malvinkicska 2017 jan. 06. - 12:07:46
(482/642)
Szia Mankos utólag B Ú É K, neked és a családodnak, nézem a Fatmagült de tudod nem szeretem Berent, itt tudom olyan fa arcokat vág ,de valahol érthetõ, de máshol sem szeretem. Majd írok neked privit , mert itt nem akarom.
Eza kis rózsa novella nagyon tüskésre sikeredett nekem legalább is.
malvinkicska 2017 jan. 05. - 19:48:33
(481/642)
A részek elég gyatrák nem sokat mondóak, még a maiba talán elkezdtek normálisan nyomozni Olvido és a gyerek után.
Az a mûtét már kész cirkusz, nagykorú, a csaj miért ez a sok cécó.
Az igaz én csak át futok rajta , mert egyáltalán nem bírom a sok ökörséget.
Olvido megvan már ez is valami, a gyereket jóra bízták arra az ideg bajos nõre.
10/10
kikelet54 2017 jan. 05. - 17:27:32 10/10
(480/642)
Most láthattuk a kis Diegítót, szegény sír, mert éhes, meg egyebek, és láthattuk Olvidot is, aki eszméletlen, az indián /gondolom/ asszony, aki megtalálta füvekkel próbálja gyógyítani.

Diegót hol Rodrigó, hol Dávid csitítja, már nagyon ingerlékeny. A rendõrség is nagy erõkkel keresi Olvidot és a kisfiát.

Az a piszok Irán tovább szövögeti a terveit Rodrigo ellen, ha tudná, hogy Olvido is életben van, megütné a guta. Lehet, jobb lenne nekünk.

Nagyon elhúzzák már azt a mûtétet, remélem a következõ részben túl leszünk rajta.
10/10
kikelet54 2017 jan. 05. - 11:13:54 10/10
(479/642)
Az ügyvédnõ felkeresi Esperanzáékat megbeszélni a per kimenetelét. Sajnos, Rodrigo nagyon elkeseredett, nem bízik abban, hogy lecsukják Iránt. Sok jó közeli képet mutattak most róla, jól lehetett látni a fájdalmat, a kétségbeesést a jóképû arcán.

Diego a rendõrségen tesz feljelentést nagy bánatosan, Dávid meg otthon, a gyerekszobában búsul tehetetlenségében. Miután a rendõrségen közölték, lehet, hogy emberrablás, Deigonak egybõl Nelson jutott eszébe, meg is keresi, és megfenyegeti.
Késõbb, habár jelenleg nem barátok, Dáviddal közösen folytatják a nyomozást, azonban semmire nem haladnak, semmi nyom.
10/10
syuzi 2017 jan. 04. - 18:15:26 10/10
(478/642)
Én is remélem hogy végül Cayo megkapja Vanessa veséjét, és Angustias bele egyezik valahogy , bár szerintem nem fog

Pancho és Veronika szép pár :) Iran még a börtönbõl is árt szegény Olvedonak

Már várom a holnapi részt :) És Minden forúm társamnak Boldog Új Évet Kívánok!!!!!!!! :)
malvinkicska 2017 jan. 04. - 11:37:09
(477/642)
Az elõzetest olvasva Olvidonak borzalmas szerepet szántak.
Az egész csak az õ megalázása, egyszerûen nem tudnak mást csak ezt a témát lovagolják meg, annyira egy síkú az egész, ott a sok kígyó azok meg élik világukat.
10/10
kikelet54 2017 jan. 04. - 08:16:44 10/10
(476/642)
Stefano már megint akkora baromságot mondott a védõbeszédben, még hogy Olvido vagyonáért akar Diego vele lenni, és Iránt a börtönbe tudni. Kíváncsi vagyok az eredményre, ha felmentik, még jobban tud ártani Olvidoéknak. Habár a börtön sem akadály számára, míg ott van neki Nelson.

Olvido ténylegesen nem is szerepelt a mai részben, de miután rájöttek, hogy eltûnt mindenki õt keresi. Még az a borzalmas ügyvéd is befutott Dávidékhoz, nagyon erõszakos volt, fõleg Diegoval, össze is ugrottak, Dávid alig tudta õket szétválasztani.
Az igaz, hogy Diego és Dávid jelenleg úgymond ellenségek, de most együtt keresik Olvidot és a kisfiát, nagyon féltik õket, mihamarabb meg akarják találni mindkettõt.

