Téma: Elrabolva 3

horipapa. 2015 jan. 22. - 20:58:43
(49/89)
Érdekes volt a film, nehéz eldönteni, hogy mennyire is volt jó, viszont az biztos, hogy a második rész színvonalát tudja hozni, míg az elsõét nem.
Kicsit aránytalanul két részre szakadt a film, ami negatívum, mégis tetszett.

10/7
4/10
DrAnonymus 2015 jan. 22. - 16:14:03 4/10
(48/89)
Ez sajnos nem sikerült jól.
Az alapstory még OK is ebben a kategóriában, de pont a lényeg - az akció jelenetek túlvágottak, élvezhetetlenek.
Pedig bírom a Bourne-stílusú lendületes akció jelenteket, de ez inkább a quantum of solace túlnyírt jeleneteire hajaz.
Az elsõ résznél rosszabb, a másodiknál jobb egy fokkal még így is.
10/10
Greta21 2015 jan. 21. - 22:46:17 10/10
(47/89)
Nekem nagyon tetszett, igaz, nem vártam tõle sokat, mert eleve nem is szeretem az akciófilmeket, viszont kellemes csalódás volt.
Majdnem kihagytam, mert nagyon sok rossz kritikát olvastam róla, de nem bántam meg, hogy megnéztem. Végig lekötött és tetszett is. Nekem pl. az elsõ résznél jobban tetszett, a másodikat meg nem is láttam.
9/10
kis.farkas 2015 jan. 21. - 21:34:13 9/10
(46/89)
Nekem mind három ugyanúgy tetszett :)
timisske 2015 jan. 20. - 12:47:46
(45/89)
Jobbra számítottam, ez eleje kifejezetten halál unalmas és az egész film tele van bugyuta párbeszédekkel. Az akció (kocsiösszetörõs) jeleneteknél ide oda kapkodták a képet, én már követni se tudtam (egy idõ után nem is akartam) ki merre és mit csinál. Nekem az 1 és a 2 is tetszett, de ez hozzájuk képest nagyon rossz. Lenor férje pedig jól "megfiatalodott", nyílván nem volt idõsebb éppen ráérõ színész hálivúdban. 10/4
Seemann 2015 jan. 17. - 23:55:30
(44/89)
Komolyan nem hiszem el, hogy ezt a filmet leadták a mozikban...!!!! ???? Hogy hogy nem akadt fenn a próbavetítésen? Ezek után Megatonra egy szomszédok rész rendezését sem bíznám rá. Egyszerûen nem hittem a szememnek, hogy ezt a szintet széles vászonra engedik. Kár lenne sorolni az orbitálisan elbarmolt elemeket (vágás, képi világ, dialógusok), szinte minden valamiféle 90-es évek zs kategóriás filmjeit idézi. A második rész azt mondom, elmegy - bár az elsõ rész után azt a szintsüllyedést sem lehet könnyen megmagyarázni, de ez... ez valami elképesztõen gagyi. Mintha nem is ugyanarról a szériáról lenne szó. De komolyan: MI EZ? valaki magyarázza meg...
thegodfather18 2015 jan. 17. - 15:16:13
(43/89)
Elrabolva vagy kirabolva érezhetjük magunkat, miután kijövünk a moziból a film után?? Elrabolva semmiféleképpen, hiszen az elõzõ két részhez képest itt senkit nem rabolnak el, minket se:). Akkor talán kirabolva?, lehet, bár szerintem ezt embere válogatja, igaz szinte csak a szereplõk fûzik össze a 3 történetet. Az alapsztori ismerõs lehet azoknak, akik látták a Szökevény címû filmet. De azért a 2 fõhõs problémamegoldó technikája annyira hasonlít egymásra,mint a cím és a tartalom. Luc Besson mostanában rátért a gyorsan összedobható filmekre, mindazonáltal ez nem megy a filmjei róvására. Akiknek tetszett az elsõ 2 rész, annak ez is tetszeni fog, lehet lerágott csont már, de vannak benne jól megkoreografált akciójelenetek és úgy is izgalmas tud lenni, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy a gyilkológép úgyis mindenkit levadászik akit csak elér, míg el nem jut ahhoz, aki ezt kitervelte. Amíg lesznek orosz rosszfiúk, addig lesznek ilyen filmek is és ez az "ilyen" filmek között ez a jobbak közé tarozik. A korhatár csak a filmre vonatkozik a fõhõsre nem, hiszen szinte hihetlen , hogy Liam Neeson 62 éves. Hétvégi mozizáshoz ajánlott, azoknak akik jól akarnak szórakozni és nem akarnak túlságosan elgondolkodni.
KLOPCSIK69 2015 jan. 17. - 09:51:10 Előzmény domo.robi
(42/89)
Majd most jön az unoka, a következõben õt elrabolhatják még :)! Amúgy pont ezaz, semmi köze nem volt már az elsõ 2 filmhez, de a másodiktól már a hangulata sem volt ugyan az a filmeknek. Emlékszem mikor az elsõt néztem, én TV-ben láttam csak elõször de szinte lerágtam a körmöm az utolsó 10 percig hogy vajon meg lesz e a lánya vagy nem. Ezzel ellenben a másik 2 filmnél ez az izgalom már nem volt meg!
domo.robi 2015 jan. 16. - 21:14:47
(41/89)
*** SPOILER ***

