Téma: Elif - A szeretet útján

9/10
silviana86 2020 aug. 23. - 21:13:36 9/10 Előzmény Rietta85
(51/51)
Kaptam meghívót a sorozatbarat-ra.Végre bejutottam az oldalra és ott tényleg fent az első évad első részétől a 3-ik évadig.Gondolom majd fent lesz a többi évad is. :)
9/10
silviana86 2020 aug. 15. - 00:10:40 9/10
(50/51)
Eleinte utáltam.Amikor elkezdték az RTL Klub-on adni,akkor mindig csak reklámját láttam.Azért nem tetszett mert mindig az láttam,hogy szegény Elifet bántják és sír.És úgy voltam vele,hogy soha egy részt nem fogok megnézni belőle.
Aztán tavasszal késő este elkezdték adni az RTL Gold-on.Pont nem volt más egyik csatornán sem,ami érdekelt volna,hát gondoltam belenézek,ha már úgyis az első résztől adják.
És most meg imádom.Nem gondoltam volna de annyira fordulatos,izgalmas,hogy nem tudom nem végig nézni.Bármennyire későn is van az RTL Gold-on,nem bírom ki,hogy ne nézzek meg egy-két részt.
9/10
silviana86 2020 aug. 14. - 22:19:10 9/10 Előzmény Rietta85
(49/51)
Szia! :)
Ez engem is érdekelne.
A sorozatbarat-on megtaláltam de oda sajnos meghívó kell.Már nem lehet csak úgy regisztrálni.Sajnos nincs meghívóm.
Kerestem már más,hasonló oldalakon de sajnos nem találtam.
bkedit 2019 jún. 08. - 14:00:34 Előzmény Dani István
(48/51)
Kösz, hogy kifejtetted, hogy milyen szörnyű ez a film.
Rietta85 2019 ápr. 15. - 20:56:20
(47/51)
Sziasztok valaki megtudná mondani hol tudom az első évadától megnézni online ? Előre is köszönöm

