10/10
Pünkösdi Kató 2021 dec. 04. - 21:10:15 10/10 Előzmény tortura
(66/66)
Én kissé máshogy láttam a műsort. Csaba arckifejezése mindent elmondott, amikor a testvére betegségéről volt szó, akkor mutatták az arcát és látszott, hogy akár előfordulhatott volna, hogy nem éli túl a betegségét. Abban a néhány pillanatban ő ott akkor a riportban újraélte gyorsan azokat az időket. Ott volt a testvérével a múltban. Nem ismerem Csabát, egy dalt sem hallottam tőle, az előéletét sem ismerem, de szerintem ez a műsor lehet, hogy vmiben megváltoztatja. Nem tudom, hogy miben, de hátha komolyodni, felelősségteljesebbé fog válni. Mert az öccse sokkal előrébb tart családilag, persze, az sem biztos, hogy azért mert vki idősebb, előrébb kell járnia. Nem biztos. De szerintem ő már letudatta az öccsével azt, amit neki kellett volna, szóval nem biztos, hogy lesz "húdenagycsaládja". Viszont a végén, amikor 80 felett voltak, akkor mintha magába szállt volna, én még azt is el tudom képzelni, hogy magán hagyta a maszkot.
tortura 2021 okt. 31. - 09:50:23
(65/66)
Belenéztem a tegnapi adásba. Nem kedvelem Vastag Csabát, de gondoltam, adok neki egy esélyt. Kár volt. Semmivel nem lett szimpatikusabb, sőt. Gőgös volt, pökhendi, erőltetetten laza és üres. Az öccse - noha egy tízessel fiatalabb - sokkal érettebb, komolyabb értelmesebb személyiség. (Lehet, hogy az is belejátszik, őt jobban megpróbálta az élet, a sok betegség, műtét okán.) Amíg Tamás beszélt, mutatták Csabát: flegma-unott arckifejezéssel ült ott és szerintem a háta közepére se kívánta az egészet. Csak nyilván jól jött neki a hírverés és a pénz is. Nem akar megállapodni, még nem érzi magát rá késznek. Ez mondjuk dicséretes. Ne is tegye, amíg nem akarja igazán, mert csak életeket tesz tönkre maga körül. Egy valamit tényleg nem értek: mit esznek rajta a nők? Fridi ugyanis rajongók hadáról beszélt, akiknek zöme nő és akik - állítólag - nem annyira az énekest, mint inkább a férfit látják benne. Akárhogyan nézem, semmi olyat nem látok benne, amiért rajongani lehetne. Szerintem nem jóképű (bár ez is ízlés dolga), hadar, érthetetlenül artikulál és semmi értékelhető dolgot nem mond. Az öccse pont az ellenkezője. Visszahúzódó, kedves, szerény srác, akinek viszont fontos, hogy megállapodjon. Drukkolok neki.
kekval 2021 okt. 14. - 21:23:00
(64/66)
Borzalmas egy műsor, függetlenül attól, hogy ki találta ki és miért. Nem hiszem el, hogy az embereket tényleg érdekli, hogy fognak kinézni megöregedve? Minek ezt vizionálni? Eljön úgyis és higgyétek el, hogy ez nem egy habos torta! Fiatalok ! Ne legyetek kíváncsiak arra, hogy milyen lesz +20, +30 vagy több év múlva. Szörnyű és visszafordíthatatlan, aminek a halál a vége. Ilyen morbid műsort, kitörölni kellene, amilyen gyorsan csak lehet!
Mancsika70 2021 ápr. 26. - 23:36:38
(63/66)
Kíra! Zöld zokni,lila pulóver,citromsárga fülbevaló! Jól össze válogatták,borzasztó!
butthead 2021 ápr. 25. - 14:43:46 Előzmény Kori54
(62/66)
Nem minden esetben ereszkedik meg 55 felett . Az öregedést nem lehet ráhúzni egységesen mindenkire. Miért nem készülnek műsorok arról , hogy nézne ki a 80 éves 20 évesen ? Ostoba világban élünk ahol még mindig elkerülhetetlen " égi áldásként " kezeljük az öregedést meg a velejáró szörnyű kínokat és halált.
