10/10
Roti1 2012 febr. 13. - 14:56:49 10/10
(138/198)
Kiba**ott jó film lett ebbõl... Az elsõ 5 perc után majdnem kikapcsoltam, de végülis mégsem és nem kellett megbánnom. Egyetlen szereplõvel még nem is láttam talán mozit. Sok helyen olvastam, hogy a 127 órához hasonlították, de szerintem az a film vontatottra és unalmasra sikeredett míg ez pedig részemrõl végig pörög és feszültségben tart, ami valljuk be nem kis dolog tekintve, hogy másfél órán keresztül egy darab férfit látunk 1 ku**a koporsóban! :) 10/10
7/10
beo71 2012 febr. 02. - 21:40:27 7/10
(137/198)
A mai világban képernyõ elõtt tartani az embert(bármilyen eszközzel)megsüvegelendõ tett.A jó kezdés után,én is éreztem egy kis holtpontot,de a végére egy jó és izgalmas történet jött ki.7/10.
3/10
Mike088 2012 jan. 19. - 22:02:11 3/10
(136/198)
Csalódás. Nem ecsetelem miért, igazából nem rossz film csak-

*SPOILER*
nem ezt várja az ember. Nem kell mindennek happy enndel végzõdni mert az élet se ilyen, de ez egy olyan téma amikor az ember izgalommal telve nem azért nézi végig a másfél órát, hogy a végén fõ karakter megmurdáljon. Márpedig a film korántsem volt olyan fennkölt, hogy ilyen befejezést engedjen meg magának és rontsa el a kedvem. Egyébként pont az az igazán nagy kihívás, hogy a sokak által snassznak nevezett boldog befejezés is lehet ám baromira ütõs és facsarhat ki könnyeket az emberbõl.
Szimplán indulatból : 10/3
9/10
Sadenal 2012 jan. 09. - 18:36:33 9/10
(135/198)
Ez a film példa arra, hogy kis pénzbõl is lehet kur*a jó filmet lehet és ez az. Reynolds meglepett evvel a szereppel mert eddig sok gagyiban játszott eddig. :) Egy helyszín 1 szereplõ és milyen szépen telik az a 95 perc. :) Bár a végével vitatkoznék, úgyis jó volt bár mást vártam.


9/10
G-x 2012 jan. 07. - 22:20:38
(134/198)
Erõs film, hatása van az biztos. Nem lõnek szét senkit, nem robbannak autók, ennek ellenére izgalmas és érdekes film. Minden cselekedetre, ösztönös megoldásra, reflexre érdemes odafigyelni a filmben, csak így nézhetõ. 8.5/10
Judit1988 2011 dec. 26. - 14:35:36
(133/198)
Szerintem is érdekes és jó film volt, bár ez nem mindenkinek megy át..mások vagyunk.
Nekem is elõjött a klausztrofóbiám, mert átéreztem (vagyis próbáltam átérezni), h milyen lehet oda bezárva lenni.
Minden filmben vannak bakik, a legnagyobb klasszikusoktól kezdve..csak az nem hibázik, aki nem dolgozik..
És a vége.. persze, h nem tudnak mást mondani a sajnálomon és a bocsánaton kívül, de akkor is.. hallgasd ezt, míg az életedrõl van szó.
Amúgy én azon gondolkoztam, h ott fekve bezártan, mikor tudod már, h nincs esély.. kit hívnék fel.. vajon kik jutnának eszembe, kinek a hangját akarnám utoljára hallani..?
*Adus* 2011 dec. 17. - 15:59:22
(132/198)
Egy percig sem unatkoztam a filmen, attól függetlenül is izgalmas volt, hogy egy szereplõs-egy helyszínes. Végig feszült volt a hangulat, és a vége hihetetlenül ütõs lett. Elgondolkodtató...
10/10
11messi87 2011 nov. 28. - 20:16:45 10/10 Előzmény Geschichte
(131/198)
Szerintem ide többet ne írj, ehhez a filmhez. Jó tanács. Ne akarj butábbnak tûnni, a látszanál. Már elnézést. Nem tisztem megsérteni senkit és semmit, de nagyobb hülyeséget nem is írhattál volna...
10/10
HUNDanee 2011 nov. 28. - 16:09:32 10/10
(130/198)
Iszonyat jó film,még egy pár könnycseppet is sikerült belõlem kifacsarnia. :)