Csipkebogyika8 2019 ápr. 14. - 17:09:11 Előzmény Dani István
(46/51)
Török sorozat, lehet, hogy ennyi telik tőlük!
kriptonyt 2019 ápr. 01. - 08:53:17
(45/51)
Ez a sorozat borzasztóan hosszú. Az Rtl-en most van a 200. rész, 2. évad. (5 évados) Összesen 849 részes. Jesszus!! Már másfél éve megy. Mikor lesz vége? Erre itt meg kezdik elölről. Alapból nem szeretem a hosszú sorozatokat.
1/10
cibetmacska2 2019 jan. 13. - 13:06:21 1/10
(44/51)
Családom egy tagja "rabja ennek a sorozatnak", ezért kíváncsiságból belenéztem én is! Igazából már egyetlen rész is elég lett volna ahhoz, hogy az agysejtjeim viharos sebességgel pusztulásnak induljanak, én azonban mazochista módon még újabb 7 vagy 8 epizódba belepillantottam ! Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy a törökök hogyan voltak képesek ilyen mérhetetlenül gagyi "valamit" készíteni. A filmsorozat szellemi színvonala nem képes a legminimálisabb elvárásoknak sem megfelelni. A magyar szinkronnal pedig még egy lapáttal rásegítenek, hogy ezt a borzalmat még nehezebb legyen elviselni! Gyakorlatilag minden arcmimikától és egyéb gesztusoktól mentes, szenvtelen arccal beszélgető "színésznek" egy sikoltozó, ordítozó hangot kölcsönöznek, hátha így érdekfeszítőbbé tehetik a produkciójukat! Nálam már ezzel kiverik a biztosítékot, de maga a történet olyan mélységekbe visz, hogy annál már nincs lejjebb. A fő mondanivaló, hogy a főszereplő kislányt mindenki valamilyen szinten meg akarja kaparintani! Az egyik nő például mindig azért rabolja el, hogy később majd jól megölje! Ez nem kevésszer ismétlődik, s ilyenkor rendszerint a tudomására hozza, hogy miképpen kívánja majd később meggyilkolni! A kislány mindannyiszor közönyös arckifejezéssel veszi ezt tudomásul, s könnyedén "menekülget", hiszen tudja, hogy az őt üldözőbe vevő életerős nő soha nem éri majd utol , hiszen minden előtte levő fűszálban legalább hatszor elesik majd! Amikor aztán később a megmentésére útjába kerülő ember "segít neki", s a nőnek visszaadja a kislányt, egyetlen szó nélkül kézen fogva elsétál vele! Miért is idegesítené magát, hiszen ő csak meg akarja majd gyilkolni! Persze sosem sikerül neki. Egyszer például egy erdei ösvényen üldözte a lányt, mígnem egyszer csak ott termett egy kút (!) ! Mivel a film erősen "Low Budget", a kutat egy kb 1 méter átmérőjű, világoskék színű, kertben felállítható felfújható pancsoló medencével kívánták megjeleníteni! Hihetetlenül életszerű volt ott az erdei ösvényen! :) - most majd jól beledoblak, mondta a kislánynak miközben fojtogatást mímelt! A kislány ezt a merényletet is közömbös arccal tűrte, mert a kitűnő rendezőtől még annyi instrukciót sem kapott, hogy : "bazdmeg, próbálj legalább olyan pofát vágni, mintha félnél!"... - erre a rokonom megmagyarázta, hogy a lányka azért ilyen böszme, mert valami balesetben elvesztette az emlékezetét! Ehhez képest a következő jelenetben meg teljesen értelmes diskurzust folytat egy hasonló korú társával! Ezek szerint csak az üldözéses, számára életveszélyes pillanatokban vesz erőt rajta a bugyutaság! Időnként egy másik öregasszony is elrabolja, mert ő meg nem megölni akarja, hanem pénzt akar érte kapni az apjától! De mindannyiszor beviszi abba a házba, ahol elvileg lakna, az apa egy hátsó ajtón meg kimegy éppen, s így természetesen nincs meg a Happy End, s így sosem kell majd befejezni ezt a sorozatot! Amíg viszont a házban tartózkodik az éppen aktuális fogva tartójával, mindig találkozik egyéb rokonokkal is, akik természetesen felismerik! De egy idő után ők is egy másik ajtón kimennek, s később hiába bizonygatják, hogy a kislány él, a többi rokon beléjük magyarázza, hogy biztosan csak álmodták az egészet! Ja meg van egy igazi anyukája is, aki szintén több száz részen keresztül keresi a lányát, de amikor időnként megpillantja, rögtön megmagyarázzák neki, hogy csak délibábot látott, neki nincs is már lánya! Természetesen ez könnyen hihető is, mert előzőleg ő is valami balesetet szenvedett , amitől természetesen az ő esze is elment! A hírek szerint még legalább 200 epizód hátra van a sorozatból, de szerintem néhány rész megtekintése is elegendő lesz ahhoz, hogy az én eszem is teljesen elmenjen! De a legjobb az lesz, ha én is inkább kimegyek egy másik ajtón, s nem rongálom tovább az idegeimet ezzel a véget nem érő borzalommal!
sorozatkedvelõ 2018 jún. 06. - 17:40:44
(43/51)
Arzu szörnyeteg.
Dani István 2018 jún. 06. - 17:21:06
(42/51)
Családom tagjai nézi ezt a sorozatot,annak ellenére,hogy tele van logokátlan momentumokkal,de már az is negatívumja ennek a sorozatnak,hogy az RTL Klub sem vesszi komolyan. Egyszer 16:20-kor sugározzák,egyszer 16:50-től,ma pedig 16:40-kor kezdték el.Aki 16:50-re várta,az 10 percet veszitett belőle. (igaz,sokat nem veszitett,mert ugyis egy helyben topognak!)
Kár,hogy ennyire sőtéten látják a világot a film készitői,mert a témája nem volna rossz!
katikaaa 2018 jún. 06. - 13:55:55 Előzmény andreica balint
(41/51)
Teljesen egyetértek Dani Istvánnal!!! Szerintem buta az, aki ezt nem veszi észre! Ettől azért még lehet szeretni a filmet. A sok negatív hozzászólásnál egyedül Dani István vette észre a "színészi teljesítményt". Ennyi sok rossz "színészt" még a Föld nem hordott a hátán! Persze ezeknél a filmeknél nem is kellenek kiemelkedő színészi teljesítmények, na de hát ez a borzalomnál is borzalmasabb! Az ilyen filmekben azért mindig van egy-két jobb színész is, de itt....
