10/10
Kifli5 2012 máj. 21. - 17:05:21 10/10
(309/369)
***SPOILER PÓTOLVA***
Ha nem ez lenne a film vége, akkor csak egy silány szerelmes történetetet láthattunk volna, amibõl ma már Dunát lehet rekeszteni. A film háromnegyedénél már kb vártam a végét, mert számomra vontatottá vált, azt éreztem, hogy ilyet én már láttam dögivel. Én is azon a véleményen vagyok, hogy valóban hatásvadász a vége, de legalább egyedi. A történet a Titanichoz hasonlítható, azonban ott már a címbõl tudjuk hogy igen ezek most megfognak halni. És ezért a kiszámíthatatlanság miatt 10-es nálam a film.
9/10
Tapikaa 2012 jan. 14. - 23:00:05 9/10 Előzmény calypso1974
(308/369)
Jaa, értem :)
Köszönöm szépen :)
10/10
calypso1974 2012 jan. 11. - 13:12:54 10/10 Előzmény Tapikaa
(307/369)
*SPOLER*
Az a férfi a lány apjának a munkatársa volt, akivel együtt tartóztatták le az elején a fiatalokat. Felismerte a srácot a lánnyal, és õáltala tudta meg az apa, kivel van a lánya.
*SPOILER VÉGE*
10/10
csigabige87 2012 jan. 05. - 08:59:41 10/10
(306/369)
Már régóta a dvd-k között hevert ez a film és tegnap este valamiért ezt emeltük ki az öcsémmel, hogy megnézzük teljesen véletlenül. Le kell szögeznem, hogy egyáltalán nem vagyok Robert Pattinson fan!
De ez a film nagyon jó volt! Teljes lélektani dráma! Egész végig azon gondolkodtam, hogy hogyan lesz vége, mert valamiért éreztem SPOILER hogy a srác meg fog halni, de csak akkor esett le, hogy hogyan, amikor megláttam a dátumot. SPOILER VÉGE
A történet teljesen hihetõ volt, nincs szüksége néha az embereknek a felfújt hülyeségekre, hogy eltudjon hinni egy történetet és bele tudja élni magát. Nekünk teljesen sikerült. Elhittem, hogy Tyler teljesen lelki sérült a tesójával történtek miatt, jól játszotta a zavarodott az életet keresõ fiatalt.
Mindent összevetve egy nagyon jó film volt és tuti, hogy máskor is megnézem!
4/10
Babilon 2012 jan. 01. - 19:17:35 4/10
(305/369)
Nekem nem volt érdekes ez a film. Egyszerûen nem tudja R.P. levetkõzni a vámpíros múltját, legalábbis ez a hófehér pofa és a "kidobott kiskutya" nézése iszonyat idegesítõ. A vége pedig hatásvadász. Bár az R.P. fanokat így sem riasztja el attól, hogy megnézzék. Hajrá.
10/4
9/10
Tapikaa 2011 dec. 31. - 01:42:40 9/10
(304/369)
Jaa, és szerintem a címe olyan szép :)
9/10
Tapikaa 2011 dec. 31. - 01:41:06 9/10
(303/369)
Sziasztok :)
Én most néztem meg másodjára, elsõre nem tetszett ennyire..Szerintem most jobban oda figyeltem.
SPOLER-t is tartalmazhat:
Jó volt, hogy nem csak a csajszi és Tyler kapcsolatáról szólt, mert akkor elég uncsi lett volna.
Annyira életszerû dolgok voltak, sajnos tényleg van olyan, hogy bántják a gyerekek egymást akár ok nélkül is.
Nem gondolkoztam azon, hogy mi lesz a vége, de nem erre számítottam. Én nagyon megdöbbentem és sírtam is :)
De azért az egy picit megnyugtató volt, hogy boldog volt amikor meghalt / az apuka vitte suliba a kislányt, kibékült a csajjal és látta a képeket is az apja sz.gépén/.
Láttam, hogy itt írta valaki, hogy ha látta a repülõt akkor miért nem futott el..? De mégis hova és , hogy?Amikor ment fel a lifttel nyolcan valahányadik emeletem volt..
Bár azt nem értettem, hogy miért mosolyog a lány amikor a végén felszáll a metróra, bár gondolom azért, hogy megint fel mert szállni.
De azt végképp nem értettem, hogy amikor mesélni az a srác, Tyler barátja , hogy milyen nõi voltak..na nem is ez a fontos, hanem..Hogy akkor van egy férfi aki nézi a lányt, de nagyon..Vagyis nekem olyan feltûnõ..Ki volt az?
SPOILER VÉGE

Örülök, hogy nem láttam egy Alkonyat részt sem, de most már azért sem nézem meg ³;)
citum 2011 dec. 10. - 20:16:20
(302/369)
Tényleg ennyire nehéz odaírni h "***SPOILER***"??! kérdezném 'efrem'-tõl és 'süsückeee'-tõl -.-" . máskor vegyétek már a fáradságot légyszíves, ha a legtöbben képesek rá sztem nektek is sikerülne. köszike (Y)
ad mala 2011 dec. 05. - 20:49:01
(301/369)
Csávókám egy James Dean klón és Jake Gyllenhal keveréke, egy lényegében ok nélkül lázadó, búvalb*szott p*cs. És akkor õ itten a kvázimessiás. A film szemérmetlenül hatásvadász (amúgy szeretem a szomorú és rémesen megható filmeket is), ha tehették volna könnygázt is nyomtak volna csak hogy sírjunk. Végig bosszankodtam ezen, és biztos voltam benne, hogy itt már nem lesz elérzékenyülés, mígnem megláttam a dátumot amit felírt a tanítónéni és menten leesett és menten elsírtam magam, bármennyire is nem szimpatikus se a srác, se a film. Nem hiszem el, hogy csak bejött nekik... És az a "legszebb" az egészben, hogy a csattanónak semmi, de semmi köze nincs az egész történethez! Milyen faramuci dolog a filmnézés...
7/10
kicsimag 2011 nov. 30. - 14:07:07 7/10 Előzmény borovnica
(300/369)
Valójában vontatott hangulató volt a film végig- ettõl függetlenül nem rossz.

