Téma: Észbontók

fo.ma 2013 máj. 14. - 17:32:53 Előzmény ponca
(41/181)
De minek????
Hát én már nem agyalok többet ezen, eddig sem néztem, ezután sem fogom. Súlyos nagy baromság a lebutított egyetemistákkal és a vásári kikiáltó mûsorvezetõvel, úgy szar ahogy van!
ponca 2013 máj. 13. - 09:37:03
(40/181)
Elõször, amikor egy hete belenéztem -véletlen akadtam rá- azt hittem én is, hogy ennyire stupid népek ülnek a fülkében.
Aztán a minap direkt rákerestem és meg kellett állapítanom, hogy van az a pénz, amiért hülyének tetteti magát akár egy egyetemista (is).
Átlátszó, hogy a baromságokat betanult, lökött szövegekkel adják elõ.
Több, kevesebb színészi teljesítménnyel és sikerrel.
Ergo nem ennyire hülyék, de ennyire hülyének kell tettetni magukat.
fo.ma 2013 máj. 12. - 18:49:10 Előzmény -greghouse-
(39/181)
Akkor nálam nem érték el a kívánt hatást a mûsorkészítõk, ugyanis egyáltalán nem volt magasabbrendûségi érzésem ezt látva, sokkal inkább tátott szájjal ültem a tv elõtt és nem akartam elhinni, hogy ilyen van. És aszerint amit írtál nincs is! Akkor meg minek???
Tibi5000 2013 máj. 11. - 15:17:50
(38/181)
Sajnos igaz amit mondasz.
3/10
-greghouse- 2013 máj. 11. - 09:46:58 3/10 Előzmény fo.ma
(37/181)
Bármelyik lehet egyetemista. Csak jól megfizetik õket, hogy eljátszák a síkhülyét. Akár még színházmûvészetisek is lehetnek. A baj azokkal a nézõkkel van, akik beveszik, hogy ezek igazi hülyék.
Jó pénzért megírt forgatókönyv szerint hülyéskednek, nem hiszem, hogy ezt nehéz lenne látni. Akinek ez kell, nézze.
A klasszikus meghatározás szerint a komédián azért nevetnek az emberek, mert a színpadon olyan hülyén viselkedik a szereplõ, hogy a nézõ meg van gyõzõdve arról, hogy õ sokkal okosabb.
Erre a magasabbrendûség érzésre épít ez a szemét is, és ... tisztelet a kivételnek.... azok nézik, akik már annak is örülnek, hogy nem ennyire mélyhülyék.
fo.ma 2013 máj. 09. - 23:08:25
(36/181)
Melyikük egyetemista? A két síkhülye hostess, vagy a két éjsötét csávó? Ne röhögtess, ez még a marxista egyetemhez is kevés lett volna!
yoz007 2013 máj. 09. - 22:44:45
(35/181)
Ki kell, hogy ábrándítsak mindenkit, de jó részük egyetemista!!
Nagy arcúak és sötétek.
fo.ma 2013 máj. 09. - 22:34:11
(34/181)
ATYAÚRISTEN! EZT NEM HISZEM EL! Ez már tényleg a legalja, erre már szavak sincsenek! Esküszöm, a kutyám több kérdésre tudná a választ.
A sötétség, ami ezt a mûsort átszövi, emberi fogyasztásra alkalmatlanná teszi azt és kifejezetten mérgezõ!