Sikerült egy olyan mozifilmet csinálni, amely az eredeti koncepciót szembeköpi, ELRABOLVA 3 órát az életembõl. Fél óra volt az út a moziba, fél óra haza, és kb. 2 órából megúsztam ezt a harmatosnak is csak ünnepnapokon nevezhetõ akció(?)filmet. Reklámostól.

Azt megértem, hogy a polkorrektség jegyében és a korhatárkarikák miatt nem mutatják a gyilkolást közelrõl bizonyos filmekben. És a vért sem. De hogy pont az Elrabolva filmet silányítják le szünidei matinévá, azt nem értem. Az elsõ részben a gonosz emberrablók és lánykereskedõ maffia brutálisan kapták meg a "jutalmukat". Hadd ne soroljam, mindenki ismeri a fifikás és kegyetlen exügynök húzásait, amit néha csodálkozva néztünk, hm, ez milyen jó ötlet, ilyen még nem volt.

A harmadik résznél viszont eljutottunk oda, hogy a kamera is szemérmesen félrefordul (félrekapják, és elvágják a jelenetet), amikor Liam bácsi pofonokat osztogat. Onnan lehetett tudni, hogy akció van, hogy fel-le kapkodták a kamerát a fõszereplõrõl.

A sztori pedig... az elsõ résznek még volt mondanivalója, "kislány, ne bízz meg kiskorúként az idegen fiúkban, mert ugrik az ártatlanságod!". Ehhez képest a harmadik rész nem kívánt terhessége, házasságon kívül (csak én maradtam le az esküvõrõl? szerintem nem volt.), otromba tréfának tûnik. A papa azért ugrott el Európába szende kislányáért, hogy utána becsusszanjon egy véletlen gyerek egy egyetemi "hûdekomoj" kapcsolatból? Na ne, ez nagyon gáz...

