10/10
suxel 2016 szept. 24. - 09:39:07 10/10
(102/642)
spoiler!!!!

Kikelet: Diego is érzett valamit, de még biztos soká lesz, hogy rájöjjön ki is Olvido valójában. --> 137 részes a sorozat, de ez még a sorozat elsõ harmadában meg fog történni.
10/10
kikelet54 2016 szept. 24. - 09:36:50 10/10
(101/642)
Hát nem édesek, amikor Olvido kétségbe esésében hirtelen munkát kér Diegotól, aki nem tudja mire vélni a dolgot.
10/10
suxel 2016 szept. 23. - 21:41:52 10/10
(100/642)
OFF Entre tu amor y mi amor Daniel Elbittarral: július elején olvastam egy cikket a Venevision értékesítéseivel kapcsolatban. Egy nagyon jó barátomnak meséltem el, idézem tehát másolom:

"nagy valószínûséggel a magyarok bezsebelhették az Elbittaros Venevision
telenovellát
az Entre tu amort
voltak a NATPE Budapesten értékesíteni
nyíltan nem mondták ki
de pozitívan nyilatkoztak
és egyre javuló tendenciát mutat a magyaroknál történõ értesítésük
bár a másik esélyes sorozat a La viuda joven, amit megvehettek, de a fõ célkeresztben az Entre tu amor volt
RTL2-n nem lehetetlen Venevisionos produktum, pláne, hogy most már délelõtt vannak sorozatok: lásd Corazon apasionado, Natalia, del mar, Corazon esmeralda"

