Ati77 2007 máj. 15. - 13:46:05
(118/138)
Én azt az elsõ hozzászólásoddal kapcsolatban írtam.

Figyelj, ha most kitörne egy háború és a lakhelyedet Romániához, Csehországhoz, vagy akárhova csatolnák attól függõen, hogy hol élsz, akkor milyen nemzetiségû lennél utána? Szerintem magyar.

Amúgy meg mindegy milyen nemzetiségû a versenyzõ (Rúzsa Magdi speciel magyar), de lehetne japán is akár, ez itt lényegtelen. Annyi a megkötés, hogy egynél több országot nem képviselhet.
Indigo 2007 máj. 15. - 12:29:39
(117/138)
Komolyan mondom, ez már gusztustalan, és hányingerem van a fajtádtól. Mi az, hogy 0,1%-ban magyar??? Azért nem magyar, mert a Vajdaságban született, és nem magyar állampolgár? Hát tanulj egy kis magyar történelmet, légyszives, mielõtt ilyen baromságokat találsz írsogálni. Én Magdit magyarnak tekintem, ugyanúgy, ahogyan magyarnak tekintem az erdélyi barátaimat is! Sõt, szokták mondani, hogy a határon túli magyarok sokkal inkább magyarok, mint az egymás szemét kivájó, folyamatosan acsarkodó kismagyarországi idióták. És egyre inkább azt látom, hogy ez így is van...

Rúzsa Magdi: "Szerbiában magyar voltam, itt most jugó vagyok" ............... No comment.
Noncsa 2007 máj. 15. - 11:56:20
(116/138)
Szóval szerinted az ukránoknak ugyan annyi közük van a magyarokhoz, mint ennek a vajdasági lánynak?? sztem ezt vhol eltévesztetted...
amúgy nem tudja vki h. mi volt a grúz dalnak a címe amit Sopho énekelt? köszike!
Meroving 2007 máj. 15. - 09:44:29
(115/138)
attól függetlenül,hogy szeretem-e rúzsát,akkor is helytelen,hogy egy 0,1%-ban magyar képviselje Magyarországot.ilyen erõvel az ukrán buzik is indulhattak volna pirosfehérzöldben...

Az pedig,hogy jók voltak-e az írek,a litvánok és a finnek az csak nézõpont kérdése.olyan világban élünk,ahol a buzik(gondolok itt az ukránokra)nulla tehetséggel másodikok,és a színvonalas zene meg elmehet a pi..ába.

És lehet,hogy nektek szõrszálhasogatásnak tûnik,de akkor is elvárható lett volna a helyes(ebb) angol kiejtés,egy szót nem lehetett kivenni abból amit énekelt,annyira rossz volt.
Meroving 2007 máj. 15. - 09:37:05
(114/138)
Olyan stílusban nyilvánítok véleményt,amilyenben akarok.neked ehhez semmi közöd,tekintve,hogy nem a te leveleidre válaszoltam...
rozsa38 2007 máj. 15. - 09:18:07
(113/138)
Szia!

Keresd meg a <a target="_blank" href="http://www.mtv.hu" title="www.mtv.hu">www.mtv.hu</a> oldalt és ott katints rá a megújult az mtv.hu Videotár feliratra ekkor bejönn egy oldal.A képernyõ jobb oldalán találsz egy olyan feliratot,hogy Kategoriák ott keresd meg a 2007 Eurovizios Dalfesztivált és kattints rá,majd ismét a kategoriáknál keresd meg a Elödöntö vagy Döntö szöveget és kattints rá ekkor ismét bejön egy oldal és a dalverseny teljes terjedelmében meglehet nézni
Ati77 2007 máj. 15. - 05:21:12 Előzmény Meroving
(112/138)
Akinek gratuláltál, annál éneklésben Kovács Ákos az etalon (ami viccnek is rossz).

Idézet egy cikkból:

ÁKOS
A kegyelemnek is része van abban, hogy az embernek hogyan alakul a sorsa, de ebben a mûfajban végsõ soron a közönség dönt. Mindegy, hogy hitelesnek vagy tehetségesnek érzed-e magad, az se lényeges, hogy jók-e a dalok, vagy hogy jó énekes-e az ember - én például konkrétan nem vagyok az...

