malvinkicska 2016 okt. 04. - 10:50:07
(142/642)
Eza nõ olyan , mint a nátha ragad, de még arra sem kell Diegonak, és még sem érti meg, hogy hagyja békén.
10/10
suxel 2016 okt. 03. - 22:04:46 10/10
(141/642)
Szenzációs volt a mai részben, ahogy Citlali a videóval a zsebében felülkerekedett Vanessán. Felpofozta, hát visszapofozott. Beleragadt a hajába, Citlali is a Vanessáébe, majd jól megtépte. Vanessa belecsípett Citlali pofijába, Citlali elkapta Vanessa nyakát. Csudálatos volt, és Bernie drága, hát nem lehet nem szeretni azt a nagy melák mackót, akit ott vesznek hülyére, ahol csak akarnak. Elmés volt a körítés, hogy Citlali Vanessának masszázst adott. És igen, a kozmetikus és a mozi még csak a kezdet, lesznek itt még mókás pillanatok, és igen Vanessa fizetni fog, mint a köles. Szórakoztató, amit lemûvelnek, és Vanessa megérdemli a sok hajhúzásért, lenézésért, pocskondiázásért, üdítõért az arcba.

Annyira "szeretem", hogy faluzzák Taxcot a sorozatban, a maga 52000-s lakosságával, hahaha :D :D De hát Iran is sokat pueblerinázza Olvidot, ami faluról jött leányt jelent, és igen ez egy lealacsonyító kifejezés is, hát falusi liba. Acapulcohoz viszonyítva azonban tényleg kicsi. Olvidot nagyon szépen átváltoztatta Esperanza, igazi kis díva lett belõle, egy kis smink, pár ruha, ami kiemeli a vonalait. Jó ízlésre vall. Tetszik a sorozatban az is, hogy a védtelen "falusi kislány segítõje a gazdag fiú anyósa, és nem csináltak belõle negatív karaktert, bár igazság szerint hemzsegnek itt a gonoszok, több már el sem férne. Nem csodálkozom rajta, hogy azok után, amik a házában történtek kissé hitetlenkedve fogadta Olvido vallomását arról, hogy szerelmes a fiába, ám legbelül érzi, hogy nemes lelke van a lánynak. A gonoszok most nyeregben érezhetik magukat, elérkezett a "lejáratókampány" szakasza, ami rendre jelen van a rózsanovellákban. Ilyenkor szoktuk rendre megutálni a fafejû, ostoba férfi fõhõsöket.

Ráadásul még Pancho is Acapulcoba készül, hogy beolvasson jól Diegonak. Lassan összeérnek a szálak és már mindenki ott lesz egy színhelyen.

Azt a jelenetet pedig nagyon szerettem szintén, amikor Iran befürdött Diegonál, ugyanis nem volt hajlandó vele szeretkezni.
10/10
kikelet54 2016 okt. 03. - 20:11:49 10/10
(140/642)
Ugye milyen csudagyönyörû volt Olvido ebben az elegáns ruhában?


Ez a két sárkány mindig a legrosszabbkor jelenik meg, nem sok kellett volna, hogy Olvido elmagyarázza a karika gyûrû történetét. Most aztán Diego kapkodhatja a fejét, hogy kinek higgyen: a szerelmes Olvidonak, vagy a pénzéhes, gonosz Iranának.

Daviddal Olvido épp, hogy elkerülték egymást, már várom, mikor tudja meg, hogy ki az apja, szerintem akkor Irana még jobban fogja utálni.

Vanessa most egy kicsit lejjebb adott a hangerõbõl a videó miatt, kezdem ezt a hármast /Vanessa-Chuy-Citlali/ megszeretni, jókat mosolygok rajtuk. No meg Chuy sem egy utolsó látvány.
malvinkicska 2016 okt. 03. - 19:35:29
(139/642)
A hét jól kezdõdött közelednek egymáshoz Diego és Olvido de a két viperától még lassan levegõt sem vehetnek, annyira rájuk telepednek ezek a pénz sóvár jellemtelen nõk. Irán most azzal a másik jobbik Dávid feleségével, szövik mocskos tervüket, de szerintem Esperanza és Diego sem fogja engedni. Citlali nagyon okos azta másik cica babát jól zsarolja jól teszi, Vanessa nem sok mindent tud tenni, fizet , mint köles, ott a bizonyíték nála. Martita nagyon szenved a történtek miatt lehet ha megszabadulna a titkától jobb lenne. Olvido abban a kék ruhában egyszerûen mesés volt a szõke ciklon, még cipõ pucolója sem lehet, az tuti.
10/10
kikelet54 2016 okt. 02. - 19:55:25 10/10
(138/642)
Egyébként Irán nekem sem tetszik, már az elsõ pillanatban azt gondoltam, hogy egy szebb nõt is találhattak volna. Ha már egyszer gonosz, legalább szép legyen. Az egy dolog, hogy szõke, de mindig olyan csapzott a haja, mintha már hetek óta nem mosta volna. Amikor meg dühöng, az összkép még rosszabb.

