a Lojalista 2016 nov. 18. - 19:06:55
(322/642)
Sajnálom nagyon Citlalit, nem gondoltam, hogy bedõl Nelsonnak... De Nelson meg megérdemli, jókat derülök rajtuk...Szóval mégiscsak Rodrigó az..bár a története a feltámadásról és a külföldi kezelésrõl eléggé gyermeteg, de örülök neki...remélem Iránnak okoz még egy két nehéz órát
malvinkicska 2016 nov. 18. - 16:46:20
(321/642)
A mai részben fény derült a titokzatos emberre, nagyon jól meg gyötörte Irant õ is ezt csinálta vele mikor mérgezte, az biztos ronda szerepe van ennek a szõke ciklonak de ezt a karaktert jól hozza lehet közel áll a személyiségéhez, vagy ki tudja. Nagyon aranyosak voltak Diego és Olvido, nem nagyon tudnak az érzelmeiknek parancsolni, illenek i össze. Citlali egy külön szám elég tehetséges, jól áll neki ez a szerep. Martha most már O-val is meg osztotta a nagy bánatát.
malvinkicska 2016 nov. 18. - 09:53:22
(320/642)
A találgatásnak vége lesz pár órán belül de Rodi mellett szól mikor azt mondta a börtönbe teszlek Iran.
a Lojalista 2016 nov. 18. - 09:25:54
(319/642)
Én is Rodrigóra tippeltem az elsõ perctõl fogva. Mellette szól: Esperansa nem tört annyira össze és a virrasztáskor le volt zárva a koporsó, senki nem nézhette meg, valamint mind a boncolást, mind a hamvasztás megvétózták. Ha így van Esperansa biztos tud róla. Ellene szól, hogy nem sántít. Pedig direkt figyeltem. :))
Beréné Négyesi Mónika 2016 nov. 17. - 18:21:28 Előzmény syuzi
(318/642)
Én is õrá tippelek.
malvinkicska 2016 nov. 17. - 16:08:29
(317/642)
A mai részben nagyon megakarták alázni Olvidot ezek a viperák de hála az Istenek nem sikerült szerintem , most már úgy látom az az álarcos akire gondoltam, de holnapig kibírom. Affektáltak annyit ezek a szörnyek elég volt hallgatni, a kényes kérkedõ nõket sosem szerettem és még a sorozatban is zavar.
10/10
kikelet54 2016 nov. 17. - 07:00:59 10/10
(316/642)
Elképesztõ ez az anya-lánya boszorkány páros. Talán még jobban utáltam õket ezzel a negédes magatartással, mint mikor dühöngenek. Szerintem így még veszélyesebbek, kiszámíthatatlanabbak.
Amikor megjelent Olvidonál, azt hittem leordítja a fejüket, de rajtam kívül aki jobban meglepõdött, az Olvido és Diego volt. Meg sem tudtak szólalni. Aztán otthon is folyt az álszenteskedés, Esperansa meg is mondta, hogy nem hisz nekik, de ez sem hatotta meg a két dilinyóst. Na, az csúcs volt, amikor Irán egy puszit nyomott Diego arcára, az ábrázata után azt vártam, hogy mikor töröli le.

Szegény Armando már megint rosszul lett, de most Olvido elõtt, remélem lesz ideje elmondani, hogy õ az apja.

Megint volt egy rövidke nagyon szép baba-mama jelenet a tündéri kis fõhõsünkrõl.

Dávid szenved, még mindig nem tudja kiverni a fejébõl Olvidot, de szerintem nem is akarja.

Pancho hozza a formáját, állandóan féltékeny /de miért, hisz nincs joga/, de pont Armandora?
malvinkicska 2016 nov. 16. - 22:10:58
(315/642)
A baba nagyon szép valóban telitalálat, annyira hasonlít rájuk, mintha sajátjuk lenne, igen most már szebb részek is vannak, nem csak az állandó ordítás veszekedés.
A mai részben feltûnõen szolid volt Iran de nem hisznek neki tudják valamire készül, azt szokták mondani vihar elõtti csend.
Azon gondolkodom az anyja vagy õ a gonoszabb, mert mind a kettõ valami borzalom.
10/10
kikelet54 2016 nov. 16. - 20:39:25 10/10
(314/642)
"Diegito szerintem a telenovella történelem egyik legszebb babája."

Ezzel teljesen egyetértek, nekem is elrabolta a szívemet, egyébként is szeretem az olyan filmeket, amiben gyerekek is szerepelnek. Ez a baba tökéletes mindenféle szempontból. Arra azért kíváncsi lennék, hogy egy ilyen pici babával hogy zajlik egy jelenet forgatása.
10/10
mary0114 2016 nov. 16. - 19:58:22 10/10
(313/642)
A mostaniak a kedvenc részeim! Annyira vártam már ezt az etapot. A 46-os rész után (esküvõs-kórházas-bociszemes) az 53-as rész a következõ kedvencem. Azok a családi jelenetek, azok a nézések ááá, nagyon szerettem õket. Na jó, a tegnapi csókjelenetet is visszatekertem párszor. A virágboltban Espe és Olvido jelenete annyira cuki volt, olyan aranyosak, kedvesek voltak egymással. Diegito szerintem a telenovella történelem egyik legszebb babája. :)

A sorozatban viszont azt hiszem, az 58-as a kedvenc részem. Az a pénteki. :D Ki ne hagyjátok!
10/10
syuzi 2016 nov. 16. - 17:38:28 10/10 Előzmény kikelet54
(312/642)
Köszi szépen :)
10/10
syuzi 2016 nov. 16. - 17:38:00 10/10
(311/642)
Nagyon jó volt a mai rész :) Kiváncsi vagyok rá hogy ki a maszkos fickó szerintem lehet hogy Rodrigo az ?

