Téma: Emmy Rossum

Carlo Abarth 2013 febr. 18. - 18:33:57
(20/20)
.
Carlo Abarth 2013 febr. 18. - 18:30:55
(19/20)
.
Ninfadora98 2012 ápr. 15. - 14:27:54 Előzmény Rahel
(18/20)
csak 16 volt ;)
wrossi 2012 márc. 29. - 00:23:51 Előzmény zsuuss
(17/20)
Bakker csak most vettem észre,hogy ugyanazt a klippet tettem be tõle amit te is.Már évek óta el van mentve a kedvenceim közé,ezek szerint nem ok nélkül.
wrossi 2012 márc. 29. - 00:17:17 Előzmény zsuuss
(16/20)
Férfiként más szemmel nézem õt,de ugyanez a véleményem.Ha rá gondolok csupa pozitív jelzõ jut eszembe és ez nem kis bók tõlem vagy bárkitõl aki hozzám hasonlóan szereti a tiszta,õszinte,tehetséges embereket.

http://www.youtube.com/watch?v=xiLcw4juIMk&feature=fvst
zsuuss 2012 márc. 07. - 21:02:18 Előzmény Rahel
(15/20)
A ti vitátok, de! Elõször ilyen semmilyen filmekben láttam és nem váltott ki semmit a jelenléte, az operaház fantomját is úgy néztem, h na megint õ.. cuki, szép, ennyi. Viszont, ez a sorozat, ill. a zenéje, ami kicsit imogen heap-es beütésû, teljesen megváltoztatta a benyomást róla. http://www.youtube.com/watch?v=xiLcw4juIMk&ob=av2e
Egyáltalán nem cicababa, csak szép és tehetséges.:)
jeffero 2009 nov. 22. - 20:20:10
(14/20)
Bocs, a Tinizseni c. filmhez akartam ezt az üzenetet.
jeffero 2009 nov. 22. - 20:19:34
(13/20)
Azt hittem, hogy a Claire-t alakító gyerekszínészt a Földreszállt angyal (Angel in Training) c. filmben láttam korábban, de utánakeresve végül kiderült, hogy csak hasonlítanak egymásra. Abban a filmben Laila Dagher alakítja Desi-t, a Tinizseni-ben pedig Emmy Rossum Claire-t. Emmy Rossum egyébként az Audrey Hepburn életét bemutató filmben alakította a fiatal Audreyt, biztosan onnan volt ismerõs, más filmjét nem láttam mostanában.
Mr. D 2009 aug. 13. - 01:04:57
(12/20)
Kétségkívül Christine volt a legjobb szerepe, amit nagyon jól eljátszott (na meg énekelt), de talán ezt a Dragonball-os rettenetet kihagyhatta volna, ott hatalmasat süllyedt a szememben. Annyi jó azért volt benne, hogy ennyire dögös még egyik filmjében sem volt, és legalább kitört a katasztrófafilmek skatulyájából, amelybe mostanság kezdett beszorulni.
Rahel 2008 dec. 30. - 16:59:07
(11/20)
Hali!!

-Ha valaki szidja a kedvencemet, akkor nem borulok ki, mert nem feltétlenül kell mindenki ízlésének megegyeznie!
-Az olyan uncsi lenne!

-Ja és az ünnepek:
-Még most is tart köszi, mert éppen ma van a szülinapom!!:DDD

-Akkor nincs is más hátra, csak az, hogy Boldog Új Évet kívánjak Neked, és minél kevesebb Emmy Rossumot érõ negatív kritikát a jövõben!!!:DD

-/Ez egyébként a kisasszony teljesítményének javulását is jelentené!!!/

-De tényleg!!:DD

Üdv: Rahel.
Livgirl 2008 dec. 30. - 15:06:43 Előzmény Rahel
(10/20)
Egyáltalán nem érdekel már, hogy miért nem tetszik neked ennyire, és hogy miért szapulod.
Énnekem továbbra is õ a kedvencem akérki akármit mond.
Ja és nem tudom neked hogy esne ha valaki a te kedvencedet szidná így.
További szép ünnepeket...
Rahel 2008 dec. 26. - 13:21:57
(9/20)
-Na remélem, hogy Livgirl ezért nem küld el majd az anyámba!!:DDD
Rahel 2008 dec. 26. - 13:19:09 Előzmény susan88
(8/20)
-Tegnap újra megnéztem a Phantomot, és nem akarok szenya lenni, de a leggyengébb Emmy Rossum volt!!:((

-Ez van!!!
Rahel 2008 dec. 14. - 17:33:40
(7/20)
-A film nagyon jó!!
-Közel áll a könyvhöz, és tényleg olyan krimi fazonú!!!


-Bár a könyvet még eddig nem szárnyalta felül semmi!!!

