Téma: Éli könyve

7/10
offtopic
King Diamond 2015 aug. 18. - 16:01:07 7/10
(720/760)
Hát, ezt nagyon benézted, "barátom"...Nyugodtan olvasgass egy kicsit a hozzászólásaim között, aztán nézzük meg, hogy azon filmek topikjai közül hányat zártak már be, illetve, hányszor figyelmeztettek már a moderátorok az adott topikban a sok hülyeség miatt...de hogy is lehetne egy ilyen trolltól, mint te ilyet kérni, még megerõltetnéd magad...
Meg azt is megnézheted, hogy én mikor szóltam hozzá ehhez a filmhez legutóbb, hát, nem most volt...de azért te elõszeretettel osztod az észt elég sok helyen (pl. Trónok harca, Jóbarátok, Egy rém rendes család, meg több Bibliás, Jézusos topik), meg azon felhasználók kitiltását (kéred) követeled folyton, akik belédkötnek, mert elegük van már a sok f*szságból. Aztán mégis téged tiltanak ki folyton, na, most akkor ki is a troll? Na, mindegy, elég volt ebbõl, mert nem akarok még jobban lesüllyedni a hozzád hasonlókhoz, meg lehet, hogy ezt a kommentet is törlik majd idõvel a moderátorok...
Torolt Felhasználo 2015 aug. 18. - 15:51:06
(719/760)
A TI "hülye vergõdésetek" vezet az ilyen filmek bezárásához. Ha nem flmae-elnétek, offolnátok szét mindent állandó jelleggel hazudozva - írhatnál még mindig.
Torolt Felhasználo 2015 aug. 18. - 15:48:59
(718/760)
Nem?

#839
"itt most arról van szó,hogy ez a baromarcú tanárúr egy filmes fórumon vagdalózik a vallásellenes nézeteivel"
---
"baromarcú" mert ateista
"tanár úr" mert tájékoztat a tényekrõl
"vallásellenes nézeteivel" mert világnézetileg SEMLEGES kritikát fogalmaz meg

#829
"az a baj,hogy ez az ostoba minden topicban ezt mûveli,ahol hozzászól"
---
"ostoba" mert a hittérítõ beszólásokkal kritikus

#827
" Isten maga az igazságosság. Az univerzum szintén igazságos,a természet is. Ha te nem látod ezt, az egyedül a te hiányosságod. Amúgy meg isten nem kívül kell keresni. Nem kaporszakállú öreg a felhõkön, de gondolom ezen azért már túl vagy."
---
Ha ez nem hittérítés, AMINEK RÁADÁSUL SEMMI KÖZE A FILMHEZ, akkor semmi sem.

#823
""ha rákényszerítenek arra, hogy szeress, az nem igazi szeretet"

ez nagyon érdekes kérdés, fõleg annak fényében, hogy a viselkedés és az érzések kölcsönösen hatással vannak egymásra.
van errõl egy aranyos tanmese is."
---
Ez ismétcsak hittérítés, nyílt hülyeség, és megintcsak semmi köze a filmhez.

#822
" Isten igazságos, csak maximum mi halandók nem látjuk, mert onnan nézve, ahol mi vagyunk nincs rálátásunk adott dolgokra."
---
Ennyi megalapozatlan hittérítõ hányadékot már nem lehet tolerálni.

#821
""2; Én semmilyen vallási vitát nem indítottam, úgyhogy ne engem fenyegess, oké?"

2/a dehogynem, olvas vissza a SAJÁT hosszászólásaidat."
---
Én spec visszaolvastam. Tényleg nem kezdett. A vallásos hittérítést tromfolta le. A vitát a vallásos oldal kezdte.

#820
"Értem, akkor a moderátorok segítségét kérem az eltakarításodhoz.
A hittérítõk és az antihittérítõk közötti vitáknak tág teret kínál a reddit, ezeket a harcaidat vívd meg ott. a port fóruma a filmekrõl szól, nem a hittérítésról. Szóval: KÉRLEK, saját érdekedben, önként távozz, amíg lehet."
---
Itt durván kettõsmérce és vallási elfogultság, hogyne mondjam RASSZIZMUS amit látunk. Az ateista "takarodjon el amíg teheti", a vallásos hittérítõk meg nyugodtan csinálják tovább a szart.