SPOILER
Nekem pedig a vége tetszett a legjobban, nem szokásos happyend. Mikor a táblára felírják a dátumot akkor esik le...:D
10/10
hanna94 2011 nov. 27. - 14:19:28 10/10
(299/369)
***SPOILER***
valóban az elején kicsit vontatott volt..legalábbis nekem, mert full közhely, hogy fogadnak, aztán csaj..blablabla. :D de aztán kezdett valami érdekes lenne az egész filmben..talán megfogott, hogy Rob most nem egy nyálas szívtíprót játszott. :D a 11-13 éves Alkonyat és Robert fanoknak sztem nem ajánlott..véleményem szerint még nem tudják még felfogni a film érzelmi világát.
efrem 2011 nov. 12. - 23:01:02
(298/369)
***SPOILER PÓTOLVA***
én végig azt hittem, h az lesz a " megbeszélendõ ",h az öngyilkos báty volt a gyilkos. mert,végülis egy kockát sem mutatnak róla.a kislány testvér sorsa elég megrázó, sajnos,tényleg léteznek ilyen " gonosz " osztálytársak ! ez valahogy ezzel a civilizációval jött. kollektíven kiszúrnak maguknak valakit,és beledöngölik a földbe. és senki nem áll a másik oldalon a védelem oldalán. hogy a film végére miért hozták be a "szept. 11" -et?másképp is végzõdhetett volna,mondjuk,pozitívan. mert így,az az üzenet,hogy mégiscsak a "gonoszok " nyernek!
10/10
Alexxa626 2011 okt. 12. - 20:03:31 10/10
(297/369)
Valóban lassú, vontatott a film, de talán pont ettõl olyan kedves számomra. Megszámlálhatatlan alkalommal néztem már meg, sokáig minden este beraktam és csemegéztem a kedvenc jeleneteimbõl. :) Oké, Robtól többet vártam, mérföldekkel többet, mert valljuk be itt megint csak szenvedõ alany volt, semmi több. De a kislány egyem meg kategória volt és nem mellékesen még sokra viheti. Emilie de Ravin viszont kellemes csalódás volt, kedveltem a filmben, nem úgy, mint a Lostban.
Pierce Brosnan? Felejthetõ karakter volt, számomra hozta a kötelezõt, és úgy ennyi.
A zenéket nagyon szeretem benne.
A vége pedig ütõs, meglepõ és percekig bõgtem, hogy most akkor mi is van???
De ez csak az én fene nagy romantikus énem hitetlenkedése volt, hogy miért nem jöhetett minden rendbe? :)
Azoknak, akik nem a pörgõs, akció filmeket szeretik igenis ajánlani tudom ezt a drámát.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 08. - 16:41:03 10/10 Előzmény borovnica
(296/369)
nem az hogy nem menti meg, mert jó film lett, pont hogy a vége nem kellett volna, megoldhatták volna jobban is
borovnica 2011 szept. 03. - 22:38:54 Előzmény süsückeee
(295/369)
SPOILER
És igen, tudom, hogy nem önszántából halt meg, hanem ott volt a WTC-ben, ami igen, megrázó, de ez a kegyetlen és elszomorító fejezés még nem menti meg az egész filmet.
borovnica 2011 szept. 03. - 22:33:22 Előzmény süsückeee
(294/369)
Hát épp ez az. Én sem értem, miért kell még akkor is a mártírt játszani, amikor szinte minden rendezõdni látszik? Ez egy rossz üzenet a film készítõitõl. Éppen ezért volt számomra semmitmondó, mert azt még elnéztem volna, hogy nagyon lassú és vontatott. Én személy szerint bánom, hogy hagytam magam rábeszélni erre a filmre, pedig számíthattam volna rá, hogy ez a bamba Robert itt sem fog mást csinálni, csak kifejezéstelen arccal, szinte viaszbábuként, nagy "sajnáljatokengem" szemeket meresztve szenved bele a kamerába. Persze ez csak az én véleményem és természetesen nincs kifogásom az ellen, ha valakinek tetszik, de a magam részérõl még egy Robert P. filmet nem kockáztatok meg :-)
süsückeee 2011 aug. 22. - 17:05:30
(293/369)
Hát már rájöttem :D
9/10
Ford Mustang 2011 aug. 22. - 16:30:24 9/10
(292/369)
Spoiler

Mert ott volt a WTC-ben.
süsückeee 2011 aug. 22. - 15:54:14
(291/369)
De nem értem, miért halt meg, mikor kezdett már minden helyre jönni??? :((((
8/10
KittuS_ 2011 aug. 19. - 14:49:28 8/10
(290/369)
Nekem is tetszett a film, igazából a vége az ami nagyon megdöbbentõ mert ki gondolná a film közben?:) Életszerû volt a történet is az apáról, a megkeseredett fiúról és a hasonló cipõben járó barátnõjérõl. Jók voltak a színészi alakítások. Ennek ellenére nekem a film csak 8, a Vizet az elefántnak jobban tetszett Robert P.-tól.