robicsek2 2014 júl. 09. - 11:44:21
(9/149)
Pardon én egy másik filmmel kevertem.
robicsek2 2014 júl. 09. - 11:42:01 Előzmény Meklód fia
(8/149)
Neked tetszett az új Noé ?
Hát pedig, Noé bol akció sztárt csináltak stb stb. Sigourney Weaver-t meg ne ócsárold mert rád küldi az Alien-t :). Kitûnõ formában van. Még mindig szexi. Bizonyos értelemben még szexibb, mint pl az Aline filmekben. Talán miatta megnézem. de nem biztos. az eredeti film pont jó volt.
Charlie Sheen 2014 júl. 09. - 11:37:39
(6/149)
YouTube-os link: https://www.youtube.com/watch?v=SJq7MBa7jHY

Szerintem meg kifejezetten jó lett az egész, így bepillantásnyira. Kellõen epikus a Bibliához hûen. Ridley Scott sosem bánt rosszul ilyesmi témákkal. A szereplõk meg alapvetõleg ígéretesek. Meglátjuk. Azért Noah(2014) szinten biztos nem lesz rossz.
robicsek2 2014 júl. 09. - 11:34:59
(5/149)
Na ne már ! Ezt is elszúrják ? Miért nem lehetett békében hagyni a könyvet, és az eredeti filmet. Az eredeti filmen nõttem fel, legelõször feliratosan láttam úgy volt meg nekünk vhs-en. Az szerintem pont megfelelõ volt. Megvolt a hangulata. El fogják szúrni a hangulatot .
Charlie Sheen 2014 júl. 09. - 11:29:37 Előzmény Charlie Sheen
(4/149)
Meklód fia 2014 jún. 26. - 17:46:44
(2/149)
nekem az új Noé is tetszett és valószínûleg ez is tetszeni fog. Sigourney Weaver-nek inkább már az Öregek otthonába való elhelyezésén kéne törnie az agyát, nem mai gyerek már az ilyen Hollywoodi filmszerepekhez.
somersby 2014 jan. 07. - 15:39:36
(1/149)
Ridley Scott szokása szerint elõzõ filmje befejezése után új forgatásába futott. Legújabb projektje az Exodus lesz, a premierjére 2014. december 12-én fog sor kerülni Amerikában. A történet természetesen Mózesrõl fog szólni, aki kivezette az izraelitákat Egyiptomból. A bibliai történet fõszereplõje Christian Bale lesz, mellette olyan színészeket láthatunk, mint Joel Edgerton, Aaron Paul, John Turturro, Sigourney Weaver és Ben Kingsley.
A rendezõ továbbra is sokoldalúságát próbálja bizonyítani, hiszen az idei A jogász elõtt, a Prometheus címû scifit rendezte, azelõtt pedig történelmi kalandfilmet (Robin Hood), akcióthrillert (Hazugságok hálója), gengszterfilmet (Amerikai gengszter) és romantikus mozit (Bor, mámor, Provence).