Téma: Észbontó

keki 2007 nov. 18. - 11:29:01
(39/59)
Az egyész mûsor egy nagy kamu.. az emberek bóditása a lényeg... nem tudom hogy lehet ien mûsort kitalálni ami ennyire butitó.... sztem meg kéne szüntetni.. unalmas az egész.. sztem is lehetne helyette Melrose Place.. az legalább érdekes... emg ienek...nah szolva ennyit akartam..

bye bye!
=)) Keki
creckit 2007 nov. 08. - 19:38:59
(38/59)
Pff szar mûsor...:/
Inkább ehelyett is lehetne Melrose Place XD
Pitty 2007 szept. 13. - 13:47:25 Előzmény nzs
(37/59)
Phedráról? hát jóbuxa :-D
1/10
topikos8 2007 aug. 28. - 17:27:30 1/10
(36/59)
Olyat is mondott az Észbontóban ma, hogy "Halljuk a rossz megfejtést!"
Elszólta magát a csaj. Szóval beépített telefonálók is vannak...
nix 2007 aug. 28. - 13:53:34
(35/59)
idezeit a mai musorbol: "higgyek el, mi nem szoktuk becsapni a jatekosainkat!" LOL
nzs 2007 aug. 27. - 18:45:47
(34/59)
Sekoulopoulu Phaedráról mi a véleményetek? Róla még senki sem írt semmit, pedig már legalább két hónapja õ is vezeti a mûsort (minden második héten).
Szerintem õ az eddigi legszimpatikusabb mûsorvezetõ a telefonos játékok terén, van benne valami plusz, amit eddig még egyik mûsorvezetõben sem láttam (a szép hosszú és nálunk eléggé egyedi görög nevét leszámítva). Ennek ellenére Vandával sincs semmi bajom, minden ember más és más, õ is hozza a formáját.

Topikos8: nem semmi, hogy erre a statisztikára ennyi idõt rászántál. Én nem akarok senkit gyanúsítani, biztos van benne valami trükközés, egyik szerencsejátékban sem szórják két kézzel a pénzt. Mindenesetre még mindig nagyobb eséllyel lehet vele nyerni (persze kevesebbet), mint telitalálatos lottószelvényt kitölteni (régebben kiszámoltam a valószínûségét, ezért nem vettem még egy darab lottószelvényt sem). Amúgy még nekem sem jutott egyszer sem az eszembe, hogy felhívjak egy ilyen mûsort, az ilyeneket inkább csak nézni szoktam.
1/10
topikos8 2007 aug. 27. - 00:10:56 1/10 Előzmény sebastian87
(33/59)
Hozzátettem az Észbontó honlapomhoz, hogy, ha a feladvány .o..o.
akkor 93 darab lehetséges szó van, ezeket fel is soroltam. Még korábbról volt egy szótárfile-om a legfeljebb 6 betûs szavakról, így csak egy programot írtam rá, ami megkeresi a listából a lehetséges szavakat.
sebastian87 2007 aug. 26. - 15:20:45
(32/59)
U.i.: sajnos az ilyen topicokat pont azok olvassák legkevésbé, akik a legkönnyebben megtéveszthetõk: kevésbé iskolázottak, idõsek( az én nagyszüleim is panaszkodtak már, h betelefonáltak, és nem kerültek játékba...), mégis leírom azoknak, akik ezzel eddig nem voltak tisztában, hogy:
egy hívás az alapdíjhoz képest drága, ezért kérdés, h kinek mennyire éri meg a próbálkozás, a játékba kerülés pedig szerencse kérdése, hiszen számítógép sorsol, nyit vonalat, s minden telefonáló a hozzá hasonlók százaival versenyez