Bocsi Suxel, tudom, hogy neked bejön, nem is akartam én ezt firtatni, mert ugye a férfiak elõnyben ebben az esetben, de ha már Mariland leírta, én is csatlakozom hozzá.
10/10
kikelet54 2016 okt. 02. - 19:41:46 10/10
(137/642)
Amikor Diego elõször pillantja meg a cselédlányból átalakult Olvidot titkárnõvé.
Szívet melengetõ jelenet volt.
malvinkicska 2016 okt. 02. - 11:16:13
(136/642)
A nóta is azt mondja az asszony ha veszekszik nagyon hamar öregszik , sokat jár a szája ráncos lesz a rózsabimbós orcája, és ez erre a nõre illik, mert ez úgy tud veszekedni tanulni lehetne tõle. Az biztos nem egy hét szépség másik képen sem, egy átlagos nõ, az anyát alakító színésznõnek egészen fülig ér a szája akkora amikor meg kinyitja, mint a Bécsi kapu.
10/10
suxel 2016 okt. 01. - 21:14:17 10/10
(135/642)
A sorozatok legtöbbségében (bár akadnak kivételek) mindig a szöszi a rossz (vagy legalábbis a világosabb tónusú) :D :D :D
mariland 2016 okt. 01. - 20:09:39
(134/642)
Jó hát én nem férfi szemmel nézem
10/10
suxel 2016 okt. 01. - 19:29:19 10/10
(133/642)
Nelson és Gabriel, ahogy ecsetelgették az erõszakot, na az nagyon gusztustalan volt.
Szerintem Cecilia Ponce egyáltalán nem csúnya, nekem tetszik külsõre is. Az anyját alakító színésznõvel, Aura Cristina Geithnerrel, olyanok, mint két cicababa. Szerintem ami elváltoztatja Cecit, az a sok sírós, hisztizõs jelenet, amikor elváltozik az arca. Mikor megkapta Iran szerepét, úgy nyilatkozott Ceci, hogy 2009-ben játszott elõtte negatív karaktert sorozatban ezelõtt, 3 sorozat volt a Siempre Tuya Acapulco és a Vuelveme a querer között, de Iran a leggonoszabb szerepe, akit alakíthat és elégedett vele, mert olvasva a szövegkönyvet, nagy kihívás lesz a számára megformálni. És felkészíti a nézõket elõre, hogy rengeteg aljasság köthetõ majd a karakterhez, és reméli nem fogják meggyûlölni a karaktere miatt.
Vanessa és Citlali majd a hétfõi részben fognak nagyot alakítani, hahaha, na az vicces lesz, nem kicsit, nagyon.
Eufrasia egyelõre nincs túl sokat a képernyõn, de a 30-as részek után ismét aktivizálja magát.
mariland 2016 okt. 01. - 19:00:37
(132/642)
Én még csak a csütörtöki részt néztem meg. De lehet hogy én vagyok már öreg de ahogy az a gazember Nelson a haverjával kielemzte Martita megerõszakolását, az nagyon vissza taszító volt. No mé az alkalmazott is kénytelen volt végig hallgatni.
De nagyon tetszik a sorozat Olvido keg Diego/David nagyon édes párt alkot.
Iran taszít nagyon mert az hogy gonosz az eg dolog. De csúnya is! Az anyja sokkal jobb nõ nála még ha sokkal idõsebb is. Vanessa meg nagyon szórakoztató tud lenni
10/10
suxel 2016 szept. 30. - 23:29:10 10/10
(131/642)
A mai részre nincsenek szavak, az idézést elhagyom, mert Irannak annyira mocskos szája volt, hogy a moderátorok menten lekapcsolnak és regisztrálhatok újból. Iran elmebeteg, erre mást nem találok. A mai rész kulcsjelenetei megint csak hozzáköthetõek.
1, A fagyi visszanyal, Iran megtudja, hogy Olvidoból társalkodónõ és titkárnõ lesz. Örülhet, hogy azt nem hallotta, hogy Esperanza ilyen párt szeretne Diegonak
2, Iran 2 perc alatt 8x pattan vissza az ajtóról és Diegoról, így nem tudja megtépni Olvidot, majd a rohadt ajtó elõtt csinál óriási patáliát, ahová összecsõdül az egész ház.
3, Már Angustias sem bírja elviselni Irant, és leordítja 1-2-re a lányát, mert õ nem akar visszamenni a prolinegyedbe.
A nap mondata azonban egyértelmûen a Citlalié, amikor levideózta a habevõket a kádban (Chuy és Vanessa), tény, hogy miközben egymás ajkait faldosták, jókora mennyiségû hab is kerülhetett a szervezetükbe. De a mondat: és fel is töltöm a jubitubira (youtube), Dona Vanessa híres lesz, mint Lady Jacuzzi. Citlali feje rémvicces, amikor meglátta a pancsizókat.
regina.997 2016 szept. 30. - 22:21:00
(130/642)
Mekkora volt Irán ebben a részben, imádtam!!! Komolyan le a kalappal a színésznõ elõtt, sosem láttam még ilyen valósághû durva cirkuszt. A szinkron is tényleg jó volt(kiváló), és nekem is tetszett, hogy valójában Irán jogos dolgon hisztizett:D Tulajdonképpen Olvido tényleg ezért jött :D
Olvido szegény meg csak állt ott mint valami szent, pislogott csak és hallgatta, ahogy mocskos ribancnak meg koldusnak nevezik õt vagy 100szor...aztán jöttek a többiek...kedvencem Rodrigo..."Iránnak joga van itt lenni, mert õ a leendõ feleségem"...hol él ez a drága, hogy még mindig ezt hiszi?! :D Na meg az anyja a végén..."Irán meg kell nyugodnod...stb. ne beszélj így Rodrigóval, mert ha Diedo nem jön össze, akkor a kriplit még mindig megcsípheted" :D De nagy fazonok, ha az egyik nem jön össze hát azért még a másik jó lenne, imádom õket komolyan...általában ugye a gonoszokat nem szoktuk szeretni, de nekem tényleg kedvenceim :)
Olvido és Diego tényleg cukik :) Arra vagyok kíváncsi, hogy Davidnak melyik hölgyet szánják vajon? Biztos kell valaki, hogy legyen értelme a válásának, meg a Roxanas szálnak...

