szevacica 2010 okt. 18. - 16:12:35
(13/593)
Saját fejlesztés... mint lentebb olvasható, Ökrös Gergõ és csapata kreativitását kellene érte dicsérni. Pár hete az AXN vasárnap délutáni adásában ment egy japán õrültség, talán valaki látta. Szerintem abból meg a Viasat3-on futó Lehetetlen küldetésbõl koppintották... óriási kreativitással. Én tuti nem nézem, egy percet se!
kozmamonika 2010 okt. 18. - 16:04:38 Előzmény rajongo1
(12/593)
Egyetértünk.
epichun 2010 okt. 18. - 15:29:33
(11/593)
Még nem volt egy adás se, és már 2.2 -õn áll. Ezek szerint mások is ilyen pozitívan néznek elébe ennek a mûsornak.

Minden esetre megvárom az estét és belenézek ebbe az újabb celebmûsorba és akkor értékelek :-)

Bár nem tudom mi olyan vicces abban, hogy egy celeb hason csúszik, meg (ha jól láttam) nyakon kötve rángatják és közben cukorkát eszik... de a készítõk ezt viccesnek találják... legyen nekik igazuk.

Egyébként nem tudjátok van ennek valami külföldi elõélete, vagy full-magyar produkció?
Gömbice 2010 okt. 18. - 14:10:09
(10/593)
Csütörtök este lesz. És igazad lehet, hogy nem sokan fogják nézni. Fõleg, hogy nagyon késõn kezdõdik (22:25)és fejezõdik be. (01:30) Aki dolgozni jár, nem igen engedheti meg magának, hogy ne pihenje ki magát. És akkor maradnak az ilyen "szórakoztató" mûsorok, ha TV-zni akar valaki. De ennél az is jobb, ha az üres falat bámulom.
1/10
Viola Erzsébet 2010 okt. 18. - 14:06:37 1/10
(9/593)
"Pont az a lényeg, hogy valamivel állandóan a felszínen maradjanak, õk ebbõl élnek. "
Ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy mindezt fõmûsoridõben tehetik, így a gyerekeknek, fiataloknak ezt a mintát közvetítik!!! :( Így kell jól élni, ezt kell követni! Nem tanulni, dolgozni kell, hiszen abból (szinte) csak nyomorogni lehet.
Én büntetném a tévécsatornákat, ha délutáni, vagy fõidõben adnák ezeket. Ha már mindenáron (szerintük) igény van ilyen mûsorokra, akkor azokat az éjszakai órákra tegyék!
feketevipera 2010 okt. 18. - 10:14:08
(8/593)
Igen, jó lenne, de: pl. valamelyik este adják az m2-n Verditõl a Don Carlost. Vajon hányan fogják megnézni? Ráadásul olyan énekesek fogják elõadni, mint Polgár László, Tokody Ilona vagy Miller Lajos. Õket ismerjük-e jobban, vagy Dánielt és Tüncit? Ha az embereket megkérdeznénk, szerintem szomorú lenne a végeredmény.
feketevipera 2010 okt. 18. - 10:03:09
(7/593)
A celebeket sajna nem lehet elfelejteni, mert az a lételemük, hogy mutogatják magukat. Mondjuk ha nem lenne rájuk igény, akkor egyhamar eltûnnének a süllyesztõben, de így virágkorukat élik. Nekik mindegy, hogy mit csinálnak, a lényeg az, hogy beszéljenek róluk (mint itt mi is). Még ha rosszat is mondunk róluk, akkor is elérték a céljukat, hiszen nem felejtjük el õket. Pont az a lényeg, hogy valamivel állandóan a felszínen maradjanak, õk ebbõl élnek. Ha esetleg nem szerepeltetik õket a tévében, akkor csapnak valamilyen botrányt, és máris róluk ír az újság. Szidhatjuk õket bármennyit, az emberek többségének ez kell. Végül is elgondolkodtató, miért is van arra szükség, hogy egész nap "sztárokkal" bombázzanak minket: a reggeli sztárhíradótól kezdve a fókuszaktívon át a késõ éjszakai mûsorokig. Ezek a sztárocskák a mi pénzünkön kihízott élõsködõk, akik degeszre keresik magukat (többnyire nulla tehetséggel a hátuk mögött), aztán meg néhány év múlva sírhatnak, hogy nincs pénzük, mert eldorbézolták. És mehetnek sírni-ríni valamelyik mûsorba, mint Paudits Béla. Hja, kérem, akkor kellene megbecsülni a pénzt, amikor van, nem utólag rinyálni. Gyülevész banda, a többségük igazi ingyenélõ, akik semmi hasznosat sem tettek (mint pl. Kiszel Tünde).
Egyébként még annyit tennék hozzá, hogy ha a TV2 csapatának ekkora a kreativitása, akkor én nem nagyon bíznék rájuk semmit, már amennyire a bemutató alapján láttam. És amennyire az a dolgok állásából kitûnik, sajnos nincsenek a szó régi értelmében vett mûsorvezetõk, ilyen posztra is csak senkiházi figurákat tudnak állítani, van öt-hat majom, akiket meg lehet bízni ilyesmivel, és õk kóvályognak a csatornák között. Hát ezt hozta a kereskedelmi tévézés. "Köszönjük élet! áldomásidat..."
velemeny2010 2010 okt. 17. - 20:25:36 Előzmény kniff
(6/593)
Sajnos nem lesz fizetõs, olyan szerencsénk nincs!
Színházi elõadásokat kellene élõben adni, versenyeztetni a színházakat. Sok-sok élmény, anyagi haszon maradna, még több nézõ.
1/10
kniff 2010 okt. 17. - 17:50:15 1/10
(5/593)
ekkora gagyi szart! és még ezek akarják, hogy fizessünk ha nézni akarjuk! egy petákot nem adnék ilyen ratyi csatornáért!!!
rajongo1 2010 okt. 12. - 17:40:43
(4/593)
Már most megmondom, hogy bukás lesz a mûsor sorsa! Sajnos a TV2-nél nem hozzá értõ emberek dolgoznak. nem tudják mikor mit kell készíteni.
Tipp: Amíg ment balázska széfje, addig kellett volna a Hal a tortánt adni. Kellene készíteni egy normális, nem bonyolult kvízmûsort Vágó vezetésével! stb stb stb
1/10
derekvinyard 2010 okt. 11. - 16:04:40 1/10
(3/593)
De jó egy újabb értelmes mûsor! Lehet nézni ahogy a sok agyatlan senki ribancok és faszok vetélkednek! Még szerencse hogy nem vagyok arra szorulva hogy tv-t nézzek. csak gratulálni tudok! ennél már csak a valóvilágot várom jobban.
xshampster 2010 okt. 10. - 18:56:44
(2/593)
na erre kíváncsi leszek. jónak tünik
1/10
tng 2010 okt. 09. - 11:25:50 1/10
(1/593)
Szerintem nézettebb lesz mint az Édesnégyes,de ennyi!