suxel2.0 2017 jan. 26. - 21:43:12
(562/642)
Sorayat illetõen egy korábbi hozzászólásodban azt jól mondtad, az õrültebb, mint az összes beteg együtt a diliházba. Hogy jojózott ma a szeme, amikor meglátta Raquela 1 millió dolláros csekkjét, ami az elõlege, hogy megölje Olvidot a diliházban.

Igazából ezt az etapot nem nagyon szerették kint sem, oké, Melissa Barrera nagyon hiteles õrült, de ez csak azért kellett, hogy az ukázba kiadott elnyújtást toldják-foldják vele. Még 2 hét diliházunk van hátra, és utána élvezhetjük a csetepatét ismét Iran és Olvido között, és megkezdõdnek az ultimas semanas - utolsó hetek (3 hét) epizódjai.
Jobban örültem volna, ha az eredeti tervek szerint 80 résszel befejezik a sorozatot, de én még így is élveztem a történetet.

Az utcagyerekek téma pedig jó kis figyelemfelhívás volt Mexikó valós problémáira, még 1-2 alkalommal felbukkannak a sorozatban a nyomatékosítás kedvéért.
Magenta99 2017 jan. 26. - 20:16:42
(561/642)
Csak azt nem értem, mindig azt mondogatják, hogy Iránt, meg az anyját megfigyelik a rendõrök.
Hogy figyelik meg, ha nem követi senki pl. Iránt? A tengerparti kis összeborulását a szemét ügyvéddel simán
lefotózhatták volna - máris nyert ügy Diegonak a válás és a gyermekelhelyezés.
Vagy akkor kiderült volna, hogy Olvidót zaklatta a pszichiátrián.
Fura, hogy az egész család, meg David is csak õrjöng ahelyett, hogy felváltva hol Irán, hol az anyja nyomába
szegõdnének, ha már ilyen impotens a rendõrség.
10/10
kikelet54 2017 jan. 26. - 19:42:03 10/10
(560/642)
Olvidonál eredmény mutatkozik a lelkiismeretes orvos kezelésének köszönhetõen, már emlékszik pár dologra, sõt Diegoval találkozni szeretne.

Irán és Stefano nem csak összedolgoznak Olvido ellen, hanem össze is fekszenek. Hát.... megtalálták egymást, egyik kutya, másik eb.
10/10
kikelet54 2017 jan. 25. - 18:18:13 10/10
(559/642)
Dávidot nagyon megrázta a találkozás Olvidoval, bánatában és tehetetlenségében 1-2 pohár ital is elfogyott, amit az anyja a szemére vetett, no meg mindent, amit Olvidoért tesz. Csoda, hogy ilyen anya mellett a pohár után nyúl?
/Mindenesetre stílusosan csinálja, gyönyörû virágok mellett iszik./

Diego felkereste az utcagyerekeket, teljesen meghatotta, hogy milyen körülmények között élnek. Igaz, hogy szinte semmit sem tudott meg Olvidoról, de próbált segíteni a gyerekeken, még a házába is meghívta õket a medencébe fürödni. Ezzel a kis törõdéssel mosolyt csalt a gyerekek arcára.

Olvidonak ma is "kijutott a jóból", nem elég, hogy a házisárkány gyötri lépten- nyomom, még Irán is bement, és ha lehet még jobban Diego ellen uszította, hogy rossz ember, és õ rabolta el a kisfiát. Hogy bír ki egy ember ennyi gonoszságot?