RIPORTER
Leírhatom?

ÁKOS
Nyugodtan. Ez a mûfaj a személyiség erejérõl szól, a szaktudás éppen nem hátrány, de nem is szükséges. Mick Jagger kiesne a Megasztár területi elõdöntõjén, Keith Richardsnál jobb gitárosok játszanak gimnáziumi zenekarokban, Charlie Wattsnál silányabb dobos egyszerûen elképzelhetetlen. Õk együtt mégis a Rolling Stones. Egy díjkiosztón kábé 400 millió tévénézõ elõtt elrontották az ezerszer játszott nótát, de valahogy kijöttek belõle, mert mindig elrontják, már rutinjuk van ebben is."
Ati77 2007 máj. 15. - 05:12:23 Előzmény Meroving
(111/138)
A "középkategóriás" magyar második helyrõl jutott be a döntõbe (28 versenyzõbõl), csak a végsõ gyõztes tudta megelõzni.

Látom a szabályokkal nem vagy tisztában, bárki lehet az induló. Celine Dion pl. Svájcot képviselte régebben, de volt sok más eset is, amikor idegen országból kértek fel énekest.

" a benevezett dal ( zene és szöveg ) 2006. október 1. elõtt nem jelenhetett meg kereskedelmi forgalomban
- a dal hossza max. 3 perc hosszúságú lehet.
- a színpadon részt vevõk száma: max. 6 fõ
- a középdöntõ napjáig betölti 16. életévét
- egy elõadómûvész csak egy országot képviselhet a versenyen
- az elõadó szabadon dönthet, hogy milyen nyelven énekel
- a nevezett dalt élõben kell elõadni, play back zenei alappal, amely nem tartalmazhat vokált, vagy annak bármilyen imitációját

A gyõztes dalt bemutató televíziós társaság lesz a következõ dalverseny házigazdája. A gyõztes dal(ok) szövegíró(i)ja és elõadómûvésze(i) megkapják az Eurovíziós Dalverseny Díját."
Ati77 2007 máj. 15. - 05:03:56 Előzmény Meroving
(110/138)
Igaz, te is pont ugyanezt csinálod!
Ati77 2007 máj. 15. - 05:02:31 Előzmény Meroving
(109/138)
A énektudás értékeléséhez viszont nagyon értesz, gondolom zenei iskolákban végeztél, de akkor sem nem kellene ilyen arogánsan mondani a véleményedet. Esetleg hoz létre egy zenei tanácsadó céget, mert nélküled a magyar zenei szakma (a közönséggel egyetemben) hülyét csinál magából azzal, hogy Rúzsa Magdit élteti.
Indigo 2007 máj. 15. - 03:20:02 Előzmény Meroving
(108/138)
Gratulálok, te kis szájbólseggcsinálós oktondi oxfordi!

1. Érdekes logikád van a seggnyalással kapcsolatban. Ha valakinek tetszik egy elõadó, akkor az az ember annak az elõadónak a seggét nyalja? Tehát ha neked tetszik mondjuk egy Spike Lee film, akkor te a Spike Lee-nek a seggét nyalod, ugyebár... Érdekes megközelítés...
2. Majd akkor nullázzál le egy kimagasló tehetségû embert, ha te már felmutattál valamit (fórumbéli tehetetlen fröcsögéseden túl, persze).
3. Nincs igazad, mert nem a finnek,az írek,és a litvánok voltak a legjobbak... :)
Perdikkas 2007 máj. 15. - 00:51:03
(107/138)
Teljesen igazad van, lassan Európa összes buzi elõadója itt próbál szerencsét. Undorító....Kár volt az a 3 pont is, amit az ukránok Mo.-tól kaptak.
Perdikkas 2007 máj. 15. - 00:49:08
(106/138)
A dal, amivel Rúzsa Magdi indult, nem tartozott a kedvenceim közé, mert nem ez a kedvenc zenei stílusom, de attól függetlenül tényleg megérdemelten ért el egy elég jó helyezést, úgyogy gratulálok neki. Az adott szavazási körülmények között ez a legjobb helyezés, amit egy magyar elérhetett(mellesleg 2 éve a Nox is megérdemelt volna egy legalább 9. helyezést, semmivel sem voltak rosszabbak).
Az ukránok undorítóak voltak, a törökök pedig, bármennyire is kedvelem õket, sztem gyengék voltak most, az oroszhoz hasonló produkcióval pedig sztem bármelyik ország lánycsapata elõ tudott volna állni.
A szlovén operaénekesnõ talán a legjobb volt, legalább olyan jó hangja volt, mint a szerbnek, a zenei stílusa pedig mindenképpen egyedi volt, úgyhogy sztem a gyõzelmet is megérdemelte volna.
A portugál csajt sajnálom nagyon, hogy kiesett az elõdöntõben, és csak 3 ponttal maradt le a 10. helyezett Moldovától. Ha nem nyaltunk volna annyira be a szerbeknek és a románoknak, és adtunk volna 4 pontot a portugáloknak, akkor ott lehettek volna a döntõben.

