10/10
Ancsi90 2010 márc. 31. - 16:16:33 10/10 Előzmény Suffy
(17/17)
Aranyos vagy, de edd csak meg azt a csokit :) Amúgy a barátomtól tudom ennek a számnak a címét, mer õ szereti nagyon a spanyol zenéket, és megtalálta nekem. Ha kell valami csak írj, hátha megtaláljuk :)
Suffy 2010 márc. 24. - 11:11:19 Előzmény Ancsi90
(16/17)
Ja, még annyit:
hogy lehet erre rájönni?
Vagy alapból is ismerted ezt a dalt?
Suffy 2010 márc. 24. - 11:10:35 Előzmény Ancsi90
(15/17)
Nagyon de nagyon köszönöm!!!!!
Milyen címre mehet a csoki? :)
üdv. Suffy
10/10
Ancsi90 2010 márc. 21. - 15:45:52 10/10 Előzmény Suffy
(14/17)
A szám amit keresel: Paulina Rubio - Baila Casanova
Suffy 2010 márc. 11. - 18:47:47 Előzmény trompika65
(13/17)
Kedves Trompika
Köszi a segítséget.
Sajnos nem erre gondoltam.
Nem a fõcímdalra, hanem arra számra, ami jó kis pörgõs, igazi latinos.
Amikor mûsorajánló van a Story tv-n, akkor lehet hallani.
Írtam már a csatornának is (egy hónapja!! nem tudom hány levelet kapnak) de még nem értek rá(m) válaszolni.
Ha valaki esetleg tudja, hálás lennék.
Küldenék neki egy Milka csokit :)
Komolyan!
ChaNel '09 2010 márc. 02. - 17:20:17
(12/17)
Én csak most kezdtem el nézni (egy idõben van sajnos a Rubíval):((( és sztem nagyon jó a történet:)
De azért biztos látni fogjuk még párszor (ismerve a Story TV-t)
Fõleg a gyönyörû táj tetszik és Alfonsináék kis "falusi háza".
Dorka92 2010 márc. 01. - 18:37:40
(11/17)
nem tudom h spoiler-nek számit e de:

én nem láttam még soha ezért csak TIPPként irom nem pedig tényként, de szerintetek nem lehet h husztónak és franciszkának "a halva született lánya" valójában fiu, és õ az aki barbara családjával él kicsit elnyomva??
v hülyeségre gondolok?
ChaNel '09 2010 márc. 01. - 17:26:24
(10/17)
A mai résznek a vége számomra kicsit durvára sikeredett egy dél-amerikai szappanoperához képest:SS..
Én azt hittem, hogy max. odáig mennek el, hogy leüti a csajt a székkel aztán a többit nem mutatják, de így kicsit "erõs" volt..
trompika65 2010 febr. 26. - 16:50:44 Előzmény Suffy
(9/17)
Szia:-)) Ez egy régebbi szám úgy emlékszem.

http://www.youtube.com/watch?v=BpSe3ZIo-Lo

Talán itt:-))
ChaNel '09 2010 febr. 18. - 13:41:02 Előzmény lizi14
(8/17)
Ne haragudj, de valamit nagyon félreértettél..
Én az égvilágon senkirõl sem mondtam véleményt (mivel nem is ismerek elég jól senkit itt a fórumon, ezért semmi jogom hozzá, hogy bárki fölött ítélkezhessek).
Nem említettem egy fórumozót sem (konkrétan), ez csak általánosítás.
Suffy 2010 febr. 16. - 16:05:28 Előzmény lizi14
(7/17)
sziasztok
Pár napja látom h. reklámozza a Story tv, és nagyon tetszik az a szám ami a háttérben hallok.
rákerestem a youtube-n, de nem az találtam amit én szeretnék.

