10/10
kikelet54 2017 febr. 05. - 20:19:36 10/10
(582/642)
Eltelik egy év, Olvidnál szinte semmi javulás, már Dáviddal is csak veszekszik, hogy "Még ma vigyél ki, holnap házasodjunk!" Diego meglátogatja amikor alszik, és mélységesen el van keseredve, mert az orvos azt javasolja, hogy felejtse el, mert több mint valószínû, hogy visszafordíthatatlan az állapota, a válasz: soha.

Iran és Stefano között még mindig dúl a szerelem, olyannyira, hogy Stefano feleségül kéri.

Veronica végre megkapja az örökbefogadási engedélyt, és boldogan viszi haza a kiválasztott kisbabát, Iran legnagyobb csodálkozására, mert egy-két részlet ismerõsnek tûnik neki.
malvinkicska 2017 febr. 05. - 15:45:07
(581/642)
Igen ezt egy kedves lány a tanulás mellet fordítja, gondolom ahogy ideje engedi, de hetente, most a Felsõ T fordítója beteg csúszik egy kicsit de érdemes várni arra is.
10/10
kikelet54 2017 febr. 05. - 11:07:26 10/10
(580/642)
OFF

Épp most néztem meg az elsõ részt, kezdem a másodikat, gyerekmentes hétvégém van, az esõ is esik, úgy hogy nagyon ráérek.

Érdekesnek ígérkezik, Beril férje már az elsõ pillanatban unszimpatikus volt, és tényleg egy utálatos féreg.

Ezt is hetente töltik, mint általában a többit?

OFF
malvinkicska 2017 febr. 05. - 09:24:53 Előzmény kikelet54
(579/642)
Szia kezdtek fordítani Engin és Fahriye fõszereplésével Ölene Kadar- az az Mindhalálig, nagyon jó két rész van lefordítva amúgy 5 B van leadva törökben is nézed.
10/10
kikelet54 2017 febr. 03. - 07:50:09 10/10
(578/642)
Iran elköltözött a Santander házból Stefanohoz, Veronica és Pancho legnagyobb megdöbbenésére. A kislányát még szerencse, hogy nem vitte el, akirõl kiderült, hogy a Diegoé és nem Rodrigoé.
Olvidonál semmi komoly javulás, egyedül csak a David iránti szerelme teszi boldoggá. Minden rosszakarójának a pénzére, és a hatalmára fáj a foga /Raquela, Stefano, Iran, Eufrasia/.
10/10
kikelet54 2017 febr. 01. - 18:16:33 10/10
(577/642)
Diego és Irán végre aláírták a válási papírokat, mert Angustias már unja a szegénységet. A Rivas Santanders családnak viszont ez jó, mert legalább Irán elhurcolkodik onnan. És mi lesz a kislánnyal, errõl nem volt szó.

Olvidot meglátogatták a barátai, de senkire sem emlékszik.

Diego ma legalább már Olvido közelében nem kiabált, nagyon elkeseredett volt, hogy csak messzirõl láthatja a szerelmét.
10/10
syuzi 2017 febr. 01. - 17:08:34 10/10
(576/642)
Sajnálom Olvedot amiért nem emlékszik semmire remélem hogy hamarosan felfog majd épülni :) David és Olvedo szerelme tényleg szép én is kíváncsi leszek mi lesz ha Olvedo emlékezni fog már majd mindennre, és akkor vissza fog -e térni Diegohoz gondolom hogy igen

Vanessa új oldala egyre szimpibb nekem vezeti a háztartást, dolgozik, sokkal kedvesebb mindenkivel szerintem Rodrigoval összejön majd

Citlali és Juancho kapcsolata olyan se veled se nélküled szerintem Citlalit csak húzza Juancho az új szomszédcsajjal

Várom már a következõ részt :)
sorozatkedvelõ 2017 febr. 01. - 11:18:25
(575/642)
Sokáig néztem a sorozatot,de mióta diliház van kinn és benn,már nem nézem.Mivel érdekelt a vége megnéztem eredeti nyelven, hát.... ez aztán befejezés.....
10/10
kikelet54 2017 jan. 31. - 21:02:01 10/10
(574/642)
Én már csak sok mindent megnézek, olyat is, ami nem éppen a szívem csücske, de most majdnem elzártam a tévét. Ez a sok üvöltõ egyén, aki volt a mai részben??? Ez a rész nagyon irritált. Még a kép készítéstõl is elment a kedvem.