Alig várom a kövi részt :)
malvinkicska 2016 szept. 30. - 16:26:25
(129/642)
A szõke ciklon megõrült az Esperansa döntésétõl nagyon jól csinálja ez úgy ordit, mint egy eszelõs azt hiszi sokra megy vele, én is láttam már egy pár szappanoperát ilyen vagy hasonló karakterekkel de azt hiszem ez minden túl tesz, amit ezek a nõk ebben követnek, cirkusz az egész utálatos dögök azért hivom õket így , mert csak az anyagiak vezérlik õket semmi érzelem nincs bennük, egyszerûen nem lehet normális jelzõt használni olyanok. Nagyon aranyosak Olvido és Diego együtt jó a párosítás kár, hogy ilyen sok állattal vannak körbe véve. A másik ezek sírnak annyit felváltva nem kell nekik illem helyre menni.A cseléd lány is aranyos lefotózta a kádban azt a másik nagy R-t. Ami nem kellett volna ez a sok enyelgés, mert nekem olyan felesleges.
BBali06 2016 szept. 30. - 13:04:10
(128/642)
Nem rossz a sorozat, csak kicsit Iran idegesít, a szerepe olyan, hogy elõre lehet következtetni mi lesz. Kicsit az Eufrasia vonal beragadt, de remélem nem Olvidot fogja ,,csavargatni" (jobb szó nem jutott eszembe :) )
Ez a Vanessa-Chuyi-Sintesia trió óriási :) Jót röhögök rajtuk.
10/10
suxel 2016 szept. 29. - 22:39:08 10/10
(127/642)
Ez a pillanatkép pont azt tükrözi, amikor az óriáskígyó készül befalni az áldozatát! :D :D :D
10/10
suxel 2016 szept. 29. - 21:19:59 10/10
(126/642)
Iran a karmait nagyon kieresztette a mai epizódban, és közölte Olvidoval: "nálad is nagyobb kígyó vagyok". Végre hallottam, hogy a szinkronizálója Soleczki Janka nem csak kiabál, hanem gúnyosan artikulál is mellé több helyen, bravó, akárcsak az eredetiben. Tetszik az is, hogy Iranék nem ostoba gonoszok, egy-kettõre összerakta, hogy bizony Diego és Olvido Taxcoban ismerkedhettek össze. A rész legjobb jelenete mégis az volt, amikor behívatta magához Esperanzát, és azt hitte segítségére lesz, hogy Olvidot eltakarítsák a házból (itt viszont borzasztó naiv volt), ám Esperanza közölte, még mit nem, majd amikor elkezdte közelíteni a vén boszorka (eredetiben: vén kretén) az ágyon, Iran meg félve elhúzódott leendõ anyósától, nehogy hozzáérjen. Szuper volt.
A Balmaceda család megérkezett Acapulcoba, és David már találkozott Diegoval, és bizony megvilágításra került egy dolog, amire David lecsapott: "szerettem Irant" - ezt mondta Diego. David pedig egybõl visszakérdezett: szeretted vagy szereted még mindig? Nem mindegy a kettõ. Itt bizony Diego tudatalattija válaszolt, amit nem akar egyelõre beismerni magának, hogy mennyire vonzódik Olvidohoz.
