JPP 2006 szept. 08. - 17:47:58 Előzmény hzsófi
(8/8)
Megnézzük mi is a Szabadság viharát.
Andi, te anélkül is itrál volna ide.
hzsófi 2006 szept. 08. - 13:16:07
(7/8)
Hali Tegnap moziban voltam. Megnéztem A szabadság viharát. 56-ról szól, egy kis ország harcát mutatja be az elnyomás ellen, valamint az 56-os Melbourne-i olimpiát, amikor is a döntõben a legendás magyar vízilabdacsapat az oroszokkal csap össze és megvívja a maga 56-os harcát a vízben ország-világ szeme láttára. Klassz film. És tudjátok, mi volt tegnap a legklasszabb? Látni, hogy az embereket érdekli 56. Bár nem volt teli a mozi, mégis többen voltak, mint gondoltam. És megdöbbentem, hogy annyi velem 1korú pesti srác focimeccs helyett a mozit választotta és pont ezt a filmet. A film után megnéztem (a Corvin moziban) azt az 56-os kiállítást, amelyben ezeregy ismerõs kép tárult elém: Pongrátz Gergely bácsi, az 56-os múzeum, a kápolna, a tábor... Olyan jó érzés volt mindezt látni és tudni, hogy ennek én is részese voltam. Ráadásul egy nappal elhalasztottam a hazautazásomat, hogy megnézhessem a holnap délelõtti filmet (mert nálunk nincs M1). Szóval filmnézésre felkészülni... még hátra van 19 óra és 19 perc... aztán kezdõdhet a "házimozi"... ;)
hunkislany 2006 szept. 07. - 14:35:51
(6/8)
sziasztok!
Tulajdonkeppen en is Pali kereset meghallgatva dontottem ugy, hogy irok a listara..bar lehet, hogy anelkul is megtettem volna, vagy meg kellett volna tennem, hisz en is reszese voltam egy es fel tabornak, amit nem sajnalok, hanem orokre megtarom egy nagyon szep emleknek..a tabortol sokat kaptam..nagyon orulok, hogy megismerhettem odon bacsit, "Pali bacsit", Lezsak Sandort, sok csoportvezetot, na meg taborost..ja Vanessa is nagyon aranyos volt meg a szulei is :o) Koszonok mindent! Sokat tanultam! remelem, ez meg megismetlodik!
Sipos Andrea
CsorLa 2006 szept. 06. - 18:29:01
(5/8)
Sziasztok!

JPP kérésén felbuzdulva írok a filmrõl annyit - mint annak a filmnek a készítõje, amibõl e mûsorban részlet is megy -, hogy érdemes megnézni. Tényleg fontos és nagyon jó dolog az, hogy ma él, és aktívan mûködhet egy ilyen tábor Magyarországon!
Hordozzuk szívünkön azoknak az emélékét, kik akkor harcoltak, s legyen elõttünk eszméjük: a szabadság!

Csorba László
chrisdoki 2006 szept. 06. - 18:25:34
(4/8)
Én ott voltam az egyik táborban,s nagyon tetszett. Remélem lesz még rá alkalmam,hogy eljussak.
JPP 2006 szept. 06. - 16:39:48
(3/8)
Laci, mint, aki jócskán érintett a szombaton adásba kerülõ filmben, néhány figyelemkeltõ mondatot írjál csak.
CsorLa 2006 aug. 31. - 11:58:34
(2/8)
Ne agódj Ricsikém :p
Én még hiszek ;)
Bár tudom, hogy csak poénkodtál, de ne feledd, míg van hit, nagy dolgok valósíthatóak meg.

A DVD íródat meg má eladtam :D
Na csá!
CsorLa 2006 aug. 28. - 15:10:22
(1/8)
Nézzétek meg, érdemes ;)
Örülök, hogy ma még van, kiben él '56!

Csorba László