10/10*
lazarius 2011 nov. 28. - 14:07:11
(129/198)
***moderálva*** Éppen ez a lényeg hogy csak a koporsót mutatták még is izgalmas volt , te meg a hülye haverod kiváncsi lennék milyen fasza filmet adnátok le 2en , mert ez kurvára profi munka bassza meg aki 1 koporso belsejéböl érdekessé tud tenni egy egész filmet akkor nemondja már nekem valami kis 10 éves hülyegyerek hogy nem jó.
Geschichte 2011 nov. 26. - 08:48:44
(128/198)
Nem értettetek meg. Én azt írtam, hogy inkább azért volt rossz mert kívülrõl nem mutattak semmit.
Megkérem majd a haveromat, hogy barkácsoljon össze egy nagy ládát és feküdjön bele és teszek mellé 1 telefont meg egy öngyújtót. Mást nem. Hogy még izgalmasabb legyen. Fél órát talán benne tud maradni vagy 10 percet és kiszedem 10 percenként és összevágom. És leadom inkább 2 órában az izgalmasabb lesz. Fõleg, hogy senki nem tudja pontosan hol van. 2 órán keresztül izgalmas lesz egy sötét ládát nézni benne egy férfit. És leadom.:-) Talán sikerül azt is ilyen izgalmasra mint ez a film volt:-)
10/10
11messi87 2011 nov. 25. - 11:27:53 10/10 Előzmény Geschichte
(127/198)
Te biztos nõ vagy, ráadásul tuti szõke.
Nem érti a filmet, nem tud logikusan gondolkozni, ír egy fél oldalt, majd a végén leszarozza :D Rég nevettem ilyen jót. Köszi!
10/10
Dingoday2 2011 nov. 19. - 20:21:11 10/10
(126/198)
Igen Geschichte, te hülye vagy. Semmit sem értettél meg a filmbõl. A végére minden kiderül egyértelmûen. És a másik 4 utsó hozzászóló is hülye ti sem értettek meg belõle sokat.
Bocs, de nem bírom ha egy általam kedvelt jó filmet azért fikáznak mások, mert nem figyeltek oda.
10/10 mert minden téren eléri a közel maximálisat, amit filmbõl ki lehet hozni.
Geschichte 2011 nov. 13. - 19:08:25
(125/198)
Sziasztok!

*******************SPOILER**********************

Most én vagyok hülye vagy a film volt ennyire rossz? Azt értem hogy esetleg hogy került a koporsóba meg sajnálom stb. hisz nem lehet egyszerû ott lenni. De csak nekem nem esett le hogy a pasi most megmenekült vagy végül meghalt?
Semmit nem mutattak nekünk a külvilágról végig csak a koporsót meg benne Pault. Ráadásul nem is igen lehetett érteni a szövegeket mert rossz a hang. Vagy nekem lett rosszul letöltve. Így nekem nem igazán tetszett a film, hogy nem derült ki, hogy megmenekült vagy nem. Rá találtak vagy sem. Holtan találták meg vagy sem. Semmit. Azt hittem a végére valami lesz. Nekem tényleg nem jött be a film. Egy nagy sz*r az egész. De ez lehet csak az én véleményem.

*****************SPOILER VÉGE*******************
1/10
Vlagyikkk 2011 nov. 01. - 21:39:36 1/10
(124/198)
Már az elején gyanús volt, hogy túl sok a szponzor. Úgy tûnik, nem csak hazánkban divat, hogy támogatóktól, állami és nemzetközi pályázatokból csinálnak egy alacsony költségvetésû, selejt produkciót, a pénz nagy részét pedig tisztára mossák.

Ebben az esetben is nagy valószínûséggel ez történt. Iszonyat rossz ez a film, se a sztorihoz, sem a szövegkönyvhöz nem hullajtottak agysejteket. A szegény amerikai, családját szeretõ, de nekik az utolsó perceiben bevallottan ezt ritkán hangsúlyozó munkás szeretetkitörése feltehetõen még egy amerikainak is unalmas lenne. Márpedig ez a "film" ennyi és nem több.

