suxel2.0 2017 jan. 18. - 18:26:15
(542/642)
137 részes a sorozat, tehát még 37 rész van hátra. Durván 2 hónap.
10/10
syuzi 2017 jan. 18. - 18:15:34 10/10
(541/642)
Most kezd csak igazán izgi lenni a sorozat szerintem is Nelsonnak ez már a vég, én is Jaguarban látom a megjavulás lehetõségét

Olvedo és Diego remélem ,hogy már hamarosan boldogok lehetnek végre a kisfiúkkal a kis Digitoval

Pancho és Veronika szép pár :) Vanessa és Rodrigo is szép pár lenne

Tudja valaki hogy hány részes a sorozat?
10/10
kikelet54 2017 jan. 18. - 09:42:31 10/10
(540/642)
Na végre, hogy összehozták már Olvidot és Diegot. Még ha így is. Diego eléggé ledöbbent Olvido állapotán, persze Olvido õt sem ismerte fel. Amikor Diego mondta, hogy fusson el, nem tette meg, visszafordult és segített neki. Azt elég érdekesnek találom, hogy a kunyhóba vitte, hogy talált oda.

Ott voltak a kunyhóban együtt, és mégis oly távol egymástól. Diego az ágyon feküdt lázasan, alig tudott magáról, Olvido meg a maga kis világában a földön kuporgott és nem értett semmit. Csak a tekintetük fonódott össze.

Ami még érdekesebb, hogy már üszkösödik a seb Diego lábán. Hát én nem vagyok orvos, de szerintem egy ilyen folyamathoz több napra van szükség, nem pár órára, mert több biztos nem telt el a sebesülés óta.

Vanessa bocsánat kérései nekem egy kicsit sok volt.

Remélem Nelson nem ússza meg ennyivel, hogy külföldre menekül, az nem lenne igazság, nagyon sok van a rovásán.
regina.997 2017 jan. 17. - 22:19:21
(539/642)
Nekem is tetszett, pedig semmi romantikázás, vagy szõke ciklonos szórakoztatás nem volt benne( pedig ezket én igen bírom) :D Végre elindultunk valamerre, bár rájöttem, hogy sajnálom kicsit Nelsont, mert õ is szórakoztató tudott lenni Citlalival, és nem tudom, hogy fogja végezni végül, de szép fiú volt, az biztos :D
suxel2.0 2017 jan. 17. - 21:47:45
(538/642)
Nekem kifejezetten tetszett a 99. rész. Egész izgalmas volt, megvariálták, és nem tették egyszerûvé Olvidonak a megtalálását, a már jól ismert rózsanovellákban bejáratott diliházas etap elõtt. Nelsonnál érzõdik, hogy nála kb a végjáték kezdõdött el, tõle már sok mindenre nem lehet számítani, lebukott mindenki elõtt, még Citlali elõtt is, akit meg fojtogatni kezdett. A két gazfickó közül Jaguárban van még több potenciál.
10/10
kikelet54 2017 jan. 17. - 20:51:13 10/10
(537/642)
Köszi!
malvinkicska 2017 jan. 17. - 19:45:43
(536/642)
Elnézésedet kérem 26 Bölüm , nem jól emlékeztem. A felsõ tízezer.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 19:39:53
(535/642)
Igen nézem nagyon jó aranyos történet, ha nézed akkor tudod 24 bölüm.
10/10
kikelet54 2017 jan. 17. - 19:34:17 10/10
(534/642)
Azért nem telefonált Diego, mert az erdõben nem volt térerõ, a rendõrséggel is megszakadt a vonal, amikor segítséget kért tõlük.


