malvinkicska 2016 dec. 09. - 20:51:18
(402/642)
OFF én is nézem most láttam a 15-ös részt, a másik a Fatmagül, ott is a fõszereplõ Beren Saat, és Engin Akyürek, egy a gond nem szeretem Berent, nekem a Kösemben is olyan nem igazi volt.
kiccsajszi 2016 dec. 09. - 20:48:48
(401/642)
Sziasztok.
Tudja valaki, hogy a sorozat-barat.club oldallal mi lett??? Tegnap este még azon néztem vissza a tegnapi részt, ma viszont olyan mintha letiltották volna az oldalt.
Esetleg abban tudtok segíteni ha ezen az oldalon nem is, de másik oldalon, hol tudom nézni a sorozatot?
Imádom, de sajnos amikor vetítik én mindkét alkalommal dolgozom, ezért szoktam neten nézni este amikor hazaérek... és most nagyon szomorú vagyok, mert nem tudom nézni...Segítsetek kérlek!!! :(
10/10
kikelet54 2016 dec. 09. - 20:34:52 10/10
(400/642)
Köszönöm, ezt én is megnéztem, de a valóság egyáltalán nem mérvadó egy sorozatban.
10/10
kikelet54 2016 dec. 09. - 20:33:23 10/10
(399/642)
Nem igazán szoktam kiakadni azon, ha valaki nem a korának megfelelõ szerepet játszik, mint ahogy írtad, egy sorozatban bármi megtörténhet. Most is inkább csak "hangosan gondolkodtam", filóztam, hogy mi lehet a nagy titka Esperanzának.

Bevallom õszintén, a válaszodtól nem lettem közelebb a kérdéshez, de ha tudod is a választ, ne írd meg, legyen meglepi, ha egyáltalán jó irányba indultam el.
malvinkicska 2016 dec. 09. - 20:18:41
(398/642)
Utána néztem Diegot alakító 37-é David 35-é És Stefano 48-é Olvido 26-é.
malvinkicska 2016 dec. 09. - 18:37:57
(397/642)
Igen rendes embereknek egyfajta gyereke születik szokták mondania lányos apukák, igen azt is tudtam a Davidot alakító Zuria férje.
Legyenek boldogok, mind ketten, az a lényeg.
suxel2.0 2016 dec. 09. - 18:20:26
(396/642)
Kb egy idõben születik gyereke amúgy Daniel Elbittarnak (Diego) és Alberto Guerrának (David) is. Alberto Guerra párja Zuria Vega is már közel van a szüléshez, kb 34. hetes terhes Zuria. Míg Danieléknél fiú érkezett, Maximiliano, addig Albertóéknál lány várható, akit Luának fognak hívni. Albertonak egyébként már van egy 12-13 éves lánya egy fiatalkori kapcsolatából, Penelopé, így neki már a második lánya érkezik.
malvinkicska 2016 dec. 09. - 18:13:38
(395/642)
Köszönöm szépen a linket megnéztem nagyon édes kisbaba, és õk nagyon boldogok a feleségével.

Mankos igazad van a török sorozatokban van dögivel, kórház meg egyebek, amiket nézek a legjobban a Karadayí tetszik, meg a Végtelen Szerelem, azért szeretem mert ott ésszel dolgoznak, és mindig van egy csavar benne, szinte olyanok történek, amire nem számol az ember.
suxel2.0 2016 dec. 09. - 17:59:19
(394/642)
Na mankos, itt még egyszerre lesz a kórház és a tárgyalóterem is :D :D :D "imádtam" is érte, de tényleg csempésztek itt bele tök jó jeleneteket is ;)

Nézek így is 2 törököt, egyelõre nem kell több :D
suxel2.0 2016 dec. 09. - 17:51:55
(393/642)
Már meg is született a baba --> itt lehet képeket is találni a kicsi Maximilianóról: https://www.instagram.com/danielelbittar/
malvinkicska 2016 dec. 09. - 17:45:10
(392/642)
Tudom mert olvastam nem ennyi rész volt tervezve, ezért vannak benne kissé nem érdekes részek, mint ez is.
Attól eltekintve nézem szeretm már , mivel van olyan karakter akivel azonosulni tudok, a két fõhõs aranyos , szurkolok nekik.
Azt is olvastam Diego a valóságban is babát vár a felesége.
suxel2.0 2016 dec. 09. - 16:52:07
(391/642)
Malvin, hát erre csak annyit tudok neked mondani a sorozat 137 részes. és Iran mindvégig benne van, és biztos nem úgy gondolták a tervezõk, hogy mindvégig ott fog ülni.

Olvido nagyon szép azokban a ruhákban, amit visel. Különösen a pöttyösben volt az.

Kedvenc jelenet a héten: maradjunk abban, hogy a hétfõi rész zseniális volt, de a tegnapi rész azon jelenete, látni, amikor Olvido kipaterolta Angust, Vanessát és Eufrasiat, na az mindent megért.