Veronica és Tacho egyre közelebb kerül egymáshoz, valami bontakozik közöttük.

Remélem az anya boszinak nem sikerül megakadályozni a vese átültetést.
malvinkicska 2017 jan. 03. - 16:22:09
(475/642)
A sorozatban nem csak a bíróság nagyon semmi de a rendõrség is úgy van feltüntetve.
Ami sok aljasság van azt mindet Olvidonak kell át élni, aki meg gyílkolt az meg bele nevet a másik szemébe , mert szabad lesz ez mesének is rossz.
Aki ezt a sok baromságot bele írta nem hiszem a tudása magaslatán lenne, mert mást is kitalálhatott volna, mondjuk O elutazik valahova mivel pénze van, és a gyerekkel együtt, szerintem más színezete lenne, de így egy hányadék az egész, mert annyian vannak O ellen , mint egy had sereg.

Nagyon örülök a másik hülyeségbe bele sem kezdtem, mivel olvasom egy vontatott valami.
10/10
kikelet54 2017 jan. 02. - 21:55:55 10/10
(474/642)
Ez a mai rész egyáltalán nem tetszett.

A tárgyalás is kész röhej volt, azon már Ulises is nevetett, és a többiek is kiakadtak, hogy azt feltételezte az ügyvéd, hogy Ulises szerelmes Iránba, és mert az visszautasította, ellene vallott. Hát, ez nagyon gyenge egy "legjobb" ügyvédtõl.

Nelsonról eddig is tudtuk, hogy egy gátlástalan tahó, de amit most csinált, az maga a borzalom. Gabriel is megérdemelte a sorsát, de ezt a kettõt is lábánál fogva húznám fel egy jó magas fára, had aszalódjanak.

Olvido szegény, Nelsonéktól most megmenekült, kérdés, ki találta meg, és mekkora a sérülése. Vajon mi lesz a kisfiával????
suxel2.0 2017 jan. 02. - 20:00:38
(473/642)
A legundorítóbb az volt, amikor Nelson azt mondta Olvidonak, elengedi, hadd menjen, majd jól hátba lõtte. Ez mindent elárult Nelsonról. Csak a legrosszabbat érdemli.
malvinkicska 2017 jan. 02. - 18:40:53
(472/642)
A sorozat baráton már fent van végig futottam mert annak a nagy szájú Angusnak nem vagyok vevõ az ordítására, mega sok mocskára, ami nagyon felkavaró, a kisbabát miért nem hagyták ki belõle, evvel csak még jobban, utálom õket, tudom nincsa gyereknek baja de akkor is ,mikor mennyi minden történik napjainkba.
Az a szerencse szegény O elmenekült valaki ájultan megtalálta, majd holnap látjuk ki és mikor kezdik el keresni.
Az egész egy agy rém nekem, mert maga a kivitelezés is száz sebbõl vérzik.
Az írást abba hagyom mert attól félek ronda dolgokat fogok közölni de azt nem szeretném, inkább hanyagolom.
mamucili 2017 jan. 01. - 01:51:11
(471/642)
Minden Kedves Fórumtársamnak békés, boldog új esztendõt kívánok!
10/10
kikelet54 2016 dec. 31. - 06:55:33 10/10
(470/642)
Minden kedves fórumtársamnak

B oldog
Ú j
É vet
K ívánok!
10/10
kikelet54 2016 dec. 30. - 20:38:34 10/10
(469/642)
Most tényleg 33 epizódon keresztül szenvedni fog Olvido? Nem volt még elég. Az majdnem két hónap!!
10/10
kikelet54 2016 dec. 30. - 20:34:40 10/10
(468/642)
Diego felkereste Olvidot a virágboltban, elõször szépen, békességben beszélgettek. Amikor Diego sokadjára arra kérte, hogy együtt kezdjenek új életet négyen, Olvido határozottan elutasította, mert a nyugalmát és a boldogságát csak Dáviddal tudja elképzelni.
Több se kellett Diegonak, egybõl lefagyott az arcáról a mosoly, és hogy megértette-e, vagy csak beletörõdött, de sarkon fordult, és otthagyta Olvidot.

