Ezüstliliom 2008 máj. 22. - 21:13:41
(9/389)
Ez a svéd csaj olyan, mint egy földön kívüli.:D
Obránszky Ármin 2008 máj. 22. - 21:12:48
(8/389)
Én is ebben a hitben éltem, de ezek szerint, ezt a szabályt eltörölték és csak a minden évben pocsék angolok és a franciák, meg a házigazda van a dntõben automatikusan.
Obránszky Ármin 2008 máj. 22. - 21:09:55
(7/389)
Hát most valami 90es évek közepe fíling, tuc-tuc rettenet van, Izlandról... Ennél csak jobb lesz! :-)
Obránszky Ármin 2008 máj. 22. - 21:07:11
(6/389)
Én egyszer már hallottam, de eléggé más a zenei izlésem, így nem tett rám komoly benyomást, de lehet, h ma változik a véleményem.
Stevest 2008 máj. 22. - 20:52:46
(5/389)
Én még nem hallottam a magyart dalt. Remélem az eddigieknél azért jobb lesz.
Obránszky Ármin 2008 máj. 22. - 20:49:38
(4/389)
Ez a tendencia. Magdi tavaly magasan a mezõny felett teljesített úgyis, h egy közepes dalt vitt. Mi lett volna, ha egy tisztességesen megírt számmal indul? Jó, esélyes, h ugyanez, mert nem csak a produkció minõsége számít...
Félek, h a mostani magyar induló nem jut el a döntõig. Ahogy láttam elég színtelen, vértelen darabbal vághat neki a versenynek. Félõ, h ha véletlenül jobb is a szám, mint az átlag, elfelejtik, h indult...
Stevest 2008 máj. 22. - 20:46:00
(3/389)
Hát a többi ország is elég igénytelen produkciókkal készült. Teljesen élvezhetetlen dalok.
Kramprusz 2008 máj. 22. - 20:28:58
(2/389)
Üdv. Ahogy elnéztem, részünkrõl nem volt valami fényes a felhozatal. Igazából a felérõl nem, a másik felérõl meg csak a pletykamédiából" hallottam. Nem kritizálásból mondom de százszor jobb elõadók is jelentkezhettek volna. Bár a fellépõk között volt egy közeli rokonom (muter) és mondta, hogy már az elején tudták, ki fog indulni, és meg volt rendezve... na mindegy. Kiváncsi leszek.
Ezüstliliom 2008 febr. 09. - 20:55:02
(1/389)
Sajnos az igazán jó elõadók és dalszerzõk Magyarországon nem tekintik dicsõségnek kijutni erre a versenyre, így nem is indulnak a válogatón. Kár.:(
Ahogy Friderika mondta, tényleg nem is ugyanaz már a verseny, mint régen. Ott is csak a látvány számít igazán, meg hogy minél meghökkentõbb legyen a produkció, nem pedig a DAL. Én ma sem engedném pl., hogy más nyelven énekeljenek, mint az anyanyelvük. Ettõl volt különleges az egész.
Friderika - vagyis inkább Jenei Szilveszter - dala különleges volt. Annyira együtt volt dallam, szöveg és elõadó! És amellett, hogy mind a zene, mind a szöveg színvonalas volt, látszott, hogy az elõadó sem egy üresfejû báb. Sütött belõle a belsõ szépség.:)