Téma: Elfeledve

maggot1111111 2021 márc. 22. - 08:31:52
(9/9)
Hát páran már leírták előttem, amit akartam, így nem eresztem bő lére: 10 elpazarolt óra a hétvégémből. Egy rossz skandináv thriller koppintás. Az alapötlet érdekes volt, de már az első rész végén érezhető volt, hogy logikátlan lesz, de bíztam benne, hátha. Tele logikátlanságokkal, kétdimenzióssá zsugorodó szereplőkkel, és a végén a súlytalan "érzelmektől" pedig hátast dobtam.

SPOILER

-Sajnálom, hogy nem hittem neked és majdnem meghalt mindenki emiatt.
-Áh semmi baj, tudod mit, maradj a másik csajjal, sikerült mindent átgondolnom és feldolgoznom 2 nap vesszőfutás alatt, ami ebben a 6 évben történt és már nem is érdekel, de azért jó móka volt ez mizéria, nem?
-De, igen. Tök jó, hogy így gondolod!
-Akkor megyek és összekavarok a következő évadban azzal a hosszú hajó rendőr csávóval.

SOILER vége

Na kábé ilyen "hangulatú" a lezárása nálam ennek az egész filmnek.
7/10
lunula 2020 nov. 07. - 20:39:20 7/10
(8/9)
A harmadik évadban volt, ami számomra butaságnak tűnt, nem hibátlan sorozat, de összességében nem bántam meg, hogy megnéztem.
Kulcsárné 2017 nov. 29. - 21:46:17
(6/9)
Hát nagy csalódás volt a vége! Összecsapott, ötlettelen, logikátlan, tele bénázásokkal. A végkifejletnél, mikor fény derülne az okokra, a hang torzítása annyira jól sikerül a szinkronban, hogy én a felét nem is értettem... Kár az alapötletért...
1/10
szirgabor 2017 nov. 29. - 10:29:21 1/10
(5/9)
Mondanám, hogy ekkora sz@rt rég nem láttam, de ez sajnos nem igaz, mostanában egyre több ilyen értelmetlen, blõdséget csinálnak, úgy látszik már normális történeteket nem nagyon tudnak kitalálni. A világ leghülyébb FBI ügynöke a két feleségével, aki nem lát tovább az orra hegyénél. Totális tehetetlenség és szûklátókörûség, mind az FBI, mind a rendõrség részérõl. Tele nyilvánvaló hibákkal a forgatókönyvben, ami nagyon gyenge, különösen a befejezõ rész katasztrófális. Részemrõl hamar Elfeledve lesz.
Eerika 2017 nov. 22. - 19:25:02
(4/9)
Már megnéztem a 9. részt is és igazán nem tudom, mi lesz a végkifejlet. Van több elméletem, de bármelyikre esély van, semmi sem biztos. Mindenki gyanús! A lényeg, hogy nagyon szuper sorozat kár, hogy még egy hetet várnom kell a befejezésre.
10/10
luci87 2017 okt. 23. - 12:08:28 10/10
(3/9)
Nagyon jo.Izgalmas,de kovetheto tortenet.
halaci2 2017 okt. 04. - 12:32:15
(2/9)
nem vagyunk elmaradásban, a spanyoloknál és a portugáloknál ment le dupla epizóddal a premier. Mindenhol máshol heti egy részt adnak és nem egyszerre kezdték a sugárzást se. Az oroszoknál pl. csak ezen a héten volt a premier, a szerbeknél, horvátoknál meg csak a jövõ héten lesz és országonként eltérõ az is, hogy melyik napon adják. Fölösleges hiszti.
Tejminator 2017 okt. 03. - 14:16:48
(1/9)
Gratulálok!!! Az AXN Magyarországnak megint sikerült egy hét alatt 2 epizód lemaradásba kerülni. A külföldi csatornákon már a 3. epizódon is túl vannak, itthon pedig még csak az elsõ részt adták le. És mindezt úgy, hogy az elsõ részt állítólag mindenhol egyszerre adták. :-(