10/10
mary0114 2017 febr. 18. - 13:09:43 10/10
(602/642)
Azt hiszem, nem árulok el nagy titkot, hogy nem lesz esküvõ Stefanoval. :) És azért Irán is visszatér :D
10/10
kikelet54 2017 febr. 18. - 07:56:38 10/10
(601/642)
No, nem!!! Ilyen nincs! Most meg képesek hozzáadni Olvidot ahhoz a marha, pénzsóvár Stefanohoz? Ha ezt megteszik, nagyot fogok csalódni ebben a sorozatban.
Különben is remélem Diego azért megmondja, hogy az apja, bármennyire is nem tekinti annak.
Na és ott van még Iran, õ biztos nem fog csendben beletörõdni.
harmadiksuxel 2017 febr. 17. - 09:07:07
(600/642)
És Eufrasia nem is akarta, hogy a lányát megtalálják. Majd õ elmegy megkeresni. Ugyan ne már, egy elvileg vak nõ! :D :D

Viszont méltó büntetésben lesz része, odakerül, ahová való, és olyan sorsra is jut.
10/10
kikelet54 2017 febr. 17. - 08:06:19 10/10
(599/642)
Amikor kiderül az apa-fia kapcsolat, egyik fél sem akarja elfogadni.
Diego mélységesen megdöbben, és lesújtja, hogy egy ilyen ember a vér szerinti apja, de nem haragszik az anyjára, amitõl Esperansa nagyon félt.
Stefano meg dühöng, ordibál, hogy soha nem fogja elismerni fiaként Diegot.
Elég érdekes helyzet alakult ki, a fia volt felesége jelenleg a menyasszonya, akinek a lánya az unokája. Ha ez még nem volna elég, a másik unokáját, Diegitót a testvére, Veronica fogadta örökbe. Hát, egy kicsit bonyolult.
Még egy érdekesség, pont azokra a nõkre hajtott rá, akikhez Diegonak, a fiának köze volt /Irán/, vagy köze van /Olvido/.

Olvido miután hosszan elbeszélgettek Raquelaval mondta neki, hogy maradjon velük, és a többieket is megkérte, hogy ne haragudjanak rá, mert a nagy gyásza megváltoztatta.

Késõbb Chuyval kimennek az utcára a kis Diegitót keresni, de mintha tût keresnének a szénakazalban.

Ez az átkozott Eufrasia képes volt a saját lányát is lelökni az erkélyrõl, csak nehogy elárulja Olvidonak, hogy nem vak. Remélem sokszorosan megfizet a bûneiért ez a kegyetlen dög.
10/10
kikelet54 2017 febr. 15. - 17:53:12 10/10
(598/642)
Raquela Dávid elvesztése után mély gyászában nagyon megbánja bûneit, mindenkitõl bocsánatot kér, fõleg Olvidotól, mert tudja, hogy neki ártott a legtöbbet.
Persze mindenki megbocsájt neki, és a támogatásáról biztosítja.

A négy fõ bûnös már egymással veszekszik, a nagy egyetértésnek vége, mindenki mentené a menthetõt.

Stefano beront Diegoékhoz, le akar számolni vele, egy pisztoly is elõkerül, Esperanza csak úgy tudja megakadályozni a vérontást, hogy megmondja Stefanonak, hogy Diego a fia.
10/10
mary0114 2017 febr. 14. - 21:02:39 10/10
(597/642)
Akárhányszor láttam ezt a részt, nem volt még olyan, hogy nem sírtam volna. :( David Balmaceda egy igazán jó karakter volt, Alberto Guerra meg a kedvencemmé vált a sorozat óta. Irreális és indokolatlan volt megölni a karaktert, még ma sem értem, hogy miért?????
A bocsáss meg drágám eredetiben bocsáss meg szerelmem volt.

https://www.youtube.com/watch?v=bORXjyxi7ws
10/10
kikelet54 2017 febr. 14. - 18:42:16 10/10
(596/642)
Nem akarom még egyszer leírni, de valahogy én is így képzeltem volna el David kiléptetését a sorozatból, sokkal ésszerûbb és jobb lett volna, kár volt ilyen drasztikus megoldást választani.
Szerintem ez egy törés, csalódás lesz a nézõk szemében.
10/10
kikelet54 2017 febr. 14. - 18:36:24 10/10
(595/642)
Az élet igazságtalan.

