4/10
Tomaki 2018 szept. 24. - 22:56:11 4/10
(9/9)
Ma este láttam. Csalódás volt.
Gálvölgyi Jánost feliratozni kellene (vagy inkább lecserélni), mert annyira érthetetlenül beszél(t), s hát egy színésznél a szép (és érthető) beszéd alapkövetelmény kellene, hogy legyen.
Nekem hiányzott az a feszültség, amit a könyvtől és filmektől megkaptam. Aki azt az élményt várja vissza, csalódni fog, sajnos. (Pedig ez a kedvenc Agatha Christie-m.)
Coppersalt 2016 jún. 29. - 14:28:21
(8/9)
Tegnap láttuk az elõadást. Nos, meglehetõsen vegyesek az érzéseim. Az intro a sejtelmes zenével, a pszichothrillereket idézõ gyerekhangon elõadott dal...jó kezdés volt. Az is tetszett, ahogy a karaktereket a játékból kiemelve bemutatja a narrátor. A Játékszínben már éreztem, hogy a színészeknek be kell megelegedniük, egymásra kell hangolódniuk, úgyhogy az elsõ pár perc dialógusainak döcögése tulajdonkééppen nem is lepett meg. Viszont az igen, hogy késõbb sem indult be a szereplõk közötti kölcsönhatás. Azt értem, hogy a darab is arról szól, hogy egymás számára vadidegen embereket zárunk össze egy házba, de a hiányérzetem nem ebbõl fakadt. Sokkal inkább abból, hogy a szereplõk leginkább pusztán felmondták a szövegeiket. Gálvölgyi János például - akinek tehetségét és életmûvét egy percig sem vitatom el - annyira hadart, hogy lehetetlen volt érteni amit mond. Németh Kristóf vitt némi dinamikát a darabba, csak a többiek mintha nem tudták volna kellõ szinkronban lekövetni a reakcióikkal, így szinte minden megszólalása egy one-man show volt. Lévay Viktória mindig nagyon szimpatikus, most viszont a tapsrendnél nagyon zavartnak tûnt, mint amikor valaki rossz hírt kap, nem is tudott feloldódni. Lehet, hogy az utolsó elõtti jelenet megviselte lelkileg, de azért ez már a sokadik elõadás, és végül is feloldás a vége. Valahogy végig azt éreztem, hogy ott van a színpadon valami láthatalan blokk...hmmm vagy V. A. Lacky...
10/10
lipgloss 2014 dec. 19. - 09:19:47 10/10
(7/9)
Nekünk nagyon tetszett. Izgalmas volt, a karaktereket is jól elkapták a színészek, a díszlet is szép volt, nekem a szünetekkel sem volt problémám. Nézzétek meg ha tehetitek!! Nem fogtok csalódni! :)
8/10
doktormacko1 2014 nov. 14. - 17:36:26 8/10
(6/9)
8 / 10 tegnap láttuk barátaimmal és nekem tetszett . Tényleg lehetett volna pörgösebb és a három felvonás tényleg soknak tünik. Az erkélyen nagyon meleg volt , de ez csak egy észrevétel. Nézzétek meg .
Edmond Dantes 2014 ápr. 14. - 12:28:59
(5/9)
Tegnap láttuk, korrekt, vállalható produkció Agatha Christie csúcsregényébõl. Egy szünettel pörgõsebb lenne, sõt akár szünet nélkül is mehetne. Aki olvasta és azt hiszi, mindent tud a megfejtésrõl, téved! Agatha a színpadi változatban gondoskodott a regényhez képest eltérõ csavarról, ahogy az általam réges rég látott 1965-ös filmváltozat befejezése is eltérõ volt a regényétõl.
8/10
surviver 2014 márc. 12. - 12:59:02 8/10 Előzmény ercypici
(4/9)
Jó darab.
Láttam már másik három színpadon,nem ez volt a legjobb, de jó.
Hajdú S. folyton kiabál,ami túlzás, Gálvölgyi most nem ripacskodott,ahogy szokott,egyszerûen õ nem volt jó.
A filmszerûségtõl lesz egyedi a darab.
Edmond Dantes 2014 márc. 01. - 09:18:49
(3/9)
Naná h lesz! Mi is nehezen kaptunk, neten vettük, itt:
http://www.jatekszin.hu/
ezen belül itt:
http://www.jatekszin.hu/online-jegyrendeles
=most sincs rá jegy, sztem folyamatosan figyeld, mikor kezdik árusítani a következõ hetekre és akkor lecsapni!
ercypici 2014 febr. 28. - 15:35:16 Előzmény Stellar
(2/9)
Én nagyon szeretnék elmenni, de már nincs jegy...:(
Valaki ,nem tudja lesz még késõbb idõpont???
Stellar 2014 febr. 16. - 20:28:24
(1/9)
Tegnap ott voltam a bemutatón. Szuper darab, zseniális színészi alakítások és poénok! Aki teheti menjen és nézze meg!