Az volt a legdühítõbb az egészben, hogy többször is elhangzott, hogy"Az Eurovíziós Dalverseny büszkén ünnepli Az Egyenlõ Esélyek Mindenkinek Évet". Mikor mindenki ismeri a jelenlegi szavazási rendszert, legalább ilyen pofátlan, felháborító szöveggel ne jönnének.
Meroving 2007 máj. 15. - 00:43:48
(105/138)
amúgy pedig a finnek,az írek,és a litvánok voltak a legjobbak.
Meroving 2007 máj. 15. - 00:40:57
(104/138)
Gratulálok!

Te vagy az elsõ értelmes ember ebben a fórumban,aki nem nyalja a seggét egy ilyen nulla embernek
Meroving 2007 máj. 15. - 00:37:42
(103/138)
én meg csak magát tudom sajnálni,hogy büszke arra,hogy egy középkategóriás NEM(!!!) magyar képviseli a magyarokat...

Legközelebb szingaléz énekest kérjünk fel erre a feladatra,legalább annyi köze van Magyarországhoz,mint rúzsának.(számomra már az is felháborító volt,hogy a megasztárt õ nyerte meg)
Meroving 2007 máj. 15. - 00:33:00
(102/138)
igen,a kiejtésem oxfordi.ha egyszer megtanultam az angolt,akkor az a minimum,hogy becsülettel megtanulom az angol nyelv helyes kiejtését...,ez a kis nüansz elvárható lett volna rúzsa magdolnától,de ezt (sem) nem tudta teljesíteni...

Amúgy ha maga egy csöppnyit is intelligens lenne,akkor nem kritizálná az énektudásomat,mivel 1:nem hallot énekelni,
2:nem indultam semmilyen dalversenyen,ami nem kötelez arra,hogy rendes énektudásom legyen.viszont aki indul egy ennyire(többé kevésbé) rangos versenyen,attól a kiejtés mellett az is elvárható,hogy ne sikítson,hanem énekeljen(mint például a litvánok,vagy az írek).
Meroving 2007 máj. 14. - 22:40:19
(101/138)
megszeretnélek kérni,hogy ne osszad az észt,ez csak a véleményem volt.nincs jogod ex-katedra kijelenteni,hogy az van amit mondasz és kész.MEGÉRTETTED???köszönöm
cherry baby 2007 máj. 14. - 13:27:27
(100/138)
na? mégse volt rossz választás a dal? :DDDDDD egyébként Magdi énekelt a legjobban. Õ egyedül úgy beénekli a csarnokot, mintahogy a többiek csak együtt tudják. Akkor hangja van... a 10be bent van ez a legjobb. mi úgysem tudtunk volna szervezni egy ilyen fesztet. a politika meg itt is elsõdleges volt...
4Narina 2007 máj. 14. - 11:27:18
(99/138)
Azert remelem a velemenyalkotasi jogom megmarad :/

A szoveg lehet h dijat nyert,de nem olvasgatni szeretem a dalokat hanem hallgatni.Magdi hangja fantasztikus...de a szamban megis van v.mi amit miatt nem tetszik.Lehet hogy az, hogy mar a csapbol is ez folyik?