ELÉG LEGYEN VÉGRE ! Kezeljük végre ahogy kell ! Öregedés nem más mint egy szörnyű betegség !
Bonitó 2021 ápr. 14. - 19:04:57
(61/66)
Gallusz Niki és párja Laura beszélgetésekor nekem úgy tűnt, hogy Laura volt őszintébb. Niki hozzászólásait, magyarázatait sokszor nem is értettem. Amikor pedig a műsorvezető kérdésére határozottan kijelentette, hogy ő heteroszexuális, igencsak meglepődtem. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy Niki nem is fogta fel, hogy kijelentésével mennyire megbántotta Laurát?!
Az tény, hogy mindketten szeretiik, tisztelik egymást és úgy is viselkedtek. De Niki kijelentése furcsa volt mégis. De nyilván ők tudják, hiszen tíz éve élnek boldogan.
10/10
marisál 2021 ápr. 12. - 21:04:18 10/10
(60/66)
A Gallusz Niki kész röhej! Évek óta együtt él egy nővel, aki köztudottan az élettársa, mégis ártatlanul, tágra nyílt szemekkel néz Fridire, és szinte kikéri magának, hogy ő a saját neméhez vonzódna, heteroszexuálisnak tartja magát teljes mértékben. Ha a férfiak is érdeklik, akkor is minimum biszexuális, és nem heteró. Nem hiszem el, hogy ezt nem tudja, mikor egy okos nő. Ha nem ismeri el, vagy szégyelli, akkor minek jött el a műsorba? Tudta, hogy Fridi rá fog kérdezni. Nevetséges, és átlátszó, ahogy védekezik, pedig nincs rá szükség, mindenki elfogadta ilyennek, nem ez számít, hanem a művészete, a többi magánügy. Egyébként az eredeti sötét hajával sokkal fiatalabbnak nézne ki, mint így szőkén. De tudom, saját magának és sokaknak így tetszik, ez csak az én véleményem.
Kori54 2021 ápr. 10. - 19:16:13 Előzmény Hirka Monika
(59/66)
Nekem a legfeltűnőbb hiányosság a maszkoknál a gravitáció hiánya. 55 felett az arcbőr elkezd ereszkedni és ez egyetlen egyszer sem köszönt vissza. Ettől persze mindenki fiatalabbnak néz ki. Lényeg, hogy Friderikusz meg van elégedve velük, én nem....
butthead 2021 ápr. 05. - 15:19:29
(58/66)
Talán a modern tudománnyal kéne foglalkozni ami vidámabb és építő jellegű és nem a szomorú jelennel. Az öregség egy betegség ami gyógyítható .Úttörő harvardi tudósok véleménye ez mint George Church , David Sinclair vagy Aubrey de Grey csak, hogy néhányat említsek.
offtopic
butthead 2021 márc. 08. - 00:17:53 Előzmény Hirka Monika
(57/66)
De van. Szerencsések fiatalon halnak.
Hirka Monika 2021 márc. 06. - 18:12:14 Előzmény janderka
(56/66)
Szerintem mindkettő legalább 30 évvel fiatalabbnak lett maszkírozva az utolsó fázisban. Adél orra semmivel sem lett nagyobb, nem volt rajta háj, de ránc is alig. mindkettőre totál rá lehetett ismerni, holott ilyen idősen már alig .
Hirka Monika 2021 márc. 06. - 18:05:43 Előzmény butthead
(55/66)
Az öregedésből nincs kiút!
offtopic
butthead 2021 márc. 04. - 12:24:40 Előzmény olahmiki1959
(54/66)
A műsor nem különösebben érdekel. Párhuzamot vontam a nácik tettei és aközött ami mindannyiunkra vár. Öregedés = Aushwitc .