OFF

Ha jól tudom, Te nézted vagy nézted a Felsõ Tízezer török sorozatot. Kérdésem, hogy tudod-e hány részes, mert olvastam már a hozzászólásokban, hogy 18 meg 24. Mi az igazság, én eddig 10 részt találtam feltöltve.
malvinkicska 2017 jan. 17. - 16:39:18
(533/642)
A mai részt úgy gondoltam megnézem, de bár ne tettem volna ennyi sületlenséget amit a mai részben csináltak ehhez is tudás kell leírni.
Nelson lábon szúrta Diegot, ezt nem bírom elképzelni, mikor az fizikálisan is más, aztán az is jajgat, mint hogy vette volna a mobilt és kért volna segítséget, hanem elmegy vérzõ lábbal a teljesen lebutított Olvido után. Annyira hülyére vagyunk véve, hogy nézni is fájdalmas, amik itt össze vannak hordva.
A rendõrség is csak találgat, szóval ez az egész nulla át húzva.
Attól tartok engem is meg kell vizsgálni agyilag ha sokáig nézzem, mert ekkore hülyeséget nem is tudom láttam e valaha, pedig már nem mai lány vagyok.
A meglátásom az ehhez nem szabad lett volna toldani foldani, mert teljesen elrontották, de aki ezt így filmre vitte az sem százas agyilag.
10/10
kikelet54 2017 jan. 17. - 07:44:10 10/10
(532/642)
Ez az õrült nõ nem bemászott Rodrigo ágyába?!!! Tényleg kiborítja az egész családot! Elõször a saját lányát ríkatja meg, csak azért, hogy idegesítse Diegot és Esperanzát. Éjszaka meg Rodrigot õrjíti meg, aki sajnos nem tud mit kezdeni a helyzettel az érzelmei miatt. Amikor Rodrigo benyit, még az önelégült mosolya is tükrözi, hogy élvezi a helyzetet, hogy kiborította Rodrigot.

Nagyon tetszett, amikor Olvido éjszaka el akart menni elhozni Diegitot az rablóktól, a kislány /nem tudom a nevét/ azt mondta, hogy a kezében van Diegito, és ezzel vissza tudta tartani Olvidot.

Diego és Nelson is az utcákat járva keresik Olvidot és sajnos Nelson találja meg egy hajszállal hamarabb. Persze Olvido nem menekül, mert hiába voltak álmában emlékképei, nem ismeri fel Nelsont.
10/10
kikelet54 2017 jan. 16. - 16:42:16 10/10
(531/642)
Igen, jól láttad, valóban kicsordult a könnye Rodrigónak. Nagyon sajnáltam. Azért azt ne feledjük, hogy õ nagyon-nagyon szerette Iránt, és az esze már tudja, hogy Irán egy romlott, perverz nõ, csak hát a szívnek nehéz parancsolni. Ez a dög meg kihasználja minden szégyenérzet nélkül. Szerintem pont ezért könnyezett, mert nem tudott ellenállni Iránnak.
Mi lett volna, ha Diego nem jön be???? /Vagyis el tudom képzelni./
regina.997 2017 jan. 16. - 16:19:55
(530/642)
Ejjj, Irán megint mekkora arc volt :DDD Imádtam, imádtam õket Rodrigóval, bár én már az elején is imádtam õket, de azok után amiket Irán csinált, nem hittem volna hogy lesz még köztük valami, de Irán nem igazán szégyenli magát ahogy elnézem :DDD Bár nem értem Diego hogy került oda, de érdekes volt egyébként hogy milyen ideges volt Rodrigo, ha jól láttam még könny is kicsordult a szemébõl...szóval lehetséges hogy komolyan szertei még Iránt ezek után?! :O Érdekes....

Végre történt valami elõrelépés Olvido esetében is :)
10/10
kikelet54 2017 jan. 15. - 17:19:39 10/10
(529/642)
Nem igazán akartam ilyen emlékezet kieséses képet készíteni, de Melissa Barrera annyira jól hozza az õrültet, hogy megfogott.
Amikor a tévében meghallotta a nevét rögtön megfordult, körbe rajzolta Diego arcát, mintha felismerné, még a nevüket is mondta, az olyan megható volt. Persze a kis barátai nem hittek neki, õ meg szegény nem tudta megvédeni az igazát. Teljesen hiteles, mintha valóság lenne.
Az nagyon tetszett, amikor ették a sült csirkét, Olvido nem akart enni, megkérdezte, hogy evõeszköz nincs? Végül, igen jó étvággyal neki látott õ is az evésnek.
Még jó, hogy találkozott az utca gyerekekkel, így nincs egyedül, és õk vigyáznak rá, még a nemlétezõ kisfiát is szeretgetik

Veronica és Tacho adtak a romantikának, jól egymásra találtak, még jó, hogy Veronicának nincsenek elõítéletei, igaz a tesójának még nem akarja elmondani.