tudtok segíteni ebben? köszi
lizi14 2010 febr. 11. - 18:34:00 Előzmény ChaNel '09
(6/17)
Hát ez elég szomorú ha ilyenen felidegesíted magad és elég nagyképûség, hogy ilyen véleménnyel vagy olyan valakirõl aki nem tud minden egyes apró részletrõl. Miért ne regisztrálhatna olyan aki nem ismeri annyira a honlapot? Miért ne kérdezhetne bárbit? Lehet, hogy valaki szívesen válaszol. Nem kötelezõ minden hozzászólást elolvasni... és nem kéne így nyilatkozni másokról.
ChaNel '09 2010 febr. 11. - 11:52:45 Előzmény szemar
(5/17)
Köszönöm, így már sokkal érthetõbb:)
szemar 2010 febr. 10. - 19:11:10 Előzmény ChaNel '09
(4/17)
A történet a szenvedélyrõl és a bosszúról szól, ahol a legnagyobb konfliktust San Andrés falu két családja, a Valdések és a Ramirezek rivalizálása okozza. A neheztelés legnyilvánvalóbb oka az Õsforrás, amely a véletlen folytán a Váldés család kis birtokán folyik keresztül, nem pedig a szomszédos földön, a gazdag Piedras Grandes birtokon, ahol az ország legjobb állatait nevelik, és amelynek tulajdonosa a Ramírez család. Ám a gyûlölet valódi oka a magánéletben rejlik. Justo Ramírez, akinek a felesége Margarita Insunza, titokban megcsalja a feleségét Francisca Riveróval, a szomszédja és riválisa, Rigoberto Valdés feleségével. Ez a kapcsolat szüli a legkeserûbb gyûlöletet, és okozza a két család fokozatos pusztulását. A Valdés családnak van egy gyönyörû kislánya, Alfonsia, aki egy idõben született Alejandróval, a Ramirez család egyetlen fiával és örökösével. A falubeli kemény élet az oka annak, hogy ez a két fiatal gyermekkorának nagy részében egymástól külön él. Annak ellenére, hogy külön nõttek fel, és a lelküket az egymás családja ellenielõitéletekkel táplálták, amikor hosszú évek után találkoznak, azonnal vonzalmat éreznek egymás iránt. (Forrás: http://www.filmkatalogus.hu/El-Manantial-Az-osforras--f22536)
ChaNel '09 2010 febr. 06. - 10:00:28
(3/17)
Ezt fordítóval csináltamXDD
Mintha egy japán mondaná.. de legalább próbáltam vmit, ha már ennek a szerencsétlen port-nak nincs semmilyen ismertetõje.


A falu a San Andres, a két család között riavlry a Valdes és a Ramirez középpontja "El Manantial, egy gyönyörû szökõkút víz, ami történik, hogy a kis fürdõ tulajdona Valdes, és nem a szomszéd ház, a gazdag és virágzó Hacienda Piedras Grandes ", ahol a legjobb a szarvasmarha-és emelt tulajdona Ramirez.

De a tavasz nem az igazi oka a gyûlölet között a családok. Justo Ramirez, felesége Margarita Insunza volt egy kapcsolata Francisca Rivero, felesége ellenség és szomszéd Rigoberto Valdes. Ez a viszony alakult az árulás, hatására a legnagyobb keserûség és megsemmisítése között, a két család.

A Valdes gyönyörû Alfonsina nevû lánya, aki született, ugyanabban az évben, mint Alejandro, a fia és örököse a Ramirez. Annak ellenére, hogy nõtt külön-külön lelkük tele elõítéletek ellen, a saját család, a két nem kerülheti el érzés vonzotta egymást.

Margarita nem teszi ezt lehetõvé, így mondja a férj, hogy megbizonyosodjon arról fia soha nem lesz együtt Alfonsina így tudott feleségül Barbara, õt cousion lánya. Justo nemi erõszak Alfonsina és elhagyja együtt az anyjával és nagynénjével. Öt évvel késõbb ...

Alfonsina is diplomázott az iskolából, és az a jó élet, amíg az anyja öngyilkosságot követ el. Az anyja halála elõtt bevallja neki, hogy Justo Ramirez elpusztította az életét, és azt követõen, hogy Alfonsina fogadalmat revenage a férfi, aki elpusztította a családja. A lány visszatér a San Andres és ott ismét látja Alejandro, aki jelenleg dolgozik, hogy Barbara. A sorozat még mindig jelen van a szívükben. Nekik kell majd küzdeni a szeretet és hátha tudnak örülni a partjait El Manantial ...
ChaNel '09 2010 febr. 06. - 09:41:14 Előzmény Chantal Baudaux 14
(2/17)
Én kiváncsi leszek mien lesz, mert febr 22.-tõl lesz a Story tv-n!! (a Betolakodó után)

Mielõtt minden 3. hozzászóló megkérdezné hány részes-->
(ettõl tudnám tépni a hajam, egyáltalán minek regisztrált, ha nem tud eligazodni az oldalon)

95 részes!!!

Ezt az egyéb epizódoknál lehet megtekinteni..-->ehhez nem kell érettségi (na jó ez elég hülye szöveg volt, de az ember egy idõ után teljesen felidegesíti magát mások értetlenkedésén..)
Chantal Baudaux 14 2008 jan. 18. - 17:06:05
(1/17)
Jó kis sori volt:) Bár nem a legjobb, de jó volt:)