Téma: Elkrtuk

Nagy1A 2022 ápr. 25. - 18:50:53
(805/925)
Kösz, hogy figyelmeztettél.......nem is értem, hogy vetemedhettem ilyen balgaságra:((((
1/10
Lizus-ka 2022 ápr. 25. - 12:45:08 1/10 Előzmény szabzero
(804/925)
Az okoskodásod még szánalomra sem méltó. A szerény képességekről pedig te beszélhetnél a legkevésbé, ismerve az "írásaidat". A tagdíjról csak ennyit: https://vizilabda-szolnok.hu/kapcsolat/tagdij-szabalyzat-2/ A lényeg a 6.pontban szerepel. De azért csak fújjad a magadét! A többi sorod még említésre sem érdemes. Úgy látszik, hogy te és a hozzád hasonlók csak erre képesek, ez pedig elég kevéske, így nem érdemes rá időt pazarolni és a továbbiakban nem is kívánom olvasni a zagyvaságaidat vagyis törlésre kerülnek számomra.
10/10
szabzero 2022 ápr. 25. - 11:58:41 10/10
(803/925)
Lizus a kis buborékában él és bár nem meri bevallani, nagyon megviselte az eddigi legnagyobb vereség. Tolja a 12 éves mantrákat az ATV-ről, de ezekben már tényleg csak a legszerényebb képességűek hisznek. Lizusnak a sportról fogalma sincs, soha nem volt ennyi pénz a sportra, mint az utóbbi időszakban. Még a legkisebb klubok is kapnak TAO-s pályázati pénzt, amiből tudnak venni felszereléseket, esetleg fel tudják újítani a sportpályákat, öltözőket, klubházakat. Az egészségügyben bőven van hova javulni, de akik megérték a szoci vezetés intézkedéseit, azok tudnak viszonyítani. Szerencsére a választók is tudtak, mutatja az eredmény. lehet négy évig tovább sipákolni, ennyi maradt Lizuséknak.
1/10
Lizus-ka 2022 ápr. 25. - 07:46:10 1/10 Előzmény Nagy1A
(802/925)
Szóval elég ha kimegy a gyerek az utcára, ott pattintgat néhányat a labdával, vagy körbefutja a házat és szerinted ez is sportolás. Gondolom, te mindent ilyen "komolyan" veszel. Basszus! Mondom én, hogy te nem itt élsz. A TB kártyám kb. egy dologra volna jó, de azt most nem írnám le. A legtöbb vizsgálatra a szakrendelőkbe több hetes, esetenként hónapos időpontot adnak. Még a háziorvoshoz sem lehet azonnal bejutni, mint korábban. Érdekes módon a magán ellátásban már másnap mehetsz. Ami pedig az elutazást jelenti, ha minden értelmes ember elhagyná az országot, akkor nagy bajban lennél, mert a vietnámi, indiai és egyéb bevándorlók GDP-termeléséből neked hideg vízre sem jutna. Többet nem kérlek (mert hiába tenném, ugyanis te gyárilag erre vagy beállítva), hogy ne írogasd ezeket, mert köszönő viszonyban sincs a valósággal. Talán neked még mindig fizetnek ezért? Elég kínos kenyérkereseti lehetőség. Így azt a döntést hoztam, hogy letiltom a válaszaidat, ezért azokat már nem kell látnom és olvasnom se, de másokat biztos "szórakoztat" majd.
Nagy1A 2022 ápr. 25. - 02:08:16 Előzmény Lizus-ka
(801/925)
Lizuska!! Idézek tőled!!...."Nem kell már ezt a süket, elcsépelt propagandát nyomatni, akiknek szánták azok már benyelték, akik meg nem, ezután sem fogják."... mi lenne, ha ezt a javaslatodat magad is megfogadnád??? semmi mást nem csinálsz, csak nyomod a bukott csapatod süket lózungjait....sokba kerül a gyerek sportolása???........ez így nettó hazugság, de ez téged nem zavar!!.....ha csak kedvtelésből sportol, amatőr szinten, az egy forintba sem kerül, ha viszont élsportolót akarsz belőle csinálni, mondjuk tenisz csillagot, akkor más a helyzet......viszont hiába szeretnél bármennyi pénzt betolni a sportolásba, ha nincs hol!!...bizony kellenek a stadionok, mert ezek mellett kiegészítő létesítmények is vannak, több féle sportra alkalmas pályák is vannak!!
