regina.997 2016 dec. 20. - 15:58:09
(442/642)
Jaaaaajjjjjjjjjjj...mekkora volt!!!!!:)))) Diegoooooo......imádtam, imádtam, imádtam, imádtam...édes volt, nagyon,nagyon, nagyon :DDDD Ezt várom tõle, ezt ám :)))

Ésss, mikor Dávid meg Diego egyszerre lettek féltékenyek, és Olvido mondta meg mondta hogy Davidot is meg akarták hívni.... Diego mekkora volt.."ÁÁ, hárman lettetek volna, az még jobb" :DDDD az a hangsúly..... :D Kész vagyok :D

És ezekután vár az egyetem és a gazdasági jog ZH :DD
10/10
kikelet54 2016 dec. 20. - 12:26:43 10/10
(441/642)
Esperanza felkereste Stefanot, jól beolvasott neki, és megkérte, hogy a tárgyaláson idegenként kezelje. Az ügyvéd nagyon arrogáns, pökhendi volt vele, a végén még meg is akarta csókolni, de Esperanza egy pofonnal válaszolt. Amit nagyon megérdemelt. Húúú, nagyon irritáló alak ez az ügyvéd.

Diego meghívta Olvidot egy családi vacsorára, de már Olvido elígérkezett Stefanonak, ezen persze összevesztek. Ez a szemét Stefano meg jól megvezette Olvidot, mert esze ágában sem volt Dávidnak is szólni a "munkavacsoráról".

Minõ véletlen Diego és Rodrigo is pont abba az étterembe mentek, és még véletlenebb, Roxana is ott volt. Roxana, amikor meglátta Olvidot, erõszakkal megcsókolta Diegot, amit persze Stefano oly feltûnõen nézett, hogy Olvido is észre vett.

Remélem Eufrasia hamar lebukik, mert nem is vak, és minél hamarabb eltakarítják a házból.
10/10
kikelet54 2016 dec. 16. - 20:11:37 10/10
(440/642)
Bocsánat, nem Rodrigonak, hanem Diegonak.
10/10
kikelet54 2016 dec. 16. - 19:59:10 10/10
(439/642)
Az a bizonyos jelenet, amikor Olvido hátra szól a válla fölött Rodrigonak...
10/10
kikelet54 2016 dec. 16. - 19:57:36 10/10
(438/642)
Folytatódott a tárgyalás, de Rodrigo hiába mondott el mindent részletesen, úgy néz ki, hogy inkább Iránnak kedvez a jelenlegi helyzet, bizonyíték hiányában. Rogrigonak tehetetlen dühében megint könnyes lett a szeme. Újfent nagyon sajnáltam, világ életemben utáltam az ilyen fajta igazságtalanságot, tudja, hogy igaza van, de a másik letagadja a csillagos eget is.

Olvido és Diego végre beszéltek a tárgyalás után. Diego látni szeretné a kisfiát és vissza akarja kapni Olvidot. A kisfiát bármikor láthatja, de Olvido már más kérdés, mert ugye a bizalom, az elfogyott Diego részérõl. Úgyhogy semmit nem haladtak elõre, de azért Olvido a válla fölött hátra szólt, hogy elviszi-e a kórházba. Diegonak egy huncut kis mosoly volt a válasza a szája sarkából. Nekem nagyon tetszett ez a kis jelenet.

Lehet, hogy kegyetlennek tartatok, de én nem igazán sajnáltam Eufrasiat. Annyi rosszat tett már életében, most legalább megtudja, hogy milyen kiszolgáltatottnak lenni, de amilyen szerencséje van, biztos hamar meggyógyul.
Igazat adok Deigonak, hogy hülyeséget csinál Olvido, ha magához veszi, amilyen dörzsölt ez a némber, még kihasználja a helyzetét.

Diego egy kicsit udvarolt Olvidonak, olyan szépeket mondott neki, aki csak hallgatott, és csodálkozott. Nagyon helyesek voltak. Mennyivel jobb lenne, ha mindig így lennének.
suxel2.0 2016 dec. 16. - 16:52:46
(437/642)
Malvin, a mai részben a következõk történtek:

- Rodrigo ült a tanúk padján, bár hiteles volt, továbbra is Irannak kedvez a tárgyalás. Ismét volt zúgolódás a teremben. Angustias pedig közölte Olvidoval, hogy ne is számoljon arra, hogy Iran rács mögé kerül.
- Eufrasiat elütötte egy autó. Kórházba került, Martha, Chuy, és Olvido bementek hozzá. Olvidot Diego vitte el kocsival, és próbálta visszaszerezni a szerelmét, de Olvido nem állt kötélnek. Eufrasianak nincsenek súlyos sérülései, de nagy ütést kapott a feje. Mikor magához tér, arra panaszkodik, hogy nem lát. Olvido megsajnálja és megengedi velük lakjon a Balmaceda házban. Eufrasia egyelõre megbánást tanúsít. Raquela szerint Olvido bolond, hogy megesett a szíve Eufrasian.
- David találkozott Nelsonnal, megbeszélték, hogy mi volt Nelson és Roxana között. Majd Nelsont gyomorszájon verte David és elment. Roxanaval pedig a Blamaceda ház kertjében találkoztak, ahol nem volt más választása, mint aláírni a válási papírokat. Roxana összecsomagolt és elment.
- Esperanza aggódik, hogy hamarosan a tanúk padjára kerül és szemtõl szemben fog állni ismét Stefano Cancianoval. Ulises nem tudja kiszedni testvérébõl, kicsoda Stefano fia. Ulises inkább Rodrigora voksol.
- Vanessa meglátogatta Chayot, és nyíltan kérdezõsködött, ugye nem akar hozzámenni Chuyhoz, nem akarja magához láncolni, mivel haldoklik. Chayo kissé furcsállta, de megnyugtatta, nincsenek ilyen szándékai. Még egy verseskötetet is ajándékozott Vanessának, ami egy kukában landolt.
- Roxana elment Diegohoz és közölte vele, hogy célegyenesbe ért a válása Daviddal, és Davidnak szabad lesz az út Olvido szívéhez.

Röviden ennyi: olyan nagyon visszanézõs jelenet nem akadt benne.
regina.997 2016 dec. 15. - 20:59:59 Előzmény malvinkicska
(436/642)
Off
Pont mostanában gondolkodtam rajta, hogy a tv2 vajon mit hoz majd a Maria helyett....nem lepõdtem meg, hogy beválasztották azt a sorit, amit ha fizetnek, még akkor sem nézném meg.....Maricruz óta nem néztem egyet sem, amit választottak....
Köszi az infót :)
malvinkicska 2016 dec. 15. - 18:03:54
(435/642)
OFF azt olvasta január 2-án indul a tv2-n Ana három arca címû sorozat a Televisa a gyártó, a Fõ szereplõk Angelique Boyer, Sebastian Rulli, aztán David Zepeda és a többiek-
10/10
kikelet54 2016 dec. 15. - 17:40:17 10/10
(434/642)
Jól van, megnyugodtam. Olvido mégis csak hû maradt az elveihez. Azért Dávid nagyon tetszett ebben a jelenetben, ahogy spontán cselekedett, a végén meg a pokolba kívánta magát, hogy hogy lehetett ilyen meggondolatlan. Persze ettõl függetlenül én Diegonak szurkolok.

Kár volt Diegonak felkeresni ezt a beképzelt majmot, mert ezután csak azért is mindent megtesz, hogy kihozza Iránt a börtönbõl, ezzel is megakadályozva, hogy Diego Olvidohoz közeledhessen.
Milyen undorítóan viselkedett a tárgyaláson, ott ültetgette Iránt, közben meg hátra mosolygott Olvidora, mintha nem tudná, hogy ellenségek.

A tárgyaláson most Rogrigo tett tanú vallomást, elég nyugodtan mesélt a kezdeti idõszakról Iránnal.
Bezzeg nem volt nyugodt Esperanza, fél a Stefanoval való találkozástól.

Citlali nagy volt, igazságot tett, Roxana hiába akart tagadni, senki nem hitt neki. Dávid azonnali hatállyal kirúgta a házból, és a lelke mélyén örült, hogy egy akadály már elhárult, hogy Olvidot meghódíthassa.
suxel2.0 2016 dec. 15. - 16:19:54
(433/642)
Nem, nem. 80 részesre tervezték, és sem új szereplõk, sem az új etap történései nem lettek volna benne. Váratlan jött a bejelentés, hogy hosszabbítás lesz, és nem holmi 10-20 rész, egyenesen 50, míg végül 55 lett belõle és kapott egy két órás vasárnapi finálét is mellé. Ketten meg ideje korán is távoznak majd a történetbõl, annyit megsúgok, hogy a pórnép két tagja lesz az, akikkel vagy nem tudtak mit kezdeni, vagy nem tudták vállalni a hosszabbított forgatásokat, mert más terveikkel ütközött. Túl sokat amúgy sem tettek a történethez. :P
malvinkicska 2016 dec. 15. - 16:19:53
(432/642)
A mai részben ahogy viselkedett Raquela aki olyan nagy misnek tartja magát, régen a kondás asszonyok különbül beszéltek vidéken akik segítettek a férjüknek a disznót a legelõre hajtani.
Az hogy Olvidobol mi lett azt magának és a megtalált apjának köszönheti, mert legyünk õszinték az úg gazdagok gyerekei sem olyan okosak, mint azt kürtölik, csak jó az apuka vagy anyuka hátszele, és az nem rózsa novella hanem maga a nagybetûs élet, olyan poziciót tölt be azt sem tudja eszik vagy íszák.
Az biztos , mert én is olvastam, hogy a nagy sikere való tekintettel több epizód lett a tervezetnél, persze csorbult, és már olyan dolgok is vannak benne a mi nem ide való,

