Ghanima 2010 márc. 24. - 23:17:19
(5/25)
Nem értem az egészet. :-oo
Hány ilyen sorozat van??:-oo
Ez a címe a Hargitay-lány szereplésével folyó sorozatnak, aztán a Vincent d'Onofrióval menõnek is. Ez, amit itt vetítenek akkor mi a szösz? :-oo
Olyasmi ez, mint, hogy van _a_ CSI, aztán lett miami-i, majd New York-i? :-oo Csak itt megtartottak egy közös címet?
moncsa94 2009 márc. 24. - 08:01:05 Előzmény Zsul
(4/25)
Bocsánat, hogy csak most reagálok a hozzászólásra, sajnos nem volt sok idõm mostanság erre. Én ezt a sorozatot azért szeretem, mert van benne izgalom és nekem a másik nagyon nayógy kedvencem a Bostoni halottkémek. Amikor még ment a TV2-n a Law & Order, akkor én még kicsi voltam. De láttam néhány részt a Hallmark Channel-ön és nagyon megtetszett. Aztán utánanéztem és láttam, hogy Jill Hennessy is szerepelt benne a 3.-6. évadokban. Jill nagy kedvencem, szerintem nagyon tehetséges. És most néhány részt láttam a TV2-rõl is. :)
Sajnos nem ismerem A halottkém címû sorozatot. :(
De ajánlom a Bostoni halottkémeket. :)
Zsul 2009 márc. 06. - 01:51:56
(3/25)
Még valami:)
Egy másik fórumon nyitottam topikot ennek a filmnek. Megtekintheted a következõ linken:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9146347&la=67004510
Zsul 2009 márc. 06. - 01:01:55
(2/25)
Kedves Móni!
Nekem volt szerencsém évekkel ezelõtt magyarúl látni a TV2-n az elsõ négy évadot, vagy hármat, erre pontosan nem emlékszem. Akkor hagyta abba a TV2, amikor Logen volt meg egy öreg fószer, szóval Logen a harmadik társát fogyasztotta épp.:)
Nekem is a top kedvenc (másik nagy kedvenc sorozatom a Halottkém). Úgy 98 és 2001 között mehetett, mert emlékszem, hogy gimnazista voltam, amikor megismertem, és beleszerettem a sorozatba.:) Nekem ez az esküdt ellenségek a favorit, a többi már nem olyan jó. Valahogy ez van a legközelebb a valósághoz emlékeim szerint... tetszett, hogy olyan erkölcsi tanulságos fûszer is volt benne. Arra is emléxem, hogy egyszer úgy kombinálta össze a TV-2, hogy elõszõr ment a Végtelen határok, utána meg az Esküdt ellenségek... hjaaaaj azok voltak a szép idõk... két ilyen tuti sorozat egymás után, s mindkettõ erkölcsi tanulságos, csak más környezetben kicsit más módon pengeti meg a dolgokat.:)
moncsa94 2008 nov. 22. - 09:07:23
(1/25)
Izgalmas, eddig még nem tudtam megnézni magyarul sajnos, szerintem az egyik legjobb krimisorozat!