Vanda valószínûleg nem fog a saját mûsora ellen beszélni, ez érthetõ, akkor is, ha benne van és akkor is, ha nincs benne az állítólagos átverõsdiben, ami vagy van vagy nincs, merthogy egyelõre semmi nem bizonyítja
sebastian87 2007 aug. 26. - 15:03:22
(31/59)
a csalásgyanúval kapcsolatban: a számok tényleg elég húzósak (utólag is gratulálok a türelemhez és a kitartáshoz topikos8-nak!), és aki látja õket, és még ezek után is bõszen telefonálgat, magára vessen... az viszont, h az elején soha, senki nem trafál bele, egyáltalán nem csoda, nem kevés olyan szót lehet általában fölírni, amikben pl a 2. és 4. msh. megegyezik, pláne ha ilyen mindenféle toldalékos, ragozott formákat is beleveszünk, amire a betelefonálók is hajlamosak - ilyenkor egyébként mindig a fejemet fogom (csak akkor fogtam jobban, amikor vhol hasonló volt a megfejtés is).
de ennek ellenére simán el tudom képzelni a szócserét, és nemcsak a tv2rõl, hanem az rtlrõl is, mert ott se nagy kunszt kicserélni v letörölni és átfirkálni a táblát, miközben a kamera mást mutat. azt nem tudom, az észbontóban v a vetélytársnál milyen gyakran, mennyi segítség után nyernek, nem vok állandó nézõ, de az biztos, h egy közjegyzõ v hasonló jelenléte megnyugtató lenne. már csak azért is, mert hasonló mûsorral kapcsolatban Nagy-Britanniában már volt botrány,szintén a betelefonálással kapcsolatban.

más: Vanda szereplése nekem továbbra is szimpatikus, egyrészt mert kellemes jelenség, szép, mosolygós, barátságos tekintetû (a magyar médiában már ez is nagy szó), másrészt amikor eddig láttam, a játékosokkal is mindig udvarias, tisztelettudó volt( ez meg aztán pláne). nem lekezelõ, az arcáról nem sugárzik önteltség, undor, nem mû... a stílusa ízlés kérdése, de hogy a sódert nem nyomja folyamatosan - engem nem tud zavarni...

vis az a történet vége, h ha az észbontóra kapcsolok, többnyire ottragadok, játszani eszemben sincs (ettõl óvok is mindenkit), de a mûsorvezetõ miatt megéri..
1/10
topikos8 2007 aug. 25. - 12:28:20 1/10
(30/59)
Köszi!
nix 2007 aug. 25. - 12:05:43
(29/59)
szep kis osszeallitas, grat!
p_batemann 2007 aug. 24. - 22:08:17
(28/59)
topikos8: te egy ÁLLAT vagy :D (persze JÓ értelemben). Na ehhez már nem tudok semmit hozzátenni.Grat a munkádhoz!
1/10
topikos8 2007 aug. 24. - 17:48:51 1/10
(27/59)
Az Észbontó játékáról bizonyítottam be tudományos úton, hogy csalás.
Létre is hoztam egy honlapot a topiknak, látogasd meg:

http://topikos8.googlepages.com/
lipton 2007 aug. 23. - 00:14:13
(26/59)
Na hát ez a mûsor.....komolyan mondom én már csak azért nézem, mert olyan mûsorvezetõket raknak be, hogy szórakoztatóak egy idõ után, azt szeretem a legjobban mikor olyan szomorúan mondják hogy hát JÓÓ, csak nem erre gondoltunk:)))
nix 2007 aug. 22. - 13:50:40
(25/59)
p_batemann ravilagitott a lenyegre: amig nincs segitseg kapcsolgatjak a jatekosokat percenkent es persze SOHA sem fordult meg elo olyan, hogy vki is eltalalta volna az epp keresett szot, majd miutan nyomatjak a segitsegeket de ugy, h mar a hulye is tudja mi lesz a megfejtes, na akkor kb 10 percre ra bekapcsolnak egy "jatekost" aki mero veletlensegbol mindig lerakja, vegul a musor utolso perceben vegre bekapcsolnak egy igazi jatekost...
amugy vanda kifejezettem unszimpatikus szamomra, raadasul meg beszelni se tud..es akkor az uj musorvezetorol mar nem is irok...
moffancs 2007 aug. 14. - 17:11:58
(24/59)
Az RTL klubbos játékban is sikertelen a legtöbb hívás. Sajnos egyik lelkes játékosnak sem sikerül idõben felvenni a telefont. Talán csak addig tart a lelkesedés, amíg regisztrálnak? :)
p_batemann 2007 aug. 13. - 19:38:54
(23/59)
Jó! Tisztában vagyok vele, hogy mindenki maga dönti el, hogy betelefonál-e. Csak nem kellene ennyire TRÜKKÖZNI a hívásokkal, vagy ha trükköztök is vele, akkor ne ennyire feltûnõen ahogy most, hogy minden adásba ugyanaz a menet, segítség után 1-2 kamuhívás...stb. Amúgy meg nem is éri meg a segítségig telefonálni, hiszen addig annyiszor megváltoztatjátok a megfejtést amennyiszer csak tudjátok(még sose láttam olyat hogy beletrafáltak volna a játék elején vagy közepén :) . Elõsször még felháborodtam rajta, azóta már csak nevetek. Mindig mondom a testvéremnek is, hogy figyelj most volt a segítség na most akkor mibe fogadjunk, hogy a következõ hívás az nem szól bele, vagy lerakja. :D :D :D És persze mindig eltalálom. Elfogadom, hogy nem nyerhet mindenki, és nem kerülhet be mindenki, de akkor is mért nem változtattok akkor a játék menetén? Több feladvány vagy vmi... Nekem az RTL Klub-os játék sokkal jobban bejön, mert vicces és szórakoztató is egyben, amellet hogy nyerni is lehet. Az Észbontónak is ebbe az irányba kéne kacsingatnia. Hol van már ez az Észbontó a régihez képest? Ja és pl az RTL mûsorára jobban illik az ÉSZBONTÓ cím, mert ott tényleg az eszeddel nyersz (pl.: fekete-fehér-igen-nem :) !!!
Vanda1 2007 aug. 11. - 18:12:37 Előzmény p_batemann
(22/59)
Kedves p_batemann
Mindig mondom, hogy nem KÖTELEZÕ részt venni a mûsorban. Plusz az is, hogy szerencs kell ahhoz, hogy valaki bekerüljön. Nekem meg azt ne próbálja bemagyarázni senki, hogy az emberek nincsenek tisztában azzal, hogy nem fognak egyetlen ilyen játékban sem ész nélkül mindenkinek pénzt osztogatni. Amúgy meg nem hiszem, hogy bárki is panaszkodna azok közül, aki több százezer HUF-ot elvittek már. akinek nem tetszik, ne nézze ;)
p_batemann 2007 aug. 09. - 15:07:20 Előzmény Vanda1
(21/59)
Szia Vanda! Engem csak az érdekelne, hogy te is benne vagy-e abban hogy a kedves nézõk fejét szépen átvágja a mûsorotok? Nekem nem tudod azt kimagyarázni, hogy amikor segítséget adtok a szóhoz, akkor a játékosok bekapcsolása a játékba mért nõ meg 2-3x-ra, de ami igazán felháborító az az, hogy ha bekapcsol is a vonal akkor pont leteszik, vagy nem szólnak bele. NA NEEEEEE. Amikor a segítség elõtt mindenki beleszólt, és nem rakta le :) . És ez az összes adásra jellemzõ. És én nem lennék büszke a beszélõkémre a helyedbe az biztos, pláne arra nem hogy mekkora a fizetésed, (amin nem is csodálkozok, mert remekül tudjátok átverni a jónépet.)
cilvino 2007 aug. 01. - 13:38:29
(20/59)
Sziasztok!
Hasonlóan sokatokhoz, én sem szeretem az ilyen jellegû mûsorokat, de valakinek nyilván van rá igénye, hiszen máskülönben nem csinálnák. Mindazonáltal azt hiszem, a legundorítóbb dolog lehúzni egy olyan dolgot, ami nem tetszik. Nem kell nézni, ha nem tetszik! Aki nézi is, meg fikázza is, az megérdemli:) Az pedig, hogy egy nõt, aki ráadásul közszereplõ, ilyen szinten, nyilvánosan megaláz valaki, az rendkívül dühítõ. Ha unatkozol, gotagota, inkább olvass és mûvelõdj. De erre senki nem kíváncsi.