Vigasz a végére: amikor a Die Hard széria kezdett kifogyni a szuflából, akkor elõvették MekLény lányát, utána pedig a fiát. Millsnek a lánya és a felesége már elrablódott egyszer-kétszer, és úgy tûnik unokája, szomszédja, kutyája vagy aranyhala nincsen, amit már el lehetne rabolni. Bár ha örökbe fogadja a Fantasztikus négyest, vagy a Tini nindzsa teknõcöket, akkor lehet hogy lesz még T4ken is...
KLOPCSIK69 2015 jan. 16. - 13:51:22
(40/89)
Én ma láttam, nem volt ez annyira rossz, de nem ér fel az elsõ részig az tuti!
5/10
danek87 2015 jan. 15. - 14:04:13 5/10
(39/89)
Miért nem képesek már kb 6-8 éve egy igazi minõségi akciófilmet csinálni mint az elsõ Elrabolva vagy A Bourne filmek.A John Wicket is fú de istenítették és az is csak az átlagtól kicsit jobb de semmi extra...története sincs.Aztán itt az elrabolva 3 ami még próbálkozásnak is gyenge.A holnap bemutatásra kerülõ blackhat-rõl is igen gyenge kritikák vannak.Az amerikai filmipar az akciófilmek terén már lehúzhatja magát a wc-n
4/10
_Freddy_ 2015 jan. 14. - 23:56:23 4/10
(38/89)
Borzalmas ez a film. Az elsõ része még jó volt, de már több nem kellett volna. Ráadásul át is verik az embert, mert a plakáton meg mindenhol azt tüntetik fel, hogy: "Itt a vége" meg ilyenek, holott a végén rájössz, hogy mennyi féleképpen lehetne ezt még folytatni, és nagyon Taken 4 szaga van, amit már ha ingyen nézhetek meg se fogom megtenni. A történet és a karakterek egy nagy nulla, ráadásul indokolatlanul cselekedik szinte mindenki, és óriási bakik meg figyelmetlenségek vannak a filmben, teljesen felesleges volt már a másodikat is elkészíteni, nem hogy ezt. De mégis özönlenek be rá a mozikba. :D

10/4,5
4/10
Kovalc 2015 jan. 14. - 19:54:00 4/10 Előzmény fpetya35
(37/89)
Remélem nem lesz több része...
5871481@gmail.com 2015 jan. 14. - 19:36:35
(36/89)
RITKA FOS FILM! NAGY CSALODÁS TÖRTÉNETE EGY SZAR.
3/10
jeanlegrand 2015 jan. 14. - 19:11:24 3/10 Előzmény Anett Molnár
(35/89)
Sajnos a harmadik rész lett a leggyengébb.... Nagyon gyenge operatõri munka, szerény forgatókönyv és még szerényebb színészi alakítások... Liam Neeson úgy mozog, mint nagyapám 80 éves korában, annyi köze van az akciószínészethez, mint nekem a kendervágáshoz.... Suta ember, aki sosem sportolt, látszik a mozgáskoordinációján. Nézzétek meg, hogy fut! Annyira ciki, hogy helyette is szégyellem magam. Sajnos ilyen a felhozatal. A legtöbb akciójelenetnél jól látható, hogy dublõri/kaszkadõri munka. Az, hogy egy kerítésen nem tud átugrani, az szánalmas, fõleg ilyen gázsikért....Ezért a részért 20 millió USD-t kapott, ami több mint túlzás. Szerintem a 200.000 lenne a reális...
medvegyev 2015 jan. 14. - 11:13:02 Előzmény pp13
(34/89)
Éppen a harmadik filmnél ilyen baromságot hogy lehet írni? A második rész hasonlított az elsõre, de ez semmiben sem. Itt el sem rabolnak senkit.
pp13 2015 jan. 13. - 20:41:29
(33/89)
Aki az elsõt látta, mindet látta.
fpetya35 2015 jan. 13. - 20:25:18
(32/89)
Hát ezt a kamerarángatást aki kitalálta a filmekben az közelebbi kapcsolatot ápolhatna az anyukájával! Hogy ezt még senki nem kifogásolta Hollywoodban?????Milyen elmebeteg rendezõ az aki ilyet kér egy operatõrtõl,vagy hogy nem szól neki hogy állj már le mert nem látni a jelenetbõl semmit!ÉRTHETETLEN!!!!!!!! A film egyébként a leggyengébbik a három rész közül!!!!Sajnos!
kybuck 2015 jan. 13. - 08:50:30
(31/89)
Valószínûleg ezt otthon sem nézem meg!
6/10
makovecz1972 2015 jan. 11. - 22:05:47 6/10
(30/89)
Annyira nem rossz, egyszer meg lehet nézni!