Téma: Észvesztõ

kissan 2007 nov. 30. - 15:47:27
(12/152)
Szerintem ez egy remekbeszabott film, és Angelina Jolie zseniálisan játszik benne. Anno, amikor néztem, fogalmam sem volt róla, hogy kapott-e ez a film bármiféle kitüntetést, vagy Oscar-t, de Angelina egyenesen elbûvölt benne, és arra gondoltam, mi másért járna az Oscar, ha nem éppen ezért. Persze lehet, hogy valaki nem bírja a csajt, de attól a teljesítményét még illene elismerni. Azzal is vitába szállnék, hogy csak egyféle karaktert lenne képes alakítani, de még ha így is lenne, szerettünk már olyat, aki csak egyfajta stílusban állta meg a helyét, lásd pl. Sandra Bullock.
Amúgy Winona is nagyon helyes benne, és én úgy vagyok ezzel, hogy ha XY egy filmben jól játszik, akkor nagy ívben teszek arra, hogy más filmekben mit csinált, meg hogy hány cukorral issza a kávét. Ez a film igazán jól sikerült, és ebben a két hölgynek hatalmas érdemei vannak.
kyara2 2007 okt. 30. - 12:22:48
(11/152)
Nekem nagyon tetszett! Szerintem Angelina nagyon jót alakít benne, végülis Oscart is kapott érte!
JunkieLeia 2007 okt. 22. - 22:13:10 Előzmény Newcastle United
(10/152)
Pontosan ugyanezért nem szeretem én sem Angelina J-ot..mert csak egy féle szerepet tud játszani.ezért szeretem pl Johnny Deppet, mert keresi a különleges nem mindennapi szerepeket!
7/10
Newcastle United 2007 szept. 15. - 11:58:47 7/10 Előzmény dorisz
(9/152)
Azért mert Angelina Jolie csak ezt az egy karaktert tudja hitelesen megformálni, ezért nem tartom jó színésznõnek, csak egy felkapott csinibaba egy morzsányi tehetséggel. Az Oscar-díj is hatalmas túlzás, hozta a formáját, de semmi emlékezeteset nem nyújtott. Hasonló a véleményem Winona Ryderrõl, csak õ éppen egy másik karaktert szokott ismételgetni évek óta.
A film nem volt rossz, de én nem ngyon vonnék párhuzamot a Száll a kakukk fészkével. Hasonlóság az elmegyógyintézet, de míg az egyik esetben az embertelenség és a még lejjebre süllyedés szimbóluma, a másik esetben a gyógyulás egyik elkerülhetetlen állomása.
Bov 2007 máj. 12. - 17:37:29
(8/152)
Nagyon jó film, kellemeset csalódtam.. :)
aki tudja, az nézze meg;)
dexpunk 2007 máj. 07. - 10:29:17 Előzmény dorisz
(7/152)
ja, Winona Rydernek nagyon testhezálló ez a bizonytalan, tépelõdõ, útkeresõ tinédzser szerep. mellesle 27 évesen hitelesen alakított egy 17 éves csajt.
az év igazságtalansága volt, hogy õt még csak nem is jelölték az Oscarra ezért a filmjéért.
csigusz92 2007 máj. 06. - 21:55:23
(6/152)
véleltlenül akadtunk rá aste a tvben elsõnézésre beleszerettem
zseniális,megrázó,borzalmasan jó,kva jó
megkéne szerezni dvdn
zalan 2006 dec. 15. - 16:13:20
(5/152)
KU**A JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!
Angelina Jolie a kedvenc szinésznõm és itt megérdemelte az OSCART!!!
ISMÉTLEM: k**a jó
dorisz 2006 okt. 12. - 23:25:28
(4/152)
Hihetetlen!!! 7 éve szerettem volna megnézni ezt a filmet, és ma végre sikerült... Mindenesetre megérte hajtani, mert szerintem zseniális. A párhuzam a Száll a kakukk...-kal egyértelmû, de attól még eredetinek találtam. Winona Rydernek talán ez az utolsó olyan filmje, amelyikben igazán az õ karakterének megfelelõ szerepet játszik. Angelina Jolie-ra meg nem nagyon találom a szavakat. Egyszerûen csak elhittem neki mindent...
Gabor84 2006 júl. 08. - 20:41:21 Előzmény lilcso
(3/152)
Nagyon jó film! Angelina Jolie nagyon hitelesen el tudta játszani (itt is) a bekattant szerepét!
lilcso 2006 jún. 26. - 02:21:54
(2/152)
huh iszonyat izgi és király! :)
és a zenéje is szép naon...
és hihetetlen h angelina jolienak mindig ezek a bekattant szerepek jutnak (gondolok itt e mellett a giara) bár a giaban másmilyen bekattanásról volt szó, de az ilyesmi kaliberû film...
eléggé zagyván írok, de most láttam ezt a filmet és fél 4 van....
amatõõr 2006 jún. 10. - 11:16:05
(1/152)
Nekem tetszett, érdemes megnézni.