Na azután a lerágott csont......egészségügy!!!.....tudod, ez úgy működik, hogy van egy TB kártyád és elmész vele a megfelelő helyre és ott, vagy van egy jó orvos, aki jól ellát, vagy van egy rossz orvos aki rosszul lát el!...de mivel a Republikon szerint , ha az Orbán kormány győz, akkor az aktív keresőképesek 27-28 %-a, elhagyja az országot!! ...el lehet menni a fényességes Ámerikába....na oszt aztán majd kapsz, jó kis állami egészségügyet, !! A szegény Donáth Anna, .....aki leánya a "Jóarcú" Donáth László lelkésznek, aki megszorongatta a Szeretetház alkalmazottjának a torkát, mert nem hagyta magát megdugni....., tegnap panaszolta el az EU Libe bizottsági összeröffenésén, hogy neki április 3.-a óta.......zokogva.......már ....ÖT barátja hagyta el az országot......Istenem, mondta.....ÖT barátommal kevesebb van itthon!!!
Add Uram.....hogy mind a 28% elmenjen világgá!!!.....de szép is lenne ez az ország!!!
A művészet egy kicsit hosszabb lesz, már késő van.....már nem nézek filmet......jó éjt.....folyt.köv...
10/10
szabzero 2022 ápr. 23. - 11:06:07 10/10
(800/925)
Ez frappáns volt, de nem biztos hogy érteni fogja :)
1/10
MovieRater 2022 ápr. 23. - 01:32:51 1/10
(799/925)
Ahogy látom, nem sikerült feltornászni ennek a szutyoknak az értékelését. :D A fos akkor is fos marad, ha a legyek túlszaporodnak.
Sz. Péter 2022 ápr. 21. - 18:13:29 Előzmény djviking1
(798/925)
"a népnek is meg fogja érni"

Ok, majd szólj ha odaértünk! ;)
7/10
djviking1 2022 ápr. 21. - 06:54:46 7/10
(797/925)
Az hogy mit hiszek nem számít.Amit biztosan tudok, az igen... :) A bebetonozott pénzekről szólnak a stadionok. Ehhez Vitya adta alapot :D Hosszútávon a népnek is meg fogja érni biztosan, csak győzzük kivárni. Közbeszerzés közelében sose voltam, csak "belülről" ismerem mindkét garnitúra egy jó részét... :) Nincs más rendszer, ez a rendszer van és lesz! Ellenzéket nem hogy a politikától, a levegő vételtől is eltiltanám :D Tisztelet a kivételnek, bár már egy értelmes ember sem jut eszembe onnan... Kunhalmi Ágica egy jó csaj...kb. ennyi pozitívum jut eszembe róluk! XD
offtopic
Sz. Péter 2022 ápr. 20. - 20:22:07 Előzmény djviking1
(796/925)
Te komolyan elhiszed, hogy a stadionépítések arról szólnak, hogy Vityánknak ez a hobbija? :)
Láttad már ezek a stadionokat? Nincs két egyforma. Konkrétan az esetükben nincs referencia ár.
Jártál valaha közbeszerzés közelében?
Innentől már érted! ;)

Egyébként én is az unokáinkban bízok. Bár az ő edukációjuk is veszélyben van, a jelenlegi rendszerben.
7/10
djviking1 2022 ápr. 20. - 18:32:36 7/10
(795/925)
Hidd el nekem mert konkrétan tudom... ;) Nem normális az, hogy a hozzá legközelebb állók már úgy tervezték az útvonalát, nehogy stadion legyen útközben! :D Képes bemenni, és jó eséllyel ott is újítás lesz. Nem csak foci létezik a világon? 25 éve sportolok, de a focit spec utálom. Lehet nekünk jobb lett volna, ha Vityánknak a hegymászás lenne a hobbija, hát ez van :D Viszont nem kérdés kire lehet szavazni. IQ10 megélhetési politikusokra jóérzésű tájékozott ember nem fog, így marad a kormányunk még 20 évig. :) A középre tolódott Vonás Jobbik, nekem az volt szimpatikus. De már a múlté. Talán az unokáinknak lesz értelmes ellenzéke.