-/Esetleg Gerald Butler kinézte!!:DD/
-Az döglesztõ!!!
susan88 2008 dec. 14. - 16:55:53
(6/20)
Az Operaház fantomja nagyon tetszett,a színészek énekhangjai pedig nagyszerûek,ebben a filmben nem szuper alakításokat kell elvárni,mert eleve a történet és a karakterek sem úgy vannak megformálva,h. ez legyen karrierjük csúcsteljesítménye.
A dalokat nagyszerûen és átéléssel énekelték mind,nagyon jó feldolgozás kerekedett ki.
Rahel 2008 dec. 10. - 22:46:43 Előzmény Livgirl
(5/20)
-A "barátosnéd" dec.25-én lesz az RTL.II.-n.
-A Phantomot én is megnézem majd, és néha fogok rád gondolni!!

-De mielõtt még odavetnéd, hogy "menjél az anyádba" addig elmondanám, hogy a kis Emmy is jól játszott benne!!!:DD

-De tényleg!!
Rahel 2008 nov. 12. - 11:32:12
(4/20)
-"hát ezt nem hiszem el, még itt is fikázol?
-Ezek az oldalak a nézõk véleményeit tartalmazzák!
-De néha megesik, hogy negatív vélemény is bekerül ide, mert hát az ízlések és pofonok különbözõek!!

-"Hát elmehetsz ám mostmár a jó édes .....-ba!"
-Egy ilyen cica-baba miatt nem fogok elmenni az anyámba!:DD

-"Mi a fene bajod van ezzel a színésznõvel?"
-Csak az, hogy egy színésznõ nálam a Sharon Stone szintjén kezdõdik!!:DD

-"Neked semmi se tetszik?"
-De!
-Gerald Butler kimondottan tetszett!!:DD

-"Akkor kerüld el messzire az olyan lapokat amiken õ szerepel, és ne sértegesd a rajongóit és õt se!"
-Hmmm...
-Nem emlékszem, hogy a rajongóknak beszóltam volna valaha!:PP
-A filmjei pedig a nézõknek készültek, és vagy jók, vagy nem!
-Engem eddig nem vett le a lábamról, de azért a Phantom of the Opera nem volt olyan rossz, (fõleg a sírós jelenet!:D)
-/Na ezért ne küldjél el ez az anyába, mert tényleg komolyan gondoltam!!:DD/

-"Továbbra is azt mondom, ha olyan életutat jársz végig amit õ, Metropolitan, A.L Webber dícsérete, hogy igenis tudsz énekelni stb. akkor joggal fikázhatsz, addig fogd be a szád!!!!!!!!!!!!!!!!!"
-Hmmm..
-Andrew Lloyd Webbert nem csípem!
-De ismerem a csodás mûveit, és még most is csak azt tudom mondani, hogy a Phantom of the Opera akkor lett volna a legjobb, ha Gaston Leroux eredeti mûve alapján(Le Fantôme De L'Opéra)készítettek volna egy baromi jó krimit!
-És ebben a filmben még a kis Emmy is picsoghatott volna egy jót!!:DD

-A film betétdala is lehetett volna ez:
http://www.youtube.com/watch?v=QoSIuaczGN0

-Viszont egyet el kell ismernem:
http://www.youtube.com/watch?v=DOiUKD-6R5U
-Ez a videó nagyon jól lett összevágva, de a kis Emmy Whitney Houston-t soha nem fogja leénekelni!!!!

-És ez nem sértés!!!

-Na most lépek, és ha a "barátnõdet" éri némi negatív kritika, akkor ne sértõdjél meg!!

-(Én sem haragszom rád, pedig még anyámba is elküldtél!!!:DDDD)

Üdv: Rahel.
Livgirl 2008 nov. 12. - 09:51:56 Előzmény Rahel
(3/20)
hát ezt nem hiszem el, még itt is fikázol?
Hát elmehetsz ám mostmár a jó édes .....-ba!
Mi a fene bajod van ezzel a színésznõvel?
Neked semmi se tetszik?
Akkor kerüld el messzire az olyan lapokat amiken õ szerepel, és ne sértegesd a rajongóit és õt se!
Továbbra is azt mondom, ha olyan életutat jársz végig amit õ, Metropolitan, A.L Webber dícsérete, hogy igenis tudsz énekelni stb. akkor joggal fikázhatsz, addig fogd be a szád!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rahel 2008 nov. 05. - 15:15:56
(2/20)
-Tipikusan az a "kis csillag", aki azért van ott ahol, mert mindenhonnan nyomták!!!:))
-Az Ok. hogy 7-évesen a Metropolitan-ben gyakorolt, de ez ma már nem mutatkozik meg nagyon, ha énekel!!!
-És mint "színésznõ", 18-évesen fõszereplõje lett az Operaház fantomjának, de csak a 60millió dolcsi segítette ahhoz, hogy a film jó legyen!!

-Hát ennyit a kis Emmy-rõl!!!
Livgirl 2007 nov. 17. - 20:59:48
(1/20)
http://www.e-rossum.try.hu

EMMY ROSSUM MAGYAR RAJONGÓI OLDALA!!!!!!!