10/10
kikelet54 2017 márc. 02. - 17:58:25 10/10
(622/642)
Olvido és Diego adtak az erotikának...
10/10
kikelet54 2017 márc. 01. - 17:53:43 10/10
(621/642)
Na végre történik valami.
Raquela Veronica füle hallatára megvádolja Stefanot, hogy ellopta Olvidó vagyonát, Stefano majdnem megfojtja Irant, de az anyja leüti, amiért azonnal távoznia kell, a panzióba megy, de onnan is kidobják Chuyék.
Olvido és Diego lépten-nyomon egymásnak esnek, habár Olvido mindig tiltakozik, de most Olvido rángatta be az irodába Diegot.
10/10
kikelet54 2017 febr. 28. - 06:14:04 10/10
(620/642)
Rodrigo annyira maga alatt van, hogy öngyilkos akar lenni, még szerencse, hogy nem tudja megtenni. Kár, hogy nincs szerencséje a nõknél ennek a szépfiúnak, igazán találhatnának egy rendes lányt neki a sorozat végére, hogy õ is boldog legyen. Megérdemelné, nagyon rendes ember.

Olvido találkozik a parkban Panchoval, aki nagy nehezen kinyögi, hogy Veronicával egy párt alkotnak. Olvido meg elmondja, hogy olyan szoros kapcsolatot érez Pablitoval. Végre megmozdult benne egy érzés, ami talán közelebb viszi az igazsághoz.

Elég érdekes ruhákban és erõs sminkkel jelenik meg Olvido estérõl-estére a kaszinóban, furcsa így látni. Stefano mindent kihasznál, hogy közelebb kerüljön hozzá, sikerül is megcsókolnia, amit Diego pont meglát.
Diegot ez még jobban elkeseríti, ráadásul még ez a dilis Iran is rámászik, de nem dõl be neki, nagy ívben elhajtja.
10/10
kikelet54 2017 febr. 26. - 14:26:26 10/10
(619/642)
Úgy látszik, hogy a Rivas Santander fiúknak nincs szerencséjük a szerelem terén.
Rodrigot a boldogító igen kimondása elõtt hagyja el Vanessa, hamarabb is meggondolhatta volna magát, tudta, hogy nem szereti, mi a fenének szédítette. Szegény Rodrigo, most megint szenvedni fog, és megint egy Hernández lány miatt.

David se halad semmit Olvidoval, mert hol veszekszenek, hol csókolóznak, hiába vár arra Olvido, hogy Stefano mondjon neki valamit, nem fog. Ha a saját fia nem érdekli, az Olvidoé még úgysem fogja.
10/10
kikelet54 2017 febr. 23. - 18:26:41 10/10
(618/642)
Milyen szép is a szerelem, fõleg, ha mindkét fél ugyanazt akarja. Itt azonban Olvido nagyon mást akar, Diego legnagyobb bánatára.

Olvido a szócsatában is felül kerekedett, Iran vesztesen kullogott el, és teljesen be van tojva, hogy mi lesz, ha Olvido elveszi tõle Stefanót is, de fõleg az anyja ideges, mert mi lesz akkor a társadalmi helyzetükkel. Hát, hülye egy nõ, az biztos.

Jajj, az ügyeletes szép fiunk megint hoppon marad, Rodrigo igen csak meglepõdött Chuy vallomásán. Szegényt úgy sajnálom, igazán írhattak volna neki valami rendes, jóravaló leányzót.
malvinkicska 2017 febr. 23. - 17:38:41
(617/642)
OFF akkor kezet foghatunk, mert én is nézek 8-at ebben benne van a M SZ is a Fatmagült is fordítva nézem már megszoktam ne darabolják.
A V SZ lehet 60 b lesz úgy néz ki már az 57-nél tart, nem is baj egy idõ után fáradnak a témák.

A Felsõ Tíz ezer, igen beteg volt a fordító, és így most van neki elmaradása.
A telenovella magazin legújabb számában azzal foglalkoznak több oldalon ,a török sorozatok hódítanak mindenütt nép szerûek.
A Televisa már a nagy színészeinek nem tud fizetni, mert nem veszik a sorozatokat, úgy értem pl Colunga és társai akkor is kaptak fizetést mikor nem forgattak, de ez most egyenlõre szünetel, lehet át igazolnak máshoz, ezt olvastam.
Az ég világon minden a pénzrõl szól ha nincs nyereség, akkor annak annyi.
További szép estét. holnap Fatmagül. vasárnap Bátor és a szép.
10/10
kikelet54 2017 febr. 23. - 16:42:20 10/10
(616/642)
OFF

Jajj, nagyon belemerültem a török sorozatokba, jelenleg hatot nézek, egyik jobb mint a másik, de nálam a Fatmagül a favorit. Minden napra jut egy, alig bírom kivárni az új részeket.
A Ha felhõ lehetnék-et nem kezdtem el, igaz túl sokat nem is tudok róla, majd ha lesz belõle több rész. Ha egyáltalán lesz, mert most olvastam, hogy a hozzászólók kiborítják a fordítót a "vírussal", ami igazából agresszív reklám, nekem is tele volt vele a gépen, de még agresszívebb reklám blokkolót tettünk rá.
Nem tudom, miért õt zaklatják, egyáltalán nem tehet róla.

