Pünkösdi Kató 2009 jan. 01. - 02:03:19 Előzmény fodorb
(9/9)
Drága vagy! A mai Társulatot fel tudtam venni, de a tegnapit sajnos nem. Köszi a töltést, a tegnapinak örülnék nagyon. De ne a torrentre, azt nem ismerem, programot meg nem szeretnék feltölteni a gépre.
max. 300 MB-ig ide tudsz tölteni: sendspace.com

Van néhány Társulat videóm, pontosabban riportom a nap-keltébõl, tavalyi karácsonyi dalok tõlük, ha gondolod, szívesen elküldöm.
Ha igen, EMAIL-t írj légyszíves, ne itt tárgyaljuk ki. :))
Pünkösdi Kató 2009 jan. 01. - 02:00:53 Előzmény gadget
(8/9)
Hasonlóan kritikán alulinak tartottam a mai szilveszteri mûsort. :( Sajnálom. :( Playback volt? Mert hogy nem ott élõben énekeltek, az tuti. Akkor pedig playback lehetett... Sajnálom. A zenekar élõ volt, ezt tisztán hallani, de a mûsorvezetõk nem ott énekeltek. :( Vagy ha tévedek, vki javítson ki, mert akkor bocsánatot kérek.

Bakos Piroskának: vki vegye le róla - vagy másik tipusú szemüveget adjon rá, mert ami mostanában van rajta a hiradóban vagy hol, borzalmas! Ijesztõ! Rémisztõ! Képernyõn keresztül is megijedek tõle, pedig nem vagyok egy félõs... Komolynak eléggé komoly a hírek alatt, de ez a tipusú szemüveg rettentõen rondítja. Egy hárpiának néz ki benne... Itt, a szilveszteri mûsor alatt egész jól nézett ki, normálisan, hétköznapin, nem ijesztõen...

A tavalyi vagy azelõtti? Krémes szilveszteri nagyon JÓÓÓÓ volt! Nagyon tetszett, minden tekintetben. De a mostani...
gadget 2009 jan. 01. - 00:23:11
(7/9)
Persze ez a Krizsó Szilvi hangja volt, meg a hozzávaló összes számítógépes programé ami kicsit besegített. :) Attól még jól szólt.
10/10
csolaci 2008 dec. 31. - 23:58:46 10/10
(6/9)
Hogy ennek a Krizsó Szilvinek milllen jó hangja van!
Brávó, MTV!
BÚÉK!
gadget 2008 dec. 31. - 23:58:07
(5/9)
Szerintem ez kritikán aluli, a csajok hangja megcsinálva mint egy opera énekesé a fiukéra meg egy effektet sem sikerült tenni. Nagyon gááááz!
botta-melinda 2008 dec. 31. - 23:53:47
(4/9)
1.) Már volt egy Szilveszter, amikor a tévé dolgozói énekeltek. Akkor énekelte el Varga Jóska, hogy Vágyom egy nõ után, Takács Marikával. Akkor bohóvkodott Antal Imre Kudlik Julival és Tamási Eszterrel. Nekem nagyon gyanús, hogy hasztalan könyörgök az Önök kértéknek, hogy ezeket vetítsék, ezek évtizedek óta valahol el vannak ásva. Vagy veszve.

2.) Itten éppen a Csárdáskirálynõbõl énekelnek, A lyányok, a lyányok, a lyányok angyalok, a férfiakkal csak komédiáznak,...
Ezek még nem tudják, hogy már nem így kell énekelni??? A lyányok, a lyányok éjféli angyalok, a szerelembõl nem csinálnak drámát,...
Vagy az Operett Színházban tartják titokban, hogy ez az új szöveg énekelhetetlen és élvezhetetlen?
phoebe46 2008 dec. 31. - 15:26:49 Előzmény Pünkösdi Kató
(3/9)
szerintem mtv videótárban is meg lehet majd nézni :)
offtopic
fodorb 2008 dec. 31. - 15:26:02 Előzmény Pünkösdi Kató
(2/9)
Társulatot felveszem, fel teszem torrent oldalra
nmagra
Pünkösdi Kató 2008 dec. 30. - 21:34:11
(1/9)
Ugye lesz ismétlés? A Társulatnak is. Nem tudunk egyszerre több helyen lenni.