***************************************

Erre Izaura Tv, mivel nyitott La viuda joven. Úgyhogy lehet valamelyik tv-társaságnál, mondjuk az Izusnál már ott bújkál az Entre tu amor is, csak ugye az még kint is a 63. rész körül jár.
regina.997 2016 szept. 23. - 21:25:20
(99/642)
Hiper-szuper-megacsodálatos meglátásaid vannak Suxel mint mindig :)) Csak hogy Vanesszát idézzem :D Nekem még a Venevisionos sztori is felkeltette egy picit az érdeklõdésemet, de egyrészt nem hiszem hogy az eljutna hozzánk, (bár ki tudja), másrészt meg valóban nehéz lenne felvennie a versenyt ezzel a sorival :))
Az Aztecanak meg hálás vagyok, hogy ha bár a Televisában mostanában már nem lehet értelmet találni, õk mindig meglepnek egy-egy kiváló munkával(Emperatriz, Bosszú angyala).
És persze a Duna Tv-nek is köszönet a jó választásért.
És igen, valami fura kémia látszódott Irán és Rodri között :D
10/10
suxel 2016 szept. 23. - 20:50:37 10/10
(98/642)
Van benne 1-2 zseniális elszólás, a múltkor én is megjegyeztem 1-2-t.
Szabó Máté: ez van, nincs más, õ az Univerzum hangja is szerintem. Vagy Szabó Máté azért szinkronizál ennyire rengeteget, mert csak ebbõl él? Én bennem már minden felmerült.
10/10
suxel 2016 szept. 23. - 20:48:09 10/10
(97/642)
Én még a szinkronnal úgy vagyok, hogy viszonylag tûrhetõ, hallottam már ettõl sokkal rosszabbakat. A hentes már nem gyilkolászik többet, õt ölték meg. Engem Az örökségbõl Casanovára emlékeztetett, a kopasz õrült, akit a diliházban rászabadítottak Gabrielara, hogy megpocsékolja. Nem értettem, hogy Gisela miért figyelmeztette Eufrasiat, amilyen gonosz kárörvendhetett volna rajta, hogy mit tesz a férfi a boszorkánnyak és szerintem a fegyver is felesleges volt Eufrasianak, simán megölte volna az egy késsel is, amit talált volna a kunyhóban. Amúgy cirka 7000 Ft-ért adta el Olvidot átszámolva, hát nem tartotta valami értékesnek. :/
10/10
suxel 2016 szept. 23. - 20:43:07 10/10
(96/642)
Jajj, én úgy szerettem a találkozásukat, pláne, hogy a háttérben felszólalnak a dallamok. Cuki nagyon. Olvidonak elég épp ésszel felfogni azt, ami vele történik.
Szeretem, hogy az alkotók nem késlekednek az eseményekkel, és már Olvido meg is kérte Diegot, hogy alkalmazza a házában. Na innentõl jön az igazi cirkuszi elõadás: Iran vs Olvido. Sejteni lehet, hogy vigyázz, kész, megõrülni, mert Iran nagyon dilis.
10/10
suxel 2016 szept. 23. - 20:39:47 10/10
(95/642)
Hamupipõke sorozat, ez azért is találó, mert ott a báli cipõ gazdáját kell meglelni, itt pedig a gyûrû másik párjának tulajdonosát.
Sõt kifejezetten jól esik nézni, na ezzel én is így voltam, és nem éreztem, hogy pusztulnának az agysejtjeim a hasonszõrû társak mellett. A szereplõket is jó nézni, mintha csak egy kirakat lenne amúgy, olyan szép színészek. Iran és az anyja is, mint két cicababa. Amúgy mindig attól szoktam tartani, hogyha teleraknak a sorozatokat szebbnél szebb emberekkel, akkor ahhoz a színészi kvalitások hiánya társul. Ez itt megcáfolódik, ugyan Eufrasia és Gisela erõsen teátrálisak, mégis belefér. A Super-mega-hiper-ultrafashion Vanessa meg egy igazi jelenség a sorozatban. Õ neki mostanra eldõlt, hogy nem szeretem a szinkronját, neki Kelemen Katát meg kellett volna hagyni. Nem néztem még, hogy Citlalinak mondja-e már, hogy India Pata Rajada / India Huarachuda, a fordításra vagyok kíváncsi. Durva indiános sértések egyébként, kb repedezett talpú indián, ami arra utal, hogy a sok munkától és a szegénysége miatt, mert még cipõre sem futja neki. Bírom a válogatott irreális kínzásokat is, haha, lófarok meghúzás, 100 éves kisrádió felmosóvödörbe, szegény Citlali. :D :D
A Rodrigot alakító Erik Chapa és az Irant alakító Cecilia Ponce egy rövid ideig együtt voltak a sorozat forgatása alatt, kialakult közöttük egy románc, ugyan sokáig nem tartott. Ceci hitelesen is adta elõ, hogy beleszeretett Erik karakterébe, azok a szemek beszédesek a 9. részben a feleségül kérésnél, valamint bármikor, amikor ki akart csikarni valamit Rodrigotól. Zseniálisak, én is különösen kedvelem ezt a 3 szereplõt.
Daniel Elbittar ismét egy rózsanovellában játszott fõszereplõt a Siempre után, csak épp a Venevisionnél. Az a sorozat azonban már gagyi lett, míg ez nem, ez mesés és szórakoztató. (szerintem)
mariland 2016 szept. 23. - 18:58:45
(94/642)
Sziasztok. Én is nézem a sorozatot, bár eleinte csak hanincsmásjólesznéznivalamit célnak vettem fel, de most már érdekel. Nagyon jó a magyar forgatókönyv szerintem. Pl amikor Iran mondta Nelsonnak amikor a kórházban hisztizett az anyjuk, hogy "A Te anyád, én császármetszéssel születtem.
malvinkicska 2016 szept. 23. - 17:56:30
(93/642)
Bele néztem az eredetibe és ott a hangok ugye teljesen mások itt azon amikor veszekednek sokat ront a rossz szinkron sajnos. Olvido hangja még nekem jó de a többi nagyon más, ott élvezetesebb. A sorozatokban nagyon sok ember van sokszor nem is értem miért annyi szereplõ, mikor a felével is célt lehetne érni, és a másik tök felesleg.
10/10
kikelet54 2016 szept. 23. - 16:32:07 10/10
(92/642)
Az a baj, ahol sok a mellékszereplõ egy sorozatban, akkor többet vannak képernyõn, mint a fõszereplõk. Sajnos ebben a részben is így volt, de az utolsó pár perc kárpótolt mindenért.
Olyan megható volt, szegény Olvido elõször megörült, hogy Dávidot látja, de gyorsan rá kellett jönnie, hogy Dávid mindent elfelejtett, és õ Diego. Szerintem Diego is érzett valamit, de még biztos soká lesz, hogy rájöjjön ki is Olvido valójában.
malvinkicska 2016 szept. 23. - 16:19:46
(91/642)
A mai rész is érdekes volt Irán anyja próbálja Diego anyjára terelni, hogy az akarta a házasságot, Rodival olyan szépen elõadja magát hihetõ. A másik Olvidot elüti D elviszi a kórházban, és nem ismeri fel, ezért Martita is el van szörnyülködve, közben kiderül pár hetes terhe O, és ezt már D tudja. Ami benne a fordulat munkát kér tõle gondolom eztán lesznek majd a nagy bonyodalmak, a pénz éhes Iránnék és közte. Euf megölte a hentest elásta, azért vannak ebben is sok mondva csinált történetek, , senki nem ment meg egyebek, amíg ásott senki nem ment elég nagy darab ember volt.
regina.997 2016 szept. 23. - 08:01:56
(90/642)
Meg kell mondjam, örülök, hogy hallgattam a pozitív kommentekre, és elkezdtem nézni a sorozatot. Pedig mérget vettem volna rá, hogy engem ilyen hamupipõke sorozatra többet életben nem lehet rávenni, mert már tele volt a hócipõm, hogy csak ilyeneket nyomatnak(Maricruz, Macska, Fiorella,Maria)...atya isten, pedig csak a Maricruzt szenvedtem végig.
És igen, ez igen! Mégis lehet normálisat csinálni még ilyenbõl is! Valaki írta itt, hogy ez a sori minden klisét ellõ... ez is igaz, de valahogy itt mégis elviselem ezt is, sõt kifejezetten jól esik nézni :) A színészgárda fantasztikusan lett válogatva, és végre nem ugyanazt a 10 embert kell látnom!
Félreértés ne essék kedvelem Olvidót és Diegot is. (A sosem feledlek óta vártam, hogy láthassam az ott Alejandrot alakító színészt igazi fõszerepben). Deee, nálam a sorozatban eddig fura módon Rodrigó és Irán meg az anyja viszik a prímet :D Iránt imádom, ahogy az egyik percben még Rodrigot csókolgatja, a másikban Diegot, aztán megint Rodrigót :D Nincs Diego, jó lesz a sánta Rodrigó is, miért ne?! Rodri meg az elején, elutasító, merthogy a bátyja menyasszonya volt, aztán meg "Irán csak az enyém" dolog. Mikor csábítgatta Rodrit tetszett az is, ha akart valamit adott neki két puszit(több volt az annál na:D), és már a csillagokat is lehozta neki az égbõl..szóval a folyamat tetszett, és kíváncsi vagyok most akkor melyiket is és hogyan akarja megtartani :D Az anyja az nagyon nagy fazon, én õt is imádom minden gonoszkodásával együtt:) Talán csak Vanessza kicsit sok...