Ti kirre tippeltek? Már várom a következõ részt :)
10/10
kikelet54 2016 nov. 16. - 11:51:44 10/10
(309/642)
Amikor a garázs félhomályában, már Olvido sem bír ellenállni az érzéseinek...
10/10
kikelet54 2016 nov. 16. - 11:49:45 10/10
(308/642)
Pancho, mint "igazi férfi", kioktatja Olvidot, hogy küldje már el azt a "fafejû" Diegot, mert õrá van szüksége. Természetesen Olvido már vagy századjára elutasítja, de biztos még mindig nem érti meg.
A családi reggeli jól indul, szépek és mosolyognak, egészen addig, míg Diego már nem bír magával, és meg akarja csókolni Olvidot. Késõbb már Olvido sem bír magával.

Csak sejtem, hogy ki lehet az álarcos, és biztos, hogy Iránt akarja gyötörni, de arra nem gondol, hogy Olvidonak is árt vele? Azt meg végképp nem értem, hogy ennyire teljesen lefedett arccal, hogy tud az utcán mászkálni, senki sem figyel fel rá? Biztos nem egy hétköznapi dolog.

Diego annyira boldog volt, amikor Olvido megengedte, hogy hazavigye, és még boldogabb, amikor a tündéri Diegitó, a nagy gombszemeivel figyelte, ahogy beszélt hozzá. Imádnivaló az a gyerek, és apucinak nagyon jól áll a kezében.
Diego tovább gyõzködte Olvidot, hogy hagy segítsen, persze ekkorra odaért az a hiszti dili Irán.
regina.997 2016 nov. 15. - 21:52:49
(307/642)
Most felcsigáztál :D Addig még nagyon sok van hátra, kááárrrr :D
suxel2.0 2016 nov. 15. - 17:11:06
(306/642)
Regina, azt tudom mondani, hogy a pénteki részt akkor neked csinálták meg, na azt ki ne hagyd. :D
regina.997 2016 nov. 15. - 16:48:50
(305/642)
Na, a mai rész minden egyes percét imádtam :) Kezdeném a kevésbé izgalmasakkal.
1. Martita végre megszabadult a titkától, már ideje volt azt hiszem, megkönnyebbülhetett a lelke egy kissé.
2. Azt most nem értem, hogy a fekete maszkos pasi(elég erõs megérzésem van hogy ki az) miért úgy akar bosszút állni Iránon, hogy ezzel tulajdonképpen Olvidót és Diegot is megszívatja.
3. És ez már az imádom-imádom jelenetek közé tartozott: Nelson meg Citlali :DDD Eddig sem volt bajom nekem a gonosz szereplõkkel, Iránnal és Angustiassal, de eddig Nelson egyáltalán nem volt szimpi semmi féle szempontból, de most nem akartam elhinni, szerintem nagyon nagyon aranyos volt :DD Tudom hogy nem õszintén csinálja, de nekem ez most baromira bejött, na meg Citlali is :D Megérdemelte volna Nelson csókját , én szurkoltam neki :DD
4. Na és hát a fénypont, mikor a drága Diego már nem tudta türtõztetni magát tovább. Imádtam, imádtam, imádtam :DD Bár amin meglepõdtem, hogy Olvido egészen elutasító volt, úgy kellett Diegonak bemászni a szájába :DDDDD Jól van, befejeztem, na, szóval, király jelenet volt, meg az is, hogy elmondta végre hol laknak, és engedte Diegonak, hogy hazavigye õket :) Diego iszonyú aranyos a "fiával együtt" :)

Csak hasonló folytatásban reménykedem :)
malvinkicska 2016 nov. 14. - 16:19:14
(304/642)
A mai rész szinte semmi nem volt a cselédséggel meg annak a hûje Irannak a puska szerezésérõl szólt.
Pacho az is egy dilis utálatos fickó nem érti nem kell Olvidonak, állandóan keverget.
Armando rosszul lett a felesége legnagyobb gondja az örökség, nevetséges emberek,, csak az anyagiak érdeklik õket, valahol mez már unalmas ennyi részen keresztül nyûglõdnek, semmi elõre haladás nincs.
malvinkicska 2016 nov. 13. - 18:28:04 Előzmény kikelet54
(303/642)
Köszi a képeket azok a szemek ahogy néz Diego Olvidóra csoda, nekem is van egy tippem az íjegetõvel kapcsolatban de lehet tévedek, majd megtudjuk amúgy nagyon megérdemli, Iran.