1/10
offtopic
Lizus-ka 2022 ápr. 20. - 14:49:41 1/10 Előzmény Nagy1A
(794/925)
Jézusom! Te hol élsz? Talán a Holdon és onnan osztod ezt a "rengeteg" észt? Ha egy családban a szülők a gyerekükre sportolásra akarják nevelni, nagyon mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk. Az egyesületi tagdíj, a mezek -és még sorolhatnám a költségeket- komoly kiadást jelentenek. Azokon a stadionok nem segítenek. Végül is igazad van: aki nem tudja a magán egészségügyi ellátást megfizetni, az dögöljön csak meg! Nem kell az egészségügyre költeni. Az oktatásra meg pláne nem! A kultúra emlegetése részedről pedig egyenesen nevetséges. Mire is gondolhattál? Talán erre a filmre, aminél hozzászólásodban magasztalod vezíredet? Vagy talán a róla s7óló színdarabra gondoltál? (https://hvg.hu/elet/20220410_Szindarab_keszul_az_ifju_Orban_Viktor_es_Antall_Jozsef_talalkozasarol) Talán Fásy Ádám vagy a hasonló kaliberű "művészek" támogatására? Ennek kellett volna az emberek agyába szívódnia a te szavaiddal élve? Csak egy apró megjegyzést tennék még így a végére. Nem kell már ezt a süket, elcsépelt propagandát nyomatni, akiknek szánták azok már benyelték, akik meg nem, ezután sem fogják. Nézz inkább egy jó filmet lazulásként, én is azt teszem. Jó szórakozást hozzá!:)
Nagy1A 2022 ápr. 20. - 13:40:05 Előzmény djviking1
(793/925)
A stadionokkal kapcsolatos véleményeddel nem értek egyet, mert pl a Puskás már meghozta az első eredményeket az EB mérkőzések során.....és az, hogy sok sportolásra alkalmas pálya épült, azt meg nem is kellene ragozni, ha nem ivódott volna be az agyakba az ellenzék ócsárolása. Egy egészséges családban, egy egészséges társadalomban....nagyon....nagyon nagy szükség van a sportra!! Arra a helyre, ahol sportolni lehet!! Nézd meg a kamasznemzet egyes tagjait.....nyomkodják a telójukat és az első széltől eldőlnek!! Annak idején az edzések után még lementünk a térre kiskapuzni, de manapság hol vannak a terek???....méhlegelők lettek....tiszta idiótizmus!! Egy országnak, egy családnak, egyenletesen, minden vertikumában kell fejlődni, épülni........nem lehet .......hogy csak a pedagógusok....csak az orvosok......csak az egészségügy.....csak a nyugdíjasok, stb......de nem kell a kultúra....a sport.....ez marhaság!! Az a vicc, hogy az a tolvaj Orbán kormánynak, a "lopott pénzből" még erre is futja.........a bolondja, még a benzin kompenzációt és a rezsi kompenzációt is abból fizeti ki.
.....amit már egyszer ellopott!!
Botox Ildikó......az üvegzsebű kormányból....röhejes!!........hangosan mondom.......hogy Orbán Viktor is hallja.....nem lesz gázár emelés...hányszor is volt 12-13 szor...
Ez a lökött Orbán azt mondja, hogy ha a gazdasági növekedés ennyi meg ennyi lesz...akkor ez és ez....ennyivel olcsóbb lesz és támogatás is lesz a családoknak......na hát azután a növekedés is meg volt....... és állta is a szavát!!
7/10
djviking1 2022 ápr. 19. - 22:44:07 7/10
(792/925)
Jelezném válság van itt is :D Egyébként meg mint minden brüsszeli hírre volatilis a forint is...igen ;) De nyilván ez a kormány sem tökéletes. Nekem se tett egyik se hozzá a büdzsémhez... Viszont kis túlzással ha a másik lenne, már a bolygót is elhagyhatnánk, nem csak az országot! Vakok, süketek, idióták koalíciója.Aki kicsit is ért a politikához, az tudja ezt. :)
offtopic
Sz. Péter 2022 ápr. 19. - 21:19:39 Előzmény djviking1
(791/925)
"a szar helyzetet most kreálják a libik."
A forint romlását is a baloldal okozta. Hollik szerint.