Annak a szemét ügyvédnek még volt pofája felkeresni Olvidot, és választás elé állította. Meg õt nõ még nem utasította el, és Olvido is az övé lesz. Ekkora beképzelt barmot.
De Olvido jól helyre tette.

Az elõzõ résznél azt írtam, hogy nem történik semmi, na most történt, elrabolták Olvidot és Diegitót. Ez az abnormális Irán kitalálta, hogy bosszút áll Olvidon és Diegon, rábeszélte Nelsonékat a rablásra. Azok meg röhögve, büszkén végrehajtották, nem gondolva arra, hogy rosszat tesznek. Habár õket az ilyesmi sohasem érdekelte.
malvinkicska 2016 dec. 30. - 18:37:42
(467/642)
Azt én pár rész után abba hagytam, nem érdemes idõt pazarolni rá, a másik elkezdtem Colunga miatt Tiszta szívvel, azt úgy nézem a sorozat baráton húzzom, ennek i az alesz a vége, mert egyáltalán nem tid a Televisa megújulni szerintem csak ezt a sok agyament szeretlek is meg nem is sorozatokat gyártja olyan mint egy konfekció, van belõle más névvel bõven. A Telemundótól sem vesznek sem olaszt, aminek van egy kis értelme és pörögnek az események.
A mai részben is Vanessa betegsége van központban meg a kígyók, akik írják csak ennyire képesek, elmehetnének egy tréningre ahol adnának egy kis ötletet neki, hogy a XXI században ez már nem annyira eladható.
regina.997 2016 dec. 30. - 18:04:15
(466/642)
Most egyetértek majdnem minden szavaddal, konkrétan volt, hogy odébb kapcsoltam....ezeket a részeket át kell valahogy vészelni...
Én is az utóbbi idõben nagyon sok sorit hagytam abba, és alig volt olyan, amit el tudtam kezdeni nézni....
És hát ez az Ana dolog....Boyerbõl nekem a Teresa után elég volt, és hát nem sok jót olvastam errõl a soriról, de hát már megszoktam hogy a tv2 mindig beválasztja ezeket a remekmûveket...én nem akarok személyeskedni, de hát a Maria az valami kritikán aluli dolog volt.....
suxel2.0 2016 dec. 30. - 17:30:39
(465/642)
:( :( :( :( :( :( Cirka 33 epizód: hosszú nem szeretem túlságosan epizódok lajstroma jön :( :( :( :( :(
malvinkicska 2016 dec. 30. - 17:21:36
(464/642)
Virradjon rád szép nap,
köszöntsön rád jó év,
kedves hajlékodba
költözzön a jólét.
A lelkedbe boldogság,
a szívedbe béke
ezt kívánom nektek az Új Évre.
MINDEN FÓRUMTÁRSNAK SZERETETTEL.
malvinkicska 2016 dec. 30. - 17:16:26
(463/642)
A mai rész felkavaró volt a vége de egyben egy nagy semmi, annyira átlátszón vannak megrendezve dolgok fáj, mint most Olvido és a gyerek kocsiba ültetése, fényes nappal egy olyan nagy kúria elõtt senki nincs hiszi a piszi, jó hülyére tudják venni a nézõket.

Az a szemét a börtönbe van és onnan ad tanácsokat hol volt az õr, na ne már.
Az egész pór néppel foglalkoznak, ki kiváncsi arra sok elmebeteg beképzelt libákra, mert ezek már túlságos amit követnek.
a fordulatot vártam erre rosszabb lett megint O fog szenvedni, valahogy végig kinlódom, mert már annyit abba hagytam.
A jövõ héten kezdik a másik baromságot Ana háromszor, Boyerbõl nekem egy is rengeteg, nem három.
A fórumtársaknak köszönöm az éves türelmet, mert én nem rejtem véka alá a véleményem ami nem tetszik leírom, de senkit nem bántok csupán asorozatról írtam a benne szereplõ, színészekrõl.