Érdekes, hogy Olvidot a szerettei nem látogathatják, de minden ellensége megtalálja. Milyen intézet az ilyen? Pénzintézet???
10/10
kikelet54 2017 jan. 25. - 17:59:30 10/10
(558/642)
Érdekes módon Dávid mindig meg tudja nyugtatni Olvidot /tényleg szép jelenet volt/, nem úgy, mint Diego, aki maga is idegbeteg módjára viselkedett néha, mondjuk tettek is ellene, hogy féljen tõle Olvido.
10/10
syuzi 2017 jan. 25. - 16:46:06 10/10
(557/642)
Vanessa és Rodrigó közt még szerelem lesz szerintem
Citlali végre elválik majd Nelsontól és összejön végre Juanszitóval

Iran aztán tényleg gonosz még szegény Olvedot az elmegyógyintézetben is terrorizálja

Veronika és Pancho közt is alakul a szerelem bár szegény Vero szomorú volt amikor Pancho Olvedoról és a vele tervezgettet álmairól mesélt

Már várom a holnapi részt :)
suxel2.0 2017 jan. 25. - 15:35:49
(556/642)
Akármilyen szomorúak és depresszív jellegûek a részek Olvido állapota miatt, nekem a David-Olvido jelenetek nagyon bejöttek tegnap. Különösen akkor, amikor azt kérdezte Olvido, hogy a kisgyerekek elbújnak-e. David nagyon aranyos volt, hogy feloldotta Olvidot a kötés alól, és sikerült megnyugtatnia a lányt, majd pedig, amikor Soraya rákiabált, Davidis rákiabált a nõre.
Vanessának nagyon esetlen szerepet írtak: a vasaló mintha rázott volna a kezében. A krumplipucolás meg igazi kihívás volt neki, ha továbbcsinálta volna lehet kialakult volna egy krumpli-totemoszlop belõle. Lehet fát kellene faragnia és abban nagyobb sikere lenne. :D :D Bár lehet Dona Lichának van igaza, és ennek a kiscsajnak a színpadon a helye, és nem a kétkezi munkák világában.
10/10
kikelet54 2017 jan. 25. - 08:16:30 10/10
(555/642)
Mostanában nagyon elõtérbe helyezték Vanessa megváltozását, meg Rodrigoval a bimbózó kapcsolatát. Közben tanulja Vanessa az életet, vasalás, krumpli pucolás, kisebb nagyobb sikerrel.

Dávidnak sikerült meglátogatni Olvidot, akit nem utasított el, sõt arra kérte, hogy vigye ki innen, mert rosszul bánnak itt vele.

Diegonak is elmondta, hogy volt Olvidonál, sok változás nincs, mindenki nagyon szomorú a tehetetlenség miatt.
Magenta99 2017 jan. 24. - 08:35:21
(554/642)
Ez az ápolónõ bolondabb, mint az ápoltjai.
Ahogy röhög, az kész pszichológiai tanulmány.
10/10
kikelet54 2017 jan. 23. - 18:10:58 10/10
(553/642)
Rodrigonak nagyon jól áll a kék szín, kiemeli a szép szemeit.

Sok változás továbbra sincs, hacsak nem az, hogy az hogy az Olvidot szeretõk tábora nõtt, szerintem a kezelõ orvosának tetszik. Még a szeme is könnyes lett, amikor a fõnöke közölte vele, hogy Diego nagy szerelme.

Az a piszok Stefano teljesen ki akarja semmizni Olvidot, utálatos egy fazon.

Diego a kisfiára gondol, vajon hol lehet, kap-e enni, jól bánnak-e vele. Szerencsére legalább jó helyen van, szeretik is, de hát mégsem a családja.
10/10
kikelet54 2017 jan. 20. - 18:11:15 10/10
(552/642)
A borzalmas részeknél figyelemlekötésnek egy csomó rágcsával, meg keresztrejtvénnyel, de végignéztem. Na, az ilyen részek azok, amiktõl kiráz a hideg. Ilyenkor mindig azt kívánom, hogy az ilyen szemét alázónak ugyan azt a büntetést adják, de sokszorosan és élete végéig. Hát ember az ilyen, és még élvezte is?!