Ez a sorozat is igazságtalan. Miért????? Miért pont David? Egy nagyon szimpatikus, szerethetõ karakter volt, a sok hülye, kegyetlen, gonosz, pénzéhes, gyilkos, stb. meg éli világát, remélem azért a sorozat végére õk is megbûnhõdnek. De nagyon-nagyon.

Én is sírok, egy csomó csoki bánja a bánatomat, és a dühömet.
harmadiksuxel 2017 febr. 14. - 16:17:21
(594/642)
Ez sokkal szomorúbb rész volt, mint a diliházasak. Legalább is nekem?
Miért nem lehetett hagyni Davidot elutazni? És majd hagyták volna felbukkanni Olvido és Diego esküvõjén, egy másik nõvel, akibe szerelmes lett mondjuk.
Miért kellett megölni? De miért? És nem fogadom el, hogy ez egy büntetése Raquelanak, mert David nem szolgált rá, hogy megöljék.
Pont, hogy Raquelat úgy kellett volna büntetni, hogy megölik, mert a Halálként kísértette Olvidot a házban, vagy diliházba kellett volna csukatni, mert beleõrül, hogy Olvidot nem tudja elpusztítani.
Ez így nekem imperdonable, azaz megbocsáthatatlan, a sorozat legjobb karakterét megölik. Vérlázító.
harmadiksuxel 2017 febr. 14. - 12:51:45
(593/642)
Ma egy nagyon utálatos rész következik, a 137 epizódból a legpocsékabb.
Nem értem, miért kellett ezt csinálni az íróknak. Majd meglátjátok. Sok értelmét nem látom sajnos.
Sírok.
10/10
kikelet54 2017 febr. 13. - 19:55:03 10/10
(592/642)
Olvido most már mindenkit felismert, mindenkihez volt egy kedves szava.
David maradt utoljára. Szegény, boldogan, mosolyogva ölelte magához, de Olvido hamar lehervasztotta az arcáról a mosolyt, mert könnyek között ugyan, de megmondta neki, hogy nem szereti és szakított vele, csak a kisfia keresésével akar foglalkozni.
Azt hiszem David erre az egyre nem számított, nagyon biztos volt Olvido szerelmében. Azért sajnálom, mert mindig nagyon rendes volt hozzá, sõt sokszor rendesebb, mint Diego, de hát a szívnek nem lehet parancsolni.

Mindenki ideges, hogy Olvido meggyógyulhat, Stefano még az intézetbe is bemegy, és igen csak meglepõdik, hogy mégis sikeres volt a kezelés, és Olvido távozhat az otthonába.
10/10
syuzi 2017 febr. 11. - 14:52:54 10/10
(591/642)
Diego és Olvedo szerintem már összefognak majd jönni
Angustias nem volt semmi mikor Veronak mondta hogy mit csinál majd ha a kis Diego most már Pablo szülei megjellenek

Nelson nézett csak mikor Jaguar és az anyja Angustias csókoloztak
Citlali és Juancho végre összejöttek :)

Soraya gonosz volt de nem ilyen halált érdemelt azért

Kíváncsi leszek én Vanessa és Rodrigo kapcsolatára szerintem Vanessa visszatér majd Chuyihoz :) Várom már a folytatást
10/10
kikelet54 2017 febr. 10. - 19:35:08 10/10
(590/642)
Olvido elõször megijedt a sok ember láttán, de aztán mégis belement a kezelésbe, ami sikeresnek bizonyult. Elsõ szava Diego volt, és érdekes módon Dávidot még csak véletlenül sem említette.
Pedig Dávid nagyon pozitívan állt a kezeléshez, Olvido visszanyeri az emlékezetét, és összeházasodnak.

Úgy látszik, az elfeledett szerelem most már nem elfeledett, a tökéletes boldogsághoz már csak a kis Diegitora van szükség /meg egyebekre/.