OFF
malvinkicska 2017 febr. 23. - 15:10:20
(615/642)
A kitartásod nagyon becsülöm én már rég abba hagytam, a török sorozatokkal hogy állsz, mert fordítanak bõven, egyik jobb, mint a másik.
Ha felhõ lehetnék nézed, abban is Engin a fõszereplõ, meg a Mindhalálig, abban is ott Burak menyasszonya a párja.
További jó sorozat nézést lehet az utolsó héten nézem de nem biztos, mert nem vágyom rá ez az Irán és családja elvették a kedvem nagyon.
10/10
kikelet54 2017 febr. 23. - 12:55:19 10/10
(614/642)
Olvido nagyon határozottan közli Diegoval, hogy még róla is képes lemondani a kisfia érdekében. Diego mélységesen szomorúan, de elmegy.

Érdekes, hogy Olvido pont a saját fiába botlik a játszótéren, de nem ismeri meg. Hogy is ismerné, amikor a kicsik ebben a korban sokat változnak. Azon azonban csodálkozom, hogy semmi "vér szava", semmi megfogom, megölelem és valami megmozdul bennem. Pedig ilyen esetben mindig bevetik a sorozatokban.
Végül is hogy akarja megtalálni? Se egy kép, mondjuk amit a rendõrség szokott ilyen esetben készíteni számítógéppel, se egy ismertetõ jel. No, erre kíváncsi vagyok, hogy fogja megtalálni a kis Pablót.

Veronica azonban rájött, hogy tényleg olyan a szeme a kicsinek, mint Olvidoé. Lehet, hogy õ nyomozza ki, hogy ki is Pablo?
harmadiksuxel 2017 febr. 22. - 16:13:03
(613/642)
Sajnos elszállt, mint a füst. Nem kaptam privát üzenetet.

A munkahelyemen is ma, hogy benn voltam délután, ahol helyi, vidéki netszolgáltatól van a net itt északkeleten, és kellett volna a munkafolyamatokhoz, egész délután csak a szitkozódás ment miatta. Egyszerûen használhatatlan volt. Lefagyott a rendszer, nem töltötte be az oldalakat, vagy azok nem reagáltak semmire sem. Pocsék volt.
malvinkicska 2017 febr. 22. - 13:13:29
(612/642)
Írtam megkaptad vagy elszállt, mert úgy nézett ki mivel nagyon rossz a net.
10/10
kikelet54 2017 febr. 22. - 08:58:03 10/10
(611/642)
Raquela tényleg megváltozott, hogy elhajtotta Irant, miután kiosztotta, és a szemére vetett minden gonoszságot, amit tettek, pedig õ segített nekik.

Veronica békítési kísérlete nem jött be Esperansánál sem.

Olvidot senki sem tudja eltéríteni a szándékától, pedig Stefano ocsmányul bánik vele, a megnyitón szinte mutogatja, mint egy trófeát, amiért Iran majdnem neki megy, de a közben megérkezõ Diego sem tolerál.
10/10
kikelet54 2017 febr. 22. - 08:47:35 10/10
(610/642)
Csak az Olvidora vonatkozó kapcsolatára gondoltam, de ha Olvido ragaszkodik ahhoz a hülyeséghez, hogy hozzámegy Stefanohoz, lehet, hogy ez a jó kapcsolat újra elromlik.

Egyébként lehet, hogy itt ez a szokás, mert a többiek is verekedéssel akarják megoldani a poroblémákat. Idõnként még a nõk is, lásd Irán és Olvido már kétszer tépték meg egymást.
harmadiksuxel 2017 febr. 21. - 13:31:49
(609/642)
Diegoban még idegesít, hogy megy neki állandóan mindenkinek. Stefanoval is ökölharcban akar lerendezni mindent. Nekem ez nem szimpatikus.

