10/10
huki 2020 máj. 01. - 19:59:57 10/10 Előzmény JonathanSeagull
(17/37)
Ha nem tetszik ne nézd,engem nagyon érdekel egy részt kinem hagynék.
1/10
JonathanSeagull 2020 ápr. 16. - 12:22:35 1/10 Előzmény laszlo-1
(16/37)
12 évad???? Ezt tényleg nem hiszem el. Amióta itt a járvány, nem nézem a Spektrumot, mert minden áldott este ugyanaz megy, hogy ki hogy fázik, éppen milyen állatot lő, fog vagy szerez, éppen miből fogy ki, ... NEM ÉRDEKEL!
laszlo-1 2020 ápr. 16. - 12:17:36 Előzmény JonathanSeagull
(15/37)
Nem 7, mert már a 12. évad fut máshol. (Lásd IMDB.)

A feleségem nézi minden este. Én nem bírom, de pont ezért tudom, hogy végülis mindig ugyanaz ismétlődik. Szerintem 1 évad elég lett volna bőven, nem kellene 240 (és még ki tudja hány lesz) rész. Az még érdekes is lehetne, hogyan élnek Alaszka hómezein.
Nem értem hogyan átlagolódik 8.1-re a pontszáma, amikor a hsz-ók itt mind 1-et adtak. Én nem pontozom, mert engem nem érdekel.
1/10
JonathanSeagull 2020 ápr. 08. - 08:51:56 1/10
(14/37)
Az emberiség szellemi szintjéről árul el az valamit, hogy ebből a nézhetetlen, primitív és unalmas sorozatból hét évad is készült. Sajnos a Spektrum, ami egy időben színvonalas tudományos és természetről szóló sorozatokat adott, mostanra tökéletesen nézhetetlen lett. Idióta sorozatok, köztük idióta reklámok. Hát kinek kell ez? Nekem nem!
1/10
JonathanSeagull 2020 ápr. 08. - 08:48:03 1/10 Előzmény Nadi
(13/37)
Szívemből szólsz!
1/10
Kit Fisto 2020 márc. 22. - 16:33:10 1/10
(12/37)
A gyerekeiket sajnálom, mert a szerencsétleneknek nem volt választásuk, és ahelyett, hogy normálisan élhetnének társadalomban, közösségben, tanulhatnának, szórakozhatnának, kapcsolatokat alakíthatnának ki, ott kell nekik vadászni és küszködni, nélkülözni, primitív életet élni. Azt sem tudják, mi a kényelem, vagy a kultúra, milyen egy mozi, vagy cukrászda. Ott eszik a nyers húst, és a legfőbb téma is az élelem, folyamatosan arról beszélnek! Kimegyünk vadászni, mit ejtünk el, otthon hogy készítjük el, ez aztán milyen jó volt, mit eszünk estére, meg holnap.. Egyfolytában ez megy. Folyamatosan vadásznak, főznek, esznek, alszanak, és kiválasztanak. Ez teszi ki a napjaik 80%-át. Ez emberi élet?
Nem muszáj ám olyan munkát végezni, ahol a főnök csicskáztat. Lehet tanulni, vagy vállakozni.
Nem tudják elviselni, hogy megy itt az állattenyésztés, és a feldolgozásuk, de kegyetlenül agyonverni őket, az már bejön nekik? Szabadnak született állatoktól elvenni az életüket, az már rendben van? Ez mellébeszélés. Az egyetlen problémájuk, hogy rühellik a kötelességeket, amik nélkül pedig nem működhet egy társadalom. De az eszközök, amiket használnak, az általuk megvetett társadalom nélkül nem is léteznének.
1/10
Kit Fisto 2020 márc. 22. - 16:14:36 1/10 Előzmény macilaci96006
(11/37)
Dehogy vagyok az, az ember mindenevő. A vegetáriánusok ostobák, mert nagyon fontos az állati fehérje is a szervezetnek és van még pár olyan vitamin pl., aminek csak az állati eredetű verziója igazán jó nekünk. Ők szembemennek a saját biológiájukkal. Én ki sem bírnám hús nélkül. De 2020-at írunk, nem kéne ezért brutálisan lemészárolni az állatokat és nem kéne vademberekként élni. Az állattenyésztés és feldolgozás valóban nem a lehető leghumánusabb, ezen valóban változtatni kéne. De ettől még nem lesz jó az sem, amit ezek ott csinálnak. Mi itt TENYÉSZTÜNK állatokat, táplálkozási célra. Fogságban születtek, nem is tudják, milyen szabadon, és eleve ez a létük célja. De a vadonban szabadnak született állatok vannak, a saját otthonukban, és nekik ott joguk van élni. Ezek a parasztok meg odamennek és mészárolják őket. Az állatok otthon vannak, ők nem, ők a betolakodók! De ha már ilyen hülyék, hogy odamentek lakni, lőjenek zsákmányt, de csak annyit, amennyi feltétlenül kell.
