Fashion 2020 jan. 03. - 21:15:39 Előzmény asdf2
(580/1660)
Egy?

Bele kukkantottam, ez valami siralmas. Pali bácsin érezhető egy csekély visszafogottság, olvashatta a kritikákat. A végén sem ordította annyira az arcunkba a szlogenjét.
A bajn.... ki sem mondom. A béka se..ét fel kell emelni, hogy aláférjenek. K.M. bácsi a sok agy rázkódástól furcsán nevet. Erre a sportágra jellemző ez az ártalom. Égnek mint a Reichstag. Miért jó ez nekik? Ennyire nincsenek tisztában önmaguk képességeivel?
A riporter néni? No komment.
agytröszt 2020 jan. 03. - 21:08:46
(579/1660)
Nem akarok senkit megbántani, de Palik már nem képernyőre való, borzalmasan néz ki. Legalább a fogát megcsináltathatná...
csengőZoli 2020 jan. 03. - 20:52:43
(578/1660)
Nézhetetlen.
Nem gondolják komolyan,hogy ordibáló Palikot és gagyi ügyességi játékot fognak nézni az emberek minden nap főműsoridőben.
1/10
asdf2 2020 jan. 02. - 20:03:11 1/10
(577/1660)
Egy szar
cellasto 2020 jan. 02. - 17:06:27
(576/1660)
tavaly végignéztem az egész szériát, tegnap az elso resz harmadat ha végig tudtam nézni...én kihagyom a továbbiakban :)
olahmiki1959 2020 jan. 02. - 14:56:02
(575/1660)
Váljék egészségedre!
Én egy szériát végignéztem, csak azt láttam, ahogy Palik 15-ször végigüvöltötte ugyanazt a pályát, egy pillanatra be nem állt a szája, és egyszer természetesen minden pálya lehet érdekes, izgalmas, de a tizedik fordulónál már borzasztóak ugyanazok az akadályok!
Egy széria ebből nekem tökéletesen elég volt, többre nem vagyok kíváncsi.
Neked viszont jó szórakozást - és boldog új évet - kívánok!
Üdv! Miki
olahmiki1959 2020 jan. 02. - 14:44:18
(574/1660)
Ez megint az a szaladgálós-kiabálós műsor? Ráadásul, minden hétköznap adják?
Köszönöm, nem kérem!...:)
Monas 2020 jan. 01. - 20:32:10
(573/1660)
Na, elkezdődött :)
Tereplovas 2019 dec. 29. - 12:33:22
(572/1660)
Hihetetlen - és nagyon sokat levon a műsor amúgy sem túl magas értékéből -, hogy már megint a Palik vezeti. Nála még a Kasza Tibi is jobb lett volna.
toths1957 2019 dec. 23. - 10:35:17
(571/1660)
Visszatér az üvöltő dervis.
1/10
Hozzászóló János 2019 dec. 09. - 19:38:40 1/10
(570/1660)
Komolyan van olyan, aki ezt nézi?
Peti817172M 2019 nov. 01. - 18:32:35 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(569/1660)
Kata visszahozása nem volt igazságos, hiszen nem Dorka ejtette ki a párbajon. Ha mindenképpen régi játékossal akarták pótolni Dorkát, akkor olyannal kellett volna, akit ő ejtett ki (pl. Petra).
Peti817172M 2019 nov. 01. - 18:30:14 Előzmény Fashion
(568/1660)
Ez volt az utolsó Exatlon, ahol csak egy győztest hirdettek. A párhuzamosan futott román és mexikói évadban már külön férfi és női győztes volt. Náluk is egy győztes volt a régebbi évadokban.
Annamari 1986 2019 ápr. 30. - 08:35:27
(567/1660)
Szín igaz.Én nem tudom miért lenne unszimpatikus Reni és Timi.Mit vétettek .Vagy Patrik és Ungi Nem a Karának kellett volna nyerni
Fashion 2019 ápr. 29. - 11:07:05 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(566/1660)
Idézet a.dani0227:
"Kata megérdemelten nyert ... hajszálon múlt a kiesése ... a szabályzat lehetővé tette, hogy visszahozzák. Végig a kihívóknak szurkoltam, a bajnok csapat nagyon unszimpatikus volt ... külön örülök ... hogy nem Rudi nyert, végig számító és sportszerűtlen volt..."

A szemlélet valóságshow-hoz illő, de mégis ott szerepel a bűvös szó: "sportszerűtlen".

Miért van az, ha egy unszimpatikus ember sportszerűtlen és nem győz akkor minden rendben van.
Ha egy mosolygós, szimpatikus ember áll dobogóra akkor meg minden tökéletes. Holott tagadhatatlanul olyan előnyhöz juttatták, ami a másik 16 kieső versenyzőnek nem adatott meg. Mitől vált ez sportszerűvé?

Mi lenne, ha az unszimpatikus ember lenne az exatlon győztese?
Annyi, hogy a most elégedetten csettintő szurkolókból kitörne a gyalázat! Nála azonnal fel lenne róva a sportszerűtlenség és igazságot követelnének.