Ma lesz az iszapbirkózás: nem ajánlatos kihagyni.
10/10
kikelet54 2017 febr. 21. - 13:07:53 10/10
(608/642)
Olvido és Diego újra egymásra találtak, kölcsönösen szerelmet vallottak egymásnak. Olyan jó volt õket így látni!! Diego sokkal normálisabb mióta Olvido elméje kitisztult, és nem utasítja vissza Diego szeretetét. Most már közös erõvel keresik a kisfiukat.

Amikor Veronica elment Rivas Santander házba, Esperenzának esélye sem volt, hogy jobban szemügyre vegye a kicsit /pedig igencsak meglepõdött/, Pancho olyan gyorsan kivitte az alvó Diegítót.

Stefano amennyire utálja a fiát, annyira szereti az unokáját, amit ugye, õ még nem tud. Na, mi lesz, ha kiderül!!

Raquelat nagyon furcsa ilyen jóságosnak látni, mindenben segíteni akar Olvidonak, meg mindenkivel milyen szépen beszél. Ha már ennyire jó akar lenni, miért nem mondja el, hogy az a boszorkány nem is vak.
malvinkicska 2017 febr. 20. - 16:42:04
(607/642)
OFF nagyon szépen köszönöm a válaszod teljes képet ad, csak sokan kérik, hogy fordítsanak már nem csak törököt, hanem, Mexikóit is ez tetszik annak aki megbirkózik a fordítással, tudod én szeretem azokat a színészeket aki hitelesen alakítanak és nekem Gabriel az, a ki csaj, elég undok volt a Colunga filmbe.
Még egyszer nagyon köszönöm.
harmadiksuxel 2017 febr. 20. - 15:34:50
(606/642)
OFF

Én elkezdtem nézni a sorozatot, de 20 rész után feladtam. Nem nyerte el a tetszésemet. A mexikói nézettsége nem volt rossz, az amerikai nézettsége sem rossz, õk féltávnál járnak, ennek ellenére a kommentelõk az üres mosogatóvízhez hasonlítják.
A sorozat nekem úgy tûnt, mintha leginkább Azela Robinson és Cynthia Klitbo csatározásáról szólt volna végig, és nem a fõhõsökrõl. A vége teljesen kiszámítható volt, nem néztem a sorozatot, de mindenféle elõjel nélkül rájöttem, hogyan bûnhõdnek meg a gonoszok.
Ami nekem pozitívum volt: Laura Carmine pozitív szerepben a sorozat elején. 5 részt szerepelt, de nagyon hiteles volt. Nekem jobban tetszett Soto párjaként, mint Irina Baevával. Sokan nem csípték Irinával sem, kémia zérót láttak Soto és Irina között, nekem annyira szörnyû nem volt, bár én tartozok ezzel a kevesek táborába. Aki igazán tetszett benne: az Kimberly Dos Ramos volt, õ a fõ ellenlábasa volt a fõhõsnõnek, de az alakítása zseniális volt. Fiatal, tehetséges színésznõ. A történet túlontúl kiszámítható, és sok helyen nem haladt elõre, uncsi volt sokszor.
De ez csak az én véleményem.

Ha már mexikóit fordítanak: én 2016-ból a Sin rastro de ti-t ajánlanám, az 16 részes, és nekem nagyon tetszett. Vagy a La candidata: 62 részes, viszonylag nehezen emészthetõ sorozat sok-sok komoly problémával betekintést adva a korrupt politikai világba, melyben azért szerelmek is szövõdnek, és nem csak a testi kapcsolatok uralkodnak. Arra azt mondom, hogy minõségi darab.
malvinkicska 2017 febr. 20. - 13:50:07 Előzmény harmadiksuxel
(605/642)
OFF szeretném tõled kérdezni el akarják kezdeni fordítani a FB-on a Vino El Amor címû sorozatot Gabriel Soto fõszereplésével fordítani érdemes lesz bele kezdeni, vagy az is tele van kígyókkal, mert már nagyon nem szeretem, ezt a sok rossz indulatú embereket a sorozatban ezzel van tele, ezt is azért hagytam sajnos abba szinte nem találtam már olyat akit szeretni lehetni 2-3 emberen kívül. Köszönöm a válaszod.
10/10
syuzi 2017 febr. 18. - 15:40:54 10/10
(604/642)
Nagyon sajnálom, hogy David meghalt :( Raquela ennek a targédiának köszönhetõen megváltozott , és már Olvedot is elfogadta

Eufrasia nem semmi lelökte a saját lányát az erkélyrõl . Végre Stefano megtudta hogy Diego az õ fia

Bírnám ha Iran már lebukna

Most kezdenek csak izgik lenni a részek várom már a folytatást :)
10/10
kikelet54 2017 febr. 18. - 15:23:09 10/10
(603/642)
Köszi, megnyugodtam.