1/10
k11zoltan 2022 ápr. 19. - 19:57:14 1/10 Előzmény djviking1
(790/925)
Hát ha a mindenfelén Oroszt, Ukránt, Románt és Bulgárt értesz, akkor mindenképp!!!
Nyugati meg sosem jön hozzánk dolgozni. Azt mi nem érjük meg.
Nekem meg otthon élnek a barátaim. Nem hallok, hanem tudok ezt azt.
Kár ezért a szép országért.
7/10
djviking1 2022 ápr. 19. - 19:22:29 7/10 Előzmény k11zoltan
(789/925)
Még... :/ Sajnos a szar helyzetet most kreálják a libik. Több barátom van kint mindenfele, én is hallok ezt azt. De kívánom jöjjön be a számításod! :) Ha így folytatódik odakint...a tippem az, hogy 5 év és Ők jönnek majd hozzánk élni és dolgozni.
1/10
k11zoltan 2022 ápr. 19. - 18:22:50 1/10 Előzmény djviking1
(788/925)
De bizony vagyok. :D
Külföldön, JÓLÉTBEN! ;D
7/10
djviking1 2022 ápr. 19. - 07:42:57 7/10 Előzmény Nagy1A
(787/925)
Abszolút így van! Ki a franc akarná az ellenségeire bízni a minimálisan fontos pozíciókat?! Lásd Budapest...Pedig azt a "nép" akarta... Lassan város csőd lesz! Én már mindkét brigádhoz voltam nagyon-nagyon,nagyon közel. ;) Belülről ismerem a politikát, és ez is lett a hobbim. Stadionoknak is meglesz a hasznuk, még ha én is baromságnak tartom. Egy Narcisztikus elme leképeződései... (Vitya Pantheonjai...) :D Idegenforgalmat, országos rendezvényeket viszont vonzani fog. Lehet nem most, hanem 30 év múlva, ezzel beírva magát a következő 200 év történelmébe. Ellenzéki oldalon a legnagyobb bajnak a tájékozatlanságot érzem. Tényleg buborékban élnek. Csak olyan hírek jutnak el hozzájuk, amiben utálni lehet a NER-t vagy Orbánt. Rengeteg ATV-t is nézek, nem csoda hogy ilyen gyűlölet uralkodik el rajtuk. Tele hazugsággal és ferdített féligazságokkal... Nekem az agysejtjeim halnak el tőle, de "elemzőként" muszáj értelmeznem a másik oldali médiát is :)
Nagy1A 2022 ápr. 19. - 00:14:20 Előzmény djviking1
(786/925)
....annyival egészíteném ki.....hogy tudomásul kell venni, hogy minden rendszerben vannak favoritok, akik kapják a melókat, azok akik a tűzhöz közel vannak!! ......de a mérték a lényeg......ti mindent elloptatok.....valóban, a mostani rendszerben is vannak akik több pénzt visznek haza, mint ami járna...........de nem mindent!!....maradt bőven az országra.......még stadionokra is!! amit úgy szerettek harsogni!!.......az itt fröcsögők annak idején, mindent privatizáltak, kiárusították az országot és minden pénzt elloptak ami befolyt, az utolsó fillérig, a felvett kölcsönökkel együtt..... és ennek a vége egy államcsőd előtti, utolsó fázisban lévő helyzet lett......minusz 10% körüli gazdasági fejlődési mutatókkal !! !! Ez a kormány azóta, kifizette az IMF-et, visszavonta az IMF fennhatósága alól az MNB-t!! .....visszavásárolta az összes elprivatizált elherdált nemzeti vagyont, még a gyurcsányék által eladott aranytartalékkal együtt......ebben a világgazdasági helyzetbe....vörös iszap....kovid....világgazdaságii válság..... USA-Eu ellenszélben........USA - Oroszország elleni háborújában......az utolsó ukrán katona véréig.....az általatok úgynevezett ellopott pénzből..........most fizeti a benzin....áram.....gáz... úgy összességében a rezsicsökkentésnek, az államháztartásra eső részét!! Tehát a mérték!!!
Amúgy jó lenne, ha meghallgatnátok néhány véleményt, pl az alább itt megemlített Schiffert, vagy az Orbán fannak nem nevezhető Mérő Lászlót!!