Iran azt hiszi sokra megy azzal, hogy a kottát eltépte, és holnap hogy vissza fog neki nyalni a fagyi. A zárójelenetben azt mondta Esperanza, hogy nem dolgozik Olvido cselédként a házban többet, és Iran ezt úgy értelmezte, hogy kihajítják a falusi libuskát a Rivas Santander házból. Jó nagyot fog ezzel koppanni, mert mi már tudjuk, hogy Esperanzanak egészen más tervei vannak Olvidoval, szívesen látná a fia párjaként is, mert látja, hogy Olvidonak tiszta lelke van ellenben az Iranéval. Olvido viszont megnyugodhat a holnapi részben, én már nagyon várom. Viszont Esperanza elszántsága, hogy Olvidot használja fel fegyverként Iran ellen veszélyes, mert ezzel akaratlanul is árthat Olvidonak. Izgi lesz, igazi csemege.
Holnap pedig megsúgom elõre, minden eddiginél õrültebb Irant láthattok majd, túltesz még a kórházi vergõdésén is .
10/10
kikelet54 2016 szept. 29. - 20:18:28 10/10
(125/642)
Iránát majd megette a sárga irigység, hogy Esperanza nem zavarta el Olvidot. Amikor látta, hogy milyen jó hatással van a fiára, az õ arca is kivirult, és békesség töltötte el õket.
Amilyen mimózának, irányíthatónak tûnt eleinte, most nagyon is határozott, és szembe száll azzal a szõke ribivel. Remélem a késõbbiek során is kitart Olvido mellett.
malvinkicska 2016 szept. 29. - 16:31:48
(124/642)
Nagyon sajnálom elszállt az elsõ kommentem. A pár választás elõtt álló férfiaknak nem kívánok ilyen aljas nõt, mint ez a szóke ciklon. azért fogalmazok így mivel amíg dolgoztam volt hasonló beállítottságú beosztottam tudom mire képesek, mindegy szõke vagy barna egyforma szemetek, a cél érdekében még az ördöggel is cimborálnak Irán nevezi Olvidot számítónak akkor õ mi egy nagy R a javából, aki játszadozok az emberek érzelmeivel, mert csak a flanc érdekli, mindenki lejár csak õ. Az szeretem benne Esperansa bosszút forral a szemét szõke ciklon ellen, mert most biztos valamilyen rangot fog adni Olvidónak, nagyon jól teszi. Alig szabadult Euf-tól itt van ez ez még rosszabb. Az biztos nem hamar fog kibontakoznia sorozat utána néztem 137 rész, nagyon az elején vagyunk még.
10/10
kikelet54 2016 szept. 29. - 11:59:21 10/10
(123/642)
Amikor Diego elkezdett zongorázni, gondoltam, hogy Olvido meg énekelni fog, mert már a faluban is megérintette vele Diegot, és be is jött, valami elkezdett derengeni neki, mintha már hallotta volna valahol, valakitõl.

Persze mindig ilyenkor zavarja meg õket az a szõke ciklon, nehogy véletlenül sikerüljön valami Olvidonak. Minden esetre nagyon aranyosak, Olvido tudatosan, lépésrõl lépesre próbálja az emlékeit visszacsalni Diegonak, aki ilyenkor mindig elmélázik, nagyon szerethetõ.

Az tetszik, hogy mindig megvédi Olvidot Iránnal szemben, az elméje elfelejtette, de a szíve mélyén ott lapul Olvido, amitõl Irán mindig majd felrobban.

Hát, igen, dögös pasikból nincs hiány, és vetkõznek is rendesen.