robicsek2 2014 júl. 09. - 11:34:59
(5/145)
Na ne már ! Ezt is elszúrják ? Miért nem lehetett békében hagyni a könyvet, és az eredeti filmet. Az eredeti filmen nõttem fel, legelõször feliratosan láttam úgy volt meg nekünk vhs-en. Az szerintem pont megfelelõ volt. Megvolt a hangulata. El fogják szúrni a hangulatot .
Charlie Sheen 2014 júl. 09. - 11:29:37 Előzmény Charlie Sheen
(4/145)
Meklód fia 2014 jún. 26. - 17:46:44
(2/145)
nekem az új Noé is tetszett és valószínûleg ez is tetszeni fog. Sigourney Weaver-nek inkább már az Öregek otthonába való elhelyezésén kéne törnie az agyát, nem mai gyerek már az ilyen Hollywoodi filmszerepekhez.
somersby 2014 jan. 07. - 15:39:36
(1/145)
Ridley Scott szokása szerint elõzõ filmje befejezése után új forgatásába futott. Legújabb projektje az Exodus lesz, a premierjére 2014. december 12-én fog sor kerülni Amerikában. A történet természetesen Mózesrõl fog szólni, aki kivezette az izraelitákat Egyiptomból. A bibliai történet fõszereplõje Christian Bale lesz, mellette olyan színészeket láthatunk, mint Joel Edgerton, Aaron Paul, John Turturro, Sigourney Weaver és Ben Kingsley.
A rendezõ továbbra is sokoldalúságát próbálja bizonyítani, hiszen az idei A jogász elõtt, a Prometheus címû scifit rendezte, azelõtt pedig történelmi kalandfilmet (Robin Hood), akcióthrillert (Hazugságok hálója), gengszterfilmet (Amerikai gengszter) és romantikus mozit (Bor, mámor, Provence).