malvinkicska 2016 szept. 10. - 14:56:34
(62/642)
Vártam fog valaki véleményezni de nem, a héten történtek dolgok de ez az Eufrásia, amit követ Olvidoval az már nagyon sok utálatos szerepe van annak a nõnek amúgy is ronda abba a feketébe, nagyon. Iran elérte a célját ágyba vitte a a sántát ahogy õk nevezik az anyjával az is egy féreg a javából, a másik lányát is hozzá adta a gazdag emberhez. Azt várom a fiának kit szemel ki, mert õ magának már nézett pasast, remélem nagyot fog ez a nõ bukni. A sorozat végéig így fognak szemétkedni lehet én feladom az ilyen típusú embereket nagyon utálom, a hason lesõket.
malvinkicska 2016 szept. 06. - 06:56:44
(61/642)
Nagyon érdekes az össze foglalód teljesen más szemszögbõl világítottad meg így van ez aki valamihez ért.
A másik azért jó a fórum, mert több ember véleményét olvasva, másképp láttunk dolgokat.
Az eddigi részekrõl amit írtál teljes mértékben így van és várjuk a fejleményeket, a továbbiakban.
Alberto Guerra aki Davidot alakítja azt, hiszem Zuria Vega férje, remélem nem tévedtem.
malvinkicska 2016 szept. 06. - 06:56:43
(60/642)
Nagyon érdekes az össze foglalód teljesen más szemszögbõl világítottad meg így van ez aki valamihez ért.
A másik azért jó a fórum, mert több ember véleményét olvasva, másképp láttunk dolgokat.
Az eddigi részekrõl amit írtál teljes mértékben így van és várjuk a fejleményeket, a továbbiakban.
Alberto Guerra aki Davidot alakítja azt, hiszem Zuria Vega férje, remélem nem tévedtem.
10/10
suxel 2016 szept. 05. - 21:15:31 10/10
(59/642)
Aki a legborzalmasabb, az Eufrasia, vajon végig fog szerepelni, és végig ilyen borzalmasan elviselhetetlen lesz?? --> Lesz, aki nem változik, haha :D
10/10
suxel 2016 szept. 05. - 21:14:15 10/10
(58/642)
Na akkor 5 rész után elmesélem mit is gondolok legutóbbi kedvenc rózsanovellámról pár rendezetlen gondolatban, ami eszembe jut róla hirtelen. Ez egy felnõtt mese, amit nem kell véresen komolyan venni, ez az a sorozat, ahol a jó elnyeri méltó jutalmát, a gonosz pedig, ahogy lenni szokott a sorozat végére méltó módon megbûnhõdik. Mivel vett meg a sorozat a sok klisé ellenére? A fõhõspáros elõször is, elsõ látásra beléjük szerettem, nagyon jó a kémia közöttük. Rózsanovellához illõen a fõhõsnõnek beszédes neve van: Olvido az az Feledés. Õ az, akit a nagy szerelme elfeledett és a feledésbe merült lánynak kell ismét lángra lobbantania majd az elfeledett szerelmet. Tipikusan a fõhõsnõt legtöbbször valamilyen Szutyok Marcsának tüntetik fel, egybõl megtetszett az, hogy nem egy ilyen lánnyal van dolgunk. Továbbá Olvido nem analfabéta, van egy általános mûveltsége, hajlama van a tanulás iránt, de a karikaturisztikusan ábrázolt gonosz nagynénje nem engedte neki befejezni a középiskolát. Nem egy már született vadmacskával van dolgunk, hanem egy patyolattiszta teremtéssel, akit az élet majd keményen megedz és ha kell, akkor bizony vadmacska válik belõle. Eufrasiat egy fiktív szereplõként látom, akit a valóságban elképzelhetetlennek tartok, már a sorozat elején diliházban lenne a helye, ahogy végigszántja Taxco utcáit, és közben széket rúg fel, virágosállványt borít fel, könyveket dobál a tûzre és mély sátáni kacaj tör elõ belõle, egyszerre félelmetes és nevetséges. A színésznõ erõsen rájátszik a karakterére, de messze nem tartom ripacskodásnak ezt a részérõl. Van akkor