Téma: Észvesztõ

9/10
greghouse 2011 jan. 26. - 22:52:09 9/10
(72/152)
Így is van, szerintem is.
Azt viszont nem tudom, hogy a South Park címû hibbant, túlkoros tiniknek készült rajzfilm-utánzat mióta is lenne referenciapont bármihez is.
10/10
Ford Mustang 2011 jan. 26. - 22:50:43 10/10
(71/152)
Valószínûleg csak véletlen, mivel a rablást 2 évvel késõbb követte el.
Keló9 2011 jan. 26. - 20:58:59
(70/152)
Én meg South Parkot nem nézek, az egy rajzfilm paródia, nem? Igen komoly...
A Pápa ezt a film megnézése után nyilatkozta (nyílván:)), de nem emlékszem már hol olvastam, nem neten, az biztos. Már régen volt,amikor láttam moziban a Passiót utána kezdtem olvasgatni róla.
A lényeg: ezt a filmet a zsidók ítélik el, nincs ezen mit szépíteni.
Io 2011 jan. 26. - 19:52:43
(69/152)
Igen, jó film.
Az vajon véletlen, hogy Winona pont az írja a naplójába, hogy „ lopsz, mikor lenne rá pénzed’ ?
Nekem tetszett, ahogy a betegek egymást segítették, „gyógyítgatták”. És kicsit olyanok, mint a gyerekek, vigyázni kell rájuk. Pedig már felnõtt emberek.
Az emberi elme mindig is érdekes, sérülékeny és kiismerhetetlen lesz.
10/10
John A. Kárki 2011 jan. 26. - 19:45:49 10/10
(68/152)
Szerintem nagyon jó volt õ is. Jolie talán tényleg viszi a prímet, de Winona is nagyszerû, és maga a film is nagyon el lett találva. legalábbis nekem tetszett. (amúgy Susanna Kaysen-nek nem, de hát ez nem egy dokumentumfilm, a történet ki lett színezve)
Az meg hogy kleptomániás... kár de a színészi teljesítménye, más tészta. szerintem.
Nálam 10/9, és Winona egy jelölést azért megérdemelt volna ezért a filmért.
10/10
John A. Kárki 2011 jan. 26. - 19:42:07 10/10 Előzmény greghouse
(67/152)
Az, hogy egy antiszemita, homofób ember.
Aki lehet, hogy tisztességgel felnevelt egy csomó gyereket(de ki tudja? lehet a gyerekek anyát is verte, mint a mostani nõjét, és nem tudom mit gondolnak róla a gyerekei.)
Kápolnát építtetni a birtokra, miközben részegen vezetünk, verjük az asszonyt, talán egy picikét talán álszent dolog. :(

Szomorú, hogy ebbõl látom többeknek az jön le, hogy "szeretnék én ilyen jó színész lenni", meg tett már le valamit az asztalra"

Gibson nagyon nagy színész, de szörnyû ember. A kettõ között illene tudni különbséget tenni.
Amúgy nem kimondottan érdekel a bulvár, de ezt a történetet hallottam, Amerikában sokszor szerepelt mûsorokban, ezt a történetet mindenki ismeri(amúgy te hoztad fel) Az asszonyverés, meg az állandó piázás meg még inkább köztudott, bocs hogy hallottam róla.

vallási irányultságával mi a baj? kedves Ford Mustang, semmi. Semmi, és nem is errõl volt szó. Soha nem állítottam, hogy bármi gond lenne ezzel. A viselkedésével már annál inkább.