----------

Ez az utolsó 2 lap kivonata. 20 hsz-bõl 7 nyílt hittérítés (a maradék meg ahhozkapcsolódik, illetve egy moderátori beszólás).

Tehát itten bizony SÚLYOS HITTÉRÍTÉS FOLYIK, AMIT BE KELL SZÜNTETNI, MERT EZ NEM AZ AZ OLDAL!
És ha nincs más módja megakadályozni a tpicrombolást, offolást, szélhmosságot, tudományellenességet és flame-elést, AKKOR MARAD AZ HOGY BEZÁRJÁK A TOPICOT. És az a hittérítõ söpredék hiája lesz mielõtt félreértés lenne.
7/10
King Diamond 2015 aug. 18. - 15:45:40 7/10
(717/760)
Na, csak kiugrik elõbb-utóbb az a bizonyos a bokorból. Nem unod még, hogy már vagy a tizedik felhasználóddal regisztrálsz újra és újra? Rendkívül szánalmas és felháborító a vergõdésed, mint ahogy az összes boom nicked is az volt. Nagyon remélem, hogy boom50 nem fog jönni elõbb-utóbb és folytatja a hülyeségeit...és nekem írhatod, hogy bizonyítsd, hogy azok is te voltál, leszarom, tudod, a stílust elég nehéz leplezni és hamar felismerhetõ.
Szerettem volna írni a Passió film topikjához, de látom, be van zárva néhány hülye vergõdése miatt...ide ugyan már írtam korábban, de tervezem újranézni a filmet és megint fogok szerintem majd írni (ha addig nem zárják már be ezt is). És azt is remélem, hogy nem törlik ki a moderátorok ezt a kommentemet is, mert akkor ennyi erõvel elég sokat lehetne törölni ebbõl a 850 kommentbõl itt, meg máshol is...
offtopic
cellasto 2015 aug. 18. - 15:32:10
(716/760)
te pont olyan gyökér vagy,mint az elõzõ nickjeiddel voltál
a kutya nem térít itt hitet,csak a tanár haveroddal rúgtok bele a vallásba minden egyes alkalommal

majd ezt is bezárják miattatok,mint a passio topicot....
ha valaki itt élvezi a moderátorok bizalmát,akkor azok ti ketten vagytok
Torolt Felhasználo 2015 aug. 18. - 15:06:29
(715/760)
És mielõtt vki belekötne, ezek a filmhez tartozó valós TÉNYEK, a film kritikájához szervesen hozzátartoznak.
És mivel ugyebár TÉNYEK, így nem lehetnek sértõek sem. No meg a TÉNY az nem vélemény, így errõl az oldalról sem lehet belekötni.
Torolt Felhasználo 2015 aug. 18. - 15:02:08
(714/760)
Mi megtennénk, de sajna hittérítéls folyik, méghozzá a port.hu moderátori támogatásával!

Javasoljuk hogy a moderáció találjon vissza a valóságba, és legyen ez ismét filmes és nem vallásos oldal, kezdve azzal hogy nem távolítanak el mindent ami bemutatja mi a vallás, mit hírdet konkrétan a kereszténység:
- rabszolgaság
- nõk elnyomása
- történelemtagadás
- legalizált erõszak
- hogy a filmbeli Éli mindezt képviseli, és sorozatgyilkosság és tömegmészárlás árán is fenntartásukárt küzd!
offtopic
tombenko 2015 aug. 18. - 14:44:10
(713/760)
Nem szokásom.
offtopic
eIemes 2015 aug. 17. - 20:17:32
(712/760)
jah, még hazudsz is :)
offtopic
tombenko 2015 aug. 17. - 18:10:11
(711/760)
Rossz helyre céloztál, cellasto nicknek kellett volna. Meg elemesnek.
offtopic
cellasto 2015 aug. 17. - 13:33:40
(710/760)
ajánlanám ezt tombenko"tanárur"-nak:

"Az Éli könyve egy filmes oldal, próbáljatok visszatalálni hozzá!"

és ez az egész port filmes oldalra vonatkozik!

szóval lehet máshol osztani a tudomány kontra vallás dogmákat...
moderator1 2015 aug. 17. - 13:05:41
(709/760)
Kedves Felhasználók!