Én azt kívánom mindnek, hogy kapja el őket valami ragadozó, vagy érje baleset távol a házuktól, mert közönséges patkányok, az emberiség hulladéka, akiknek nem jó a civilizáció és a többi ember és megérdemelnék. Azért a civilizáció eszközeit jó használni? Éljenek meg akkor nélkülünk, csináljanak meg mindent maguknak, a tűtől a baltáig, meg nem ám motoros szán! Nem valami romantikus természeti életfelfogásról van itt szó, csak rühellnek emberi közösségben élni. Én ezt nem tartom elismerésre méltónak, és nem én vagyok a rossz ember, hanem ők!
1/10
Kit Fisto 2020 márc. 22. - 15:25:01 1/10 Előzmény joey l
(10/37)
Lásd előző + akkor a plázázó lányok már jobbak, mint a vérengzőek..
1/10
Kit Fisto 2020 márc. 22. - 15:23:41 1/10 Előzmény szeky81
(9/37)
Nen kell nekik ott lenni, választhatnáak kultúrált emberhez méltó életmódot is. A bottal agyoncsapkodás még ott is primitív vérengzés. Ha el akarják ejteni, lőjék le, vagy kapják el, és csapják le a fejét, hogy minél kevesebbet szenvedjen.
macilaci96006 2020 febr. 17. - 23:39:17 Előzmény Nadi
(8/37)
Elmondták többen is , többször is a sorozatban, hogy nem tudják elképzelni magukat abban a 21. századi általánosan elfogadott és követett szituációban, ami a következő: reggel felkelek, bemegyek 8-ra egy munkahelyre, ahol a főnök seggét nyalom délután 4-ig miközben ő végig csicskáztat. Utána elmegyek egy boltba, és bevásárolok olyan állatok húsából amit születésüktől fogva gyalázatos körülmények között tartottak fogva, majd mészároltak le. Ezek után hazamegyek, majd nézem a tv-t lefekvésig és másnap minden folytatódik ugyanúgy.
Na, ezt nem tudják magukról elképzelni a 21.században.
macilaci96006 2020 febr. 17. - 22:56:27 Előzmény Kit Fisto
(7/37)
Csak remélni tudom, hogy te vegán vagy méghozzá abból a csoportból (először fajtából-t akartam írni, de nem szeretném, hogy megsértődj) aki semmiféle állati eredetű ételt nem fogyaszt. Ebben az esetben mindenképp költözz Alaszkába, hiszen akkor megmutathatod mennyire jó ott vegánként élni. Amennyiben mégsem vagy vegán ,akkor még inkább remélem, hogy teljesen tisztában vagy vele, hogyan kerül az asztalodra a csirkemell és a bécsi szelet és akikből ezek készültek, hogyan éltek és haltak érted!
fbri03d 2020 jan. 31. - 02:15:30 Előzmény Nadi
(6/37)
Mert az a szinkron színésznő még nem látta a 1917-et.. https://port.hu/adatlap/film/mozi/1917-1917/movie-213756
joey l 2019 dec. 13. - 13:30:34 Előzmény Nadi
(5/37)
Su kész katasztrófa!
2/10
Nadi 2019 nov. 30. - 07:31:44 2/10
(4/37)
Annyira rossz a női szinkron, hogy számomra teljesen nézhetettlen. Ha meghallom a hangot ahogy lassan artikuláltan beszél mint ha értelmi fogyatékos lenne a néző, kiráz a hideg és már kapcsolok is el. Pedig szeretném nézni, bár én sem értem miért csinálják ezt a XXI. században.
joey l 2019 nov. 18. - 16:13:10 Előzmény Kit Fisto
(3/37)
Ott azon a vidéken a megélhetés, Ő nem rohan plázába!
szeky81 2019 nov. 06. - 18:50:34 Előzmény Kit Fisto
(2/37)
Miért ne lenne normális a várostól távol, önfenntartó életmódban? Várjanak míg a sülkacsa a szájukba repül? :D
1/10
Kit Fisto 2019 szept. 19. - 10:54:06 1/10
(1/37)
Egy férfi és egy nő, velük van egy kislány. Kacsákat gyilkolnak le a fűben. A férfinél puska van, a nőknél bot, amivel igyekeznek agyonütni a szerencsétlen madarakat. Biztatják a kislányt. Jól van kislány, meg tudod csinálni. Csapj oda, a fejére. A gyerek büszkén vérengzik, hiszen ezt tanítják neki. Azt hiszi, ez így normális.
Nekem ne mondják, hogy ez muszáj. Emberek, találjanak ki jobbat. Ez gyomorforgató mészárlás, semmi több.