Téma: Elif - A szeretet útján

cujo0227 2018 jan. 08. - 01:15:55 Előzmény Máriácska 2.
(31/51)
Jaj, a Kiadó szerelem c. sorozatot imádom:) Nézem azóta, hogy elkezdték feliratozni, szóval kb 1 éve, imádom nagyon:) Ez volt az elsõ török sorozatom. Aztán jött Elif, majd mostanság a Megtört szívek.
Máriácska 2. 2017 dec. 31. - 20:37:49 Előzmény ildimix
(30/51)
Én már bele sem kezdek egyetlen sorozatba sem a Story tv-n, akkora csalódás volt, amikor megtudtam, hogy a Titkok hídja sorozatból csupán az I. évad egyharmad részét vették meg, ugyanis az elsõ évad az több mint 300 részes, a sorozat maga pedig több mint 1500 részes. Egy ideig néztem spanyolul - bár zavart, hogy nincs hozzá szinkron, vagy felirat - de egy idõ után már azt sem lehetett nézni, mert letiltották azon az oldalon, ahol lehetett. Egyszerûen nem értem, hogy miért nem található meg sehol sem a neten angol felirattal (csak egy két részlet) vagy angol, vagy német szinkronnal egy ilyen nagyszerû sorozat! Azt sem értem, hogy a FB-on miért nem fordítják, miért nincs akkora érdeklõdés egy ilyen remek telenovella iránt.
Most rátaláltam egy török sorozatra a Kiadó szerelem címûre, melyet nézünk. Ebbõl egy elég ugyan naponta nézni, pedig fenn van már vagy 50 rész, de valójában nagyon szórakoztató, kedves, kellemes sorozat.
Kár, hogy a Szerelem és büntetés c. sorozatból hetente csak egyet láthatunk, persze így is köszönet érte a fordítóknak!
offtopic
ildimix 2017 dec. 17. - 13:40:04
(29/51)
Remélem januárba folytatni fogják a sorozatot ha nem nagy csalódás lesz. A jövõheti részek izgalmasan fejezõdnek be én azt se bánnám ha az idõpontot késõbbre tennék mondjuk 18 00 órára ok tudom ott a híradó van.

A titkok hídja nekem is csalódás volt kár volt elkezdeni ha tudom, hogy csak az 1. évadot veszik meg dehogy kezdem el.

Kenant most sajnálom nem õ tehet a családja bûnéért Ipek is csalódni fog Melehbe az biztos.

A két kislány összebarátkozott ideje volt.
Virag141 2017 dec. 12. - 17:24:38
(28/51)
Mi`ert nem tudom elolvasni az aktuális rész tartalmát?
Simi1534 2017 nov. 22. - 22:23:58
(27/51)
183
TomasRosicky 2017 nov. 16. - 22:11:40
(26/51)
Hány részes az elsõ évad?
9/10
meggymálna 2017 nov. 16. - 13:05:22 9/10 Előzmény cujo0227
(25/51)
szia Cujo !! Én a kismenyasszonnyal jártam, így, ahogy te a Titkok hidjával !!! Nagyon jó indiai sorozat, tavasszal adta az rtl.klub kora délután hétköznaponként !! Érdekes, nagyon jó kis sorozat Indiáról, indiai szokásokról, hagyományokról, emberi sorsokról !!! Erre az rtl csak az elsõ évadot vette meg a többi évadot nem !!! Sokan háborogtunk emiatt, még írtak is az rtl-nek, de semmibe vettek minket nézõket !!! Lehet az Elifbõl is csak az elsõ évadot vette meg az rtl.klub !! Kitelik tõlük, ahogy a példa mutatja sajnos !!
cujo0227 2017 nov. 08. - 01:45:26
(24/51)
2 napja kezdtem el nézni a sorozatot idõ szûkében csak a 4. résznél járok. Nekem tetszik, fogom nézni amíg adják (aztán feltöltik netre, és ott megnézem), merthogy reklámokat biztos nem fogok bámulni továbbra sem. Úgy élvezhetetlen minden sorozat, hogy néha -néha megszakítják a reklámokat egy kis sorozattal.