Aki nem akar másfél órát elpazarolni az életébõl, az meg ne nézze!!!
7/10
rob83 2011 okt. 31. - 13:33:11 7/10 Előzmény akkika
(123/198)
Én nagyon is értettem ezt a filmet,nekem tetszett,voltak benne idegesítõ telefon hívások,de lehet,hogy a valóságban sem lenne ez másképp!


Befejezésnek nem ezt vártam! 7/10
akkika 2011 okt. 26. - 16:26:31
(122/198)
Sokunk rémálma elevenedik meg ebben a filmben. Nyomasztó monodráma. Amúgy pedig egy ekkora
dobozban több órára elég oxigén van.
Bozótharcos 2011 okt. 17. - 21:56:11
(121/198)
Hm hm hm. Tetszett is meg nem is. Az alapsztori eredeti és jól felépített. Én még a levegõt is elhittem, bár amennyit kínlódott a csávó és amilyen ütemben fogyasztotta+még a nyílt láng használata tilos utasítást sem tartotta be még akkor sem, amikor a mobilja fénye világított. Apróságok. Spoiler Azokkal viszont egyetértek, akik az ujjlevágást feleslegesnek ítélték. Én is. Képzeld el. Hülye arab felhív téged, mikor már majdnem meghalsz, elkezdi fenyegetni a családod, hogy megöli õket a sivatag közepérõl, én biztos a képébe röhögök. Az arab is megértette hogy ez egy kis hal, szaros sofõr, nem véletlenül ment le 5 millárõl 1-re a váltságdíj. Majd gondolod hogy egy kamionsofõrnek a családját irtják ki az államokban. Haha Ez a rész egy hatásvadász baromság volt. A drámai részét viszont jól megfogták, de én azért többet adtam volna a logikára. Spoiler Ha nekem azt mondják hogy közel vagyok a felszínhez, a jó mobil vétel miatt. Mennyi föld lehet rajtam 0,5-1 méter? Kb. Tehát ha elkezd befelé folyni a homok, akkor azért több erõfeszítést tennék hogy kijussak. Meg mondjuk elõtte is. Használom a lábamat hogy a végét ki tudjam rugdosni, elég hely volt ott hogy ezt megtehesse. Koncepció, dráma oké, a megvalósításon még lehetett volna csiszolni. 6/10
Ford Mustang 2011 okt. 16. - 03:52:37
(120/198)
Az igen. Gondolom ezt nem most számoltad ki.
bb91bencegabi 2011 okt. 16. - 03:34:37
(119/198)
Te jóságos ég! Hogy ide mennyi sötét,retardált,iskolázatlan, h*lye ember ír!
Sokan írják, hogy nem értik a filmet! Kérdem én, mit nem lehet azon érteni, hogy egy kamionosokból álló konvojt megtámadnak IRAK(!!!!!!!)-ban, és az egyik embert túszul ejtik, váltságdíjat követelve? Nagyon sötétnek kell lenni ahhoz, hogy ezt ne értse valaki. Mint láthattuk a koporsó elég nagy. Szerintem minimum 230 x 80 x 45 cm-es lehetett. Ez kb. 828 liter levegõ, ami nem 15 percre meg 1 órára, de nem is kettõre elég, mint itt néhányan írták, hanem sokkal többre.

*** SPOILER ***

Valaki írta, hogy a végén egy bocsánatkéréssel elintézték a dolgot, hogy nem õt találták meg. Kérdezném attól aki ezt írta, hogy szerinte mivel kellett volna elintéznie? Mondjuk küldött volna egy puszit a telefonba? Esetleg boldog karácsonyt kívánt volna neki? Vicc... Mégis mit mondhatott volna, mint, hogy "bocsánat".

*** SPOILER OFF ***

És még sorolhatnám, hogy mi bárgyúságok vannak itt a hozzászólásokban. Elõször el kellene gondolkozni mit írunk, vagy ha tényleg ennyi az értelmi szint, akkor én kérek elnézést.

Köszönöm a figyelmet!