Kikelet: a feltételezésed Stefanot és Diegot illetõen. Telenovellákban bármi megtörténhet: anno volt a Vad Szív, ahol a fõhõs édesanyját fiatalabb színésznõ játszotta, mint a fõhõst alakító színész. (Laura Flores - Eduardo Yanez). A szerepet itt azért is Bernie Paz játssza, mert kb õ volt ekkoriban a TV Aztecanak a legerõsebb húzóneve, akit éppen akkor nem lõttek el még semmiben sem. Mutatja az is, hogy a 49. részben Esperanza fényképén még nem Bernie Paz, hanem egy másik férfi látható.

Jövõ héten kissé laposabb részek jönnek: a tárgyalásos epizódok sohasem a legizgalmasabbak, viszont szerettem, hogy itt azért több bíróságos epizódba tettek nagyon szerethetõ, számomra máig emlékezetes jeleneteket.
10/10
kikelet54 2016 dec. 09. - 16:42:52 10/10
(390/642)
Szóval Diego gyõzött kiütéssel.

Jutalmul egy kép, akik rá szavaztak...
malvinkicska 2016 dec. 09. - 16:31:00
(389/642)
A mai rész gyenge volt, csak a pór nép volt benne.
Olvido és David beszélgetése se sokat mondó volt.
Aztán eza Stefano ügyvéd különös egy férfi egyszeri látás után már ékszert küld de Olvido nem fogadta el amit okosan tett.
A jóslásnak nem vagyok hive de itt Iran lesza gyõztes a perben, hogy O ne tudjon hozzá menni Diegohoz, van egy ilyen érzésem mert a pacák bele habarodott O-ba.
10/10
kikelet54 2016 dec. 09. - 08:42:52 10/10
(388/642)
Olvido, miután elhatározta, hogy eleget tesz édesapja kívánságának és beköltözik a házába, gondolatban megerõsítette magát, eldöntötte, vége a megalázásának.
Szépen meg is érkeztek Mártítáékkal. Jól kifundálta, addig nem ment be, amíg a nemkívánatos személyek nem hagyták el a házat. Persze ellenállásba ütközött, fõleg Raquela személyében, aki csak veszekedni és szidalmazni tudta. Olvido tûrte egy darabig, de mikor az anyját gyalázta, úgy megrázta, hogy még Raquela is meglepõdött.

A legjobb az volt, hogy anya és lánya lógó orral voltak kénytelenek távozni, és amikor Angustias elsírta, hogy nincs pénzük másik szállásra, Olvido kisegítette õket. Persze nem akarta elfogadni /nehogy már Olvido segítsen rajta/, de rájött, hogy nincs más lehetõsége, és Vanessával összeszedette a földre dobott pénzt. Na, ez igazán megalázó volt számukra. Mindenesetre csúcs volt.

Diego félti Olvidot, hogy mi lesz vele a Balmaceda házban, de õ még nem tudja, hogy mennyire megváltozott, és kidobta a nemkívánatos személyeket.

Rodrigo és Diego újra nagyon jól megértik egymást, úszás után, a medencénél megbeszélik, hogy Irán mennyire becsapta és elbánt mindkettõjükkel.

Esperanza megint lebukott, Stefano képét nézegette és emlékezett. Közben az ügyvéd is a régi idõkre és Esperanzára gondolt a tengerparton /mit mondjak, jó hely, inkább ott lennék, mint itt ebben a ködös, nyálkás télben/.
Kiderült, hogy egy link alak volt fiatalon, és Esperanzát minden szívfájdalom nélkül átverte, pedig Esperanza nagyon szerelmes volt belé. És itt jön a nagy titok, amit senki sem tudhat meg. Vajon mi lehet? Nekem egybõl az ugrott be, hogy esetleg Diegonak az ügyvéd úr az apja?????
Habár, ha a korukat nézem lehetetlen, de fogalmam sincs, hogy végül is a sorozatban hány évesek, Stefano mennyire volt fiatal, amikor Esperanzát hülyítette.
malvinkicska 2016 dec. 08. - 18:01:09
(387/642)
Olvido megerõsödött jól csinálja a dolgát a kígyókat eltakarította a lakásból de azért maradt kettõ még.
Citlalit bealtatta a võlegény érthetõ csak a pénzre mennek.

Aztán Esperanza beszél az ügyvéd fényképének, emlékezik vajon mi lesz belõle mivel õ annak a féregnek az ügyvédje.
Az meg a víz parton emlékezik E-re és csak úgy,mint a sok közül egy lett volna, az is elég egy öntelt fickó, meg valami aranyat is emleget.
Az biztos lesznek itt dolgok, mert ezt az örökség dolgot Raquela nem egy könnyen emészti meg, azzal a nagy utálatos mennyel.
10/10
kikelet54 2016 dec. 08. - 08:30:55 10/10
(386/642)
A végrendelet felolvasása megtörtént, pontosan úgy viselkedtek az érintettek, ahogy elképzeltem. Szegény Olvido csak ült ott megszeppenve, egy szót sem szólt. Amikor az ügyvéd közölte, hogy minden személyes vagyonát õ örökli, bizony tátva maradt a szája. De nem csak neki, hanem Raquelanak és Eufrasianak is. Raquela végig ellenséges volt, közbe szólt, tiltakozott, majd felrobbant a méregtõl, pontosan úgy viselkedett, ahogy az várható volt. Dávid ígéretéhez híven végig Olvido mellett volt.

