10/10
kikelet54 2016 dec. 30. - 09:55:25 10/10
(462/642)
A rendõrségen találkoztak Stefánóék és Olvidóék, ami elég indulatosra sikeredett. Mindenki védte a maga igazát.
Olvido felajánlotta mindkét lány esetében a költségek kifizetését, persze a boszorkák elzavarták, pedig nincs pénzük.
Folytatódott a tárgyalás, ami egyértelmûen Rodrigónak kedvezett, mert Esperanza és az alkalmazottak is Irán ellen vallottak, az ügyvég hiába próbált egy bizonyos kérdésre /látták-e, hogy Iránt mérget ad Rodrigonak/ összpontosítani, nem ért el semmit, még a bíró is leintette.
Hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni, nyilván ha meg akarta ölni, nem közönség elõtt teszi.

Sokat nem haladt elõre a történet.
10/10
syuzi 2016 dec. 29. - 18:10:00 10/10
(461/642)
Vanessa és Cayo is remélem hogy túl élik

Citlalit mostanábban hiányolom hogy egyik részeben sincs bent. Angustias most pofára esett mert Raquela nem adott neki pénzt .

Olvedo viszont nagyon rendes amiért állja Cayo és Vanessa kezelését is :)

Veronika és Pancho szép pár
Gabrielt sajnálom hogy meghalt tudom hogy gonosz voltamit Martitával mûvelt de még se ezt érdemelte, és most szegény Tacho bünhõdik meg Eufrazia tettéért

Várom már a holnapi részt :)

Minden fórum társamnak Sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok!!!!!! :)
malvinkicska 2016 dec. 29. - 17:08:18
(460/642)
Ahogy nézem ezt a sorozatot egyre több butaságot írtak bele, szerintem sokkal jobb lett volna nem toldani, foltozni, ez a sok értelmetlen részek semmit mondóak.
Aztán az a két állat nõ Angu és Raquela, egyebet sem csinálnak, csak ordítanak, mint akinek nincs esze.
A mai tárgyalás is csak egy hülyeség volt, már legalább ha bele tették akkor csinálnák egy kicsit érdekesebben.
Aztán két fajta embert látok a nagyon gyalázatosokat, és a naivokat, mint Martita nem szabad elmondani mi történt, aztán Olvido mindenki gondját vállalni akarja ez nem így van, ha minden halottat megsíratnánk, nem lenne végül könnyünk ki apadna a szemünk.
Remélem hamarosan fordul ,mert ez nagyon unalmas.
10/10
kikelet54 2016 dec. 28. - 20:42:16 10/10
(459/642)
Dávid folyamatosan udvarol Olvidonak, el akarja nyerni a szerelmét, Diego meg folyamatosan idegbajt kap, amikor együtt látja õket, és vissza akarja kapni Olvido szerelmét. Ettõl persze folyamatosan harcban állnak egymással, egyikõjük sem boldog.

Vanessa aláírta, hogy vese donor lesz, kíváncsi leszek, mit szól az anyja, ha megtudja.

Tacho rossz helyen volt, rossz idõben, Eufrasia nyilván nem fogja elmondani az igazat, még ha a lánya boldogtalan lesz is.

A rendõrségen Veronicáék és Olvidoék összefutottak, az egyik fél tele indulattal, a másik fél aggodalommal. Na, erre kíváncsi leszek, hogy ebbõl mi sül ki.
malvinkicska 2016 dec. 28. - 17:37:45
(458/642)
Eufrásia mindent megúszik igazi mese felnõtteknek, mert annyi embert ölt már nevetséges nem bukik le.
Angunak a lánya beteg ágya mellet is a pénzen jár az esze, becsapni Citlalit, még a fia is rá szólt.
Olvido az biztos Diegot szereti, David csak úgy el van vele, szépeket mond szeretgeti , és reménykedik hátha beleszeret.
Azt figyelem a baba egyre kevesebbet van színen, csak úgy beszélnek róla, mert O is csak említi Diego szintén.
10/10
kikelet54 2016 dec. 28. - 14:25:35 10/10
(457/642)
Vanessát nem tudom sajnálni, amilyen rosszindulatú volt világ életében, megérdemli a sorsát. Úgy gondolja, hogy a felajánlott vesével mindent jóvá tud tenni? Az biztos, hogy Chayonak segít vele. Remélem a terve sikerül, mert a család tiltakozik ellene.

Az érdekes, hogy az a boszorka Eufrasia még mindig nem bukott le, el tud tûnni annyi idõre, hogy Gabrielen bosszút álljon, persze nem sz@rakodik, egyszerrûen kilöki a ki tudja hányadik emeleti erkélyrõl.

Miután a kórházban újra együtt látta Diego Olvidot és Dávidot, otthon az anyjának nagyon szomorúan panaszkodott. Igen, elég soká eszmélt fel, soká hitte el az igazságot, most már elég késõ, hogy Olvidoval legyen. Az esze tudja is ezt, de a szíve Olvidora vágyik.