Irán kiborítja az egész családot, direkt provokálja õket, egyenlõre fölényben érzi magát, a kislányával tudja zsarolni Diegoékat. Esperenzát nagyon bírom, ahogy kiosztja ezt a borzalmas Iránt, már teljesen kiismerte, nem dõl be a manipulációinak.

Na, az ügyvéd, kimutatta a foga fehérjét, ha Olvido nem lett az övé, majd a vagyona az övé lesz. Jól gondolkodott Dávid, nem tudom, hogy tudják megakadályozni, hogy rá tegye a kézét az összes vagyonra.
regina.997 2017 jan. 13. - 20:37:57
(528/642)
Na, végre, a mai rész kifejezetten tetszett :) Az ügyeletes romantika felelõs ma Veronika és \"Francisco\" voltak :) Olvido ahogy simogatta a tv képernyõjét tetszett, és ahogy a gyerekek körbe ülték a O-t meg a kislányt, olyan volt, mintha egy színházi elõadást néztek volna, megint csak tetszett, O szépen alakította a totál elborult agyú anyát :) Irán ismét kitett magáért, szórakoztatja a Rivas Santander házat, meg engem is, és hogy megint megtalálja e Rodrigot....én remélem, mert én imádtam õket, zseniális ötlet :DDD
Csak azt a hülye Stefanot hagyták volna ki belõle...õ is lehetett volna csak epizódszereplõ, mint Fernanda....

De összességében tényleg jó volt a mai rész :)
malvinkicska 2017 jan. 13. - 19:20:58
(527/642)
A mai részben bele néztem Tacho kiszabadult Veronica rendes nõ nem olyan féreg, mint Stefano.
Olvido a gyerekek közt mikor Diego beszélt az eltûnésüket illetõen kezd megvilágosodni talán.
Amikor a szõke ciklon volt láttam alpári egy nõ és látni sem akarom, ahogy beszél, Esperansáékal.
A sorozatban csak negatív alakok vannak, mert ez az ügyvédnek csúfolt Stefanonak fáj a foga Olvido vagyonára.
10/10
syuzi 2017 jan. 13. - 14:50:45 10/10
(526/642)
Szuper képek :)

Vanessa és Rodrigo közt mintha elindult volna valami legalábbis Rodrigo részérõl tuti
Angustias és Jaguar na szép pár lennének õk is

Olvedot sajnálom amiért nem emlékszik semmire bár már mintha kezdene visszajönni a memóriája én Irant tuti kidobtam volna Esperanza helyében a házból

Már várom a következõ részt :)
malvinkicska 2017 jan. 13. - 10:15:38
(525/642)
Ezt én kihagyom elég belõle a kép és a leírtak, engem személy szerint nagyon irritálnak ezek a kígyók.
regina.997 2017 jan. 12. - 21:09:45
(524/642)
Komoylan mondom, ha Irán és Angu nem lennének, ezek a részek teljes érdektelenségbe és unalomba fulladnának. Irán megint szórakoztat, de nekem megint csak Angu meg Jaguár voltak a kedvenceim. Angu ott nagyasszonyoskodik hogy õ kifinomult hölgy meg minden, aztán meg ráugrik a számomra egyébként kifejezetten csúnyácskának számító Jaguárra, kifinomult hölgyként :DD Imádtam :DD Jaguár is ilyenkor meg tök aranyos :D

Szóval na, Olvido szerencsétlenkedésére nem vagyok kíváncsi most...éljenek a szõkék!!:D
suxel2.0 2017 jan. 12. - 20:57:54
(523/642)
Azt elfelejtettem írni, hogy azért azt jó látni, hogy Veronica nem egy moslék személyiség, mint Stefano, és nem akarja már lecsukatni Tachot, meglátta a szemében, hogy ártatlan. Miféle ügyvéd az, akinek elegendõ az, hogy legyen egy bûnbak, akit elítélhetnek, és nem lényeg ki az igazi gyilkos az unokatestvérének? Vagy ez is egy kipipált, sikeres ügy és semmi több? Érdekes.

Na de hoztam az Iran tematikájú összeállítást.