Rodrigo nem bírta ki, meglátogatta Iránt, látszott rajta, hogy mennyire gyûlöli, egy kanál vízben meg tudná fojtani, amit teljes mértékben megértek.

Citlalit senki nem tudta eltéríteni, hozzáment Nelsonhoz. Hogy ebbõl a házasságból mi lesz, azt nem lehet tudni. Ugye volt már olyan a sorozatok terén, hogy a helyes fiú végül megszereti az annyira nem csinos, érdekbõl elvett feleségét. Ki tudja, hátha itt is így lesz??

Ebben a részben a két fõszereplõnk nem találkoztak. Diego azonban babázás közben is Olvidóra gondolt, félti, hogy Raquela, amilyen utálatos, pénzéhes dög, kikészíti, de Esperanza jól mondta, hogy ne féltse, Olvido már nem az a gyenge, falusi kislány.

Olvido otthon a barátaival a végrendeletet emésztik, mindenki számára hihetetlen. Végül Olvido úgy dönt, hogy mindnyájan beköltöznek az édesapja házába. Na, az lesz majd érdekes.

Ami nagy talány számomra, az Stefano, az ügyvéd. Nem tudom eldönteni, hogy kihez húz igazán.
Elõször is ott van Esperanza, akit a régmúltból ismer, és szerintem gyengéd szálak fûzték hozzá. Aztán találkozott Olvidoval, aki egyértelmûen megtetszett neki, és a továbbiakban kapcsolatban kell maradniuk a végrendelet miatt. Na és Irán? Számomra nem volt egyértelmû, hogy milyen hatással volt rá, pedig kétszer is megnéztem. Irán a csillagot is lehazudja neki az égrõl, és megpróbálja elcsábítani. Vajon tudja-e az ügyvéd úr, hogy Irán Olvido legnagyobb ellensége??? Raquelaval már volt egy "vitája" a végrendelet ügyében, most meg majd õ fizeti az Irán perében???

No, erre kíváncsi leszek, hogy alakul a helyzete a három nõ társaságában.
malvinkicska 2016 dec. 07. - 18:08:53
(385/642)
Ma felolvasták a végrendeletet ami nem a legjobban sikerült elég bután volt rendezve, legalább is nekem aza sok ronda beszólások nem tetszettek.
Az Olvidio a vagyon nagy része de itt vannak a hiénák akik megkeserítik az életét.
A holnapi nap meg elkezdõdik a húza vona mivel O költözik be a lakásba.

Az ügyvéd úr elég gyenge nem egy tekintélyt parancsoló valaki, mert hagyta a sok mocskot, hogy mondják.
A piros rózsa csokor nem semmi tetszik neki O, de mikor a börtönben volt a viperával beszélt nekem az sem tetszett, hogy fogdosta akezét Iran.
A Citlali esküvõje egy cirkusz volt, szegény nagyon gyagyás, a fától nem látja az erdõt.
10/10
kikelet54 2016 dec. 06. - 18:21:35 10/10
(384/642)
Irán a börtönben megérdemelte amit kapott, még többet is adnék neki.

A nagy csete-paté után végre a testvérek is le tudtak ülni megbeszélni a dolgokat, és kibékültek. Igazán idilli jelenet volt, amikor már Esperansa is köztük volt, de a legtutibb, amikor Rodrigo ismerkedik az unokahúgával.

Ez a Raquela!! Végig veszekedte az egész részt. Dávid hiába próbálta jobb belátásra bírni a végrendelettel kapcsolatban /no, meg Angustias-ékkal kapcsolatban is/, csak hajtotta a magáét.

Kíváncsi vagyok az ügyvédre, hogy mennyire lesz becsületes, vagy csak kóstolgatja Raquelát. Mindenesetre Olvidonak egyel több a hódolója. Kár, hogy holnapra maradt a felolvasás, már nagyon kíváncsi vagyok a reagálásokra.

És egy újabb sokszor visszanézõs jelenet. Olvido és Diego telefonálása. Minden percét élveztem.
Ez a jelenet bizonyítja, hogy még mindketten szeretik egymást, és igenis vannak tervei Diegonak, és Olvido is szeretné, mint ahogy mondta is a kisfiát fogva: "Egy második esélyt, ... kettõnknek."

Csak kérdés, hogy meg tudják-e valósítani, mert még alig vagyunk túl a felén, és biztos lesz benne még egy-két csavar. Csakhogy izgulhassunk.
malvinkicska 2016 dec. 06. - 16:48:04
(383/642)
Az én sorrendem Diego Rodrigo, Stefano David,, attól eltekintve nem egy matyó hímzés David de jó karakter, néha nyomul de ez most divat, mert szokták mondani az erõsebb kutya B..