Citlali jelenet nagyon jó volt le leplezte a nagy Roxit, nagyon idõ szerû mert õk mindenkit ócsárolnak.
A tárgyalás az valóban nating az egész, amit Stefano csinál az egyenlõ a nullával, neki tévedés ez a szerep.
10/10
kikelet54 2016 dec. 15. - 16:11:27 10/10
(431/642)
Köszi Suxel!
regina.997 2016 dec. 15. - 15:15:02
(430/642)
Akkor jól éreztem én, hogy alapból nem volt betervezve, hogy teletegyék új szereplõvel, hanem valóban a hosszabbítás volt az ok..sajnos nem ez az elsõ eset, hogy egy sikeres sorozatot hosszabbítanak, és ezzel inkább rosszat csinálnak, mint jót :( Pedig én eddig tényleg mindig csak dicsértem a jobbnál jobb részeket meg minden.. Mindegy hátha lesz még számomra is tetszetõsebb rész, azért abbahagyni nem fogom, csak számomra elvesztette a kezdeti varázsát a dolog....
suxel2.0 2016 dec. 15. - 13:41:01
(429/642)
Úgy egyben reagálnék az eddig beérkezett kommentekre.

A készítõknek kiadták ukázba, hogy az eredetileg csak 80 részesre tervezett sorozatot több, mint a másfélszeresére kell duzzasztani, mert magas a nézettsége, és végre az Azteca jól profitál egy saját gyártmányból. Ezt meg lehet sokféleképpen oldani, egyik legalapvetõbb eszköze az új szereplõk behozatala: én erre a két szereplõre, még azt mondom nem is vészes. Nem évados sorozat ez, de itt a felezõnél az új szereplõk érkezésével külön válik nekem az elsõ szakasz a második szakasztól. Évados sorozatoknál szokás az, hogy új évad új szereplõk érkezése. Lásd: Megtört szívek 2. évad - Harun, 3. évad: Asuman. Ilyenkor elkerülhetetlen, hogy más mederbe terelõdjön a sorozat, de annak örülök, hogy nem úgy bõvítették ki a sorozatot, hogy visszaemlékezés, visszaemlékezés hátán. Lásd: Ne hagyj el 2. etap. Vérszegény volt az elsõhöz képest.
Stefano valóban undorító egy karakter, de hát kinek ne tetszene meg egy valóban jól kinézõ milliomos buksza, akinek romlottak az erkölcsei. Esperanza elszólásaiból tudjuk tönkretette az életét, ki tudja, hogy nem-e ezt tenné csak Olvidoval is, sõt.
Olvido az életében nem kezdene ki Nelsonnal, még flörtre sem menne el vele, pláne tudja, hogy Marthat megerõszakolta. Tacho aki egy elég lúzer karakter, hogyan is rúghatna labdába Olvidonál, Rodrigo meg volt már egy testvérharc Iran miatt, most Olvido miatt: ez elég önismétlõ lenne, rövid idõn belül.
Olvido nagyon sokat érezte magát kényelmetlenül Raquela, Roxana és az összes nagysága miatt a sorozatban, érezzék már õk is kényelmetlenül magukat, és fogadják el, hogy le kell vele egy asztalhoz ülniük, és már nem cseléd, mint régen. És ez még csak mindig kevés szívóág a negatív karaktereknek, ettõl sokkal, de sokkal többet érdemelnek.
Stefanot más játszotta volna, de na az Azteca ügyeletes férfiszínészei közül az õ neve volt az, aki legtöbbet dobhatott a nézettségen és az eladhatóságon is.