egy nagypapi, aki szereti az unokáit, aki látott már sok telenovellát, sejtheti, hogy mi lesz a papi sorsa hamarosan. Van egy gazdag apuci, aki halálos beteg és szeretné megtalálni az elfeledett lányát, aki látott már rózsanovellákat sejtheti hogyan alakulnak majd az események. A sztori már a felvezetésben is pörög, nem lehet mondani, hogy unalmas lenne, de kifejezetten majd akkor lesz még izgalmasabb, amikor megérkezik mindenki Acapulcoba, és az összes szereplõ egy helyszínen lesz, ugye most vannak jelenetek Taxcoban, vannak jelenetek Acapulcoban és vannak New Yorkban is. Marthita és Chuy pedig már meg is érkeztek. Fõhõsünk egy poszterfiú, olyan akirõl minden fiatal lány álmodik magának, köszönöm a készítõknek, hogy ilyen szépen ábrázolták a tiszta szerelmet közte és Olvido között, ami nem fordul át giccsbe és nem is nyálas, megtaláltak a tökéletes egyensúlyt. Gondolhatjátok azt is, hogy azért lesz annak is jelentõsége hogy Olvido Diegot Davidnak nevezte el, miközben David meg Diego legjobb barátja és már volt egy rövid találkozásuk is Olvidoval Taxcoban. És kivel futott össze David, hát a(z) (mostoha)apjának a lányával, akit Armando kerestet. Nekem ezek a csodás véletlenek is teszik izgalmassá és meséssé a történetet egyszerre. A gonoszok: én imádom a Hernandez Molina családot. Iran a cirkuszkirálynõ, kb 3 részenként idegösszeomlást fog kapni, de szenzációs, amekkora cirkuszokat tud majd produkálni az a nõ. Nelson a bajkeverõ, bûnözõ srác tipikus telenovellás karakter, amolyan másodrendû gonosz, és a vicces negatív Vanessa, aki mindig hápi, hápi, hápi. Vajon Don Bernie mellett is az lesz-e? Angustias pedig mint a mitológiában Ekidna minden szörnyek õsanyja, vagy éppenséggel mint Medusa, egy igazi boszorkány, aki a gyermekei után akar megélni, a lényeg a jobbnál jobb házasságok. Van itt még sánta vakszerelmes tesó, naivnak tûnõ édesanya (Diegoé és Rodrigoé), vicceskedõ pórnép, ha sok gonosszal is ugyan, de egy színes milliõt teremtettek, ahol minden adott a szórakozáshoz. Az 5. részben nálam erõsen dominált a romantika és cukiságfaktor, ami mondom még egyszer nem sok, rózsanovella léte ellenére nem lesz a képernyõmbõl nyáltenger.
A sorozat maga simán elmenne egy Miami-novellának. A szereplõk kiválasztására különös figyelmet fordítottak a tekintetben, hogy dögös pasik és még annál is szexibb csajok tengere legyen a sorozat. Egyszerûen nincsen csúnya fiatal karakter a sorozatban, csupa olyanok, akivel összegyûrnénk a lepedõt! És még tudnak is játszani, én sokkal rosszabbra számítottam ilyen téren.Egyébként vannak gyengeségek a történetben: pl. a szívbeteg apuka javában whiskeyzik, és valami borzalmasan gyors Angustias famíliájának a tempója.Bár koránt sem annyira sok a hiba, mint más sorozatok esetében. Nagyon szerethetõ milliõt teremtettek meg a sorozattal, s én aki nem vagyok egy fõhõsközpontú egyén, már azt várom mikor lesz az elsõ Olvido-Diego csók, szerintem remek a kémiájuk. Daniel Elbittar egyébként elég neccesen hozta eleinte a vak férfi karakterét, de mire nem kell vakot játszani addigra belejön és a félelmetes nyaktekerések is elmaradnak majd.
10/10
kikelet54 2016 szept. 05. - 17:24:02 10/10
(57/642)
Olvido már igencsak szerelmes, de szerintem már Diegónak is gyorsabban ver a szíve, ha együtt vannak. Megható, ahogy gondoskodnak egymásról.

