalók!
Rendeltem 3 fülbevalót és csak egyet küldtek,persze ugyanazért az árért.Most meg hiába hívom õket!