Már többször írtuk, hogy tartsátok tiszteletben egymás véleményét és ne személyeskedjetek! Ha nem sikerül befejezni a vitát, be fogjuk zárni a topic-ot. Az Éli könyve egy filmes oldal, próbáljatok visszatalálni hozzá!

Köszönjük!
Üdv,
PORT.hu
Fórum
eIemes 2015 aug. 17. - 11:36:25
(708/760)
"Vallást nem lehet gyalázni. A vallás ugyanis marhaság."

A vallás egy összetett kapcsolatrendszer neve. olyasmi, mint a nemzet, világnézet, kegyelet stb. Természetesen lehet vitatni, hogy az ember mennyire szociális állatfaj (az etológusok szerint messze a legszociálisabb), mindenkinek joga van hülyeségeket mondani ex cathedra, és ezzel nevetségessé tenni magát.

"És semmi nem állhat kritikán felül."

Így van - rengeteg fórumon lehet a vallásosságot vitatni a legkülönfélébb szempontokból. Egy filmes fórum pont nem erre való, ezért kértem a moderátorokat, hogy nyári szabadságuk idején rúgják tökön tombenko nicket. Önértékelési és viselkedési zavarait kezelni nem akarom, de még elviselni sem -- kompenzáljon másutt.

"Nincs olyan bûncslekmény hogy vallásgyalázás" - ez is egy nézet, de attól még, hogy nem létezik, a világ bizonyos részein lazán lenyakaznak érte, és abban a 6-8 másodpercben, amíg a nyaki artériák átvágása után elveszted az eszméleted, az érvelés szûkös eszközei állnak rendelkezésedre.

"bizonyítottan téves állítások tömege a vallás"

Bizonyára ez is nagyon tartalmas beszélgetés kiinduló pontja lehetne VALAHOL MÁSUTT.

"Mivel ez a film élteti ezt az õrületet a lapos Földdel"

Kb négyszer néztem végig a filmet eddig, nem rémlik ilyesmi, talán kevered a Mézga Aladár különös kalandjai 2. epizódjával, meg is nézem, van-e errõl téma a fórumon, folytassuk ott a vallási vitát, szerintem legalább annyira helyénvaló, mint itt.
offtopic
cellasto 2015 aug. 17. - 10:00:59
(707/760)
itt most arról van szó,hogy ez a baromarcú tanárúr egy filmes fórumon vagdalózik a vallásellenes nézeteivel
az,hogy ki miben hisz,pedig tiszteletben kéne tartani
Torolt Felhasználo 2015 aug. 16. - 20:29:04 Előzmény cellasto
(706/760)
Vallást nem lehet gyalázni. A vallás ugyanis marhaság. És semmi nem állhat kritikán felül.
Nincs olyan bûncslekmény hogy "vallásgyalázás", mivel a felvetése is abszurd. Bizonyítatlan, bizonyíthatatlan, és bizonyítottan téves állítások tömege a vallás, ílymódon semmi más mint üres locsogás, szélhámosság, csalás, és önmaga paródiája.

Az, aki egy olyan eszmerendszert próbál mentegetni ami szerint a denevérek madarak, a nemi erõszak házassági rítus, illetve gyûlölni vagy köteles anyád-apád-gyerekeid, mint Éli teszi, az gumiszobába való és egy tisztességes filmben nagyon csúnyán kinyúvasztják.

Mivel ez a film élteti ezt az õrületet a lapos Földdel, a 6000 éves világegyetemmel és a növényevõ cápával - mínuszpontokat érdemel nagyon keményen.
offtopic
tombenko 2015 aug. 16. - 10:35:04
(705/760)
Hányat zártak be miattam, csillagom?
offtopic
cellasto 2015 aug. 15. - 14:18:01
(704/760)
pici bogarad neked.....a jó édes,az!
offtopic
tombenko 2015 aug. 15. - 12:54:20
(703/760)
Nem, te személyeskedsz meg fenyegetsz. Ráadásul valakivel alaposan keversz.
offtopic
tombenko 2015 aug. 15. - 12:53:01
(702/760)
Nem érveltem. Kérdeztem. De mindegy.
offtopic
tombenko 2015 aug. 15. - 12:51:34
(701/760)
Pici bogaram, hányat is zártak be miattam?