Téma: Elkrtuk

10/10
szabzero 2022 máj. 05. - 16:35:26 10/10 Előzmény Kobaki
(825/925)
Hivatásszerűen ???? Én szórakozni járok ide. Már a választások előtt hónapokkal leírtam, hogy mindenki nyugodjon le, a Fidesz fog győzni, az arány volt kérdéses. Aztán persze szó szót követett, de így van ez egy fórumon. Mindenki höröghet, sivalkodhat ahogy csak akar, ettől a tények, meg a számok még makacs dolgok :)
1/10
offtopic
Lizus-ka 2022 máj. 04. - 20:52:45 1/10 Előzmény Kobaki
(824/925)
"Öregcsótány nevű felhasználó huszonéve az akkori Origó kommentszekciójából. " Ez komoly, én rá nem jöttem volna. De a stílus valóban ahhoz hasonló.
offtopic
Kobaki 2022 máj. 04. - 19:42:35 Előzmény Sz. Péter
(823/925)
Kedves Péter!
Ez azért nem megoldás, mert a téveszmék - ráadásul cáfolatlanul - még a fórumon maradnak.
Az igazi megoldás az lenne, hogy az ilyen hozzászólásokat meg lehetne jelölni oda nem illőként, és azokat a moderátor átvizsgálná. Ez működik másutt (nem akarok szabályt sérteni, ezért nem írom le, hol); ott 5-6 ok közül választhatsz is, hogy miért kéred a felülvizsgálatot. Az is jelent valamit, ha egy-egy hozzászólás - a bejelentések alapján - sokakból vált ki ellenérzést.
offtopic
Kobaki 2022 máj. 04. - 19:30:20 Előzmény Nagy1A
(822/925)
"szóval unom, hogy a neten lépten-nyomon, unos- untalan ti folytok"
Ez egyrész azért van így, mert a jobboldal legnagyobb szócsövein (pl. magyar nemzet, origo) nem lehet kommentelni - nehogy már erről is a baloldal tehessen :-)))
Másrészről javaslom, hogy kerüld el azokat az oldalakat, amelyeken a téged idegesítő, a megingathatatlan véleményeddel ellentétes kommenteket olvashatsz. Így teszek én is pl. a Mandinerrel vagy a 888-cal; igaz, onnan kitiltottak, mivel a fősodorral szemben mertem érvelni. Na, ilyet "balos" fórumon nem fogsz tapasztalni.
offtopic
Sz. Péter 2022 máj. 04. - 19:27:06 Előzmény Kobaki
(821/925)
Aki olyan stílusban nyilvánul meg, azt tiltsd le.
offtopic
Kobaki 2022 máj. 04. - 19:23:51
(820/925)
Kedves Moderátor!
Úgy igazán nehéz vitatkozni, hogy az én - egyébként kulturált - hozzászólásaimat törlöd, a rá adott gyűlölködő, zsigeri válaszokat pedig meghagyod.
Megírnád nekem, hogy mi volt szalonképtelen abban az öt pontban, amit töröltél? Lehet itt is, lehet a számodra bizonyára hozzáférhető e-mail címemen is.
Köszönettel: Kobaki
offtopic
Edmond Dantes 2022 máj. 04. - 18:05:06
(819/925)
Márpedig itt, mint látom, hegyekben áll a 🍊
offtopic
Kobaki 2022 máj. 04. - 01:11:38 Előzmény Nagy1A
(817/925)
Az erőművek visszavásárlása, na az jó poén. Mármint a Mátraié méhszarostól. Meg hogy a Takarékszövetkezeteket a csődtől kellett megmenteni.