Lesz még humor benne, igaz nem annyi, mint korábban, pláne nem a depresszív részek környékén, de lesz. Én pl imádtam, ahogy Citlali rávetõdött Roxanara a vízben, õ nála ez a vetõdéses támadás még mindig nagyon ha-ha-ha. Nem egyszer csapott már le így Nelsonra is.
A pöttyös ruhás beköltözés volt nekem az abszolút kedvencem, a legeslegjobban az tetszett, amikor még pénzt is adott Angustiasnak, aki elszórta majd összeszedette. Eufrasia pedig magával akarta vinni Marthat, de Olvido a mesés gazdagsággal vágott vissza, ami Eufrasia egyik hõn áhított vágya, hogy pont ettõl fosztaná meg a szeretett lányát. Hol vannak ezek ahhoz, amikor Olvido terhesen beállított Diegoékhoz, de Angus elzavarta, vagy amikor megjátszották, hogy megtámadta Irant. Hadd érezzék már magukat õk is a másik oldalon. És ezzel Olvido nem volt gonosz szerintem, csak a gonosz, befészkelõdött ingyenélõket a helyükre tette.
A történet már az elsõ részt követõen meseszerû, én ezért is mondtam, ezt nem kell egy pillanatig sem komolyan venni, kicsit ki kell kapcsolódni és semmi több. Attól még nem lesz valaki ügyvezetõ igazgató, hogy megtanul gyököt vonni, és egy másodfokú egyenletet megoldani, ahogy láthattuk az esti tanfolyamokon. Ezt nem így kell szerintem nézni, inkább tanulj, mert ha tanulsz akár sokra is viheted. Itt még jön hozzá egy nagy adag mese is, hogy õ Óperencia öreg, nagybeteg királyának elveszett gyermeke, amit én nem úgy értelmezek, hogy hülyének akarják nézni a nézõt, mindössze egy fél órára 40 percne kikapcsolni a nézõt a valóságból, ami körülveszi õt. Gondolkozzunk csak el azon, miért szerettük gyerekként a meséket, csak ez már nem gyerekmese, hanem egy felnõtt mese.
Elismerem azt a tényt, hogy igen, nem egy tökéletes sorozat, de régen kapcsolt ki valami utoljára már ennyire. Én belõlem 2014-ben elõhozta a gyermeki rajongást. És ezennel beállnék Kikelet mellé :)
10/10
kikelet54 2016 dec. 15. - 10:34:49 10/10
(428/642)
Egy sorozatban az idõ másképp telik, mint a való világban. Igen, ott befuthat egy vállalkozás mondjuk 2-3 rész alatt. Ha ott is olyan lassan menne minden, mint az életben, nem 137 részes lenne, hanem sok nullával több.

Igen, szépen öltözködik, de már nem a faluban van, nem is cseléd, az új helyzete megkívánja, hogy adjon magára.
10/10
kikelet54 2016 dec. 15. - 10:06:43 10/10
(427/642)
Remélem, azt azért figyeltétek, hogy csak azokkal viselkedett úgy "mint a többi hülye sznob p*csa", akik õt is bántották. Nem is kicsit. Elég sokat szenvedett már, alázták, bántották alaptalanul, ki azért, hogy ne legyen boldog, ki azért, hogy ne legyen gazdag. Ha ez nem elég, még fog is szenvedni, mint ahogy egy lenti hozzászólásban olvasni lehetett.

Csak azokkal rossz, akik vele is azok, a régi és az új barátait mindenben segítette még a gazdagsága elõtt is, most meg már miért ne, ha bõven megteheti.

