Téma: Elrabolva 3

10/10
Mayer Ferenc 2015 jan. 11. - 21:40:36 10/10
(29/89)
Ti nem tudom mi az istent néztetek, de a film nagyon rendben volt! Izgalmas, élvezhetõ, és jó volt a story is, nyilván van egy olyan érzése az embernek, hogy ez a film nem teljesen moziba való, inkább otthon megnézem címû vagy egy rohadt jó film este a tévében (ami ritka, de néha van), de ettõl függetlenól nagyon rendben volt! És nem tudom mit írtok, hogy elaludt a barátnõje rajta meg a többi ember is unatkozott, biztos lehetett volna jobb is, meg a fõszereplõ igen, kissé befásult és azért, mert õ is már idõsödik, ahhoz képest jól teljesített! 10/8
TomiFilth 2015 jan. 11. - 18:04:55
(28/89)
Sajnos ahogy jöttek ki az Elrabolva részek,úgy süllyedt lejjebb az élvezhetõsége (szerintem). Ez az utolsó rész jónak ígérkezik az elején,majd sajnos átmegy csupa-csupa klissébe :( Annyira mese lesz hogy az ember már csak mosolyog kínjában,majd fogja a fejét,legalábbis mi ezt tettük.Fõhõsünk a minden helyzetbõl kiszabadulós,mindenre megoldást tudó,ja és persze nem fogja a golyó sem :) Az elsõ rész 100%,a második rész már egy amolyan gyengébb utánzatnak érzetem,na és persze a 3. az egy túlzsúfolt,akció jelenetekkel teli káosz..
2/10
nerok 2015 jan. 11. - 13:09:16 2/10
(27/89)
Aki jó ilyen kategóriájú filmet akar nézni nézze meg a John Wicket, és utána döntsön arról, hogy milyen is volt ez a film :D 10/2
offtopic
cellasto 2015 jan. 11. - 11:54:36
(26/89)
egyébként ezt a kamerarángatást még mindig nem értem
asszem a bourney második,vagy harmadik részében tûnt fel elõször(legalábbis nálam)
olyan fejfájást kaptam tõle a film végére..
hiába jó egy film,ha ilyenekkel teszik tönkre :P
sirdltd 2015 jan. 11. - 11:26:57
(25/89)
Én tegnap néztem meg a Dunában, a legnagyobb teremben és legnagyobb meglepetésemre 3/4 ház volt,szóval nézegetni kellett,hogy ki hova üljön le...
Gondoltam ha ennyien eljöttek nem lehet nagy baj.
Autós akciójelenetek szemmel követhetetlenek voltak,mivel az operatõr összevissza rángatta a kamerát és rosszul vágták össze,nem mondom,hogy minimum egy Bourne-s autójelenet a minimum,de azért összehozhattak volna valamit,jobban felvehettek volna egy ilyen drága jelenetet.Kissé zavaró volt.
Verekedõs jelenetekben én nagy különbséget láttam az elsõ részhez képest..Neeson most sokkal fásultabbnak tûnt,mintha nem lett volna kedve hozzá,hiányzott a folytonosság.Az egyéb realitásos dolgokba nem nagyon megyek bele (vágott torok nem nézni ki ilyen szépen beforrva,meggyógyulva,tudom korhatár).
Az egész filmnek a minõsége egy mozipremier után 2-3 évvel kereskedelmi televízióban leadott filmre emlékeztetett.
Nyilvánvalóan több,mint egy Zs-film,de valami mégsem stimmel,valami hiányzik.
Onnan tudom,hogy egy "verekedõs" film jó volt,hogy amikor kijövök a terembõl,akkor feldobott állapotban vagyok.
Most amikor véget ért a film,akkor a mellettem ülõ srác hangosan megkérdezte:Ennyi volt?
A barátnõjét pedig úgy kellett felnyalábolni mert elaludt,ahogy a terem 1/3-a...Ennyi kómás embert kivánszorogni még nem láttam moziból.