Az úri macák alapból ilyen hülyék, számítóak, nekik csak az számít, hogy a pasinak sok nulla legyen a bankszámlája végén. Õket még egyenlõre elviselem, gondolom akkor lesznek majd borzalmasabbak, ha Olvido is képbe kerül.

Aki a legborzalmasabb, az Eufrasia, vajon végig fog szerepelni, és végig ilyen borzalmasan elviselhetetlen lesz??
malvinkicska 2016 szept. 05. - 16:22:02
(56/642)
Szép kis történet lenne ha nem írták volna azta sok gonosz mocskos nõket bele, olyan rondán beszélnek, pl Eufrásia, ha meghalna a nyelvét külön két napig kellene ütni, hogy elhallgasson. Azt is tudom kell egy ilyen száll de itt fiatal idõs itt mind gonoszkodik, azt nem értem ennyit romlott a vílág, mert egyre durvább dolgok vannak a sorozatokban, ezt már figyelem és legtöbbet azért hagyom abba , mert nem bírom ezt a sok rosszat benne. Itt ez a Diego ugye vak amnéziás és aki segíti meg akarják enni. Azért nagyon várom egyszer a rosszak is kikapnak.
10/10
syuzi 2016 szept. 03. - 16:06:47 10/10
(55/642)
Nekem tetszenek a szinkron hangok szerintem a fõhösök hangja jól el lett találva Szabó Máté, és Csifó Dorina hangja
én kifejezetten szeretem az õ hangjukat :)
10/10
syuzi 2016 szept. 03. - 16:05:03 10/10 Előzmény suxel
(54/642)
De sármos ez a pasi :) Sokkal jobban néz itt ki mint a sorozatban :)
BBali06 2016 szept. 03. - 08:04:59
(53/642)
Én eddig csak az elsõ 3 részt láttam, de remélem jobb lesz az eddigieknél. Eddig csupa ,,rossz" és ,,negatív" történt, csak a ,,gonosz" gyõzedelmeskedik. A Lolával nem hasonlítanám össze, túl magasan van a léc, de még a Palomától is messze elmarad.
10/10
suxel 2016 szept. 03. - 00:09:43 10/10
(52/642)
Az elsõ 4 rész hosszasabb kielemzését hétvégére tartogatom, most egy kis ekézés következik, mégpedig a szinkroné.

Amikor meghallom, hogy Csoma Ferenc szinkronrendezõ, végfut a hátamon a hideg. Nem szerettem a szinkronját sem A szenvedély száz színében, sem A múlt árnyékában, a Rafaela doktornõbõl, amit hallottam az is gyenge volt. Õ az, akiért kifejezetten nem rajongok, ha meghallom a nevét szinkronrendezõként. Ehhez képest hangok tekintetében ez sikerült neki SZERINTEM ezidáig a legjobban. Farkasinszky Edit, Soleczki Janka, és Pálmai Szabolcs - eredetileg én is õket álmodtam meg Angustiasnak, Irannak és Tachonak. Gacsal Ádámtól nem is lehetett volna jobbat adni Panchonak, tehát egy egész jó szinkront dobott össze, bár szerintem itt is vannak mellényúlások. Szabó Máté, na az õ hangjában nekem semmi romantikus nincsen, õ az univerzális férfifõhõs hang, ez a férfi szerintem másból nem is áll ki, mint hogy mikrofon elõtt áll. Egyáltalán nem illik Daniel Elbittarhoz, legalább annyira nem, mint Kocsis Judit Leticia Huijarahoz. Rajtuk kívül Wégner Juci Vanessája sem tetszik. De ha azt nézzük, hogy 3 gyenge és a többi jó, nagyon jó vagy elfogadható, akkor ez nem vészes. Ami engem idegesít, hogy a legtöbben sokkal erõteljesebben, felhevültebben beszélnek, mint a mexikói színészek teszik, nem tudom, hogy eredetileg is így mondják a szinkronszínészek, vagy utólag hangosítanak rá, az eredetihez képest sok jelenet hangosabb, ordítósabb, mint spanyol nyelven. És ez az, ami zavar az egészben, már A szenvedély száz színénél is sokkal hangosabban beszéltek magyarul, mint spanyolul. Sokan szóvá tettétek Rebeca (Clau Ramirez - Sallai Nóra) kiabálásait, ami eredetiben messze nem volt annyira zavaró, mint itt. Wégner Juci jó lenne Vanessához itt, de ahogy elordítja, elkiabálja az erõsen gesztikuláló színésznõt, kiirt belõle minden vicceset, ami spanyolul megvan benne, ezért inkább jobb lenne ha hangfelemelés helyett inkább a hangsúlyozásra, affektálásra fektetné a hangsúlyt.
Messze nem vagyok e téren szakértõ, csak amatõr, de úgy gondoltam helye van a véleményemnek itt errõl.
10/10
kikelet54 2016 szept. 02. - 22:18:37 10/10
(51/642)
Én még egy filmjét sem láttam, a Több mint szerelemben is szerepelt, mindkét sorozatot kerestem már, igaz más színészek miatt, de egyiket sem találtam sehol.
10/10
suxel 2016 szept. 02. - 21:08:49 10/10
(50/642)
Én egy 2006-os sorozatban találkoztam Daniellel elõször. A Sosem feledlek (Olvidarte Jamas) fõszereplõje volt, és akkor még nagyon pubi feje volt :D
10/10
kikelet54 2016 szept. 02. - 20:54:28 10/10
(49/642)
Óh, köszi, így más sokkal dögösebb ez a szépfiú!!
10/10
suxel 2016 szept. 02. - 13:38:06 10/10
(48/642)
Kikelet, ha csak egy kép erejéig is, de kérésed számomra parancs :)
10/10
kikelet54 2016 szept. 02. - 08:00:57 10/10
(47/642)
Gyorsan írok, mielõtt megint kikapcsolják az áramot.