Láss csodát, ha az unszimpatikus versenyző nyer - mondjuk egy olimpiai aranyat, akkor mi történik? Akkor azonnal el kezd működni a gyűlölet! Ennél a versenyzőnél a hajszálon múló győzelem az égbe kiáltó igazságtalanság. Csak a szerencséjének köszönheti a győzelmét és nem megérdemelten győzött!
Fordítottan, ha a szimpatikus győzne egy hajszálnyival, az ott megnyugvást eredményezne, mert győzött az igazság.

A sportnak a tiszta versenyről kell szólnia, mellőzve minden szubjektivitást, ahol a teljesítmény a döntő.

De a vitákat eldöntendően Palik úr nyilatkozata tisztázta a helyzetet.

Nyilatkozatában sajnálattal közölte, hogy "EZ EGY TV MŰSOR VOLT" amit sokan sportversenynek gondoltak.

Innentől kezdve teljesen értelmetlen bármilyen szabályra, fair play-re hivatkozni. Mintha számon kérnék Agatha Christie-t, hogy a könyvének végén ki lett a gyilkos.

Példának említi, hogy ők már a super döntő előtt tudták ki lesz a győztes! Viszont a nézők kedvéért eljátszották, fordulóról fordulóra változtatgatták a véleményüket hogy minél hitelesebbek tűnjön a verseny.

Palik úr a nyilatkozata alatt többször is az "igazságról" beszélt.
Többek közt hangoztatta, hogy férfit és nőt nem lehet összemérni.
Ettől függetlenül mégis össze lettek mérve és roppant igazságosan!
Nem egymás ellen futottak, hanem az idő ellen! És ez így már igazságos!

Akkor ezen elmélet mentén haladva ezentúl az összes időre futó, úszó stb. női és férfi versenyzőnél így kellene eredményt hirdetni.
a.dani0227@gmail.com 2019 ápr. 26. - 08:45:39
(565/1660)
Kata megérdemelten nyert, végig jól küzdött a párbajban is hajszálon múlt a kiesése és a szabályzat lehetővé tette, hogy visszahozzák. Végig a kihívóknak szurkoltam, a bajnokcsapat nagyon unszimpatikus volt végig, ezért külön örülök ,hogy végül kék győztes lett. Annak meg külön, hogy nem Rudi nyert, végig számító és sportszerűtlen volt, kapott egy nagy maflást mikor Patrik legyőzte.

Abban egyetértek ,hogy lehetett volna külön férfi és külön női győztes, Patrik is megérdemelte volna a győzelmet. Petinek szurkoltam végig, ő küzdött a legjobban és láttuk egy rosszul kifogott ügyességi játékon is múlik a kiesés, pont azt dobta a gép neki, ami nagyon nem ment neki.
Fashion 2019 ápr. 25. - 09:44:47
(564/1660)
Katát többen is nyugtatják, ne törődjön senkivel és semmivel. Nyugodt szívvel tegye el a pénzt és arassa le a babérokat.

Ő nem csalt, nem hibázott. Csak a szervezőket érheti vád, az ő döntésük volt, hogy a kiesése után - valami szabályra hivatkozva, ismét vissza kerülhetett a játékba.

Vannak olyan érvelések is - Kata részéről is, hogy ez csak egy játék, ez nem komoly dolog. Ezt nem kell komolyan venni, ennyi belefér.

De hát álljunk már meg egy szóra.

Ezen nincs mit vitatkozni. Nem kell találgatásokba bocsátkozni. Erre törvény van. Btk. Ezt úgy hívják, hogy korrupciós bűncselekmény.

Kata nem véletlenül érzi magát "kellemetlen helyzetben". Mint pénzügyi asszisztensnek tisztában kell lennie fogalmakkal. Nem babra ment a játék, hanem milliós nyeremény volt a tét.
Három szereplő minimum van.

1 a jogtalan előnyhöz juttató
2 a jogtalan előnyhöz jutás elfogadója
3 a jogtalan előny elfogadójával való egyetértés

Csak ez utóbbi - az elfogadóval való egyetértés is 3 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható.

Milyen jól érzékelteti a helyzetet egy idézet, mely így hangzik:

„Megvesztegető ajándékot ne fogadj el, mert az ajándék vakká teszi azokat, akik látnak és elferdíti azok ügyét, akiknek igazuk van.”
Monas 2019 ápr. 24. - 15:18:52
(563/1660)
Szerintem senki nem ment haza üres zsebbel. De azt a szerződést biztos nem fogják az orrunkra kötni, hogy a műsorért ki mennyi pénzt kapott.
Monas 2019 ápr. 24. - 15:13:35
(562/1660)
Nekem nincs facebook accountom így kimaradok belőle :( De lett volna nekem is pár kérdésem. Bár lehet jobb is hogy nem kérdezek ;-)
Fashion 2019 ápr. 24. - 14:53:13
(561/1660)
Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad!
Már fel is tettem neki a kérdésemet.