Jó számokat fog hozni,de csak azért mert nincs más...és az emberek szeretnék kikapcsolni az agyukat valami egyszerû történettel.

A leírás az én érzéseimet és tapasztalataimat testesíti meg.
10/10
Dave20 2015 jan. 10. - 23:32:10 10/10
(24/89)
semmi :D kinek a pap kinek a papné
10/10
Anett Molnár 2015 jan. 10. - 23:19:01 10/10
(23/89)
Annyira imádom ezt az oldalt, majdnem mindegyik hozzászólás negatív. Ez a film fordulatos, izgalmas, egyáltalán nem épült az elsõ kettõ részre! Én rosszabbra számítottam, de kellemesen csalódtam. Ha valakinek ez nem jó film akkor mi számít jónak?!
Balu64 2015 jan. 10. - 16:41:05
(22/89)
Hát... nagy igényeid nincsenek!... Bocsi.
10/10
Dave20 2015 jan. 10. - 16:03:38 10/10
(21/89)
rohadt jó lett ez a rész is!! nálam 10/10! bár az elsõ jobban tetszett, de nálam ez is 10-es... nálam a sorrend: 1,3,2
offtopic
cellasto 2015 jan. 09. - 22:12:37
(20/89)
te figyu mán,valamiféle jövõlátó vagy?
még van 11 hónap hátra az évbõl,szóval bõven lehet még ennél rosszabb film idén :D
Towner 2015 jan. 09. - 22:10:25
(19/89)
vágásörületet helyesen
Towner 2015 jan. 09. - 22:09:39
(18/89)
Az elsõ rész (Morelnek nagy hála) a legizgalmasab akciófilm volt amit moziban volt szerencsém látni. (azóta sem szorult össze a gyomrom egy filmtõl sem) Miért újra Megaton? A vágásörület miért nem lehet elfelejteni...
1/10
donvictorio 2015 jan. 09. - 21:46:04 1/10
(17/89)
Borzalmas. Nagyjából az év legrosszabb filmja.
borkasztik 2015 jan. 09. - 20:48:45
(16/89)
Ugyan már attól még hogy te most hallottál ilyet nem azt jelenti hogy ilyen nem fordult elõ máskor is. Idõnként szokásuk bizonyos rádióállomásoknál mozifilm reklámozása.
10/10
Bigpapa 2015 jan. 09. - 09:12:43 10/10
(15/89)
Az elsõ rész etalon, azt moziban is azt hiszem 4x néztem meg! Ilyet gyerekkorom óta nem csináltam :D A második rész elment, de ott már Oliver rendezése nem jött be.
A harmadik rész forgatókönyve szerintem jó! Végre nem egy újabb bõrt húztak le a rókáról, nem elrabolnak valakit. Az, hogy vannak benne hibák? Nos, melyik filmben nincsenek? Az IMDB pontozását meg pont tojom le! Ott rengeteg jó filmet lehúznak, ami meg egy kapitális fos, még most is 8 ponton áll, szóval arra nem adok.

SPOILER

Örültem, hogy a haverjai több szerephez jutottak, bár én még ennél is többet adtam volna nekik. Az Afgán harci rész nekem olyan Film+ os, ZS kategóriára hajazott, ahogy a ruszki faszi sem volt jó. Ellenben a verõembere...na az atom jó! A Banshee-ben és a Csúcshatásban oltári jó volt a fazon! En felcseréltem volna a szerepet és neki adom a fõ gonoszt, több játékidõvel.
Amit nem értettem, hogy lehet az, hogy Bryan nem tudott a csóka üzelmeirõl? Ezt baromság! Én nem vagyok ex kém, de pl. tudok az exem mostani pasijáról elég sokat, azzal együtt, hogy nem akarok a lánnyal soha többet együtt lenni, és gyerekünk sincs.