Így 3 rész után elég érdekesnek tûnik, számomra teljesen ismeretlen a színészgárda. Ami nem tetszik, hogy nagyon sok a negatív szereplõ, de prímet Eufrasia, Olvido nénikéje viszi, ez a nõ valami borzalom, már az elsõ 5 perc után megutáltam. Ha ez a nõ végig ilyen lesz, lehet, hogy tekerek, ha õ lesz színen.

A fõszereplõk aranyosak, Olvido egy áldott jó lélek, mindenkivel jól kijön, még azt a dilis nénikéjét is megvédi. Diego is jó fej, talán túl jó is elsõ ránézésre /én egy kis borostával feldobnám a nagyon ártatlan küllemét/, rendes az emberekkel, még ebben az állapotban is megvédi Olvidot, pedig alig ismerik még egymást.

Az anya a két lányával, na õk megérnek egy misét, elég érdekes az élethez, munkához való viszonyuk, kíváncsi vagyok elérik-e a céljukat.

Még ismerkedem a sok szereplõvel, mert vannak jócskán.
10/10
suxel 2016 szept. 02. - 00:23:05 10/10
(46/642)
Na majd hétvégén jelentkezem egy kisebb elemzéssel az eddig látottakról, kicsit lehet rajongva, de megpróbálok azért a realitások talaján maradni. :)

Plusz a szinkronhoz is lesz egy kis hozzáfûzálni valóm. Hisz a "kedvenc" szinkronrendezõm dirigálja a magyar verziót. Nem bántam volna, ha bárki más kezébe került volna a sorozat, de majd ezt is kifejtem.
malvinkicska 2016 szept. 01. - 15:55:37
(45/642)
A mai részben megjelent Diego barátja akivel együtt jártak iskolába, és mikor beszélgetett az apjával az apja mondta van egy eltitkolt lánya, szerintem az Olvido lehet, ahogy a beszélgetés menet fojt, azért akarja David apja mivel nagyon beteg, és tudni szeretné, hol van.
10/10
kikelet54 2016 aug. 31. - 20:20:04 10/10
(44/642)
Köszönöm!

Meg is néztem az elsõ részt, megtaláltam a másodikat is. Nincs szerencsém ehhez a sorozathoz, mert ma meg egész napos áramszünet volt, pénteken szintén az lesz, remélem, hogy a továbbiakat is meg tudom itt nézni.

Egyébként örülök, hogy hallottam rólad, úgy látom megfogott ez a sorozat, még képeket is raktál fel. Ha jól emlékszem régebben ez nemigen volt jellemzõ rád.

Mindenesetre feldobja a fórumot, nagyon jó képek.
malvinkicska 2016 aug. 31. - 18:33:59
(43/642)
Nagyon jók a képek is köszi, azért ennek van mondandója egysúlyos repülõ baleset után, hogy fog meggyógyulni Diego, mert alány szeretettel ápolja most még nem szerelemmel, az hogy Eufrásia ilyen minden sorozatban van gonosz, a másik család Iránék sem piskóták.