Olvidonak is megmondja Martita, hogy hiába Dávidot választotta, le sem tagadhatja, hogy még mindig Diegot szereti, és ezt Olvido nem is tagadja.
malvinkicska 2016 dec. 27. - 17:43:36
(456/642)
A mai részben Vanessa betegsége volt, amit érdemel had próbálja milyen az amikor valaki nagy beteg, most õ akar a donor lenni.
Eufrasia, olyan félelmetes egy nõ, rá nézni is rossz, ledobta a csávót az is a cinikus mocsok megérdemelte, persze csak más fog érte bûnhõdni mivel Tacho is fente rá a fogát.
10/10
kikelet54 2016 dec. 23. - 18:28:37 10/10
(455/642)
Minden kedves fórumtársamnak nagyon
BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!








https://www.youtube.com/watch?v=typ3tDfxGBI
10/10
kikelet54 2016 dec. 23. - 18:20:33 10/10
(454/642)
A bor hatására Veronoca és Pancho igencsak összemelegedtek, de jól áll nekik, jól néznek ki együtt.

Vanessa odajutott, ahová Chayot is juttatta, mert az õ féltékenysége miatt kerültek kórházba. Így szinte mindenki idejött, mire vége lett a résznek.

A szerelmi háromszög egyik tagja sem boldog. Diego az anyjának panaszkodik, hogy hiába vitte el a tengerpartra Olvidot, megtudta, hogy Dáviddal egy párt alkotnak. Olvido hiába fogadta el Dávidot párjának, még mindig Diegot szereti. Dávid csak reménykedik, hogy valaha Olvido megszereti.
Hát, ez egy elég bonyolult helyzet.

Diego és Dávid már a cégnél is majdnem összeverekedtek, Ulises választotta szét õket, végül Dávid felmondott.

Természetesen a kórházban is összefutott a hármas, ami Diegónak nagyon rosszul esett, szomorúan nézte az ölelkezõ Dávidot és Olvidot.
malvinkicska 2016 dec. 23. - 16:28:43
(453/642)
A mai rész elég érdekes volt, Kórházba voltak legtöbbet , de amit Iran anyja követtet azt hittem teljesen megõrült, igaz én soha nem tartottam normálisnak, de ez már valami amit követett, Diegoékkal, szerintem ez a nõ túl sok ahogy játszik.

Karácsony ünnepén
az a kívánságom,
Legyen boldog mindenki
ezen a világon.
Itt is ott is mindenütt
legyen olyan béke,
mint amilyen bent lakik
az emberek szívébe.
MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSNAK KÍVÁNOK BOLDOG KARÁCSONYT.
regina.997 2016 dec. 22. - 20:07:33
(452/642)
A mai résszel kapcsolatban kettõs érzéseim vannak :)
Elõször is, most elõször éreztem magam a sorozat alatt szomorúnak mert Olvido és Diego még mindig nincsenek együtt, valahogy mikor a csók után Olvido mondta, hogy ezt nem lehet így tovább csinálni, valójában még valahogy igaza is volt de akkor is....nem értem hogy azután a zseniális Diego alakítás után hogy fogadhatta el Davidot mégiscsak, mikor végre Diego is akcióba lendült és nem csak otthon néz szomorú szemekkel....:( szóval na, most sajnáltam õket :)
Utálom én ezt a Stefanot, de ha már nagyon nézni kell, akkor azt még elnézegetem, hogy Esperanzat dicsérgeti, meg nem tudom \"flörtöl vele\" XD....csak ne menjen Olvido közelébe, mert attól rosszul vagyok, mikor neki teszi a szépet :D
A sofõr meg a csajszi között azért elég kiszámíthatóan alakulnak a dolgok, úgy érzem én sok lesz abból a borból :DD Legalább Pancho szépségemezésétõl megszabadultunk, huuuu :D
Nelson aranyos, ahogy fûzögeti Citlalit, de könyörgöm, még a nászéjszakát sem hálták el, mit akar Nelson?! :D Azért az elég kevés, hogy néha beülteti az ölébe....

Ahogy elõre olvastam, látom, hogy nem a kedvenc részeim fognak következni, sírás rívás, szomorkodás......:( Ezen is túl leszek majdcsak valahogy :D

Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! :)
10/10
kikelet54 2016 dec. 22. - 18:14:15 10/10
(451/642)
Diego, miután megtalálta Olvidot az étteremben, elvitte a tengerpartra beszélgetni. Volt beszélgetés is, de seperc alatt összevesztek, aztán kibékültek, visszaemlékeztek a faluban történtekre, aztán megint egy kis haragszomrád, egy kis csókolózás, egy kis szemrehányás, végül Olvido számon kérte Diegot, hogy hol a gyûrûje, mert õ mindig magánál hordja. Persze erre Diego nem tudott mit mondani, Olvido pedig faképnél hagyta, és sikerült elmennie.
Igaz, Olvido is bevallotta, hogy még mindig szereti Diegot, de új életet akar kezdeni. Hát, jelenleg ez olyan se veled, se nélküled kapcsolat.

Vanessa hamar megkapta a büntetését, nem igazán tudom sajnálni.

Stefano egoja határtalan, azt hiszi, hogy még ezek után is azt csinál Esperanzával, amit akar? Még szerencse, hogy már nem tud rá hatni.