Keló9, bocs, hogy ezt így nem hiszem el neked, de meg tudnád mondani, pontosan hol és milyen kontextusban nyilatkozta ezt a pápa?? Bocsi, de addig ezt nem tudom komolyan venni.
A passió egy jó film, de egy valamit nagyon kihagy a történetbõl... Ahogy az elõbb írtam South Park ezzel foglalkozó részébe elhangzik(nem vagyok oda a SP-ért de ez tökéletesen eltalált rész) ha megnézitek...
10/10
Adri999 2011 jan. 26. - 19:14:04 10/10
(66/152)
Nagyon tetszett a film. Közben azon is elgondolkoztam,hogy lehet jómagam is örült vagyok..de talán nem..
Keló9 2011 jan. 26. - 19:02:25
(65/152)
Én is csak pozitívumokat írnék Gibsonról, és mi van ha antiszemita? Megvan rá az oka, a Passióra a Pápa csak ennyit mindott: ,,ez valóban így történhetett''. És ne felejtsük el a Rettenthetetlent, ott sem csak színészként közremûködött:,,SZABADSÁÁÁÁÁG!!!
A. Jolie-t meg szándékosan állították be így, tehát smink stb... nélkül, bár, csak belenézegettem a filmbe. Charlize Teron botrányosan csinos nõ, és miért kapott Oscart? ,,A Rém'' c. filmért, rémesen is néz ki, szó szerint:))
10/10
Ford Mustang 2011 jan. 26. - 16:17:25 10/10
(64/152)
Ezek hülyeségek, ne törõdj vele, mit mond. Semmi baj nincs Mel Gibsonnal, én is, te is, õ is szeretne olyan jó színész lenni mint M. G., - mivel azért letett egy pár jó filmet az asztalra - ez szerintem tény és teljesen helyén való dolog. Vallási irányultságával sincs semmilyen probléma, római katolikus, fogalmam sincs ezzel is mi a baj? Semmi, szóval ennyi a történet.
9/10
greghouse 2011 jan. 26. - 14:05:02 9/10
(63/152)
Gibson szerinted egy "elmebeteg p*cs".

A magam részérõl egyrészt szeretnék ilyen tehetséges "elmebeteg p*cs" lenni mint Gibson (ahogy te leírtad), másrészt azért most te is a bulvár uszályába kerültél, Gibson hét gyereket felnevelt, tisztességgel, na Uram bocsá', most elvált.

Más, nem katolikus szinészekre csak akkor figyelnek oda, ha már kilencedszer válik el.

Mi is a baj Mel Gibsonnal, azon kívül, hogy római katolikus?
9/10
greghouse 2011 jan. 26. - 13:57:59 9/10
(62/152)
Szeretném, hogy ha Mel Gibsont nem annak alapján itélnéd meg, (és remélem az utókor nem úgy fogja), hogy (szerinted) "antiszemista, alkoholista, idegbeteg".

Részben az orvosok dolga legyen (az alkoholizmusát saját maga is bevallotta), hogy idegbeteg, nem tudom honnét vetted, biztos megadod valami bulvárlap címét ahol ezt írták, hogy antiszemita, megint elismerem, vannak ilyen megnyilvánulásai.
Ja, de akkor a Pápa is antiszemita.
Ugyanis Gibson nem állított mást, mint a Pápa, miszerint Jézus halálra kínzását végül is nem a rómaiak hanem Heródes rendelte el.

Szóval szerinted a Pápa antiszemita.
Lehet.

De akkor ne egy film ellen érvelj ezzel.
gh
9/10
greghouse 2011 jan. 26. - 13:52:00 9/10
(61/152)
Tényleg érdekes.
Ugyanis hajlamosak vagyunk (én is) a szép nõket beskatulyázni az "ostoba" dobozba. Angelina Jolie ebben a filmben (amíg én néztem) nagyon jó. Nem állítom, hogy egy nõi Jack Nicholson, vagy azt sem, hogy egy Meryl Streep, mert ez a kettõ aligha születik még egyszer kb. száz év alatt, de Jolie ANNAK ELLENÉRE, hogy bombázó szép nõ, mégis jó.
Lehet, hogy lesz ebbõl a csajból valaki?
10/10
John A. Kárki 2011 jan. 26. - 12:21:42 10/10
(60/152)
Gibson bármit is tett le az asztalra, egy alkoholista idegbeteg. Antiszemita és homofób.
Ennek semmi köze nincs a színészi tehetségének...Egyáltalán mi köze van a kettõnek egymáshoz?? Ha Winona nem tett le semmit az asztalra, -ami amúgy nagy túlzás, de rendben van, Gibsonhoz képest ez elfogadható- akkor ezért nem perelhetné be?? Talán nem ilyen alapon megy a dolog.

