Téma: Elvis Presley

10/10
Boleyn 2009 nov. 15. - 14:05:52 10/10
(9/69)
Maximálisan egyetértek!!! Nem bántom Komár Lacit, nyilván letet valamit az asztalra... De hallgassunk meg egymás után egy Elvis és egy Komár L-féle Elvis dalt... Nem akarok senkit megbántani, isten õrizz! De nekem kicsit nevetségesnek tûnik, mint egy rossz paródia. (tényeg nagyon sajnálom, ha vkit megbántok ezzel...) Komár mellett szólva annyit azért mondanék,hogy magasra tette a lécet, nem könnyû egy ilyen ember nyomdokaiba lépni, sõt, azt hiszem lehetetlen!
10/10
Boleyn 2009 nov. 12. - 11:04:51 10/10
(8/69)
Nem tudom elmondani, mennyire sajnálom,hogy a '90-es években születtem és nem lehettem részese annak az 'õrületnek', ami az Õ korában úrrá lett a világon.
Biztos vagyok benne,hogy én is olyan rajongó lettem volna, aki a lelkét is eladta volna Érte. :)
Sajnos így évek távlatából nagyon nehéz utánanézni Elvisnek, mindenki máshogy emlékszik Rá és számos 'legenda' övezi létét, halálát.
Egy dologban biztos vagyok, mondhat bárki bármit. Abban,hogy óriási szíve volt. Ahogy Lisa Marie-re néz, igazi büszke apuka.
De ismerjük Elvis vicces oldalát is... Aki nevet, aki leesik a székrõl.. :))
Persze, abban is bizonyos vagyok, hogy hatalmas nõcsábász volt... De szerintem ezt azok a nõk nem bánják, akikkel kapcsolatba került, sõõt...
Mondhatnám,hogy egy igazi ember volt, de nem mondom. Nem volt az. Több volt. Sokkal több.
Elvis egy ajándék a világ számára.
10/10
Boleyn 2009 nov. 09. - 07:30:26 10/10
(7/69)
Ez aranyos... :) Egyem a kis szivét... :)))
10/10
Boleyn 2009 nov. 08. - 21:11:26 10/10
(6/69)
Örülök,hogy még így évekkel késõbb is emlékeznek rá az emberek. Bõ 13 évvel a halála után születtem. Igyekszem pótolni az Elvis életével kapcsolatos hiányosságaimat, filmek, zenék... Minél többet tudok meg, annál inkább a szivem csücske ez az ember.

Nem tudok mást mondani,csak annyit, kár érte. Rettentõen kár... Zokogtam, mikor meghallottam a Don't cry daddyt, a Memoriest, a Young and beautifult (és még sorolhatnám), hatalmasakat tudok táncolni a Jailhouse rockra vagy a All shook upra...

Kultuszfigura lett. Nincs ember a Földön, aki ne tudná,hogy ki Elvis, vagy csak egyszerûen A Király.

Órákon át tudnám õt magasztalni, mert tényleg felülmúlhatatlan.

Igazságtalan volt vele a sors.
mulao 2009 nov. 03. - 14:39:11
(5/69)
Nem rossz pasi.:) A hangja is bejön.
10/10
Boleyn 2009 nov. 03. - 14:38:22 10/10 Előzmény ezustangyalka
(4/69)
Meglepõ, hogy nem ír ide csak néhány ember... Talán azért, mert elsõsorban énekesként ismerik és nem színészként Elvist.
Mindenesetre valóban megunhatatlan, örök klasszikus, halhatatlan. Bár én még nem is éltem, mikor Elvis elhunyt, mégis rettentõen szeretem. A hangjától a hátam borsódzik és tény,ami tény, jóképû volt.
/Itt megjegyezném, hogy hiába gúnyolják nagyon sokan, még a hírességek közül is... 10 év múlva rajtuk fognak röhögni. Attól, hogy valami kiment a "divatból", még lehet szörnyen jó!/
ezustangyalka 2009 aug. 26. - 06:43:17 Előzmény Nikki_Love
(3/69)
tényleg? :)))) az õ mûfajában valóban nem. nehéz igazán egyedit alkotni, ami világméretû. rajta kívül csak MJ-nek sikerült :)) csak elvisnek, és MJ-nek vannak alteregói. sem madonnának, sem másnak nincs. ez azért valami :))

és tényleg ... miért nem írnak ide?!
Dros 2009 aug. 17. - 23:35:40
(2/69)
Éljen a Király! :P
10/10
Nikki_Love 2009 aug. 17. - 22:59:02 10/10
(1/69)
azért a '70-es évek elejéig még igencsak mutatós volt :P az utolsó 1-2 évében már sajnos...
de egy biztos, ilyen tehetség sosem lesz még egy.