Pancho és Veronica között valami van a levegõben, nagyon egymásra hangolódtak.
10/10
syuzi 2016 dec. 22. - 17:14:13 10/10
(450/642)
Nagyon jó kis sorozat :) Most kezd csak igazán izgi lennni , én Stefano fiának Diegot tippelek

Eufrázia csak megjátsza a vakságát ilyen gonosz nõt még nem életem

Várom már a következõ részt :)

Minden kedves fórum társamnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Nagyon Boldog Új Évet kívánok!!!!!!! :)
malvinkicska 2016 dec. 22. - 16:15:54
(449/642)
A szerelem dúl de háromszög lett belõle, mert Olvido kegyét akarják a D-k, az biztos O is talán jobban szereti Diegot, hiszem tõle van gyereke, meg milyen nagy szerelem volt a kis faluban. Igaz a mondás mit ér a pompa kincs ha élvezõje nincs, mert O is boldogabb volt akkor, mikor még nem volt ilyen gazdag.
Stefano meglátogatta Esperanzat, és elég cinikusan viselkedett egy igazi ripacs, mert azt hiszi az õ lábainál hever mindenki, de téved.
E nem mondta meg neki melyik fiú az övé, csak közölte, hogy meg fogja báni amit most csinál Iran mellet áll.
A tengerparti beszélgetés nem sokat mondó volt, csak arra volt jó David mérges legyen és diego lophatott egy pár csókot O-tól igaz volt amit viszonzott is, nagyon jól néznek ki együtt. Diego olyan szenvedve mondja, hogy szereti, O-t. Vanessat meg leszúrták , az is egy rossz kényes dög betegé tette azt a szegény lányt.
suxel2.0 2016 dec. 22. - 12:29:30
(447/642)
Írtam volna többet is, de még én sem láttam a héten egy epizódot sem a héten, csak a múlt héten a 78-ig.
Egyedül a Végtelen szerelmet néztem vissza eddig, mivel ezt már láttam egyszer spanyolul, így érthetõ az került elõrébb. Azt is valamikor hajnal 1-re néztem meg, de csak 30 percet, mert már fáradt voltam, a maradék 12 percet reggel ébredés után hoztam be.
Ünnepek, készülõdés, szokásos, evvan.
malvinkicska 2016 dec. 22. - 12:11:31
(446/642)
Elõször is köszönöm Suxel az ismertetõt, most már a tegnap este hazajöttem, és pótoltam amit érdemes volt nézni.
A tárgyalás az nulla tiszta hazugság, azt csak úgy futottam.
David most nyeregben érzi magát, elég nyomulós, de nagyon jól hozza oda van Olvidóért hiteles a játéka, jobban elhiszem neki, mint Diegonak, persze annak is a nézése.
10/10
kikelet54 2016 dec. 21. - 18:20:22 10/10
(445/642)
Diego a tárgyalás után beszélni akart Olvidoval, de õ elutasította, mert így is sokat pletykálnak róluk, fõleg Irán hangoztatja, hogy szeretõk.

Dávid megint nyomul, és úgy látszik, most neki kedvez a szerencse, mert rá tudta beszélni Olvidot, hogy legyenek egy pár. Ennek az állapotnak Dávid sokkal jobban örül, mint Olvido.

Aki végképp nem örül neki, az Diego, amikor az étteremben megjelent Dávid, nagyon mérges lett. Ha szemmel ölni lehetne, Dávid már nem ebédelne többet.
suxel2.0 2016 dec. 20. - 23:21:07
(444/642)
Én megmondtam: attól függetlenül, hogy tárgyalunk, és azok a részek (nekem) ugorhatóak, lesznek olyan epizódok, hogy nagyon jó jelenetekkel töltötték meg, mint pl a 80. rész :D :D Zseniális, és a fõszereplõk közös duettje most csendült fel elõször a sorozatban, ez alatt a jelenet alatt. Fogjuk még párszor hallani.
10/10
kikelet54 2016 dec. 20. - 21:55:41 10/10
(443/642)
Húúúúúúú!!! Mekkora jelenet volt!!!!! Csók és pofon... Diego nagyon nagyot alakított, igazi szerelmes macsó volt! Rettentõen jól állt neki!!! Az utóbbi részek legjobb jelenete, igaz, hogy Olvido ütött, de Diego csókolt, nem is akárhogy, így a végén õ "gyõzött", ami kiolvasható volt az égre emelt tekintetébõl, és a boldogságos mosolyból, ami beterítette az arcát.

Olvido:
- Ne merészelj... erõvel megcsókolni...

Diego:
- Erõvel... szerinted az kellett hozzá?
Szerintem nem... te is viszonoztad, Olvido...
Éreztem, hogy remegsz a karjaimban...
Éreztem a szerelmet, amit irántam érzel...
Mondtam,... minden pofonért... jár egy csók...


Nagyon nagyon élveztem volna, ha nem csörren meg háromszor a telefonom pont ez alatt a jelenet alatt, kénytelen voltam elzárni a tévét, késõbb néztem vissza.