5/10
janderka 2021 márc. 03. - 11:27:49 5/10 Előzmény Edmond Dantes
(53/66)
Csobotékkal promózták tavaly az egészet. Aztán pont őket nem adták le, csak a kamummásodik évadban.

A beszélgetés egyébként jó volt. Kedves fiatalok - bár jó celebhez méltóan kifele full mást mutatnak/tak magukból (eddig) ők is. De magát a körítést én továbbra is feleslegesnek tartom.
Ez az egész öregítés a 30 alattiaknál üt csak nagyot. Egy e fölötti emberek (pláne az eddigi 40 pluszos vendégek) már túl vannak azon, hogy megdöbbenjenek az idő "maszkírozott" múlásán.
Edmond Dantes 2021 márc. 03. - 10:02:32 Előzmény janderka
(52/66)
" legelsőként felvett adások"? Itt nem ezt látom ... lehet, hogy a tavalyiak nevet változtattak?
https://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89let%C3%BCnk_t%C3%B6rt%C3%A9nete
5/10
janderka 2021 márc. 03. - 09:33:57 5/10 Előzmény Edmond Dantes
(51/66)
Na ja, teljesen nem offolták a műsort csak jó pár hónapra kukába tették. Most meg előveszik "új ávadnak" eladva a legelsőként felvett adásokat. Valódi újakkal már nem próbálkoznak már szerintem.
Edmond Dantes 2021 márc. 03. - 09:21:05 Előzmény janderka
(50/66)
1-2 adást leszámítva nem nézem a műsort, de az ön jóslata úgy tűnik, nem vált be. Ne menjen jósnak! Van viszont egy jó hírem: az ön beírása sem ment a kukába.
tortura 2021 márc. 02. - 16:50:12
(49/66)
Hát, megnéztem a tegnapi adást (a régi szériából csak egyet-kettőt láttam).
Komolyan fáj a szívem. Itt van ez a két szimpatikus, energikus, túlvezérelt emberke, akik előtt ott az élet, remek karrier állhat előttük, stb. De az az érzésem, hogy sajnos nem támogatják, néha inkább kioltják egymást. Talán ott a bibi, hogy túl fiatalon kerültek össze, lettek szülők, hisz még most is nagyon fiatalok. Talán több idő kellett volna, hogy kiforrjanak a dolgok, hogy összecsiszolódjanak, hogy kiderüljön, tényleg egymás felei-e. Elhűlve hallom, hogy Adél még csak 26 éves..... Tehát, amikor kezdődött a kapcsolatuk, lehetett talán 21. Nagyanyáink idejében ezen senki sem kapja fel a fejét, de ma....
Most talán könnyebb helyzetben lennének, ha azonnal nem bútoroznak össze, nem jönnek még a gyerekek. Ez a srác - pedig ő az idősebb - még mindig olyan kiforratlan. 33 éves és még keresi a helyét, önmagát. Talán az sem véletlen, hogy még mindig nem vette feleségül Adélt.
Különböző fórumokon azt olvasom, hogy Adélt sokan nem szeretik. Szerintem egy nagyon bájos lány. És még 10 év múlva is olyan lesz, mint egy kislány. Igaz, egy dalt sem ismerek tőle, de a mosolya az lenyűgöző, még a szeme is nevet. Ránéz az ember és egyszerűen jobb kedve lesz.
olahmiki1959 2021 márc. 01. - 19:46:59 Előzmény butthead
(48/66)
Hüledezve olvastam a mondataidba Auschwitzot belekeverő hozzászólásodat. Ez a baromság hogyan jutott eszedbe???
A műsor egyébként nekem sem tetszik, de ez ettől független.
butthead 2020 dec. 24. - 14:49:00 Előzmény butthead
(47/66)
Akarom mondani " Irányíthatatlan "