(Azért a mûsor készítõi is szégyellhetik magukat a 'mi a spiritusz'-ra megadott helyes válasz miatt! A 'spiritus' valóban azt jelenti, hogy szellem, lélek. De a 'spiritusz' - ahogy õk írták - az egyfajta etil-alkohol, más néven borszesz.)
10/10
Obsession 2013 máj. 09. - 22:08:39 10/10
(33/181)
Nem tudom elhinni, hogy ennyire buta emberek vannak. Komolyan ennyire sötétek vagy csak megjátsszák magukat? Ha megjátsszák, ha nem, igen csak leégnek ország elõtt.... Honnan szedik egyébként ezeket az embereket? Bementek egy bárba és onnan kiválasztották ezt a két hoszteszt? Vagy hogy?
10/10
Cullangka 2013 máj. 09. - 19:21:07 10/10
(32/181)
Engem nem érdekel mi van a háttérben... az elsõ 2 részben itteni lányok voltak, aki ismeri õket az tudja, hogy nem megjátszott volt amit mûveltek...
De ha mégis, és csak színészkednek, hiába amatõrök, akkor is színvonalasabb az elõadás mint a barátok köztben akár.. :D
tomecs 2013 máj. 08. - 15:48:54
(31/181)
Ezt a kamu shitet!
Ha ezek komolyak akkor botrány!
ceia 2013 máj. 04. - 14:42:48
(30/181)
Elkövettem azt a hibát, hogy idekapcsoltam.. az elsõ pillantban láttam, hogy a mûsorvezetõ unszimpatikus, igazi kereskedelmi csatornás ripacs. Aztán az egyik játékos, egy szakállas-bajuszos pofa elõadta a (jól láthatóan) betanított ujjongást: felordított égnek emelt karokkal hadonászva, és eszelõsen vigyorgott! Az egész pár másodperc volt, de azonnal visítva kapcsoltam el a megszokott menekülõ-csatornára, a Hír TV-re - ott van a legritkábban reklám, vagy más idegesítõ dolog :D
SZOTYl 2013 máj. 04. - 14:22:38
(29/181)
Akár kamu, akár nem ez szánalmas. Erre pénzt költeni pazarlás. A szökõév kiszámolást láttam csak, de ez is bõven kiverte nálam a biztosítékot. El nem tudom képzelni, hogy valaki direkt emiatt bekapcsolja a tévét, és leül, hogy röhög egy jót. Akinek ez vicces, az sincs magasabb színvonalon, mint maguk az észbontók.
3/10
-greghouse- 2013 máj. 04. - 12:59:28 3/10 Előzmény Bavaria
(28/181)
Higgyétek el, hogy ez megrendezett. Ez egy show mûsor, állítólagos nevettetõ céllal, ál-hülyékkel, akiket jól megfizetnek azért, hogy hülyeséget mondjanak. Mivel ezen sokan magukhoz kapnak, hüledeznek, sokan nézik.
A kertévé három legfõbb szempontja pedig 1. a nézettség, 2. a nézettség, 3. a nézettség. Minden ez után jön. Ez megéri, hogy azért fizessenek amatõr képernyõre vágyó celeb önjelölteknek, hogy szájukba adott hülyeséget mondjanak, és mindig legyen minden csapatban legalább egy beépített ember aki mindig a hülyeség felé tereli a "vitát", nehogy valaki értelmes választ adjon.
...Ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy ez nem egy megrendezett forgatókönyv szerint zajlik? Gyõzike show másként, más szereplõkkel, más forgatókönyvvel. Ugyanannak a nézõközönségnek.
Novalis 2013 máj. 02. - 22:56:34
(27/181)
Ma néztem meg elõször egy részt ebbõl a ... nemtudommibõl... és feltûnt, hogy a legvégén a két lány folyamatosan orosz ûrrepülõteret emlegetett (persze aztán nem találták el, hogy ez a helyes válasz) noha az *orosz* szó egyáltalán nem volt sehol leírva. Õk mégis legalább 3-szor kimondták, sõt, már az elején a kiírt "ûrrepülõtér" helyett egybõl "orosz ûrrepülõteret" olvastak fel. Vajon véletlen volt ez? Vagy nekik más szöveg volt kiírva, mint amit mi a képernyõn láttunk?
Azt a korábbiak tekintetében nehezen tudom elképzelni, hogy valami hátul megszólalt a fejükben, hogy orosz területen kell kutakodniuk. Vagy valami suskusról van itt szó?
1/10
Bavaria 2013 máj. 02. - 22:31:50 1/10
(26/181)
Ez embertelen. Azt hittem a Való Világ meg a Budapest éjjel nappalnál nincs alább. Elfogott a vágy, hogy kiüssem a képcsövet. Véletlenül odakapcsoltam, talán 5 percig sem bírtam. Ennyi idõ alatt sikerült összehozniuk, hogy Csernobil egy ország, két tartománya pedig Hiroshima és Nagasaki. Utána jött, hogy az amerikai elnök feleségét vasladynek hívják. Ekkorra már az agyhalál állapotába kerültem, és inkább kikapcsoltam a TV-t.Helyettük elszégyelltem magam több okból is: 1.Ilyen adásba kerül alapból,+ szórakoztatás céljából 2. Valóban élnek(nem is kevesen) ennyire sötét embernek hívott lények. És ne jöjjön senki ezzel a megrendezett, megjátszott dologgal, bõven akadnak ennyire primitív senkiháziak. Elég csak egy alapfokú ismeretekkel teli papírt eléjük tenni, és kitûnik ki való ebbe a förtelmes ganaj mûsorba. Szégyen és gyalázat ami a mai médiában folyik. Semmi vetélkedõ, kvízmûsor, csak ilyen redvaságok. Fogyassza egészséggel akinek jól esik, de nekem a belem kifordul az undortól.
3/10
-greghouse- 2013 ápr. 22. - 10:40:50 3/10
(25/181)
Nem hiszem, hogy bármit látnak mögötte.
...Egyébként, meg ha látnak, akkor mi van? Mit tehetnek? Gondolj bele: hat-nyolc ember szidja a showt. Közben százezrek nézik. Melyik érdekelne?
5/10
PearlWide 2013 ápr. 21. - 21:47:22 5/10
(24/181)
Köszönöm a linket (nem vagyok egy DTK mint személy fan)!