Szóval nekem is kedvenc sorozatom lett
ahogy sokan másnak is :)
malvinkicska 2016 szept. 22. - 20:55:55
(89/642)
Köszönöm rendes vagy leírtad de nem hiányolom, igaz színész neki játszani kell de szerintem eza nõ nagyon élvezi ezt a gonosz szerepet, utálni lehet érte nagyon.
10/10
suxel 2016 szept. 22. - 20:11:36 10/10
(88/642)
Gondold el mirõl maradtál le :D :D :D Vett magának egy lila ruhát, azt rávette a feketére, és így már színesben volt, nem csak olyan koromsötétben, mint a lelke, ha van neki egyáltalán olyan. Nézegette magát a tükörben, és tetszett, amit látott. Ha már tetszés, sose felejtem el, hogy amikor Juventino papa elzavarta otthonról, mellbedobással akarta rávenni Panchot, hogy fogadja be magához. :D :D Nagyon kettyós Eufrasia.
malvinkicska 2016 szept. 22. - 19:31:13
(87/642)
A dolgok érdekesek , mert Diego megtudja az igazat de az a sátán Irán anyja teljesen másat mond. Ez az Irán megéri a pénzét egyáltalán érez e valamit a két férfi közül valamelyik iránt, szerintem ez egy nagy bestia, aki a férfiakat manipulája, azok meg bedõlnek neki annyi eszük van. Olvido nem elég, hogy ilyen árva de még a címet is el lopják tõle, de azért megtalálta akiket kellett. Azt a szemét Eufrásiát nem néztem , mert egyszerûen hányni kell tõle, hallottam óbégatott. Diego remélem nem fog hinni annak a sátánnak, miért lett szerelmes a kedves lányocskája.
10/10
kikelet54 2016 szept. 20. - 22:43:55 10/10
(86/642)
Most tudtam csak megnézni a mai részt.
Olvasva a hozzászólásodat, szinte ugyanezt akartam én is leírni.
Ami még nekem érdekes volt, az az igen alacsony sírgödör, és a végén még belesem lapátolták az összes földet. Azt viszont végképp nem értem, hogy miért égett egy tábortûz szerûség a sír mellett.