Viszont félve kezdtem neki bevallom. Remélem nem úgy fogok járni vele, mint anno a Titkok hídjával, hogy egy 1500+ részes sorozatból megvettek valami 131-et, aztán cseszték folytatni. Nagyon mérges voltam miatta. Mai napig is zavar, mert egy igényes, nagyon jó spanyol drámasorozat "volt" , nem ilyen tipikus ripacskodós brazil szappanopera bõ nyállal!
9/10
meggymálna 2017 nov. 03. - 10:37:30 9/10
(23/51)
Én is így vagyok vele !! Elég unalmas, sok a szenvedés benne, a tehetetlenség, cserencsétlenkedés fõleg Melek részérõl !! Összeszedhetné magát és elválhatna, Zeynep meg hagyná ott az apját, jobban járna ha egy albérletben lakna !!! Azt nem értem, hogy a törököknél, hogy tudott ilyen sok részt megérni ez a sorozat ?? Hisz sokkal jobb sorozatokat elkaszálnak pár rész után vagy egy évad után a csökkenõ nézettség miatt !!! Csodálom, hogy a törökök ennyire vevõk erre a sorozatra, hisz már a 3. évad megy náluk belõle !!!! Érdekes nem ?? Ti hogy látjátok ???
sage 2017 okt. 30. - 22:34:58
(22/51)
Húzzák mint a rétestésztát,már unalmas! Ok 1-2 részben még elmegy de ez a sorozat elvesztette a varázsát számomra! Ez nem olyan sorozat,hogy várom a következõ részt,mert tudom,úgy sem történik semmi! Unalmas lett!
Maresz52 2017 okt. 30. - 21:42:37
(21/51)
Azt hiszem befejeztem, nem nézem tovább ezt a halom tehetetlenséget, a logikátlan cselekedeteketaz állandó gyûlölködést, ármánykodást .
gyöngyiné juli 2017 okt. 27. - 08:12:27
(20/51)
Egyetértek az elöttem szolohoz, tetszene a sorozat de már sztem is tul sok az ármánykodással összetett sirás-rivás, szinte alig történik esemény egy-egy jelentetben, tul sok az a rész ahol szinte csak néznek, gondolkodnak valamin, olyan mintha az egész egy lassitott film lenne, lassan kezd hasonlitani egy mexikoi szappanoperához, ha ez ilyen lesz továbbra is, akkor elveszti a nézettséget hamarosan
sorozatkedvelõ 2017 okt. 12. - 13:51:55
(19/51)
Még nézem egy ideig a sorozatot,de azon gondolkodom,hogy miért a szeretet szó van a címében,csak az nincs a sorozatban,van helyette,hazugság,gyûlölet,ármánykodás,erõszak,zsarolás stb. Elif anyja ,Melek nekem már sok(K),ezzel az állandó\"nem tudom mit tegyek\"-kel Várom,hogy valamerre változik,mert ezt 500 részen keresztül nézni szörnyû lesz.
offtopic
ildimix 2017 okt. 08. - 12:15:18
(18/51)
Arzut ki nem állhatom örülök, hogy Veisel és a fia megzsarolta. Boncsa csak az úrnõje parancsait hajtja végre de a kislánnyal Eliffel nagyon szemét módon bánt amikor a raktárt takarította.

Sajnálom Elif balesetét Meleh aki megtalálta nekem nagyon szinpatikus.

Túcse egy elkényeztetett kis béka nagyon utálom még a hangját is ahogy megszólal már ráz a hideg.

Melek szereplése nekem erõltetett állandó sírása rívása nem igaz, hogy nem tudja otthagyni veiselt.

Ájse nagyon szinpi és kenan is.

Serife és a kertész is kedvesek.

Egyelõre még nézem a sorozatot de szerintem majd úgy járunk, mint a kis menyasszonnyal hogy leadnak 130 részt utána szüneteltetik.
offtopic
ildimix 2017 szept. 22. - 10:15:12
(17/51)
Sziasztok!

Kegyetlen ez a sorozat. Hogy lehet valaki gyereknek ennyire gonosz? Meddig fog menni ez a gonoszkodás? Ha sokáig akkor abbahagyom ezt a sorozatot Elifet nagyon sajnálom. Kenan se foglalkozik vele valami sokat. Sokáig lesz még a gazdag háznál? Ha 500 részen keresztül nem változik semmi akkor szóljatok és abbahagyom a nézést.

A piszkos pénzzel tényleg nem lehet 1 lapon említeni az 1 fantasztikus sorozat.

Írjatok Elifrõl meddig lesznek ezek a kegyetlenségek?
10/10
Salwa 2017 szept. 19. - 21:37:03 10/10
(16/51)
Nekem nagyon tetszik az Elif is és a Piszkos pénz is. Mindkettõt nagyon jó sorozatnak tartom.
malvinkicska 2017 szept. 19. - 17:10:40 Előzmény Máriácska 2.
(15/51)
Nagy török sorozat rajongó vagyok de én nem néztem végig nekem nem jött be Kivo Tubaval nem valami jó páros, az érzelmek nagyon elmaradtak, de akinek tetszik jó szórakozást hozzá. A véleményem az a török sorozatok azok a jók igazán amik át dolgozások egy két kivételtõl. Az egésznek a szegény gazdag fiú lány és a sok erõszak különbözõ helyeken, legtöbbe verekednek erõszakosak , a Rüyat is befejezik , mert hasonló, és otthon nincs nézettsége.
1/10
Emo pappné katona 2017 szept. 19. - 16:23:18 1/10
(14/51)
Mintha nem is török sorozat lenne, inkább Mexico!!!!!!!!!
Máriácska 2. 2017 szept. 16. - 18:45:04
(13/51)
Az a török sorozat, melyet hirdetnek, hogy \"hamarosan a TV-ben\", melynek magyar címe Bosszú vagy szerelem valóban nagyon jó lesz! Szerintem érdemes megnézni.
jakibabu 2017 szept. 16. - 12:22:24
(12/51)
A hsz-ekbõl olvasva akkor nem érdemes bele fogni? Esetleg valaki tudja, hol nézhetõ?