9/10
Uby 2009 jan. 03. - 15:32:00 9/10
(7/27)
Én az elõbb néztem meg, nekem tetszett. A mostani thrillerekhez képest talán vontatottnak tûnik, de ettõl épphogy még izgalmasabb lesz.
9/10
efes 2008 nov. 06. - 20:56:39 9/10
(6/27)
Egészen kiváló, puritánul egyszerû, majdnem képregény sûrûségû thriller, néhány momentumában gyökeresen ellentmondva a mûfaj szabályainak. Mindvégig világosban, tûzõ napsütésben játszódik, ugye. Mindössze néhány helyszín, egy országút, két útmenti kávézó, egy bokor meg egy... nem lövöm le. Néhány szereplõ, még azt sem mondanám, nem tudni ki a gyilkos, bár anno láttam a filmet. De most a feléig tényleg nem tudtam, nem emlékeztem, aztán mondjuk összeállt a kép, de mindvégig szórakoztató maradt. Egészen sûrû hitchcocki suspence. Elképesztõen jó operatõri munka jellemzi a filmet, ami nagyban hozzájárul ahhoz, hogy mûködik a film, valamint a magyar Éles Sándor, aki a motoros srácot játssza..:)) 9, de majdnem 10.
verdeleth 2008 máj. 07. - 22:28:40
(5/27)
na végre eljutottam odáig, hogy megnézzem Tényleg nagyon jó Nem szimpla thriller Igen izgalmas, mégha kicsit ki is számitható a vége Érdekes a stikusban nem megszokott helyszin és hogy végig nappal játszódik A maga nemében kiváló
10/10
Csukath 2007 júl. 16. - 07:01:46 10/10 Előzmény Kiskirálylány
(4/27)
Ugyanez a véleményem, és én is szeretném meszerezni!
verdeleth 2007 júl. 08. - 01:48:09 Előzmény Kiskirálylány
(3/27)
megszereztem a filmet de sajnos nem tudtam megszerezni feliratot Érdemes megnézni ha nem tok angolul,
Kiskirálylány 2007 ápr. 23. - 09:57:32
(2/27)
Jó régen láttam, de nagyon jó film! De a legjobb talán mégis a címe! Amiért tetszett: egyszerûsége és sejtelmessége. Kevés szereplõs, jól felépített, és végig ez a fura érzés a gyomorban, hogy még nem történt semmi szörnyû, legalábbis érzékelhetõen nem, csak a nyomok, amik utalnak rá, és egyre félelmetesebb... Hátborzongató film, ami végig fényes nappal (tûzõ napon!) játszódik. Nem egy hálivudi triller, amibe öt csavart tesznek, mert azt hiszik, ettõl lesz izgalmas. Ez a film magától lebilincselõ, egyetlen nagyszerû ötlet van benne, de az viszi az egész filmet.
verdeleth 2007 ápr. 23. - 00:55:44
(1/27)
részleteket láttam belõle és nagyon érdekelne Nincs meg valakinek?