Azt tudod-e, barátom, hogy a cikkben említett két nagybank (MKB és Budapest) már nincs állami tulajdonban? Tudod-e, ki a tulajdonosa? Kinek vetted meg?
Nagy1A 2022 máj. 04. - 00:54:22
(816/925)
Igen....bevallom, tele tokom a sok különböző helyen folyamatosan, fröcsögve, hazudozó magánosoktól, meg bértollnokként írogatóktól........meg az olyanoktól is mint amilyen pl te vagy itt, akit a tények egy percig sem érdekelnek.....ezért van az, hogy ezt a témát, figyeltnek bejelöltem.!! Mivel bármilyen témában , bármilyen oldalra rámegyek, tele van az ellenzéki, mantráló, OGC-zős, FideSS-ező, nácizó bejegyzésekkel, ......ad abszurdum, még az időjárásért is a FideSS kormány a felelős....a választás elvesztését is a FideSSnek kedvező időjárás okozta!!!.... tiszta röhej!!! ..... szóval unom, hogy a neten lépten-nyomon, unos- untalan ti folytok....ezért időnként bekeményítek és válaszolgatok!! Ami....bizony sok esetben...nagy marhaság a részemről.....megint rá kellett jönnöm.....hiszen aki ilyeneket ír........azzal nincs miről beszélni...ilyen mértékű felületességről, nincs mit mondani...ez nem vitaalap!!
5./)Nem mindent vásárolt vissza, csak a közműveket. Tudtommal pl. a Sanofi gyógyszergyár, a sörgyárak vagy a Lidl nincsenek állami tulajdonban.
Hosszú lenne sorolni, azt az állami vagyont, amit visszavásároltunk!! nem a Zorbán......mi, elborult agyú, állampolgárok, melósok, akiket trágyával táplálnak és egy keresztrejtvényt sem tudunk megfejteni .......de itt van neked egy kiinduló pont, a teljes listához:
https://hirado.hu/belfold/cikk/2021/07/12/sok-ev-munkaja-volt-visszaszerezni-az-allami-vagyont-amelyet-a-gyurcsany-kormany-konnyeden-elherdalt
offtopic
Kobaki 2022 máj. 04. - 00:17:42 Előzmény Nagy1A
(815/925)
PS 6.)
Érzek némi különbséget a magam egyszer beesve írt öt hozzászólása meg az olyan fajta szorgalom között, amikor valaki(k) másfél hónapja szinte naponta, szinte hivatásszerűen (Nagy1A, cap.nemo, szubzero) írogatnak a témához.
offtopic
Edmond Dantes 2022 máj. 03. - 23:03:25
(814/925)
"..hátrébb a szegfűkkel!" ... és előrébb a narancsokkal!
10/10
szabzero 2022 ápr. 29. - 23:31:59 10/10 Előzmény capt.nemo
(813/925)
Szegények, ez is meg Lizus is, tényleg hittek a győzelemben, megviseli őket a dolog. Pedig ez már a 4. zsinórban és szinte biztos hogy nem az utolsó.
offtopic
Kobaki 2022 ápr. 29. - 10:20:38 Előzmény capt.nemo
(812/925)
Eh! (legyint)

Megint rá kellet jönnöm, hogy a hívőket racionális érvekkel nem lehet meggyőzni. El szoktam engedni őket, de amikor a hülyeség mértéktelen önbizalommal és határtalan szorgalommal párosul, az mindig felbosszant.
offtopic
Kobaki 2022 ápr. 29. - 10:16:57 Előzmény capt.nemo
(811/925)
"Olyan az érvelésem, amilyen a borsók kopogása a földön, - miután leperegtek a falról - amikor valamelyik jobbossal társalgok."
Öregcsótány nevű felhasználó huszonéve az akkori Origó kommentszekciójából. Azóta sem változtatok.
offtopic
capt.nemo 2022 ápr. 28. - 22:01:21 Előzmény Kobaki
(810/925)
és Bertrand Russell (két l-lel a végén) pont az olyanokról beszélt mint te is.
offtopic
capt.nemo 2022 ápr. 28. - 21:58:51 Előzmény Kobaki
(809/925)
"mert te ezt el is hiszed. B+, ha mindent elloptak"

b+ tanulj már meg olvasni legalább! a "mindent" és "kb. mindent" között pont annyi különbség van amibe belefér az a nyamvadt 3000ha, ami miatt annyira rinyáltok, azt az agymosott-buborékos-szektás jómindenit már! de az anno elkótyavetyélt és lerombolt cukor-, olajgyárakért stb nem vérzik a szívetek, csak az örökös mészáros tiborcos mantrát recitáljátok, de csináljátok csak tovább, így lesz legközelebb meg a 4/5-öd is..
offtopic
Kobaki 2022 ápr. 28. - 19:56:03 Előzmény capt.nemo
(808/925)
"mire a fidesz kormányra került kb. az egész országot elsíbolták mások"
Na ez a baj veletek, szektás orbán-hívőkkel, és ezért írtam neked a Bertrand Russel idézetet, mert te ezt el is hiszed. B+, ha mindent elloptak, hogyan sikerült a méhszaros-családnak 3000 ha földet összevásárolnia az államtól?! Ezt magyarázd meg nekem, ha már (a szerinted) 10-es IQ-mal nem értem!

Igazán örülök, hogy csak miattam mentél el szavazni, legalább igazoltad, hogy a fideszre a hozzád hasonló szektás agymosottak, az agyatlan orbánhívők szavaztak. Majd ne felejts el emlékezni erre, amikor jön a gazdasági nemmegszorítás.
offtopic
Kobaki 2022 ápr. 28. - 19:37:37 Előzmény wolfat
(807/925)
Tarlós alatt azért nem voltak folyamatos dugók, mert sem a Lánchidat, sem a Blaha L teret nem újították fel. Volt viszont folyamatos dugó (még csúcsidőn kívül is) a Budaörsi úton, Vitézy Dávidka "zseniális" forgalomszervezése okán, amit aztán gyorsan visszavontak.
Kobaki 2022 ápr. 28. - 19:20:01 Előzmény szabzero
(806/925)
"amiből tudnak venni felszereléseket"
Csak meghatározott helyről, ahol mit tesz isten, 1,5-szer annyiba kerül, mint máshol.
Ja, a közbeszerzéseink is ilyenek.