Azért, mert nem mutatják, törõdik a kis Diegítóval, mindig nagyon megbízható emberekre bízza, hogy õ tudjon dolgozni. Ha mindig csak rá vigyázna, soha nem jutott volna el idáig.
regina.997 2016 dec. 15. - 09:26:48
(426/642)
Így van így van....
regina.997 2016 dec. 14. - 23:23:53
(425/642)
Most lehet hogy nem fogtok szeretni, de muszáj kikommentálnom magamból a csalódottságom :(
Elõször is! Ez a sorozat visszaadta a reményemet arra, hogy még lehet normális rózsanovellát csinálni, mert esküdtem volna, hogy a sok rosszabbnál rosszabb Televisás rózsanovella után engem nem lehet ilyesmire rávenni!
De egy olyan 2-3 hete érzem, hogy valami már megváltozott. Idõrõl idõre, ahogy haladunk elõre, érzem, hogy egyre kevésbé tetszik az amit látok :( El is mondanám mi az, és miért haragszom a Aztécára.
1. Új szereplõk. Ez a sorozat tele volt jobbnál jobb arcokkal, színészi teljesítményekkel, mellékszereplõvel. Nem kellett volna ide már senki. Ha úgy érezték, hogy nélkülük rövidebbre tudnák csak csinálni, akkor bárcsak így lett volna.
2. Ha már új szereplõk, akkor én úgy érzem, ha meglátom ezt a Stefánot akkor kedvet kapok arra, hogy elkapcsoljam a csatornát, mert számomra konkrétan undorító ez a pasi ebben a soriban, de mondjuk az Emperatrizt leszámítva egyik másik sorozatában sem tetszett....
3. Olvido tényleg szép és bájos, de nekem ez már kezd egy kicsit sok lenni....Nem hiszem el, hogy bármilyen férfi szembe megy vele, rögtön menthetetlenül szerelmes lesz belé....Akkor már írhatták volna azt hogy Nelson meg Rodrigo meg még Tacho is szerelmes lesz belé, és akkor örüljünk hogy az unokatestvér Chuy még nem lett lett az...nevetséges...
4. Ismét Olvidót szidnám, bocsánat :D ((lehet csak irigy vagyok)) Egy kicsit túl nagy lett az arca. Most kifejezetten nem értettem, mi az istenért zavarta volna õt, ha Roxana meg Raquela a szobájában eszik...most direkt veszekedni akart Roxival?? Mert akkor ugyanolyan, mint Roxi vagy a többiek, akik szándékosan keresik a konfliktust vele...
5. Borzasztó..hogyan lehet a korokkal így elcsúszni...hogy van az, hogy vagy Diego vagy Rodrigó apja az az idióta Stefano, mikor inkább a testvérüknek néz ki...vicc...és hogy szerelmes akkor Olvidóba, aki meg simán a lánya lehetne...hogy is van ez..te Isten...
Olvidó meg még mosolyog is hozzá, meg kiöltözik vacsorára(ráadásul Irán és az õ ügyvédje is!!!), aztán meg panaszkodik, hogy miatta hadakoznak....
6. A humor is teljesen elveszett most már....Citlali és Nelson kevés, nagyon kevés..
Dehogy pozitívat is mondjak, David nekem azért szimpatikus, és mégis tetszett, hogy megcsókolta Olvidot, legalább valami romantikát hozva, és meglepett hogy Olvido nem húzódott el,( ahogy elõttem is említették), hanem egészen hagyta magát.
De összességében szomorú vagyok, mert nagyot csalódtam :(
mijud 2016 dec. 14. - 22:05:05
(424/642)
Spoiler!!!
Aki szereti végigizgulni inkább ne olvassa el!!!!!!!!!!!!!
Az ügyvég magasról letolja, hogy kiderül ki a fia. Amúgy ez csak az utolsó pár részben lesz. Addig még Olvidót lelövik, koldussá válik, bedilizik, majd diliházba kerül. A kis Digitót meg Iránék árvaházba teszik. Stefano testvére fogadja örökbe Panchoval akivel összejönnek. Vanessza összejön Rodrigóval, de Chui az esküvõn bevallja, hogy szereti és lelépnek. Többet inkább nem árulok el csak ha igénylitek.
Spoiler!!!
10/10
kikelet54 2016 dec. 14. - 21:43:43 10/10
(423/642)
Hoppá! Hoppá! Hoppá!
Megtörtént, ami már nagyon érett a levegõben. Dávid megcsókolta Olvidot. Nem macskázott, fogta, elkapta, megcsókolta.
És Olvido nem tiltakozott. Visszacsókolt.

Olvidot 4 pasi ostromolja: ott van ugye, Pancho, aki jelenleg csendben szereti Olvidot, aztán a nagyképû, beképzelt ügyvéd, aki annyira magabiztos, hogy már vinné is az anyakönyvvezetõ elé, aztán Diego, aki csak messzirõl szeretheti, vagy álmodozik, vagy dühöng, és úgy látszik most Dávid a befutó. Nem gondoltam volna, hogy eljutnak idáig.
/Habár ebben a részben Dávid szerethetõ volt./

Akkor jól gondoltam, hogy az ügyvéd az apja Diegónak, mert szerintem neki, mivel Esperanza azt mondta, hogy nagyon fiatalon volt kapcsolata vele. Ha ez kiderül, lesz még ebbõl bonyodalom, elég érdekes a szitu. Na, erre kíváncsi leszek, hogy Stefano hogy fog ezután viselkedni??

Olvido nagyon összeszedte magát, ahogy kiosztotta Roxanát, az nem semmi, határozottan, ellentmondást nem tûrõen, a többiek meg majd fel robbantak.