Panchotól tényleg szép volt, hogy segített Olvidonak, így vezekelt a bûneiért.
10/10
suxel 2016 szept. 20. - 17:54:37 10/10
(85/642)
Pörögnek az események rendesen. Nevetnem kellett Angustias zakózásán a lépcsõn, kemény 3 lépcsõfokot zuhant, és ez volt a "halálos" baleset Rodinak, hahaha, mindenesetre nekem nagyon bejött. Nelson egyértelmûen egy idióta, aki ilyet kitalál, hahaha :D Irannak kell a kezébe venni a dolgokat, amennyiben Rodit el akarja tenni láb alól-
A papi temetését nem értettem, mert most tûnt fel nekem, hogy a kunyhó közelében temették el (miért ott), viszont ennek be kellett következnie, Olvido magára marad, nincs aki már védelmezze, egyedül maradt Taxcoban, nincs más lehetõsége, mint a szerelme nyomába eredni. Panchotól különösen szép dolog volt, hogy megmondta Olvidonak, hogy Diego Acapulcoban van, ez a minimum azért, hogy majdnem megfojtotta.
Vanessa és Citlali jelenetei a spanyol verzióban sokkal jobban ütnek, mint a magyarban, kár érte.
malvinkicska 2016 szept. 20. - 16:27:32
(84/642)
Irán részérõl elkezdõdött a bosszú hadjárat , de aki másnak vermet ás maga esik bele, és hála Istanek az anyjánk tört el a keze, nem a Rodié, az úr õrizze, kegyelmezze az ilyen szõke ciklonoktól a férfiakat mint ez a mocsok Irán, ez aztán megéri a pénzét, remélem elõbb utóbb rájön majd Diego kibe van bele habarodva, ennek az egész familíája egy sárkány fajzat, a lány és fiú tesója is az anyjáról már beszélni sem kell. Ulises elment érdeklõdni Diego, hogy léte felõl, közben már elindult Olvido is a megkeresésére. a dolgok keresztezik egymást. Az a Eufrázia már arra is képes volt pénzt fogadott el a hentestõl, csak Olvidot pocsékolja meg, egyszerûen elgondolkodtató, miket írnak egy sorozatban, tudom ezek valós dolgok is lehetnek de így látva nagyon ronda, ezt a nõt a tûzre kellene tenni és égetni, minden egyes test részét külön annyira gonosz.
A holnapi nap nem lesz mivel Csóri Sándor temetését közvetítik.
10/10
kikelet54 2016 szept. 20. - 07:26:40 10/10
(83/642)
Köszönöm a válaszaidat.

Amikor nézek egy részt, az izgalmas jeleneteknél mindig megfogalmazódik bennem, vajon hogyan tovább. Ilyenkor általában megnézem a tartalom ismertetõt, de most csak a 14. részig van a holtponton.

Már több sorozatnál olvastam Tõled, hogy a kedvenced a negatív fõhõs. Én idáig még soha nem jutottam el, csak sokszor elgondolkoztam azon, hogy mennyivel nehezebb megformálni egy igazán gonosz karaktert. Az emberek általában jók, mondhatni könnyû eljátszani, na de egy rosszat alakítani? Fõleg, ha sok az arcjáték, az egyik pillanatban sír, a másikban már mosolyog, hogy hurrá, kisírtam, amit akartam. Szerintem testileg-lelkileg sokkal nehezebb eljátszani egy negatív karaktert.

Azért én szívesebben nézem a szép és jó, és szerelmes pozitív fõhõsöket, mint ebben az esetben Diegot és Olvidot, még ha jelenleg külön utakon járnak is.