SPOILER vége

Alapvetõen egy jó film, a másodiknál klasszisokkal jobb! Ráadásul amilyen iszonyat filmek vannak mostanában a mozikban, hát azok közt 20 pontos!

Kár, hogy ennek már nem lesz 4. része, egy másik rendezõvel, mert szívesen néznék még Bryan Mills akciókat.

9/10
10/10
Bigpapa 2015 jan. 09. - 08:50:11 10/10
(14/89)
Miért? Szerinted hogy kellene bereklámozni a RÁDIÓBAN egy mozifilmet? Eredeti nyelvvel, magyarul "feliratozva"? :D :D
Easy Rider 2015 jan. 08. - 23:48:22
(13/89)
Elõre szólok: minimális spoilert tartalmazhat az írásom!!!

Friss élmények élnek bennem, most néztem meg a filmet. Szinte bármire lehet mondani, hogy egyszer nézhetõ, ez a film is az. Sõt: az ilyen filmekkel vagyok úgy, hogy majd ha lesz a tévében, talán újra megnézem, egyébiránt nem mozgat. Néha valóban röhejessé és nonszensszé válnak a történések. Jól fogalmaz az egyik kritika: saját maga karikatúrája lesz és ezen nem lehet sajnos szépíteni. (Pl. béna flashback: az orosz "fõgonosz" afganisztáni akciója több mint viccesre sikerült szerintem)
Sajnos Forest Whitaker sem tett sokat a filmhez, pedig látszott hogy küzd, mégsem jött össze. Még Az utca királyai c. opuszban is jobbat alakított mint itt.
Több korábbi filmre is hajaz a sztori, nekem személy szerint A szökevény ugrott be elsõre, s bár abban is vannak rémesen idegesítõ részek, mégis egy sokszor nézõs film, megunhatatlan lendülete van.
No de ne térjünk el eme nemes filmrõl: az elsõ rész újdonságerejét, dinamizmusát meg sem közelíti ez a 3. csapás, a második részt viszont übereli, kíváncsi vagyok, hogy az imdb-n hol áll meg néhány hónap múlva a pontja, most még tényleg szépen tartja magát 7,7-en. Ha az elsõre 8-at adok, a másodikra 5-öt, erre mondjuk 6-ot tudok, bár lehet, hogy csak a mozis élmény miatt kapott ez a rész ennyit.
Nem szaporítom a szót, lehet, hogy én vagyok régi vágású, de még mindig szívesebben nézek ilyen blockbustereket mint CGI-vel telepakolt szösszeneteket. (Tudom, hogy ebben is volt csomó CGI, elsõsorban a fantasy, sci-fi, és egyéb manapság oly népszerû mozikra gondoltam, megnevezni egyet sem kívánok…)
5/10
danek87 2015 jan. 08. - 10:47:11 5/10
(12/89)
IMDB-n elég szépen esik le a pontszáma :) Hiába,Megaton egy tehetségtelen "rendezõ" és a második Taken filmnél már bebizonyította hogy õ ennyire képes..erre nemhogy tanulnának a hibából és ezt már ismét a Morel rendezte volna hanem megint rábízták Megatonra.Szerintem ha Megaton rendezte volna az elsõ részt is akkor a kutya nem ismerné a "Taken-t ".LEfogadom ha Morel-re bízták volna a rendezést mint az elsõ résznél nem kapna ennyire rossz kritikákat és talán még meg is közelítené az elsõ rész színvonalát.
7/10
edelenyberes 2015 jan. 07. - 23:38:59 7/10
(11/89)
Szerintem nem volt egy nagy durranás. Teljesen kiszámítható volt, semmi váratlan fordulat.
Egyszer nézõs, de annak nem rossz.
7/10
qqcs 2015 jan. 07. - 11:30:35 Előzmény danek87
(10/89)
mostmar 2122 es meg mindig 8.2 :)