A Passió meg nem rossz film, de mióta kijött a South Park ezt kritizáló része, csak az Kyle végsõ monológja jut róla az eszembe. Látszik, hogy egy elmebeteg pöcs rendezte, aki kápolnát épít a birtokán, de közben meg agyba-fõbe veri a nõjét, akiért az egész családját elhagyta egyébként. :)
Nagyszerû ember.
9/10
greghouse 2011 jan. 26. - 10:01:56 9/10
(59/152)
Hadd ne menjünk bele, hogy ki a szép és ki nem. Pl. szerintem Magyarországon ma is Udvaros Dorottya, Angliában Emma Thompson. Namost erre sokan felhördülnek.
Én egyébként sem azt mondtam, ha figyeltél, hogy Jolie szebb. Azt, hogy nem dobnám ki az ágyamból.

Dehát a sarki fûszeres lányát sem dobnám ki, csak õ nem szerepel a Playboyban. Mikor megválasztják "a világ legszebb nõjét", szerintem úgy kellene fogalmazni, hogy

"a legszebb azok közül akiket a bulvársajtó ismer Hollywoodban, és akikre ezeken belül a bulvársajtó felkért és fizetett ujságírói szavaznak megbeszélve egymás közt, függõen attól, kinek a menedzsere ad több pénzt a reklámra."

Na õ lesz a "világ legszebb nõje".

U.I. marketing szakon végeztem az egyetemen. Meglepne, ha nem így történne a "szavazás".
10/10
John A. Kárki 2011 jan. 26. - 08:47:33 10/10
(58/152)
*n
10/10
John A. Kárki 2011 jan. 26. - 08:46:34 10/10
(57/152)
hát csak csatlakozni tudok a csodálkozókhoz, Ryder alakítása nagyszerû, és hihetetlen hogy nem jelölték semmilyen díjra. Jolie jó volt ebben a filmben, de Wiona mégjobb. !!

mellesleg, mint nõ is inkább bejön, mint Jolie, de ez már egy más kérdés.
hiden 2011 jan. 26. - 01:41:31
(56/152)
Na végre...!Megtudtam nézni a filmet,nem is tudom mióta vágytam rá.Nagyon tetszett,leginkább a hangulata fogott meg.Én sem értem Winonát miért nem jelölték ezért az alakításért,de azért Jolie is nagyon ott volt(szerintem),és hát a gyönyörû Brittany...:( Csak ilyenkor,amikor egy filmben nézem õt,fogom fel,hogy már nincs köztünk többé. 9/10
10/10
Ford Mustang 2011 jan. 26. - 00:17:40 10/10
(55/152)
Na igen, mégis õ kapta a G. G.-ot és az Oscart. Winonát még csak nem is jelölték egyikre sem, amit speciel én egyáltalán nem is értek. Meg azt se, hogy a filmet sem jelölték semmilyen díjra, nem azt mondom, hogy Oscart neki mint legjobb film, mert az Amerikai szépség is megérdemelte, ezzel nincs is semmi baj, de hogy semmiféle díjra... oké, Jolie megkapta, nem sajnálom tõle, jól alakított, de ha már õ olyan jól alakított, akkor Ryder is alakított olyan jól, mint A., szóval neki adtam volna az arany szobrocskát Hillary Swank helyett (bár õ is jól alakított a Fiúk nem sírnak c. filmben, semmi kétség efelõl).
Daniel761002 2011 jan. 26. - 00:12:44
(54/152)
Ez egy régi film, ezt azért tartsd szem elõtt. Jolie itt még tényleg nem volt egy bomba csaj, de ez azóta már nem mondható el róla.
Ha milliónyi férfi odáig van érte, akkor az már nem véletlen.:)
Ettõl függetlenül Winona is nagyon szép nõ.
offtopic
ceia 2011 jan. 26. - 00:02:11
(53/152)
Szerintem Ryder tehetségesebb, mint Jolie és még szebb is. Pontosabban: õ szép, Jolie nem az.