Igazad volt Suxel!!!!
10/10
Gliguta 2017 jan. 20. - 16:35:33 10/10
(551/642)
Hallottátok ma hogy bánt az ápolónõ avval a lánnyal.
Esküszöm annak az ápolónõnek a szájába kéne dugni valami hosszút és jó büdöset aminek leve is van, bekötni a száját, lekötözni és élete végéig beszárni. Hogy beszélhet igy egy beteggel az a vén satrafa??????
Nem azért beszél igy a lánnyal mert õ rabolta el fiát, vagy legalábbis benne volt hogy elrabolják a lány gyerekét, közremûködött benne a vén lotyó.
suxel2.0 2017 jan. 20. - 00:03:53
(550/642)
Rémisszelek el benneteket?! Borzasztó egy nõ, az biztos!
suxel2.0 2017 jan. 19. - 20:30:50
(549/642)
Mert gondolom ez lesz, az erõs ápolónõ alázza a gyenge, elmebeteget. -->Akkor a holnapi zárójelenetet nem ajánlom semmiképpen, az kegyetlen.
10/10
kikelet54 2017 jan. 19. - 20:21:23 10/10
(548/642)
Ha még ezt az undok ápolónõt 15 részen keresztül kell nézni, én is szelektálok, vagy még több keresztrejtvényt fejtek közben. Ennek a nõnek még a szeme sem áll jól, meg az vastag piros száj, félelmetes.
Miért kell ennyi részen keresztül ilyen alázó dolgot beletenni? Mert gondolom ez lesz, az erõs ápolónõ alázza a gyenge, elmebeteget. Világ életemben utáltam az ilyet, kiráz a hideg tõle, mindig a gyengébbek oldalára álltam, mert sajnos a való életben is belefutottam már ilyenbe.

Azért találomra kivágtam egy pár képet, nem igazán fogott meg egy jelenet sem. Hál' Istennek Irán nem sokat szerepelt, Rodrigot viszont annál többször láttuk, Stefano egyre jobban vadászik Olvido vagyonára.
A nyomozás elég lassan halas, lépésrõl-lépésre, ahogy mondták. Azért remélem a végére csak elkapnak mindenkit.
malvinkicska 2017 jan. 19. - 18:58:43
(547/642)
Köszi rendes tõled ge engem már nem érdekel számomra vége, amik vannak benne, a mai diliházban nincs olyan eset amit itt szemléltetnek, igaz bocsánat pszichiátriai osztályokon.
suxel2.0 2017 jan. 19. - 16:39:05
(546/642)
És a mai részben felbukkant Soraya Patino nõvér, akit Regina Torné alakít. Ha diliház, akkor bizony szokott lenni egy gonosz ápoló, és bizony õ lesz a kegyetlen, szadista Soraya az intézeten belül. Nekünk ugyan Regina Torné neve semmit sem mond, mivel nem ismerjük, de házon belül az Aztecanál ikonikus színésznõ, aki korábban emlékezetes fõgonoszokat alakított. Megtisztelésként Gaby Spanic után neki is nyomtak egy vendégszerepet. Cirka 15 részig utálhatjuk a képernyõn keresztül.
suxel2.0 2017 jan. 18. - 23:09:35 Előzmény regina.997
(545/642)
Egyetértek.
A mai rész alapján Diegot is diliházba csuktam volna, eskü, idegesítõbb volt, mint Olvido.
regina.997 2017 jan. 18. - 19:01:12
(544/642)
Ez a rész ma valami tragédia volt....ez a sok hiszti meg idegbeteg ember ma kiborított, majdnem elkapcsoltam..Kezdve Angu-Vanessa veszekedésével, aztán Diego idegbetegsége (rosszabb volt mint Olvido), aztán meg persze Olvido.....Istenkém, a legrosszabb résznek titulálom ezt a mait.... :/
10/10
syuzi 2017 jan. 18. - 18:27:24 10/10
(543/642)
Köszi szépen :) Akkor izgulhatunk még a fõszereplõk és a többi szereplõ sorsáért biztos lesznek még benne jó kis csavarok én nagyon várom már :)