Az világos, hogy figyelhetik (és jól is teszik, ha figyelik) a kommenteket, arra próbáltam inkább kerekíteni a dolgot, hogy nem látnak-e mögötte "összeesküvést"? :) (((a show célzott lejáratását)))
Bár az is igaz, hogy kevesen olvassák a port-ot :D
3/10
-greghouse- 2013 ápr. 21. - 18:03:45 3/10
(23/181)
Szerintem a DTK-ra rá lehet keresni a TV honlapján (ha a link nem mûködne, akkor a mtv.hu-n belül a videotár, majd azon belül az összes videók, vagy ilyesmi, ott van a DTK show is, persze nem biztos, hogy minden mûsora, nekem elég volt egyszer is megnézni, nem hiszem, hogy letölteni érdemes lenne.

http://premier.mtv.hu/Rovatok/DTKshow.aspx

ez volt. Nem állítom, hogy mindig rossz volt, többször is volt egy vagy két érdekesebb vendég, de nagyon nyögvenyelõs volt. DTK bohóckodása nagyon erõltetett volt. Dehát ízlés dolga.

Ami az Észbontót illeti, én úgy tudom, hogy a Port egy olyan vállalkozás, amely (többek közt) abból (is) él, amibõl a Nielsen, tehát a csatornák, stb. "elõfizetnek" az értékelésekre, és szúrópróbaszerûen a kommentekre. Ezért fizet a tévé, a Port továbbítja (jogilag amint leírod a kommented, ha elolvastad, az a Port tulajdona lesz, tehát megteheti), mindenki jól jár. Más kérdés, hogy a tv csatornának a Port kommentjei nem az elsõ számú szempontot képezik.
...De én, mondjuk producerként, mindenképp figyelném ezeket a kommenteket, szerintem nagyon rossz producer az, aki csak a hivatásos kritikusokat figyeli. Amíg nem írunk le nagyon durva, és/vagy személyiségi jogokat sértõ dolgokat, szerintem örülnek neki. Ezért lehet kommentelni.
5/10
PearlWide 2013 ápr. 21. - 17:40:03 5/10 Előzmény -greghouse-
(22/181)
Ehh, micsoda udvariatlan alak vagyok, meg sem köszöntem a részletes információkat az Észbontók kapcsán!

Köszönöm!