Téma: Én, a szexmániás

mulao 2013 júl. 10. - 04:23:04
(1/1)
Mivel botránykönyvvé vált, így természetesen hallottam róla, de csak azért nem veszek a kezembe egy könyvet, mert éppen aktuálisan az a "menõ botránykönyv", és mindenki azt olvassa. Viszont volt egy akció a boltban, hogy egy könyvet veszek és választhatok hozzá ingyen egy másikat, mivel nem volt olyan, ami érdekelt volna, hát ez tûnt a legjobb választásnak. Az elsõ olyan 20-30 oldalon nem is igazán érdekelt az égész, de aztán kezdett kibontakozni. Nos, a véleményem az, hogy Niki a könyvben megírt szexmániájával inkább phszihológus segítségére szorulna, de amit a sportolók belsõ világáról írt, az figyelemreméltó. Sokáig, a könyv végig gondolkoztam, hogy miért írta meg valójában, de aztán azt gondolom, hogy világossávált számomra az egyik utolsó fejezettbõl. Egyértelmû bosszú volt, de én azt mondom, hogy jól tette, hogy bemutatott pár embernek ezzel a könyvvel és leleplezte az igazságot. Rendõrségi ügy is lett belõle. Természetesen már olvastam, hogy tervezi az új könyvét, említette is a könyvben, hogy a megaláztatásoknak csak egy részét írta le.
Egyébként amatõr létére elég jó stílusban ír szerintem, és leakalappal elõtte, hogy ilyen õszintén ki mert tárulkozni.