Te meg Andreica Bálint , neked nincs jogod senkit 'lebutázni', mert más a véleménye!
Dani István 2018 jún. 05. - 17:50:56 Előzmény andreica balint
(40/51)
Sajnos,más török filmekhez képest,ez a leggyengébben megrendezett film-sorozat. Átlátszó,sablonos . Belekapaszkodott az író egy témába,és orrvérzésig ismétli.Pld. Elif elrablása (nem létezik még egy ember a Föld nevű bolygón akit ennyiszer elrabolnának) ; minden héten valaki korházba kerül (mintha a Vészhelyzet c. filmsorozatot majmolná); mindenki titkolozik,és sokszor alaptalanul ( ha egy új szereplő kerül a képbe,már annak is van titkolni valója).Mintha egy latin-amerikai limonádét nézne az ember,csak rosszabb minőségben. A rendező vagy az író a rendőrséget és a törvényt nagyon gyengének festi le,mintha nem is létezne! Arzu szerepét (karakterét) eltúlózza annyira,hogy már mesébe illő. Nemhogy dirigáljon egy olyan házban ahol ő csak egy befogadott,de a való életben ki sem merné nyítni a száját,a Törökországi női jogokat ismerve.
Úgyhogy,nem az én véleményem buta,hanem a film készitői nézik a közönséget butának!
andreica balint 2018 jún. 04. - 11:36:58 Előzmény Dani István
(39/51)
buta a véleményed
10/10
Nicsita 2018 máj. 26. - 20:58:00 10/10
(38/51)
Imádjuk ezt a sorozatot és már most alig várjuk a következő epizódot!
Dani István 2018 ápr. 05. - 17:38:09
(37/51)
Tudja a fene,hogy miért nézem ezt a mesét,mert egy ilyen ,rossz mese filmet rég nem láttam. A szinészek sincsenek a helyzet magaslatán,és a film rendezése is a béka ülepe alatt kuruttyol. Hihetetlen és valótlan eseményekkel dúsitott ,koloszális hülyeség az egész film.Látszik,hogy egy kapkodva összedobott,olcsó költségvetésű sorozat! Annyira eltér a realitástol,hogy még egy animációs rajzfilmben sem látni ennyi eltúlzott baromságot. Törökországban,ahol mint tudjuk,a nők egyenjógusága nem éppen felhőtlen , úgy állítja be a rendező,mintha pont fordítva lenne,és a férfiak mind nyúlaknak vannak ábrázolva. Kenan olyan mint az aludttej,a neje,Arzu a mindenható úrnő akit még egy bomba se tudna elháritani,attol,hogy ő uralkodjon a férje és annak családja felett. A hatóság olyan gyenge lábon áll,hogy még a börtönben sincs senki biztonságban.Ott akkor veszik el az ember életét mikor akarják,és senki még a kisújját sem mozdítja! Ebben a mesében nincs olyan ember aki nem titkolozna! Mikor meg végre valamelyikük rászánná magát,hogy megszabaduljon a ráerőszakolt titkátol,utolsó pillanatban kiesik egy légy foga,szívinfarktust kap egy szunyog,elüti egy helikopter az illetőt vagy éppen rázuhan a menyezet a csoróra,és még Isten tudja mi jön közbe,hogy ez ne sikerüljön,és még kelljen várnunk 2-3 hetet mire megint adódik egy ilyen lehetőség,reménykedve,hogy akkor nem jön semmi közbe és végre sikerül elmondania! Az egész bolygón, Selim az egyetlen akinek, fiú létére az anyja akarja eldönteni ,hogy kihez mennyen férjül! Ráadásul nem máshol,hanem pont Törökországban! Értem én,hogy kell az izgalom,hogy érdekes legyen a film,de csak úgy van értelme,ha nincs túlzásba vive a sok idegesitő tényező,és főleg,van valami köze a vaósághoz is! (Ma is egy olyan hülyeséggel volt füszerezve a film,hogy majd hanyat vágtam magam tőle.Erkut kimegy egy olyan helyszinre ahol az Arzu agyonverte magát annyira,hogy tudathasadása lett,és keres...nem tudni mit,de megtalál egy olyan gyürüt a fűben amit pont nem ő kelett vona ott keressen,mert más szereplőt bíztak meg vele! Érdekes,hogy miután megtalálta a gyürüt,már nem is akadt dolga ott.Úgy távozott onnan mintha direkte a gyürüért ment volna oda.Peddig ő nem is tudott a gyürüről?! Ellopta a szinésztársa szerepét!? A törökök mindenhol lopnak?) Szóval,figyelmetlen rendezés,és a latin amerikaiaktól rosszul lemajmolt sorozatgyártás!
gyöngyiné juli 2018 febr. 28. - 13:35:18
(36/51)
Sajnos amilyen jol kezdödött ez a sorozat, annyira lassu, alig történik valami, hihetetlen mennyi ármánykodás, gonoszsággal füszerezett, hogy már unalmas. belenéztem a sorozat töröknyelvü részeibe, háááááááát, mondanom sem kell hosszu részeken keresztül szinte semmi nem történik a gyülölködéstöl a bosszuvágyig, mindig valaki korházba kerül, hát valami jobbat vártam a sorozattol de valoban egyre unalmasabb
9/10
radovan71 2018 febr. 13. - 13:31:43 9/10
(35/51)
tényleg tele van logikátlansággal és zavaró bakikkal,valahogy teljesen hiteltelen .Viszont valamiért mégis bevonz a képernyõ elé,érthetetlen :)
1/10
gabci12 2018 febr. 02. - 17:03:16 1/10
(34/51)
Belenéztem valamelyik nap egy részbe. Megalszik a szereplõk szájában a tej. Annyira rossz filmsorozat, ezért kíváncsi lettem, tegnap és ma is néztem, kíváncsiságból, de még mindig nem tudom, mirõl szól. Nem történik semmi. Igénytelenül készített filmsorozat. 1/10
syuzi 2018 jan. 26. - 17:37:28
(33/51)
Remélem, hogy Melek hamarosan kijön majd a börtönbõl

Elif milyen aranyos volt, hogy örült a kardigánnak:) Tuche már megint féltékeny volt a kardigán miatt Elifre
offtopic
ildimix 2018 jan. 21. - 13:10:31
(32/51)
Melek élete nem valami jól alakul a börtönbe most belázasodott egyébként is nagyon gyenge a szervezete. Zejnep is jobban járna ha kitálalna az igazsággal.

Ajsét nagyon sajnálom õ volt a legkiegyensúlyozottabb szereplõ.

Kár, hogy ilyen hamar kilépett a sorozatból.

Nem fognak ugrani pár hónapot?

Nem szeretem ha valami sokáig egyhelyben áll.