Még jó, hogy van Olvido és Dávid, meg az õk álomszerelmük. Az igaz, hogy Dávid részérõl minden igazi, na de mi lesz, ha Olvido meggyógyul?

Amilyen agresszív mostanában Diego, csodálkozom, hogy nem húzott be egyet Dávidnak, amikor látta csókolózni Olvidoval. Mondjuk jól tette, mert Olvido biztos még jobban meggyûlölné.
suxel2.0 2017 jan. 31. - 17:45:43
(573/642)
Ahhoz képest, hogy elõrehaladás a történetben igazából nincsen, mégis furcsán hatnak rám az epizódok. Adott egy diliházas szakasz, mely minden sorozatban egy nyûg szokott lenni, nem igazán szereti az emberfia sehol sem ezeket az epizódokat. Itt viszont oldani próbálják ezt a depresszív, szomorú hangulatot. Olvido, aki elzárkózott a valóság elõl, egy burokba menekült, de ebben a burokban megtalálta a szerelmet David oldalán, ami a való világban azonban elérhetetlen, mert a valóságban Olvido szíve csak Diegoé. Nálam el is éri a célját a készítõ, mert hiába diliházas szakasz van a sorozatban éppen, én imádom a diliházas közös jeleneteket David és Olvido között, olyan ízlésesen van megcsinálva, holott kissé morbidnak érzem azt, hogy a beteg és a látogatója szabályszerint csókolóznak a betegszobában. Nagyon ambivalens az egész, van bennem egy ellenérzés a közeg ellenére, de tudom, hogy ez a nyugodt, pillanatnyilag boldog környezet, amikor David ott van, esetleg közelebb viheti a gyógyulás felé is, és ellensúlyozzák Raquela "A Halál" látogatásait. A közös jeleneteik nagyon bejönnek, az egymással folytatott beszélgetések sem nyálasak.
A sorozat írója, Alberto Gomez, már ellõtt egy hasonló húzást korábban egy 2007-es alkotásában, az Acorraladában (itthon Sarokba szorítva), ahol a fõhõs volt diliházban, és látogatta a szerelme ápolónõként, és verseket olvastak közösen egymásnak. Az is romantikus hatású volt, de továbbfejlesztette erre a sorozatra ezt a már mondhatni bevett elemet, és ezzel engem megfõzött. Nem lettem ezeknek a részeknek a rajongója, de különösképpen nem is utálom. Úgy vagyok vele, hogy túl kell lenni rajta, és értékelem azt, hogy elviselhetõvé akarták tenni a nézõ számára. Oké, hogy én mindig mondtam az elején, hogy nem kell a sorozatot túl komolyan venni, csak engedni, hogy szórakoztasson, de ilyen részeknél nehezen lehet.
És most én is nagyon David párti vagyok és az is leszek, mindaddig...áááá...Diego meg idegesít, ugyanazokat a köröket futja. Angust és Jaguárt nem tudják lefülelni, sokadjára erõszakkal próbál hatni Jaguárra, de a férfinál nem ér el vele semmit sem. Nem tetszik, hogy nem látja be, hogy bucira verheti a fejét, akkor sem fog megszólalni. Most meg elkeseredésében felajánlotta Irannak a teljes vagyonát. Most gonosz leszek, de ha ennyire bolond, hogy nem veszi észre, hogy Iran gyûlölete nagyobb annál, hogy valaha is elárulja, hol van Diegito, akkor forgatná ki a gazdagságából. Csípem Diegot, csak nem most.