Aki rosszat tett Olvidoval az utóbbi több mint egy évben, az most szívhatja a fogát, remélem Olvido nem lesz elnézõ velük.
harmadiksuxel 2017 febr. 10. - 15:41:13
(589/642)
Soraya halálra gázolásából vágtak ki, bár nekünk nem fog hiányozni, sem a karakter, sem a jelenet. Mutatták volna még pár percig a véres fejét a fõnõvérnek, de gondoltam túl durvának találják. Így is többet hagytak meg belõle, mint amire számoltam. Viszont ez egyet mutat, ha Soraya távozott a sorozatból, akkor vége a diliházas etapnak. :)
Bár nekem voltak jelenetek, melyek tetszettek, ennek ellenére is azt mondom: JUHÉÉÉ!
10/10
kikelet54 2017 febr. 08. - 10:42:58 10/10
(588/642)
Olvido senkit és semmit nem ismert fel az otthonában, csak az érdekelte, hogy menjenek fagyizni. Ott jól érezte magát, egészen addig, amíg a közben odaérkezõ Diego meg nem említette a kisfiát.
Késõbb a szobájában bevillant egy emlék a Daviddal való elsõ találkozásról.
10/10
kikelet54 2017 febr. 07. - 09:32:35 10/10
(587/642)
Iran most már teljesen biztos benne, hogy Veronica örökbe fogadott kisfia Diegito. Stefano boldogan /én úgy látom, nem szívbõl jön, csak a tesója kedvéért/ öleli magához a kicsit, bezzeg, ha tudná, hogy az unokája?!
Pancho nagyon meglepõdött, amikor meglátta a kis "Pablót", vajon felismerte benne Diegitot? Persze ilyen pici babáknál több mint egy év sok idõ, sokat változnak. Mindenesetre nem szólt semmit.

Irán nem hazudtolta meg önmagát, egy utolsó némber, hát nem rávette magát Diegora, mikor elment hozzájuk, mert Stefano odarendelte?

Diego dühöng, nagyon elkeseredett, haragszik a rendõrségre, mert ennyi idõ alatt sem haladtak semmire, a nyomozó türelemre inti, ami Diegonál már régen elfogyott.

Olvido az egyik ápolónõ kisfiát elkéri, hadd fogja meg egy kicsit, amikor magához öleli, látszik rajta, hogy mennyire szenved a kisfia hiánya miatt. Nem akarta visszaadni, de szép szóval, türelmesen elmagyarázták neki, hogy ez a kisfiú nem az övé, és jobb lesz neki az anyukájával. Sajnáltam Olvidot, utána megint magába roskadt.
A terápia részeként haza mehetett a villába, ahol minden és mindenki ismeretlen volt számára, egyedül Raquelara nézett nagyon szúrós tekintettel.

No, erre kíváncsi leszek, felismeri-e benne a "Halál"-t????
suxel2.0 2017 febr. 06. - 17:57:48
(586/642)
137 és ma volt a 113.
Wappoo 2017 febr. 06. - 16:26:12
(585/642)
Valaki nem tudja hogy összesen hány részes lesz a sorozat?
10/10
kikelet54 2017 febr. 06. - 10:51:01 10/10
(584/642)
Veronicat én is sajnálom, mert tényleg nagyon rendes, biztos lesz még lehetõsége egy újabb örökbefogadásra, hiszen annyi árva kisbaba van. De a vér szerinti szülõ mégiscsak a vér szerinti szülõ.
Sajnos, ez az életben is így van, aki nagyon szeretne anya lenni, annak sehogy sem sikerül, és aki meg nem szereti a bábákat, annak van. Mint, ugye esetünkben Irannak, aki minden könnycsepp nélkül elhagyta a lányát.

Én már nagyon várom ezt az utolsó szakaszt /fõleg a diliházas után/, nagyon kíváncsi vagyok, hogy Olvido miként tesz rendet a sok keselyû között, hogy tud megbirkózni az ellenségeivel. Vannak szép számmal.
suxel2.0 2017 febr. 05. - 20:52:24
(583/642)
Onnantól kezdve, hogy Olvido kijön a dliházból már tényleg az utolsó szakaszban leszünk.
Ezt a folyamatot jelzi az is, hogy az elrabolt kicsi, csodával határos módon, telenovellákra jellemzõ módon visszakerült a képbe, mégpedig pont annak a közelébe, aki eltüntette, még pedig az Iranéba. És most nem árthat neki, mert Veronica óvja a gyereket.
Amúgy értem, hogy vissza kellett kerülnie Diegitonak a képbe, de azért Veronicát sajnálom. Õ nem egy gonosz dög, mint Stefano. Õ egy nagyon értelmes, jó érzésekkel teli nõ, és a sors nem adta meg neki a lehetõséget, hogy anya legyen, ami miatt sokat szenvedett, még a férjét is elveszítette, erre kihoz egy kisfiút az árvaházból, ami most spoiler nem spoiler úgyis meg kell válnia, mert az nem az övé, mert a visszajátszásból tudjuk, ez a gyerek Diegito. A végére meg mindennek hepinek kell lennie, tehát Olvidonak meg kell gyógyulnia, vissza kell találnia az elfeledett szerelemhez, és vissza kell szereznie a babát. Egyértelmû Veronicánál nem maradhat.