6/10
aaron111 2014 márc. 27. - 02:01:26 6/10
(13/33)
Nekem sajnos nem jön be. A 4. részig jutottam, de nem tudott semmi maradandót nyújtani, nem tudott lebilincselni. The Walking Dead nézése közben nem tudok másra figyelni, míg ez nem tud lekötni. Minden rész külön történetet, eseményt mutat be, talán ez a gond. A látványvilág szuper, de csupán ennyi pozitívumot tudok mondani.
1/10
Singaporeflash 2014 márc. 24. - 14:41:48 1/10
(12/33)
Egy ujabb transzhumanista borzalom.
Redocut 2014 márc. 02. - 15:36:10
(11/33)
Eddig az elsõ három részt láttam. Szerintem nézõs lesz, sok szempontból korrektül összerakták ezt a sorozatot. Sajnos az elsõ két részt szinkronosan néztem meg. Kár volt. Valahogy így nekem nem igazán jött át a hangulata. Úgyhogy inkább maradok az eredeti verziónál.
Egyébként, nekem kicsit olyan Fringe elsõ évadjai utánérzésem van. Az egésznek a hangulata, a látvány, a fõ karakterek, a helyszínek valahogy mind azt a sorozatot juttatják eszembe. Pl. a fõcímzene tisztára Fringe2, v. nagyon érdekes volt ismét látni pl. azt a helyszínt, amelyik a Fringében a zsákuniverzumos részben szerepelt (ahonnan egy lépéssorozattal lehetett kijutni), de említhetném a rendõrségi központot is, ami kb. olyan, mintha a Fringe bevetésirányítási központjának jövõbeli megfelelõje lenne. Vagy pl. eddig kik is a fõ karakterek: a nyomozópáros (közülük az egyik különleges képességekkel), a kicsit zakkant tudós, a parancsnok, és a segítõ asszisztens.
Azért remélem elõbb-utóbb majd kialakul valami izgalmas fõ történetszál is (mint a Fringe-ben), ami odaszegez, ami hozza a bakker mikor jön már a következõ rész érzést, és nem csak az lesz, hogy a film elején jönnek a rosszak, aztán jól elkapjuk õket, aztán örülünk, és vége fõcím. Én nagyon szurkolok ennek a sorozatnak, gyerünk J.J., ûzzük, hajtsuk.
10/10
Bigpapa 2014 febr. 27. - 21:38:18 10/10
(10/33)
Eddig nagyon tetszik ez a sorozat! :) Jók a karakterek, jó a sztori és látszik, hogy nem egy alacsony költségvetésû sorozat!
abisztriczky 2014 febr. 22. - 21:12:02
(9/33)
Egyébként mért csak akciófilm besorolást kapott? Szerintem ez sokkal inkább fantasztikus/sci-fi - akciófilm, mintsem csak "simán" akciófilm.
Mellesleg nekem tetszett.
abisztriczky 2014 febr. 21. - 20:07:47
(8/33)
Szerintem is arra hasonlít. Meggyõzõdésem, hogy ez annak a remaikje.
Atis111 2014 febr. 21. - 12:13:20
(7/33)
Láttam tegnap az elsõ részt, és az alapján olyan, mintha fogtak volna sok sci-fi/cyberpunk filmet (Én, a robot, Különvélemény, Szárnyas fejvadász) és sok cyberpunk játékot (Syndicate, Deus Ex széria), és összegyúrták. Mivel én szeretem ezt a témát, bejött, de nem túl egyedi a sorozat (eddig legalábbis.)
Ez a robotok érzelemmel téma nagyon Én, a robotosnak tûnik, a fõhõs, aki ugyanazt a videót nézegeti a barátnõjérõl, az eléggé Különvélemény, a cyberpunk utcakép teljesen Blade Runneres, az akciók stílusa full olyan, mint a '12-es Syndicate-ben, a jelenet, amikor elveszíti a lábát, majd a barátnõjérõl kezd álmodozni, az meg full olyan, mint a Deus Ex: Human Revolution openingje.
10/10
Vacskamati12 2014 febr. 21. - 12:08:41 10/10
(6/33)
Én is csak az elsõ részt láttam tegnap, nekem felkeltette az érdeklõdésemet a cselekmény, várom a következõ részt. Dorian nagyon szimpatikusra sikeredett.
(De hozzá kell tegyem, hogy nem szoktam ilyesmit nézni, ezért az is lehet, hogy aki jobban benne van a mûfajban, annak lerágott csont, nem tudom.)
1/10
Findzs 2014 febr. 21. - 09:26:09 1/10
(5/33)
tegnap este láttam az elsõ részt és azt kell mondjam elég gyengére sikeredett
2043 -ban mostani kocsikkal járnak ezt a bakit
offtopic
zsuzsa_29 2014 febr. 20. - 21:32:22 Előzmény abisztriczky
(4/33)
Szerintem az a Total Recall címû sorozat volt.
offtopic
Marcipáncica_ 2014 febr. 20. - 09:19:51
(3/33)
Ma este kezdi adni a Viasat!
abisztriczky 2014 febr. 11. - 21:45:01 Előzmény _Freddy_
(2/33)
Én csak az elõzetesét láttam ennek a sorozatnak. Viszont rögtön beugrott egy jóval korábban forgatott sci-fi sorozat, ami nagyon hasonló témáról szól, olyan érzésem van, mintha ez az újabb annak a régebbinek a remaike-je lenne.
A címére sajnos nem emlékszem pontosan annak a régebbi sorozatnak, de abban is egy szintetikus (vagy android) lett a rendõr társa. Az elején nem nagyon szívlelte a robottársát, de a végére megkedvelte. Ha jól emlékszem, csak 1 évadot adtak le belõle nálunk már jó régen, akkor még A3-csatornán.
_Freddy_ 2014 febr. 05. - 10:59:31
(1/33)
Február 20-tól a viasat 3-on. :)

Sejtettem, hogy hamar lecsapnak majd erre a sorozatra. Egész jó kis jövõben játszódó bodycop sorozat. Az elsõ 4 részét láttam eddig, de engem teljesen meggyõztek.

Itt a viasat-os elõzetes: http://www.youtube.com/watch?v=_Y4mRkz46oU

Itt pedig a szinkronhangok:

OHN KENNEX (Karl Urban) – SZÉLES TAMÁS

DORIAN (Michael Ealy) – VARGA GÁBOR

VALERIE STAHL (Minka Kelly) – RUTTKAY LAURA

RUDY LOM (Mackenzie Crook) – CSÕRE GÁBOR

RICHARD PAUL (Michael Irby) – CSÍK CSABA KRISZTIÁN

SANDRA MALDONADO (Lili Taylor) – HEGYI BARBARA