Én nem is emlékeztem arra, hogy Bernie is kilépett a sorozatból Chayo és Lucho mellett. Hiányolni nem fogom, ahogy utóbbiakat sem, de érthetõ, mert én se tudtam volna már, mit kezdeni a karakterével.
10/10
kikelet54 2017 jan. 31. - 17:44:54 10/10
(572/642)
Nagyon szívesen, máskor is.
Magenta99 2017 jan. 31. - 10:52:33
(571/642)
Köszi a leírást. :)
suxel2.0 2017 jan. 30. - 22:30:48
(570/642)
Fel fogsz háborodni majd azon, ami a sorozatban fog történni pár hét múlva, amennyiben ennyire nagy David-párti vagy.
A legjobb B-pasi karakter, akit valaha láttam. Én nagyon csípem, szintén. Már miatta megérte nézni a sorozatot.
Én felváltva voltam Diego-David párti. Hol egyiket, hol másikat csíptem. Jelenetfüggõ volt. Most David-párti vagyok megint. :)
a Lojalista 2017 jan. 30. - 22:15:56
(569/642)
Nyugodtan meg lehet engem kövezni, de hát ízlések és pofonok.... Tudom a fõszereplõ Diego és neki kellene drukkolni, de nekem Dávid szimpatikusabb. Diego õrjöng, dühöng, kiabál, Olvidóra sincs tekintettel, míg David megnyugtatja Olvidót és védi, szereti, kiáll melette. Persze tudjuk nem Õ lesz a befutó...
10/10
kikelet54 2017 jan. 30. - 21:24:26 10/10
(568/642)
Esperanza a nyitva hagyott ajtón simán bement, és látva Iránt és Stefanot, az elsõ megdöbbenéstõl szóhoz sem jutott. Amikor azonban kezdte kiosztani a két némbert, még õk voltak felháborodva, és szemérmetlenül továbbra is egymásra tapadtak Esperansa elõtt.
Annyira felhúzta magát, hogy még otthon is dühöngött, elsõ hallásra Ulises és Diego is csak bámult, de miután Diego nem kommentálta a dolgot, Rodrigo kérdésére azt válaszolta nagy nyugodtan, hogy õt már semmi nem lepi meg Iránnal kapcsolatban.
Ugyanilyen nyugodt maradt akkor is, amikor Irán hazajött és magyarázkodni kezdett, csak annyit mondott, hogy "Reklamáltam valamiért?", és otthagyta Iránt. Az meg ment utána a "Kötelességed számon kérni a hûtlenségemet!" szöveggel, és tombolt az ajtónál.

Olvidohoz bement egy másik beteg, és azt mondta neki, hogy mindenki, aki fehérben van, bolond. No, ezen kiakadt, ezt még tetõzte Raquela, aki meg azt mondta neki, hogy megölte a kisfiát, és a tengerbe dobta.
Szegény, teljesen összezavarodott, az orvosnak és Dávidnak nagy nehezen sikerült egy kicsit lenyugtatni.

Chuy a gyilkosság kapcsán elmondta Martitanak, az anyja neki nagyon gyanús, mi van, ha köze van Gabriel meggyilkolásához?
Magenta99 2017 jan. 30. - 19:49:34 Előzmény kikelet54
(567/642)
Leírnád most is pár sorban, hogy mi történt a hétfõi részben?
Sajna, nem sikerült megnéznem. Köszi :)
10/10
kikelet54 2017 jan. 27. - 17:59:22 10/10
(566/642)
Most egy kicsit jobb volt ez a rész.
Diego nagy reménnyel ment be az intézetbe, Olvido is mosolyogva indult el, de aztán kiderült, hogy nem ezt a férfit, hanem Davidot várta Tascoból, mert õt szereti. Meg is jelent David, akinek rögtön a nyakába ugrott.
Diego teljesen összetört, hogy nem ismerte fel Olvido.

Irán kiborult az utca gyerekek miatt, Esperanza meg direkt cukkolta, de a gyerekek sem ijedtek meg tõle.

Viszont a Vanessa hármas nagyon idegesített, egyszerre beszéltek mindnyájan, fárasztó volt. Szerintem ez a jelenet, meg amikor bent voltak a tv-nél, egyáltalán nem hiányzott ide.

A csúcs mindenképpen Irán lebukása, nagyon megérdemelték, könnyû dolga volt Esperanzának, mert az a két átkozott nem csukta be az ajtót.
10/10
kikelet54 2017 jan. 27. - 17:37:00 10/10
(565/642)
Tudod, ilyen az, amikor annyira hajt a vágy, a szenvedély, hogy még az ajtót sem érkeznek becsukni. Hát õk sem, lebuktak, így jártak.
Hogy Esperanza mit fog csinálni az elsõ döbbenet után, azt már csak hétfõn tudjuk meg.
Magenta99 2017 jan. 27. - 16:25:46
(564/642)
Legalább a mostani részben lebukott Irán.
Persze Esperanza (ha jól emlékszem a nevére) csak állt ott tátott szájjal, ahelyett, hogy elõkapná
a telefonját és lefotózná a jelenetet.
10/10
kikelet54 2017 jan. 26. - 22:02:28 10/10
(563/642)
Hogy a rendõrök hol figyelnek, azt száz öregasszony sem tudná megmondani, mert mostanában színüket sem lehet látni. A tengerparton már csak azért is észrevették volna õket , mert ott egy árva lélek sem volt ezen a degenerált páron kívül.
Nekik még sikertelen akciójuk sincs, mint ahogy Diégoéknak volt.